Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Sci-Fi
  • Animovaný

plakát

Jezero smrti (2008) odpad!

Šňohatý šlípek se žďundou si to šlípkují na žďovolenou do šlíplody, ze které se už nikdy nevyšlípkují. Haha. Přitom stačilo ten žďeň, kdy potkali šlípandu naždíbkovaných šlípků ždít do žďauta a pálit do pi+e. Ne, šlípek musel před svou žďundou ukazovat velkého žďúda, jenže byl příliš maličký a dobře mu tak. Ždíbci čorli káru. Pořád stačilo jít, stopnout si auto a odjet. Jenže šlípek musel zapíchnout čokla a zle to dopadlo. Tajně jsem doufal, že ze žďundy se stane něco jako Šlípvester Žďalon v Dumbovi. Zmalovaná od bahna a sraček byla parádně. A začalo to pozitivně, když zapíchla jednoho z těch šlípků. Jenže místo toho, aby se z ní stala krvelačná, menstruační svině, která pomždí svého šlíptele, si tam sedne a řve. Zase ho+no. Akorát pak károu přejela jednu šlípku z té bandy. To jsem si užil. A ten stěr, když žďunda se doplazí pro pomoc přímo do baráku jednoho z těch šlípků. Normálně z té zápletky by se mi šlípky snad srostly do jednoho pahýlu, který i kdybych pochcal, tak by se nerozlepil. Musel bych ho rozříznout, ty sračky sníst a pak se zeblít, abych to rozdýchal. Šako kýky humískot skuka dýkysku! Můj paleček se obrací dolů. Toto dobré nebude. Nebyla žádná pořádna šlípxuální scéna ve stanu. Ždíbci to beztrestně přežili....žďopad. Nezajímá mne to!

plakát

Černočerná tma (2000) odpad!

Hoho! Van Der Vin Fin Ždízl Natural 95 se ukázal. Já jsem si říkal, že tu šlípajznu odněkud znám. To proto,že jsem viděl ždímake SmallDicka. Nevím, co vyšlípknout. Plešatý směs benzínu a nafty s jeho našlípkovanými 6ďřečmi. Zábava akorát pro homošlípxuální ždípky, kterým při pohledu na Van Der Vin Fin Ždízla srostou šlípky v jeden obrovský pahýl, který si musí poždíbkovat směskou ze svého ždíboučkého žďúdu. Navíc šlípžisér počítal s tím, že všem ždívákům žďluhnou šmušličky a 6ďtvrdou šlopcasy úžasem na plešatého šlípka, takže už nebudou řešit, kde se na pošlípkované žďplanetě vzalo tolik šiťajzne nažďprogramnovaných žďsra+ček. Co asi šlípkovali k ždídlu, když tam jinak nic jiného nebylo? Přitom jich bylo jak žďhnoje. Ani si benzín neužil s tou žďundou, co je na začátku chtěla všechny odhnojit. No nic, můj šlípkatý paleček smrdí dolů. Šlípajzna.

Monstrum (2008) odpad!

Jak má jeden šlípek vyšlípkovat žďhodnocení na něco, u čeho stěně chrápal. Dám 6ďodpad, protože co jiného. Viděl jsem asi 10 minut. Co mi jde do toho. Šlíp off.

plakát

28 dní poté (2002) odpad!

Hoho! Tak tu máme ždílo, které je o tom, že pokud budete žrát moc šlípků, tak to s vámi prostě dopaadne na hovno a zaščnete ty šlípky zvracet. Budete mít červené oči, budete běhat za druhými jak kokoti, kousat je, aby se taky stali šlípky a běhali s vámi a šlépkovali po světě. Takže celkem o šitu a o ničem. Jak tu nějaký ždíbek psal, že si nemusíte kousal šlípky, protože žďombí ve filmu nejsou. A ti krkaví debilové, co tam běhají jsou co? Zoubkové ždíly? Jinak to bylo celkem fajn. Dlouho jsem chtěl dát i 5 šlíphvizdiček. Ale pak mne to totálně nažďajzlo. Jak tam byla ta šlpečernošská 6ďunda a ta šlajsnhana, tak ti žďvojáci je chtěli vojet. Moc jsem jim to přál. A můj šulínek byl pevnž jako skála a chtěl jsem si vzít kapesník. Jenžwe ten plešatý 6didyot si musel začát hrát na šleapth ždípka a začít všehcny kosit. Krvavouveverku posutil z obojku a šlupšk žděkazil. Takže za toto dávám svůj smradlavž palček dolů!

Lov (2020) odpad!

Moje šlípky se těšily na 6ďubárný žďhororš, kde si užoju něco ve stlu šhlun6´db gaes. Jenže opak byl pravdou. Nejprve šlípáckáscéna se ždíbky v letadle. A potom ždíbci se octnou v lese a dostanou pořádně šlípky k pálení. Postupně padaj jak šěvestky, až se objěví jedna blonďatí lesbická homo šomo šlípky hníkpky špunda špunta, která začne všechny kosit. Šlípčána prostě. Můj smrdutý paleček se točí dolů a musel bych se zeblít, než abych této šlípřárně dal vc. Na chyyb v textu seru. ŠLípky s vámi, ať máte více štěstí než já a tato sra+ška jde mimo vás.

plakát

Další jehňátko (2019) odpad!

Muja pikoja susa tusika noa noa žušumava pakuuchulila šouroto. Kuí sukablo uhusunula pukanako. Nuí, nukuahuanuaka schůlky miko nikuluka býsi vvv žďurata sss bukinuky kunduku. Kužuhana jusinu fukum zukíp, muja úsíhuna siku bigusta. Tusíký jusinu sek kn napíkukí pukukanda, cc tt bikula šňupíšňuk mukíkí kunduku. Cožoa sss sua díga, kupí níkoko ttt víkalo. Nakopírara culíky šouroto buk nnjn ooo žďmuštrusík aaa otmo, kajík nukuahuanuaka kíkíkí kamapako škuzakulal bukinuky kunduku, žkrua mulíha vuskmutakuka hlamatasakakikola. Šlípčrn sss pasíkos špelík dakana!   Sakra! Teď jsem si uvědomil, že jsem to žďhoncocené napsal šlípksky. No co, nebudu to znova přepoisovat. Přšeložte si to!

Znamení (2002) odpad!

Šlípčité to žďačasy, kdy ždíbek se chce pos+at šltachy u žďhororu a nemůše, ploˇžďoše prostě všechny jsou na ho+no. 6bruntíkaté žďňamění vypadalo šlípčitě ždíky žbruntíkatému žďohonocení. Akorát ten homo ždížisér, co to našlípkoval, mne mi pěkn pohnul ždábky. Jednak 5 hodin 6ďčekám njak debil, co se stane. A když se koečně mám šanci pošlípkovat žďštrachy, tak ta šďžcená má jen 2 minuty. Nakipat ho do té jeho žďsmradlavé zadku. Můj palaček musí i u této šlípčárny smrdět celem dolů. Jasný žďopad!!!!

Annihilation (2018)

Neždíbtím, co k tomuto ždílu poždíbkovat. Pamatuji si nějaký duhový mrak, do kterého se vidalo pár broskviček něco hledat. Pak si pamatuji nějaké ty větší psy. Nepochopil jsem, zda se ten ždímlovník té hlavní šlípajzny odžďpálil, nebo nakonec přežil, ale má pošklípkovanou hlavu. Závěr byl takový psycho, kdy zase nějaká šiťajzná, šlípajzná kreatura vytvořená ve fotošopu kopírovala tu ženskou. U dvěří to vypadalo, že jí udělá anální šlípex, ale nakonec asi ne. Ani jsem na to pořádně nekoukal. Jsou důležitější věci než ždíčumění na nějaké šlípčárny, ale nejhorší to snad nebylo. Dvě šlíhvěžďičky tomu dám. Ale můj paleček se nahoru moc nerkroutí.

Pod vodou (2020)

Nešlípsmrdělná klásná, ždílešbičská Bella Sviňa Swan se představila jako tfuj šlípe deutche x týn blondýnqua kde si v ateliéru, nebo co...kde to mělo vypadat, že je v tunelech pod vodou? Hmmm. Ten záběr, jak po výbuchu ležela na podlaze a kamera jezdila po jejích plsíčkách a utlém blíšku...to bylo na chycení šlípníndíka do ruky a fapit. Tomu Rumba Umba Žďugurierovi ze Somálska jsem fandil. Škoda, že z něj zbyla jen marmeláda do šlípšejkru. Bubáčci mi mé šlípky moc nepolekali. Celkem slabé. Čekal jsem to a zároveň jsem si ždíbkoval, že ždíbkovatější než Šlípkelakodon to prostě nebude. Znova to vidět rozhodně nepošlíkutřubuju. Dávám svůj smrdutý paleček od nožičky dolů. Na konec jsem už ždíbkoval a šlípkoval stejně jiné věci. Snad své šlípky příště polekám více.

Ovládací panel
1 bod