oveckaoa

martin zimčík

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 14.1.2018  00:25
    Válečný deník ze Sýrie (TV film) (2017)

Když porovnám tenhle dokument s dokumentem Slzy Sýrie tak je to těžká bída. Pokud bych měl srovnat nějakou reportáž nebo článek z novin s tímhle dokumentem tak to vyjde stejně ne li hůře. Ze 3 dokumentů co jsem viděl na tohle téma je tohle nejslabší.

• 13.1.2018  02:18

Je to lepší jako Lego Batman, ale zase ne o moc. Celý film se vyšťaví zhruba v prvních 20 minutách (nepočítám filmové scény ty stojí za hovno jako v Lego příběhu) pak to jde do kopru. Pochválit se dá hudba ,jedna humorná scéna ( s tou rukou) a cca 3 podařené vtipy + ta kočka . Jinak je to těžká bída. Na celé sérii Lego se podařil jen Lego příběh Hraček zbytek už je těžká bída. Jo a abych nezapomněl nevěřte trailerům ta scéna ze svatby na kterou jsem se hodně těšil tam ani není to samé ta scéna jak parkují v docích.

• 12.1.2018  23:57

Ze začátku jsem se bál, že to bude klasické invasion 2 chlápci se dostanou k jakýmsi boháčom a budou je mučit atd., aby po nich vymámily prachy pak se to, ale vyvinulo na horor ve stylu Vadí Nevadí. Od toho vyvinutí to bylo lepší a lepší bohužel to by to nesmělo kazit to, že ten druhý chlápek je tam vyloženě do počtu a vše získává ten jeden (tím pádem je tam jen kvůli tomu, aby toho druhého mlátil a urážel) . Měly to natočit více ve stylu kdo bude rychlejší vyhrává a že by mezi sebou soutěžily než tak, že vše je na jednu stranu a ten druhý je otloukánek. Dám 80 procent (40 procent minimálně za postavu Violet to je fakt kočka) P.s. ty prachy za to, že s ní měl sex byly vyloženě zadarmo, když vše udělala ona sama a on jen ležel.

• 12.1.2018  01:23
    S.U.M. 1 (2017)

V budoucnosti na Zemi zaútočí jakýsi nonsuchové a vyhubí většinu populace. Ten zbytek populace vysílá vojáky, kteří hlídají vždy nějaký perimetr, aby se tam nonsuchové neobjevily. Film se věnuje jednomu z nich co hlídá perimetr a jelikož nic pořád nevidí tak si myslí, že neexistují oni, ale existují. Těžce nízkorozpočtová záležitost o cca 5 hercích a 1 myši kde většina rozpočtu padla nejspíše na začátek a na cgi toho nonsocha na konci. 40 procent

• 10.1.2018  22:00
    Konvert (2017)

Nevím jestli to Rusáci dělají naschvál nebo nejsou schopni natočit normální horor. Celý film je o chlápkovi co má doručit obálku jakési ženské. Vždy někam dojde a oni ho pošlou jinam tak se to opakuje jen se mění lokace až nakonec tu ženskou najde a ona ho chce zabit. On přežije a předá jí to konec. 40 procent za námět a konec víc z toho nevymáčknu.

• 10.1.2018  00:32
    Snuff 102 (2007)

Před shlédnutím jsem si přečetl recenze a zaujaly mě dvě. Jedna píše , že je to opravdu maso a extrémně drastický film,který není vhodný pro všechny a druhá,která píše, že je to sračka. Já se přidávám tak nějak mezi nevidím na tom nic na 5 hvězd (Srbski Film mě přišel daleko lepší i to Dosalja mě šokovalo více) ani nic na odpad ( i když k tomu to mělo hodně blízko zachránil to pouze konec). Největší problém mám v ději ty prostřihy ve stylu kecy a pak jakože děj mě nudily. Další věc co mě vadí jsou filtry chvílema je to černobílé chvílema barevné a v jednu době to má dokonce filtr na noční kameru nějak nechápu jaký to mělo smysl. Ohledně toho masa bych to taky nepřeháněl viděl jsem daleko drastičtější filmy a film neobsahuje nic co by člověk,který viděl několik hororů neviděl. 40 procent hlavně za ten konec i když se to tam táhne jak Putinův pobyt v Sýrii.

• 9.1.2018  22:52
    Svět podle Daliborka (2017)

Ten konec tomu nasadil korunu. Je mě jedno jestli je to hrané nebo není, ale urážet 93letou babičku co přežila koncentrák může jen ubožák i kdyby četl svědectví 4 židů co to přežily pořád je to málo proti 10 milionům mrtvých nacistického režimu. Škoda,že ta babička neměla už sílu nejspíše mohla mu rovnou jednu natáhnout a druhou přidat režisérovi. Celé mě to příjde hrané ve stylu Prostřena s tím magorem co spal v rakvi nebo nově Prostřena s tím chlápkem co jim dal do jídla drogu. Oproti tomuhle je i Soudkyně Barbara věrohodnější. Uznávám, že s názory na migrační krizi a na to, že Merkelová za vše může souhlasím, ale to na hvězdu nestačí. Jinak je zajímavé,že třeba na film Borat bylo tolik žalob a tady není žádná (https://www.youtube.com/watch?v=XpNuvP_h7ps&feature=youtu.be tady je sice psané,že to měl režisér ošetřené,ale i tak) P.s. pobavil mě ten cikán (nebo rom ať si vybere oslovení každý podle svého) co si stěžoval,že ho nevzali do supermarketu u nás v potravinovém skladu dělaly 2 a nevydržely tam ani půl rok P.s. 1 pobavila mě ještě ta tlusťoška co říkala,že jela v autobusu s tlustou cikánkou (romkou) a nadávala jí do tlustých,když sama vážila 150 kg minimálně.

• 8.1.2018  22:53

Tohle bylo jako co? Takže jakási ženská se přestěhuje do města kde dříve žila a jelikož její manžel s děckama ještě nepřijel tak se nudí a nabalí syna sousedky co na tom, že by mohla byt jeho matkou a má dvě děcka a manžela a jeho matka je její sousedka . A mezitím co se spřátelují zde řádí vrah v zmrzlinářské dodávce (proč to dělá se nedozvíme jen je naznačeno, že mu vadí nevěrné ženské na druhou stranu proč zabil toho kluka?). Film se neskutečně vleče postavy vypadají jak magoři (ten stěhovák,ten zmrzlinář vypadá jak nějaký psychopat dokonce od něj bych si nevzal ani kornoutek natož zmrzlinu) případně psychopati (Jessica) a konec vyzní do prázdna. Paní Megan Freels Johnstonové by měl někdo vysvětlit, že k tomu, aby natočila film potřebuje jak scénář tak děj. 5 procent za herečku Russo což je fakt kočka a za hlášku Manželovi nezahnu mám dobrý vibrátor to mě pobavilo.

• 7.1.2018  23:48
    Tábor 14 (2012)

Tak já se musím přidat k těm lidem co to nechytilo. Viděl jsem delší verzi a že by mě to nějak uchvátilo říct nemůžu.Bohužel v té verzi je hodně vaty nějak nechápu význam scén typu Sin jede na trajektu Sin jede v letadle o scénách typu Sin hledí do blba 10 minut a pak třeba řekne odpovím později nemluvě. Myslím si, že kniha případně kratší verze by byla zajímavější P.s. ty dozorce bych pověsil na nebližší strom žijeme ve zvrácené době (ostatně nemusím daleko chodit viz 2 násobný vrah a je z něj celebrita Kájinek) kdy se z vrahů (vyloženě se tam k tomu přiznávají, že zabíjeli lidi) dělají celebrity jo a jinak srovnávat celou Jižní Koreu s 1 pracovním táborem mě příjde hodně nefér P.p.s. docela by mě zajímalo kolik si toho vymyslel a co vše je pravda a lež pokud je pravda jen, že změnil číslo táboru a počet útěků tak v pořádku pokud většinu takto ztrácí na věrohodnosti

• 6.1.2018  17:58
    Verónica (2017)

Po Crucifixion https://www.csfd.cz/film/109649-the-crucifixion/komentare/ se jedná o 2 vymítačský horor ´´podle skutečné události,,. Bohužel kromě závěrečných zhruba 30 minut a začátku to nemá co nabídnout. Do té doby musíme bohužel sledovat 4 děcka (2 jsou neskutečně rozmazlené a to třetí vypadá jako by bylo postižené retardované a navrch k tomu ještě mělo Downův syndrom) o které se jejich matka nestará (adeptka na matku roku proč si je vůbec dělala,když není schopna se o nich postarat ) o které se stará jakási puberťačka (jedno z těch děcek). V tomhle žánru se bohužel nedá už nic nového vymyslet nicméně z těch španělských hororů co poslední dobou vychází nebo vyšly je to lepší průměr (hodně to zachraňuje ten konec s dobovými záběry)

• 5.1.2018  23:20

Začnu pozitivy je to lepší jak předchozí díl což se, ale dalo čekat Robitel má za sebou jeden kvalitní horor (Šílenství Deborah Logan) zatímco Whannell 0. Celá série stála a padalo na postavě Elisy,když v dvojce umřela šla série do háje. Tady to hodně zachraňuje zatímco ti dva kreténi s iq menším než makarony by se neujaly snad v ničem. Dám 60 procent (hodně i za postavu Imogen) . P.s. snad už další díly nebudou tady už se vaří hodně z vody a zakládaní série na postavě Else nemůže lidi brat věčně P.p.s jinak souhlas s korbitchem22 fascinují mě lidi co se jdou do kina jen nažrat a žerou to hůře jak prasata bradavičnatá to se nemůžou nažrat doma

• 5.1.2018  18:33
    Killer Christmas (2017)

Tak tohle bylo peklo 6 lidí v opuštěném hotelu s 1 (postupně i druhým) zabijákem v masce Santy (vypadá spíše jako bezďák) . Zhruba 40 minut musí člověk poslouchat jen blbé plky zakončené většinou sprostými slovy (asi to mělo být cool není) a do toho občas zahraje jakási vánoční píseň nebo někdo řekne třeba ´´Rozbalte si dárky,,. O hereckých výkonech škoda mluvit jelikož žádné nejsou a ani vraždy za nic nestojí ( z 6 ukážou jen 1). 5 procent za úvodní scénu, která za něco stojí hned po ní to doporučuji hned vypnout nebo použít rychlo posuvné funkce. P.s. co taky čekat od chlápků co si to zrežírovali napsali si k tomu scénář ( i když mě příjde, že žádný nebyl) produkovali si to a sami si v tom zahráli.

• 3.1.2018  14:14
    Tokyo Ghoul (2017)

Od filmu s názvem Tokijský Ghoul bych čekal, že se tam ti ghoulové objeví déle než zhruba 15 minut ze 119. Většinu času jsou to totiž blbé kecy ve stylu jak jim všeci ubližují a oni chtějí jen žít a akce se zde objeví jen zhruba 30 minut a to možná přeháním. Navíc ty zbraně té jednotky co je likvidovala vypadají jak z levné verze Mortal Kombatu a nějak jsem nepochopil kde je jako vzaly a jak to, že ti ghoulové mají různé velikosti a jedni mají jako by křídlo zatímco druzí jako by chapadla. Dám 60 procent za úvodní scénu a za ten závěr.

• 1.1.2018  01:09

Už tehdy,když jsem na tom byl v kině tak mě to nebavilo,ale s odstupem času je to horší a horší. Největší problém je v postavách buď se o nich nic nedozvíme (ta Němka co uměla aj anglicky) nebo jsou mě úplně u zadnice (celá ta rodina co k nim přijela na návštěvu). Pak člověkovi nezbývá nic jiného než jim vyloženě přát smrt což se sice dočká,ale po hororové stránce nic neuvidí (čestná výjimka jsou lidské nohy co žere jakýsi pajdulák). Navíc nevím proč se ten film jmenuje Krampus,když se tam objeví zhruba 5 minut z 98 a většina času jsou jen několika sekundové prostřihy. 40 procent za psychopatické perníčky, toho anděla a robota a za to,že všichni chcíply.

• 31.12.2017  21:30
    Bright (2017)

Za mě spokojenost podle některé kritiky jsem to čekal daleko horší. Jinak nevěřte těm blbým sračkám, že se to odehrává vše ve tmě a nejde nic vidět (ve tmě to sice je, ale jde to dobře vidět jak postavy tak přestřelky). Jedinou výtku mám k té záporačce a jejím poskokom záporačka mě příjde buď slabá nebo nevyužitá (navíc se tam řeší 3 hůlky a ve filmu je jen jedna, ale beru to tak, že zbytek bude nejspíše ve druhém dílu) a její zhruba 3 poskoci též nic moc. Oceňuji mytologii (někomu vadí, že to tam nevysvětlí, ale já s tím problém nemám stačí vědět jen, že na světě jsou orci ,elfové,víly a jakýsi drak) brutalitu a přestřelky ,které jsou na vysoké úrovni (Všechny díly Expendebiles se mohou jít proti tomuto filmu bodnout) P.s. potěší i narážky na jiné filmy na začátku zazní jméno policista Hancock což je film kde hrál Will Smith zmiňují tam bitvu kde byl vůdce orků obyčejný farmář což je podobné jak Frodo v Pánu Prstenů a vzhled Orků je hodně podobný tomu jak vypadal Killer Croc v Suicide Squad

• 30.12.2017  14:39
    The Black Room (2017)

Tak tomuhle říkám slušný mišmaš. Zhruba 10 minut se to tváří jako klasický horor ve stylu v tom domě něco je a má to nekalé úmysly, aby se pak z toho stalo něco ve stylu posednu jakéhosi chlápka a udělám z něj alfa samce (navíc většina herců vypadá jako by točily porno s přístupem ve stylu všichni si tam zašukáme) . Triky jsou příšerné (satan mě například připomněl satana z tohohle https://www.csfd.cz/film/118251-satan/komentare/) a vypadají jako z nějakých 80 let (nevím jestli to měla být pocta nebo naopak nezbyly peníze v rozpočtu ta scéna kdy jakéhosi chlápka sežehnou plameny vypadá hůře jako všechny díly Pána šelem dohromady). Pochválit zde můžu maximálně scény kdy se Natasha udělá pračkou a kdy jakýsi duch nebo co to bylo znásilní ženskou. Po hororové stránce je to odpad (tohle by nevyděsilo ani novorozence v porodnici) a po humorné taky (tam bylo něco vtipného aj)

• 26.12.2017  13:24
    Nobi (2015)

To byla nějaká parodie na válečný film nebo co to bylo. Takže jakýsi voják je nemocný tak ho jeho velitel pošle k lékaři, ale ten na něho nemá čas tak ho pošle zpátky on se vrátí, ale jeho velitel ho pošle opět zpět s tím,že jestli ho vrátí i poněkolikáté radši si má lehnout na granát (proč by se měl jako zabíjet,když tam byly jiní daleko více postižení a žili se nedozvíme) . Tato scéna se cca 3 krát opakuje pak si nejspíše režisér řekl,že by to celý film neutáhlo tak toho velitele zabili a ten voják šel k dalším vojákům,kteří postupně umírali až zůstal jen on. Co mě to jen připomíná (Nolanův Dunkirk). Nejlepší scéna je zhruba ve 40 minutě kdy ty vojáky střílejí na jakési planině a jednomu to ustřelí ruku a on křičí bolestí a vedle něho se válí jeho ruka a ti ostatní mu do ní kopají pak se vedle něho objeví zase voják bez nohy pro změnu a scéna se opakuje (tady jsem měl co dělat,abych nevyprskl smíchy) následuje scéna kdy se jeden voják vzdává a jakási ženská do něho střílí a křičí u toho jako by měla snad orgasmus. Chtěl jsem dat 40 procent za tu brutalitu, ale za ten konec to snižuji na odpad. P.s. původní verzi jsem neviděl a ani mě neláká.

• 24.12.2017  23:53

Ze začátku jsem přemýšlel o odpadu (nemám rád filmy s bohatou smetánkou co si myslí že jsou nějací nadlidi) pak se to naštěstí rozjelo. Sice to není žádná hitparáda a pointu jsem na konci už odhadl (když už se ta dotyčná přiznávala tak mě to došlo) ale dívat se na to dalo. Velkou škodou je, že nekrásnější herečku co zde hrála zabili hned na začátku kdyby hned na začátku zabili radši tu Desire šel bych výše. Původní verzi jsem neviděl.

• 23.12.2017  21:36

Film se dá rozdělit na 2 části. Jedna je v Los Angeles kde proběhne mimozemský útok a druhá kdesi v Asii. Zatímco první je hodně povedená tak druhá už je slabší a cca 20 minut se tam nic neděje. Proto taky hodnotím 1 díl výše o jednu hvězdu než tady. Potěší i gore (utrhnutá ruka a noha mozky vytrhnuté z těla a podobně) 60 procent do případného 3 dílu bych klidně šel. Jinak tohle mělo k nám do kin místo trapného Prometheuse.

• 23.12.2017  18:12

Musím uznat, že je to hodně povedené a samotného mě to překvapilo. V celém filmu jsem se cca 3krát zasmál nicméně se mě hodně líbil příběh. I písně jsou povedené (nejslabší mě příjde ta poslední od Sii) i když žádná nebude jako Let It Go z Frozenu. Jediné mínus vidím v tom co udělaly z Storm Kinga mohl z něj být parádní záporák místo toho se z něj stal magor opojený mocí navíc mohl dostat více prostoru. 80 procent

• 23.12.2017  15:51
    Po strništi bos (2017)

Ten kluk je sympatický asi tak jak rakovina penisu.

• 22.12.2017  22:20

Ty 2 hvězdy jsou pouze za to, že je to slušný masakr a krve a různých sraček se tam nešetří jinak se tam nedá co ocenit. Herci jsou ubozí a těžce přehrávají (ta ženská, Rajeevovi bych nedal roli ani v Asylumu ) a o humoru se ani nevyjadřuji. Asi je strašně těžké v 21 století natočit kvalitní horor tady se zmohli jen na černocha co chodí v sandálech a má rád chlapečky a prdící upíry po smrti (1 to je možná vtipné,když se to opakuje cca 5krát po sobě už není) Jinak hercům bych nevěřil jejich roli ani kdyby hráli v amatérském pornu na tož tak tady.

• 17.12.2017  22:02
    Devil's Whisper (2017)

Alex najde ve skříni po babičce jakousi bedničku s křížkem. Nechá si ji a od té doby se mu zjevuje jakýsi démon co po něm něco chce (co se nedozvíme chtěl ho zabít nebo jen posednout i ta linka s jeho dědou jde do háje jelikož se ve výsledku nedovíme skoro nic jen to, že byl zlý člověk a pak se obrátil na víru a oběsil se). Bohužel ačkoli námět zní dobře výsledek je tragický za zhruba 70 minut se tam jen několikrát objeví silueta jakéhosi démona,která se nezmože na nic více než jen říkat Bůh je lhář (tahle scéna se několikrát opakuje). Nakonec se to jaksi rozjede, ale též to nic nenabídne. Po Čarodějnici se jedná o druhý horor na který nejspíše přispěl Vatikán (samé sračky o bohu, že nás spasí atd) jelikož jinak si nedovedu představit, že by mohlo něco takového vzniknout. Odpad u hororů dávám málokdy jelikož se vždy najde něco co to může zachránit bohužel zde žádné pozitivum nevidím.

• 16.12.2017  20:57

Letos sem byl v kině dvakrát vyloženě zklamaný a cítil se naplněný prázdnotou. Poprvé to bylo při Sněhulákovi a podruhé zde. Tyhle nové díly jsou bohužel hodně slabé a postavy nemají žádný vývoj ani hloubku. Ten černoch je ještě více marnější než v předchozím dílu a když už zde byla scéna kde by konečně chcípl tak ji utnuly. Daisy Ridley tu roli nevěřím ani omylem Luke Skywalker je tam do počtu a nic nepředvede navíc umře podivným způsobem taková postava si zasloužila více. Poe je trapák,který než, aby všechny mohl zachránit nejradši by chtěl,aby všichni chcíply (už jeho úvodní scéna je tak trapná až to bolí) . Snoke zde nepředvede nic (kdo to vůbec byl a kde se vzal se už nikdy nedozvíme) a Kylo je též marný ty jeho přechody z hodného na hajzla mu nevěřím ani omylem. Navíc chlápek,který nedokázal sejmout jakéhosi černocha v předchozím díle a ženskou co držela poprvé v životě světelný meč zde zabije Snokeho což je největší facepalm filmu. Nově zde přibyde postava jakési asiatky co uklízí,a je odbornice na kódy (v předchozím díle byl černoch co uklízel a byl odborník) a jakéhosi hackera,který je totálně zbytečný a kdyby tam nebyl nic se nestane. 40 procent za ty létací tvory a ty lišky a jednu bitvu s Snokeovou gardou. P.s. tu Leiu nějak neřeším více mě štve to s tím Lukem čekal jsem,že bude Rey třeba učit a on jí jen řekl,že v každém dobru se může skrývat i zlo. Jinak po tomhle díle mám natěšenost na další díl na bodě 0 a už radši nebudu čekat nic.

• 16.12.2017  01:02

Zápletka je postavená hodně na hlavu takže ženská co dělá ve volném čase kadeřnici chlápek co seče trávníky a sbírá železo a jakýsi děda z vetešnictví hledají Zodiaka. Koupily si totiž haraburdí po chlápkovi co nezaplatil pronájem garáže a tam našly záběry z jeho (Zodiakových) vražd. Jelikož nemají peníze a je za vyhledání Zodiaka odměna 100 000 rozhodnou se ho najít. Nakonec to rozluští a zjistí, že se vrah jmenuje Laurel (Hardyho někde asi ztratil) a on po nich jde. Konec je největší úlet ze všeho chlápek co přes 40 let uniká policii nedokáže zabít odstřelovačkou a posléze ani vidlemi jednoho maníka a zastřelit ani uškrtit jednu ženskou. 60 procent

• 12.12.2017  16:02
    Sendero (2015)

5-6 lidí jede kamsi na chalupu. Po cestě jim chcípne auto, ale jakýsi chlápek jim pomože tak jedou dále a potkají na cestě skrvavenou dívku,které chtějí pomoct. Pak se tam objeví jakási rodina s 2 homoušema a jednou ženskou,která je unese a chce je pro jejich kolonii, aby dělaly děcka (co zamýšlely s těmi chlapi se nedozvíme asi to měli být milenci pro ty 2 homouše). Logika postav a jejich chování je na bodě nula ( v jedné scéně jim vyhrožují, že je zabijou,když někoho nezastřelí a několik minut předtím jim tam říkali, že je potřebují živé to je nenapadlo, že je asi nezabijí,když je potřebovali živé) a konec je ve stylu, že někdo zdrhá potká někoho chce pomoct a ten dotyčný je magor tak jde po ní. Úplný konec to zabil a to doslova. 40 procent za to, že tam všichni chcípli a za ty úvodní novinové články.

• 11.12.2017  15:14
    Mo Lun (2016)

Spoiler ten film se snaží od začátku do konce udělat z diváka blbečka. Takže zde máme zhruba 6 lidí co je na lodi a bojují o jakýsi poklad o který vůbec nejde. Postupně umírají a to je vše. Na konci zjistíme, že je vše jinak a šlo jen o to, aby jakási matka dokázala dceři, že její nový přítel není pro ni vhodný. Po herecké stránce je to též bída jediná postava co zaujme a má trochu inteligence je jakýsi barman ostatní jsou tam do počtu a jdou jako by na porážku. 20 procent za song co zazněl, když se naloďovaly a na konci.

• 9.12.2017  22:31

4 kamarádi se chodí ven bavit jednoho dne se jejich zábava zvrtne a jeden z nich umře (plusové body, že to je ten největší kripl, kterému jsem přál smrt od začátku filmu) . Ostatní jsou z toho špatní a bojí se, že půjdou sedět tak jeho tělo schovají. Film se věnuje dvěma z nich (ten třetí jako by tam nebyl o něm se nedozvíme nic) a tomu jak to každý prožívá zatímco z toho co je zodpovědný za jednu z vražd se stává magor (což mě moc uvěřitelné nepříjde) tak druhý se zase bojí a nejradši by se udal. 60 procent nejvíce zaujala herečka Allison naopak ti dva kluci nic moc jeden vypadá jak klon Harry Pottera a druhý je nevýrazný.

• 8.12.2017  23:58
    Trapped Ashes (2006)

6 lidí jde na prohlídku filmového studia. Zaujme je tam dům jakéhosi slavného tvůrci tak se do něj jdou podívat a pak z něj nemůžou ven. Aby se z něho dostali vypráví si strašidelné příběhy co zažily. 1 příběh je o ženské co chce mít větší prsa, ale nechce silikony, ale prsa z mrtvých těl. Doktor jí, ale zamlčí, že se ty prsa živí lidskou krví. Totální blbost, která je, ale koukatelná bohužel jí kazí konec se záběrem na jakési chlápky zmalované jak ženské s ženskýma prsama. 40 procent 2 příběh je o ženské co se seznámí v Japonsku s jakýmsi chlápkem,který se pak zabije a vezme ji kdesi do podsvětí. Její manžel ji z tama pak chce zachránit. Totální blbost,která mě vůbec nebavila 0 procent 3 příběh je o 2 režisérech, kteří se seznámí s jednou ženou, která je upírka. Tohle mě vůbec nebavilo a zachraňuje to jen konec s těmi dobovými záběry 10 procent 4 příběh žena čeká dítě zároveň s tasemnicí. Jelikož o to dítě nechce přijít krmí jak tu tasemnici tak to dítě. Ze všech příběhů nejlepší, ale též žádné terno 50 procent Resume těžce průměrná záležitost, která kdyby vznikla v 80 letech tak by byla in bohužel od roku 2006 čekám něco lepšího tudíž odpad navíc mě štvala postava toho dědka

• 8.12.2017  18:32

Je to lepší než předchozí krátký animák, ale žádná hitparáda. Těch 21 minut hodně rychle uteklo a zhruba 2 krát jsem se zasmál. Jinak písně o ničem ani jedna nestojí za zmínku.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20