oveckaoa

martin zimčík

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 19.5.2018  20:11

Ukrajinci na to šly logicky proč se snažit o něco nového, když můžou vykrást něco starého a úspěšnějšího. Takže princezna Mila se nápadně podobá princezně Fioně ze Shreka (dokonce je zde i několik zpomalených scén a la Matrix jako bylo ve Shrekovi)její otec král králi Haroldovi z pohádky Na Vlásku a celý animák se nápadně podobá animáku Ledové Království dokonce zde máme i obra, ale místo ledového, který byl v Ledovém Království zde máme kamenného. Máme zde i bojového chipmunka, který se nápadně podobá těm z předposledního dílu Doby Ledové. Bohužel humor zde absolutně není jelikož v kině nás bylo cca 15 a nesmál se nikdo. 40 procent za animaci, která je opravdu kvalitní,za postavu žáby, která jediná bavila ( a to tam měla zhruba jen 5 minut stopáže) a za jednu českou píseň a tu scénu kde se odehrávala.

• 15.5.2018  23:36
    Cabin 28 (2017)

Tak tohle byla těžce amatérská záležitost. Možná, že i studium Asylum by to dokonce natočilo i lépe. Ono na druhou stranu, když se člověk podívá na režisérovu filmografii tak zde má 5 hodnocených filmů a všechny jsou v černých číslech takže se to asi i dalo čekat. Jinak k filmu asi takhle rozvedená ženská se 5 děckama (2 už starší holky jedna má buď více jak 18 nebo 18 a druhá má za chvílu 18 a 2 kluci cca 7-8 let a syn, která už je samostatný) se přestěhuje do chaty a jednoho dne jich tam někdo napadne a zabije. Výkon matky je tragický po všech stránkách a ty její dialogy rvou uši (něco podobného, když slyšíte ty sračky z Ulice a Ordinace) a pokud čekáte nějaké gore nechte si zajít rovnou chuť. Masky vrahů vypadají jak z laciné verze Očisty. 5 procent za závěrečný song jinak tam není co ocenit pusťte si radši francouzské Ils nebo americké Strangers případně Strangers 2 i když v podstatě cokoliv jiného z tohoto žánru bude lepší. P.s. z filmu mám beztak pocit, že to byli ti 2 chlápci z výslechů otázka je kdo byl ten třetí, že by ten s tím nožem.

• 14.5.2018  23:56
    Pomsta (2017)

Chlápek si nabalí kdesi ženskou a přiveze si ji na své sídlo. Seznámí ji se svýma kámošema jedným tlustoprdem a jedným prasákem, který ji jednoho dne znásilní. Ona jich chce udat na policii tak se ji pokusí zabít, ale ona přežije a zabije je. Podle popisu jsem čekal něco na styl Van Dammova Živého Terče kdy nějací chlápci budou lovit ženské a jedna přežije a bude lovit je místo to je zde cca 15 minut totální vata ve, které se opakuje minimálně 3 krát záběr na ukousnuté jablko několikrát za sebou záběr na ženskou jak se usmívá a na toho tlusťocha jak žere jakési cereálie. Pak se to, ale rozjede a ke konci je to slušný masakr a scéna s tím střepem je docela i humáč. Bohužel kazí to hodně nereálnost (už ten pád by nepřežila natož tak to nabodnutí navíc z ní teklo krve jak z poraženého prasete). Kdyby tomu hlavnímu chlápkovi na konci ustřelila ptáka dám i 4 hvězdu bohužel nestalo se takže jen 3. P.s. film obsahuje snad nejhorší scénu znásilnění co jsem kdy v tomto žánru viděl scéna vypadá následovně chlápek ji tam znásilňuje a do toho jsou záběry jak jakýsi tlusťoch plave a dívá se na televizu a člověk slyší jen vzdechy.

• 14.5.2018  01:14
    Downrange (2017)

Maximální spokojenost tohle mělo jít do amerických kin místo těch průměrností co jsem viděl naposledy (Primal Rage a to druhé už radši nevím ani název). Konečně nějaký thriller s inteligentními herci, takřka inteligentním chováním (až na konec k tomu se ještě dostanu) a inteligentní zápletkou. Potěší i luxusní gore (celá scéna havárie 2 auta je parádní po všech stránkách) kdy není nouze o vystřelené mozky a ustřelené hlavy. Docela mě překvapilo kdo i ´´přežil,, jelikož tu postavu jsem netipoval vůbec. Trošku to kazí jen konec kdy chlápek jde proti ženské s nožem a místo, aby ho hodil tak se k ní přibližuje a ona do něj střílí navíc ta pipka mu míří na nohy a do těla místo do hlavy (ne blondýna to není bohužel takže to ospravedlnit nejde) naopak, ale potěšila závěrečná scéna i když mě přijde trochu ulítlá. P.s. kdyby se všichni rozeběhly k tomu střelci tak by ho časem dostaly všechny by je nestihl zabít, ale proč to dělat jednoduše, když to jde složitě že?.

• 13.5.2018  22:30

Taková nízkorozpočtová blbost o cca 15 hercích. Chlápka propustí z vězení a chce se setkat s dcerou zjistí, ale , že má přítele tak ho najde a chce je odvézt domů po cestě, ale havarují a dostanou se do hotelu kanibalů. Scénář to nejspíše nemělo (jsou v hotelu ví co se tam děje a přesto křičí na sebe přes celý hotel, aby na sebe upozornily nebo na začátku něco přejedou a vůbec je nezajímá co to mohlo být a jestli to ještě žije) herce pobrali nejspíše někde v Rumunsku na ulici a gore nečekejte žádné radši jelikož kromě jedné cca 2 minutové scény nic nedostanete. 40 procent za to, že mě to neiritovalo a bylo to koukatelné jinak kdejaký díl Pachu Krve má větší úroveň než tohle.

• 13.5.2018  10:44
    Eurovision Song Contest 2018 (TV pořad) (2018)

Eurovizi jsem přestal sledovat od doby kdy tam byla Tereza Kerndlová a nepostoupila pak to šlo do háje. Za tu dobu se tam vystřídalo několik českých zástupců a skoro všichni nestály za nic například tito trapáci https://www.youtube.com/watch?v=JsjBPt-GeFc (snad mě Banga nezažaluje za rasismus) výjimku tvořila pouze Gunčíková jejiž píseň se dala aspoň poslouchat. Tento český zástupce o kterém jsem do začátku této soutěže nikdy ani neslyšel (o nic jsem stejně nepřišel) též nic nepředvedl a jeho píseň je příšerná po všech stránkách. Ohledně Izraelky před chvílí jsem shlédl klip a tragédie po všech stránkách nicméně kauza MeToo je pořád aktuální tak se nedivím. Jinak pořád to má větší úroveň než český Slavík, kterého věčně vyhrávají jedni a ti samí co minimálně 10 roků nic nového nevydali. P.s. jinak pro mě za mě ať tam soutěží i Somálsko a Šalomounovy Ostrovy

• 12.5.2018  18:54
    Corbin Nash (2018)

Tady si chtěl někdo zahrát na Bladea, ale těžce to nedal. Je to aj škoda, protože jak závěr tak ty bitky v tom ringu měly potencionál. Bohužel to kazí dvojice upírů, kteří jsou o ničem a navíc ten transko sexuální těžce přehrává (navíc vypadá jak Vladko Dobrovodský přítel té tanečnice mě zase připomněl Jirku Pomejeho) . 40 procent nicméně pokud by byl případný druhý díl klidně bych do toho i šel znova. Jinak Malcolm musí být na tom už hodně špatně, když přijme roli v něčem takovém.

• 11.5.2018  14:12

Tak já teda zase takové nadšení rozhodně nesdílím. Úvodních zhruba 40 minut je těžce vatovitých a nic se tam nestane sledujeme jen jakési lovce, kteří by netrefily snad ani slona na vzdálenost metru a jakýsi manželský pár co měl nehodu a potřebují si zavolat pomoc a do toho se prolíná linka jakéhosi indiánského policajta co hledá pohřešované lidi. Po herecké stránce to stojí za hovno dialogy těch lovců jsou příšerné a to snad i chovanci léčeben se mezi sebou baví inteligentněji. Potěší jen tak ta čarodějnice co je tam zhruba 10 minut a po trikové stránce vypadá podobně jako ta v Wirkolově Jeníčku a Mařence lovci čarodějnic a zhruba 3 gore scény. Jinak bigfoot zde střílí z luku útočí sekerkou a nožem co už mě příjde trochu moc zvláště, když postavy mají iq houpacího koně a bigfoot je minimálně o hlavu ne li o 2 větší jak oni. 40 procent. P.s. Ve filmu se objevuje scéna ve , které si můžou feministky neskutečně udělat dobře kdy jedna ženská se stará o dospělého chlápka, který předtím valí sračky ve stylu vyšel jsem ve vězení postarám se o tebe a hned při první příležitosti málem umře.

• 11.5.2018  10:30
    Policie v akci (TV pořad) (2017)

Poslední dobou jsou v módě takzvané fake pořady. Takže poté co byla Soudkyně Barbara a Soudce Alexandr přišlo toto a Záchranaři v akci což nemá se skutečnými událostmi absolutně nic společného (přesto se najdou lidi co tomu věří smutné). Viděl jsem jeden díl kde tito protagonisté odchytili jednoho chlápka v parku a chtěli ho legitimovat on, ale nechtěl ukázat občanku a tak ho zatkli. Celé to bylo tak trapně natočeno, že lépe by to zahrál a zrežíroval i Uwe Boll.

• 9.5.2018  13:54

Ženská najde na darknetu odkaz, že když shlédne 13 selfie tak si pro ni něco/někdo příjde. Tak se na to podívá a něco na ni zaútočí mezitím se její sestra a nějaký it technik snaží přijít na to co se jí stalo. Tož viděl jsem horší horory co měly daleko větší hodnocení než tohle jen mě zarazil konec říkal jsem si to se mě to seklo nebo co a přitom tam stopáž běžela dál nic se nedělo a obraz stál a pak byl konec. P.s. já nevím, ale mě kdyby sestra ležela několik dní v komatu a nehýbala se a nejedla tak bych volal nějakého doktora nebo specialistu.

• 7.5.2018  20:41
    Inside (2016)

Původní verzi jsem dal kdysi 5 hvězd a hodně se mě líbila nicméně ani tento remake není k zahození. Bohužel to kazí konec příjde mě blbé, že ženská co přežije chrstnutí horké vody do ksichtu, náraz autem do sloupu. píchnutí jakéhosi léku do ruky a2 rány do hlavy foťákem umře takovým blbým způsobem. Někomu to možná příjde originální (chtěla tak moc to dítě, že obětovala svůj život za jeho), ale mě to příjde jako blbost. Jinak vraždy povedené. Optimálně je to mezi 3 a 4 nicméně dám 4 jelikož po hodně dlouhé době to je kvalitní španělský horor a povedený remake. P.s. Po tom co všechno ta ženská prožila by nejspíše potratila (už tu nehodu by to děcko nepřežilo ani omylem) nicméně to jsou výtky i k originálu.

• 5.5.2018  22:55

Horor roku, ale kdeže tam mám větší parametry teda. Jediné co to zachraňuje je forma + vzhled monster (vypadá to jak křížený Venom s bůhvíčím) + úvodní scéna . Jinak kdybych měl napsat seznam blbostí ve filmu tak tu strávím mládí, ale namátkou takže děcko si model rakety vzít nemože, ale elektřina jim tam valí ve velkém a to nevadí vůbec navíc tam mají i pračku, troubu, televize a vysílačky (tuhle výtku jsem četl i na kinoboxu nebo na fandimefilmu mám pocit). Věčně se tam řeší, že nemůžou dělat hluk a přesto chlápek udělá ženské děcko a ona pak rodí to jako spoléhaly na tom, že nebude přitom křičet nebo co?. Ta hluchá holka mě neskutečně štvala (+ body za to co se jí stalo) nemám rád takové sobecké postavy co myslí jen na sebe. Chybí i nějaké intro kde se tam ty monstra vzaly a vysvětlení co teda těm tvorův vadí jelikož malý zvuk nevadí a velký ano (proč teda ti lidé nebydlely u toho vodopádu, když by ty zvuky přehlušil?) 60 procent čekal jsem více hold počkám si na Hereditary tam je větší šance snad.

• 30.4.2018  23:08
    Slumber (2017)

Hodně slabá záležitost, která kombinuje prvky V Zajetí Temnot, Insidious, a Inkarnace, ale která nedosahuje kvalit ani jednoho. Takže jakousi rodinu pronásleduje něco ve spánku (otci se zdá, že si pochovává vlastního mrtvého syna a pak mlátí rukama do zdi matce se zdá, že dělá někomu smoothie a strká do vidlic ruku a pak, že má slepené zuby a nemůže je odlepit a dceři se zdá, že zahradnickýma nůžkama zabíjí své plyšáky jediný syn je v relativní pohodě na něho jen něco útočí). Případ šetří doktorka, která tím byla téže kdysi postižena a přišla o syna. Jak po herecké stránce tak po dějové těžká bída (prej pode skutečné události jasně) a hororového to též moc nenabídne. Korunu tomu nasadí jakýsi dědek co se snaží být něco jak Krokodýl Dundee a vypadá, že si při účinkování něco šlehl. 20 procent za konec kdy konečně něco vidíme jinak zde není co ocenit.

• 29.4.2018  00:05

Iris je spolu s několika lidma pozvána na večeři kde hrajou hru o život. Cílem této hry je eliminovat soupeře, aby zůstal jen 1 a tomu finančně případně zdravotně nebo materiálně pomůžou. Takhle nějak měl vypadat horor Vadí Nevadí (2018) . Jediné mínus je to, že zhruba od 10 minuty člověk ví kdo to vyhraje a navíc ten kdo to vyhraje ani moc neutrpí velkou újmu na zdraví jen ho jednou bodnou a 2 minuty potopí do barelu.

• 28.4.2018  20:38

3 hvězdy za film a 1 za potitulkovou scénu. Jinak má film 2 top scény spoiler jedna je obětování Gamory a druhá je smrt Spidermana. Ostatní je klasika nechápu proč dělají z Black Widow něco více než je a zbytečně ji posilňují. Potěšil Iron Man všechny scény se Strážci Galaxie (kromě Groota ten je trapný totálně až na konec) a Thor. Je velká škoda, že zde není žádná velká bojová scéna jak byla v jedničce s Chitauri v New Yorku tady je jen jedna ve Wakandě, ale přiša mě, že ta byla jen , aby se neřeklo. Zamrzí i účast Black Orderu Corvus nic nepředvede Ebony Maw je hodně slabý a ti ostatní 2 to nezachrání. P.s. kdyby chcípl i Hulk dám 5 hvězd jelikož tam byl totálně do počtu. P.p.s. borec co seděl vedle mě si myslel že strážce duší je Doktor Doom z Fantastické 4 měl jsem co dělat, abych se nezačal smát.

• 28.4.2018  13:07

Čekal jsem daleko více jako vyloženě zklamaný nejsem , ale zase , že bych skákal 3 metry do výšky a říkal si ty jo to byla pecka nejlepší komedie roku atd to ani omylem. Skoro všechny vtipné scény jsou v traileru a celé to zachraňuje jen ten kohout a jeho kuřata a ti zpívající vrabci. Kromě těch králíků nikdo nedostane prostor což třeba u paní Bodlinkové zabolí tam mohla být z toho dobrá sranda. Film není ani moc vtipný jelikož opakovaný vtip není vtipem a tady se opakuje třeba 5 krát po sobě scéna kdy někdo šlápne na hrábě a ty ho praští nebo scéna kdy někoho zasáhne elektrický proud. 40 procent jsem rád, že jsem na to nešel do kina jak jsem měl tehdy v plánu. P.s. pořád je to lepší a vtipnější než oba dva díly Paddingtona dohromady.

• 28.4.2018  02:00
    Batman Ninja (2018)

Nevím jestli je to podle mangy nebo komiksu a je mě to dokonce šumák jelikož co je moc to je moc. Takže tento film je důkazem toho co se stane, když skřížíme Batmana japonské samuraje do toho namícháme ještě prvky Robota Joxe případně Power Rangers a završíme to opičkami a netopýry. Úvodních zhruba 15 minut se dá má to nápad i provedení, ale pak to jde totálně do háje z cca 8 záporáků (Joker, Harley Quinn,Bane,Tučňák, Two Face, Poison Ivy, Gorila Grodd, Deathstroke) zůstanou jen 2 (Joker, Harley Quinn) ostatní mají epizodní role a film se přesune do těžkého sci-fi a fantasy (každý má svého robota ti se pak spojí Batman má vlastního robota ty opice mají robota už chyběla jen znělka Go Go Power Rangers). Korunu tomu nasadí potitulková scéna. O nějakou logiku a scénař to ani nezavadí (takže každý má nejmodernější technologii a přesto ani jednoho z 5 nenapadne to, že jich někdo ovládá proč spolu vůbec soupeřili?). P.s. režisér aspoň pochopil to co muži zde ocení a udělal ženské postavy hodně prsaté tak je aspoň se na co dívat.

• 27.4.2018  23:12

Podle traileru a hodnocení jsem čekal totální sračku nicméně v rámci žánru to bylo nad míru snesitelné. Určitě je to lepší než předchozí režisérův počin, kterému jsem dal 1 hvězdu a nudil sem se u toho. Bohužel hvězda dolů za feministické sračky (když se chlap vyspí s ženskou je hajzl, ale ona za to, že mu dá svině není zvláště kdyby to byla její sestra tak by mě to štvalo o to více). Překvapivě i herci jsou solidní a nikdo mě tam vyloženě neiritoval a i hudba je na solidní úrovni a to ten žánr nemusím. Další hvězda dolů za fekální scénu i když pobavila. 60 procent v rámci žánru nadprůměr.

• 26.4.2018  20:18

Těžce zetková záležitost, která má výhodu v tom, že byla natočena v 80 letech jelikož tehdy se kolikrát nad horory a nad scénáři moc nepřemýšlelo. Natočit to někdo v dnešní době tak to má tak 20 procent a všeci by na to nadávali. Ta 1 hvězda je za toho psa a toho tlustého klauna co vypadal, že každou chvíli porodí. Jinak humor bída všech 5 Kameňáků jsou proti tomuhle studnice vtipu a po herecké stránce katastrofa. Nicméně herci pokud ještě žijou by se mohly uplatnit v Asylumu. Nejsmutnější je zjištění, že jedno z Psychorových 2 alter eg tomu dalo 4 hvězdy.

• 26.4.2018  01:22
    The Titan (2018)

V roce 2045 nebo 2048 už si nepamatuji přesně letopočet byla země přelidněná. Hlavouni začali přemýšlet kde by mohly žít další lidé a našly planetu Titan takže si najaly lidi a začaly na nich testovat to, aby na té planetě přežily. Ze začátku dobré, ale pak se z toho stala postupně pohádka pro malé děti (celá armádní základna není schopna zastřelit 1 zmutovance+ konec ve stylu já ho nezastřelím) kopírka Netvora z černé laguny (láska lidské ženy k zmutovanci) nemluvě o tom, že výsledný zmutovanec nápadně připomíná něco co si odskočilo z Promethea jen to má křídla a žábry. O nějaké logice a scénáři radši nepřemýšlet jelikož tady je to snůška nesmyslů od začátku do konce například žena zmutovance je doktorka a přesto jí vůbec nevadí, že do něj pumpují kdejaké sračky a ho to mění budiž kdyby třeba řekly, že ji k tomu nutí nebo, že to dělá pro vyšší dobro, ale ona to tady dělá absolutně bez nátlaku navíc si na konci založí další takový projekt (ať žije etika, logika atd) . Ostatní pokusní králíci postupně umírají, ale zarazí to pouze 1 člověka (co na tom, že z zhruba 10 lidí přežije jen 1 s takovým přístupem na tom Titanu moc lidí nepřežije). 40 procent

• 25.4.2018  00:52
    Špindl (2017)

Někdy v životě bych rád potkal režiséra Cieslera a optal se ho co mu na tomto filmu připadá jako vtipné. Ono, když v celém filmu je nejsympatičtější z cca 20 postav jen 1 a kromě ní má nejvíc inteligence jeden pes (Messinka) tak je někde chyba Jestli to, že cca 50 letá ženská nabaluje cca 20 letého kluka, aby její starý žárlil nebo to, že starý páprda si ho honí na záchodě na nějakém německém pornočasáku a druhý chlápek mu ten časák zabaví pro vlastní potřebu případně to, že nějaká pipka za film zhruba 20 spadne na lyžích nebo na běžkách a na konci se nadere jak prase a sbalí náhodou chlapa s holkou. Mimochodem tu malou holku bych hodil ze Sněžky dolů tak nesympatického spratka v českých komediích jsem snad ještě neviděl a to už jsem jich teda viděl. Ono je rozdíl dívat se na 3 zhruba 20 leté kluky co chtějí zasunout (Snowboarďáci) a na 3 ženské z toho 2 mají zhruba 40 let co se o to snaží. Ta 1 hvězda je za písně a soundtrack a za postavu Elišky, která jediná je tam přirozená. Jinak nechápu pana Klause, že mu bylo potřebu v takové sračce hrát a Mareše jsem tam ani nepostřehl.

• 24.4.2018  17:25
    Štiky (TV pořad) (2018)

Dno televizní zábavy nalezeno.

• 23.4.2018  23:50

2 hvězdy za Osvícení a 1 za Chuckyho více ze mě nevytáhnete ani kdybych se rozkrájel. Už to tu někdo psal a já se přidávám jaký má smysl celý film něco hledat, když stejně poté co ve hře umřeš ožiješ tím pádem máš neomezený počet životů a stejně ji můžeš někdy dohrát (závěrečná bitva úplně zbytečná tím pádem i když ta bitva a ten závod je to nejlepší z filmu) . Dále nechápu logiku hlavního záporáka, že když nedokázal najít hlavního herce proč neskřípl ty jeho kámoše však 3 z 5 měly úplně stejné avatary celou hru (speciálně ten Aech vypadal, že kdyby mu nabídl prachy tak by kývl) mě neříkejte, že by to bylo těžké tak najít 3 postavy zvláště poté jakou má skupiny pracovníků u sebe. O tom jak se ten mrtvý tvůrce mohl zjevovat jako avatar, když byl po smrti ani nemluvím, ale to bude nejspíše vysvětleno v dalším dílu. Kdyby mě bylo 15 tak bych možná slintal blahem, ale je mě 30 a tato doba mě už minula. Nicméně oproti té minulé sračce co Spielberg vytvořil výrazné zlepšení. P.s. jít s ženskou na rande na Osvícení tomu říkám romantika to mohl jít rovnou na Saw :-).

• 23.4.2018  00:47
    Hostiles (2017)

Podle děje jsem čekal něco ve stylu, že Bale bude doprovázet indiány někam do rezervace a někdo na ně bude útočit. Místo toho jsem dostal 2 indiánské útoky, které oba stojí za velké kulové a kdejaký díl Vinetua je strčí do kapsy jak nic a jeden útok jakýchsi lovců kožešin (proč by vůbec unášeli indiánku a jakousi bělošku a byli tak blbí, že nechaly svědka je mě záhadou?). Film mohl nabídnout nějaké napětí a případně drama v rozhovorech mezi tím indiánem, který vraždil bělochy a Balem, kterému zavraždil ten indián kamarády místo toho se to zmohlo jen na Zabil jsi mě kamaráda x,y,z, a on mu odpoví každý jsme o někoho přišly. Do toho připočtěte sluníčkářské myšlení (ty indiáni v rezervacích trpí měly by být svobodní) jednoho černocha co je neskutečně drsný a postřelí ho hned v 2 scéně a ženskou co je tak drsná, že se zmůže maximálně na střílení do mrtvého indiána (to mu to teda nandala tleskám:-) ). Navíc se film neskutečně táhne (nechápu smysl několika prostřihů za sebou na indiánského náčelníka než umře) a skončí nijak (pecka jdu do rezervace mám prezidentský příkaz a je mě k ničemu jelikož tam prezidenta nerespektují o tom, že indiánskou rezervaci hlídají 4 slovy čtyři vojáci se ani nevyjadřuji radši) P.s.1 nechápu co by mě tam mělo jako dojat jako to, že ženská , které indiáni vyvraždí rodinu si na konci jednoho vezme k sobě místo, aby ho nechala volně žít a dala mu svobodu nebo to, že tam skoro všichni pochcípají. P.s. 2 pobavilo mě jméno jedné té indiánky prej ´´Živá žena,, snad neměla sestru, která se jmenovala ´´Mrtvá žena,, :-).

• 22.4.2018  21:51
    Metanol (TV film) (2018)

1 díl je parádní druhý bohužel slabší. Každopádně tohle mělo jít do kina místo 99,9 procent sraček co čeští filmaři tvoří. Na poměry televize i tak nadprůměrný film jak po herecké tak i dějové stránce. Je škoda, že čeští filmaři točí většinou jen komedie a tyto žánry opomíjí jelikož některé kousky jsou hodně povedené (Kájinek, Sametoví vrazi, atd) . P.s. je smutné, že ten Malota dostal jen 15 let dal bych mu doživotí i tak na druhou stranu pravdu měl i ten policista, že nikdo jich to chlastat nenutil a jen kvůli tomu, že to bylo za 60 korun to kupovat nemuseli. Hvězda dole za tu ženskou co přišla o matku a její otec byl slepý ta byla blbá jak tágo jen kvůli tomu, že má 9000 čistého nemusí kupovat chlast za 60 korun a kytku na hrob by koupila do 150 kč maximálně kdyby chtěla. + body za závěrečnou scénu ta má koule.

• 22.4.2018  16:10

Tomuhle může dat více jak 2 hvězdy pouze nesvéprávný psychicky labilní jedinec bez vkusu. Proti tomuhle jsou všechny Žralokonáda na oskara za herecké výkony a za scénář. 1 hvězda pouze za 2 vtipy ( s těmi Židy a s tím sexuálním kufrem) jinak zde není co ocenit. Naopak seznam stupidit je zde nekonečný ženská šoustá s chlapem teče na ni krev po litrech a jí to absolutně nevadí nebo konec ženská se promění v démona pozabíjí několik lidí a oni ji na konec vezmou do dodávky zpět jen kvůli tomu, že si nic nepamatuje. Včera jsem nadával na film Dead Shack kde se jeden dospělý choval hůře jak malé děcko nicméně proti tomuhle byl ještě inteligentní zde máme zhruba 20 dospělých a inteligence mají méně než psí exkrement. Nejlepší komentář grizly007

• 22.4.2018  00:35

Jednička je právem považována spolu s Čelistmi za jeden z nejlepších žraločích hororů a ani dvojka nedělá ostudu. Jen místo vraždících žraloků zde máme převážně vraždící mladé žraloky + občas vraždící starší žraloky což tak moc děsivé není. Když pominu takové blbosti jako to, že ten černoch říkal, že mají v sobě něco zabudované co je může usmrtit a oni to nepoužijou nebo, že chlápek zde žije i přesto, že mu chybí půlka těla tak se to dá. Když to porovnám s konkurencí tak je to nadprůměr.Z posledních žraločích hororů co vycházejí je lepší snad jen 47 metrů pod vodou a Mělčiny na druhou stranu zde není moc konkurence. 60 procent za film 20 za to, že je to tak podhodnocené,

• 21.4.2018  17:29
    Dead Shack (2017)

Jedna rodina + jeden jejich kámoš se vydá na chatu si zachlastat vedle nich, ale sousedka chová doma zombie a oni to zjistí. A to je celý děj dokážu přežít, že ti puberťáci moc rozumu nepobraly, ale co předvádí jejich otec to už je vrchol (normální člověk, když mu řekneš, že vedle něj bydlí sousedka co někoho právě zavraždila tak by asi volal policii nebo to řešil jinak než tak, že tam naběhl a ještě se tam nechal zabít). Ty 2 hvězdičky jsou pouze za brutalitu jedna ustřelené hlava a jedna rozmašírovaná hlava kladivem jinak zde není co ocenit.

• 21.4.2018  01:13

Film je často k přirovnáván k filmu Sám Doma nicméně to je výsměch jelikož s ním má společného maximálně žánr jinak je mezi ním rozdíl asi takový jako mezi Prci Prci Prcičkami a Panic je nanic. Po herecké stránce katastrofa až na toho kluka a toho kouzelného dědečka jsou všichni příšerní po dějové je to lepší. O trikové stránce se radši nevyjadřovat, když na to nemám prachy tak netočím takový film jelikož to chvílemi vypadá hůře než tady https://www.csfd.cz/film/135983-karlik-a-tovarna-na-cokoladu/komentare/ a to je tohle film z roku 2017. Humor též žádný až na scénu kdy Johanka jedla s tím rozmazlencem v kavárně. 40 procent a i to jsem hodný. P.s. celou dobu ten kluk řešil, aby si nepřál blbost a nakonec si přál neomezenou elektřinu takže přání vyhozené do záchodu.

• 20.4.2018  21:18

Hodně vyměklý horor což dokazuje i přístupnost do 12 let. Ono úplně hororových scén se zde člověk moc nedočká, ale dívat se na to dá v pohodě a nudit jsem se nenudil. Je jen škoda, že potencionál byl na vyšší úrovni viz konec, ale třeba si dělají půdu pro pokračování. P.s, víte jak poznáte kvalitní horor Psychor tomu dá odpad.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24