oveckaoa

Česko

ICQ: 253456538

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 19.11.2017  16:08
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

Co bude příště seriál o Stodolových (manželský pár co vraždil důchodce a maskoval to jako sebevraždy) nebo třeba Já Kramný (muž co ´´ zavraždil,, v Egyptě svou ženu a dceru). Bohužel je smutné,že v této republice vydělává na tomto i dvojnásobný vrah a zloděj.

• 18.11.2017  22:48

Za mě spokojenost je to na stejné úrovni jako Batman Vs Superman. Flash je tam zbytečný kdyby tam nebyl nic se nestane (pouze zabije cca 5 paradémonů zachrání 3 lidi a posune Wonder Woman meč) a Aquaman je tam do počtu. S Cyborgem problém nemám. Superman je tam cca 10 minut mohly mu dát více prostoru. Záporák Steppenwolf je v klidu jen mám problém s jeho likvidací mohli vymyslet něco jiného připomnělo mě to Doctora Strange kde toho záporáka si vzal Dormanu k sobě. P.s. nechápu smysl úvodní scény to jako mělo být vtipné,když se jakési děcka ptají Supermana jestli by porazil hrocha (nejspíše Whedonův humor) P.p.s První potitulková scéna o ničem (jen se tam Luthor směje jak debil) ,ale druhá vypadá parádně.

• 17.11.2017  22:28
    Temple (2017)

2 Amíci a jejich kámoš co žije v Japonsku se vydají studovat chrámy. Ve starožitnictví jich zaujme jeden chrám,který je prokletý tak tam zajdou a něco se jim stane. Film je kombinován vzpomínkami jednoho z přeživších s tím co se stalo. Jako horor to moc neuspěje zhruba 70 minut je to jen o tom, že někde chodí nebo si vykládají a pak se to rozjede, ale zase moc toho nečekejte. Velkým mínusem je navíc i to, že se nedozvíme co jich teda pronásledovalo a ta liška s více hlavama vypadla trikově tak blbě jako něco z Asylumu. 60 procent za ten konec co něco nabídl.

• 17.11.2017  20:04
    Jedlová samota (2009)

Tak tohle byla síla těch 90 minut života mě už nikdo nevrátí. Myslel jsem si, že horší film než je Sněhulák už neuvidím ,ale mýlil jsem se. Za zhruba 90 minut se zde absolutně nic nestane a největší napětí film vytvoří tím, že pošťáka kousne do nohy pes. O těch vraždách se zde skoro nic nedozvíme jen, že byly 4 a byly krumpáčem a pachatele nikdy nenašly (vyšetřovaly to vůbec policajti?). Jediné co mě zajímalo bylo to kdo vraždil a ani to jsem se nedozvěděl místo toho jsem se dozvěděl, že jakási ženská šoustala snad s celou vesnicí a jakási rodina byla plná magorů. P.s. v některých pasáží tohle připomíná sračku Čarodějnice skoro každých 10 minut se zde někdo modlí a hlavní farář vypadá jak pedofil. 0 procent rozpočet tipuji tak na 1000 euro

• 17.11.2017  01:04
    Deadgirl (2008)

Podle popisu jsem čekal, že to bude zhruba o tom jak dva maníci šoustají mrtvolu na různé způsoby a pak se jim to zvrtne. Místo toho je o to dvou maníkoch co jdou jednoho dne za školu kamsi do bývalé nemocnice a tam najdou jakousi polomrtvou ženskou a užívají si s ní (kdyby byla aspoň pěkná budiž,ale není) . Pokud čekáte nějaké gore nebo nechutnosti též si nechte zajít chuť kromě jednoho kousance do ptáka a jedné useknuté ruky film nic nenabídne (navíc zde chybí vysvětlení kde se tam vzala a čím byla nakažená) . Ke konci to navíc zavání parodií (scéna na benzínce případně konec hláška Není mě dobře,vždyť ti usekla ruku.) 40 procent více si to nezaslouží P.s. nevěřte kecům jak je to znepokojující a nechutná a takovým sračkám a pusťe si raději třeba Sbski Film ten je daleko lepší a nabídne toho více.

• 14.11.2017  14:22

Rozhodně si to nezaslouží tak nízké hodnocení jako to má. Viděl jsem daleko horší filmy než tohle. Jinak horor moc nečekejte 90 procent filmu je o chlápkovi co je věčně na netu a hraje tam s někým hry (fanoušci této´´ zábavy,, si přihoďte libovolný počet hvězdiček) nebo dělá jakoby vtipné videa a cca 10 procent filmu přinese rozuzlení. Hvězda dole za toho jeho kamaráda co vypadal jak Ed Sheeran a iq vypadalo,že má menší než placatý kámen P.s. je sice pěkné, že měl sledovanost 2 miliony,ale když potřeboval pomoct pomohla mu jen jedna cáklá kráva (navíc místo, aby zavolala policii radši dojela autem co by jako zmohla proti ženské s sekyrou) . 60 procent P.p.s. prej od krále hororů co se to tady potí za sračky Psychor se na tom nijak nepodílel pokus o vtip :-)

• 12.11.2017  14:23
    Totem (2017)

Zvláštní film,který se 3/4 tváří jako klasická duchařina ve stylu něco je v domě a může nás to zabít,aby se nakonec z toho stalo něco ve stylu neopětovaná láska. V prvních 3/4 se skoro nic nestane kromě toho, že umře kočka a jakási ženská se nejprve pořeže o sklenku a pak objeví ve své hubě pavučinu a ten zbytek je klasický thriller ve stylu, že někdo někoho nahání,aby ho zabil. Ten konec to hodně zachraňuje takže 60 procent.

• 12.11.2017  00:13

Vcelku průměrný thriller s strašně dlouhou stopáží (minimálně 30 minut zkrátit a byla by to pecka) a divným koncem (dostal teda toho vraha nebo ne skončil v blázinci nebo neskončil a tak by se dalo pokračovat). Jediné co tak stojí za zapamatování je závěrečná scéna v chatě jinak nic. Za hodinu si nevzpomenu o čem to bylo .

• 11.11.2017  21:24
    Violetta (TV seriál) (2012)

Kdybych byl možná ženská ve věku do 15 let možná by se mě to líbilo, ale jelikož jsem muž a starší tak jasný odpad. Postavy jsou příšerné a vypadají a chovají se jako po lobotomii mozku nebo jako by byly mentálně zaostalé. Všichni zde přehrávají takovým způsobem, že kdyby někde v Argentině odchytly na ulici několik bezdomovců a nabídly jim v tom hrát věřím, že by to zahrály lépe. Na seriálu jdou tak pochválit jen písně kdy cca 1 z 10 se podaří

• 11.11.2017  21:18
    Akademie kouzel (TV seriál) (2015)

Už předchozí Čarodějka byla hodně slabá tohle je ještě snad horší. Počet sympatických postav klesl na 0 ( v předchozím díle byly aspoň 2) humor též není a příběh je o ničem. Viděny zhruba 2 díly a cca po 5 minutách už ani nevím o čem to bylo.

• 11.11.2017  21:14
    Čarodějka každým coulem (TV seriál) (2014)

Ta 1 hvězda je za ty kámošky té blondýny,které občas vypotí něco vtipného. Jinak je to v podstatě to samé co Violeta (samé zmalované tlamy a nagelovanci s iq menším než houpací koně) jen s kouzly

• 11.11.2017  21:10
    Skryté zlo (2017)

Závěrečný zvrat to hodně zachraňuje. Do té doby je to totálně průměrný horor s digitálním psem a jakousi zombie nebo co byl ten chlápek zač.

• 11.11.2017  03:42

Když jsem byl na tom v kině byl jsem spokojený a dal bych 4 hvězdy s odstupem času o hvězdu snižuji. První díl se mě líbil více měl lepší příběh a lepší příběh. Tady jsou 2 vtipné scény (útěk z vězení a kobercovka) a zhruba 2 dobré vtipy. Nová postava Mantis mě příjde zbytečná a Stallone snad ještě horší (snad mu těch cca 5 minut aspoň dobře zaplatili) navíc mě štvalo násilné rvaní Groota snad do každé scény. Závěr mě už příjde hodně předigibordelovaný Strážci Galaxie tam bojují a kolem nich se všechno ničí a hroutí navíc ten boj jakože s bohem mě tam nesedí. Potitulkové scény 4 z 5 stojí za prd zaujme jen ta s Adamem Warlockem.

• 7.11.2017  02:54

Tohle je nějaká parodie na horor nebo co to jako mělo být. Ze začátku se to tváří jako klasická duchařina pár se přestěhuje do domu kde v roce 1923 jakýsi chlápek unesl 6 lidí oddělil je a týral je,aby zjistil co to s něma udělá. Pak ho to přestalo bavit tak je zabil. Takže tam najdou jeho deník a ženské z toho páru začne hrabat na maják. Pak ,když to začalo mít potenciál (myšlenka,že ten chlap se vrací z hrobu,aby pokračoval v experimentu) tak to skončí ve stylu jdu do duchovního světa a přemísťování duší z vraha na budoucí oběti. Originalita 0 (strašidelné nebo prokleté domy jsou už těžké kliše návštěva duchovního světa už byla třeba v Poltergeistovi) hororovost 0 (většinu filmu se tam jen blbě kecá a nic se neděje gore taky moc nečekejte jeden chrstanec krve do ksichtu a několik říznutí) herecké výkony 0 (ženská co se zabývá tím vymítáním vypadá jako by ji odchytly rovnou na E55) scénář radši ani neřeším (umře mě matka,bratr a bůhví kdo další a vůbec mě to neštve hlavněže si hraju na to jaká jsme skvělá rodina a držíme u sebe) P.s. U filmu jsem ze 3 pokusů 2 zaspal

• 6.11.2017  01:20

Tato série měla skončit druhým dílem,který byl obstojný a nabízel dobré ukončení. Místo toho přišel pro 14 letech další díl,který nenabízí nic nového a sérii nijak nerozvíjí. Nabízí se otázka co mu na tom trvalo tak dlouho,když výsledek vypadá jako totálně průměrný horor,kterých vychází za rok desítky (o tom, že to šlo do amerických kin ani nemluvím radši). Navíc naváznost na minulý díl není žádná (kdo neviděl předchozí díly o nic nepříjde stačí Vám vědět jen, že každých 23 let cosi vraždí a někdo komu to zabilo bratra ho chytá ještě s jakýmasi maníkama) ve dvojce ho chytili a čekali až se probudí, aby ho zabili tady je od začátku volný a zabíjí. Herci jsou příšerní a dávají vzpomnět na herce co hrávaly dříve v Pátcích 13 vede ta babička co vypadá, že je věčně na drogách a navíc nadraná následovaná tím policajtem,který je tak drsný, že by se ho nebálo snad ani nemluvně. O filmových chybách se radši ani nevyjadřuji (chlápek vystřílí do Creepera celou dávku rotačního kulometu nic mu to neudělá ženská ho probodne tyčí přijde o oko nebo v jedné scéně nemůže létat, aby o 5 minut později zase létal). 40 procent za ty vychytávky co mělo to auto (vraždící tyč,jakési kopí a ta smrtící mřížka) a za to,že chcípl ten kluk co chtěl zabít toho zajíce.

• 5.11.2017  01:19

Už dlouho se mě nestalo, abych viděl komedii plnou tolikati nesympatických postav a trapného humoru. Už začátek je tak strašný, že jsem se málem poblil (chlápek se rozvádí a právník mu říká vyřídil jsem Vaši žádost bude Vás to stát všechny peníze a Váš barák a pak mu říká a zde je moje sazba). Kdyby to bylo celé o té pařbě dal bych aj 3 hvězdy, ale, že jsou do toho dávané ještě jakési prostitutky a cosi z internetem tak dávám jen 2 navíc nemám rád ničení bez důvodu. P.s. škoda, že se v těch autech všichni nezabili dal bych aj 5 hvězd.

• 4.11.2017  23:22

Za mě spokojenost v daném žánru z toho vytěžily maximum. Dokonce jsem se i několikrát zasmál což se mě u hororů moc nestává. Líbil se mě i ten nápad s počtem vrahů jelikož jsem měl celou dobu pocit kdo to asi dělá a trefil jsem se. Optimálně je to 60 přihodím 20 za hlavní herečku. P.s. nevěřte recenzi na kinoboxu nikdo tam Na Hromnice Více a Billa Murraye neuráží (já ten film taky neviděl a nepodělám se z toho) i to s tím zápisníkem není pravda nikde není řečeno, že si ho nemohla psat znova.

• 4.11.2017  18:38
    El bar (2017)

Několik lidí uvízne v baru a když chtěj vyjít tak jich někdo zabíjí (nedozvíme se vůbec proč jen, že je to asi nějaká nákaza). Také se z tama snaží dostat a postupem času umírají nebo jim hrábne na maják. Postavy jsou příšerné (vede ten bezďák s biblickými kecy) a jediná postava co za něco stojí je postava Eleny. Ke konci se navíc kupí filmové chyby (revolver střílí pod vodou nebo ženská propadne dírou je krvavá a naráz na ní není ani kapka krve, aby na konci byla opět krvavá takové blbosti, že 2 lidi utíkají před bezďákem s tyčí ani nemluvím by ho sejmuli jak nic kdyby chtěli.). Čekal jsem aspoň, že to zachrání konec kde nám vysvětlí vo co go místo toho jsem dostal postavu jak chodí ulicema a lidi na ni čumí jak na nebeský obrázek. 40 procent P.s. humor nečekejte žádný tam není (pokud teda neměly být vtipné ty biblické citáty)

• 3.11.2017  22:25

Jedna ženská je na mateřské s 2 dětmi. Musí se o ně věčně starat,vozit je do školy dělat jim úkoly a do toho ještě musí pracovat v práci ve výrobě kávy.Jednoho dne si řekne a dost a vydlábne se na to najde si 2 podobné ženské a začnou si užívat života. Pak jim, ale začne někdo dělat bordel v životě tak se polepší a začnou se naráz ničeho nic. Spíše průměrná komedie s 4 vtipy nebo scénami (Isis,Van Diesel, scéna jak si zkoušela ty šaty a říkaly,že to má tak na pohřeb a scéna jak potom šly na tu party a ty děcka na ně hleděly). Jinak to není vtipné vůbec její manžel je tam úplně zbytečný a ten co ho balila zase dostane málo prostoru (scény s ním patří k nejlepším ve filmu). Navíc zde chybí komu fandit ženská co si nabouchá 5 děcek (možná jich měla dokonce i víc) a nezvládá to moc sympatii nepobere (rozumný člověk si řekne proč si jich chtěla tolik) druhá se radši pro změnu stará o to s kolikati chlapi se vyspí než o vlastní děcko (na konci mu řekne, že ho má ráda to je krása cca 5 roků na něho dlabala a pak mu řekne, že ho má ráda). Postava Mily to též moc nezachrání (kvůli kámoškám se vydlabat na práci) a ta její sokyně ve škole je postava úplně zbytečná (nemám rád ty rozmazlené fifleny co mají prachů jak šlupek a neví co s něma) P.s. v rámci rasové korektnosti zde nejenže tančí Běloši a Černoši, ale dokonce i Arabé (předpokládám, že v druhém díle bude Žid nebo homosexuál). P.s.2 závěrečná scéna mě připomněla Královnu Ročníku tam na konci každý říkal jaký je mimoň tady pro změnu každá ženská říká jak dlabe na vlastní děcka. 20 procent za hudbu a 20 za film více ani omylem.

• 3.11.2017  18:24
    Únos (2012)

V Buffalu někdo unáší z ulic prostitutky a schovává si je pak v baráku. Případ vyšetřuje policista jehož dcera později taky zmizí a on se ji snaží najít. Průměrný thriller s 1 vraždou a překvapivým koncem,který ale nedává moc smysl.Nevím jak moc je to inspirované skutečností, ale ten konec je moc komplikovaný to by ta osoba všechno nezvládla.

• 3.11.2017  13:51
    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)

Chápu,že je to pořad pro děti a nejsem cílová skupina,ale takhle ne. Moderátoři jsou příšerní a neskutečně přehrávají a celkově mě příjdou,že mají inteligenci slepičího exkrementu. Navíc pokud se budu chtít podívat na pohádku pustím si Nickelodeon nebo Disney Channel tam vydržím cca 3 minuty reklam a nemusím poslouchat tady nějaké žvásty.

• 1.11.2017  16:09
    Nevesta (2017)

Strašná sračka co taky čekat od Rusáků jiného.

• 1.11.2017  14:46
    Bunnyman Vengeance (2017)

Rada do života,když nemám peníze a prostředky na natáčení filmů jakéhokoliv žánru tak to netočím. Takže děj je zhruba asi takový byl jednou malý černoušek,který šel ven potkaly ho zlé bělošky a podpálily ho. Tak si tam tak hořel až se objevil další černoušek,který ho zachránil, ale jelikož ten černoušek byl retardovaný tak mu to trvalo a mezitím ho ten oheň celého znetvořil. Jelikož pak nemohl chodit takto ven,protože se mu každý smál nasadil si kostým králíka a začal zabíjet ´´zlé,, bělochy. Dostal se do rodiny toho retardovaného černouška a spolu zabíjeli. Film obsahuje nulové herecké výkony nebál bych se označit dokonce nejhorší herecké výkony v hororu co jsem kdy viděl a neskutečně vtipné gore (celý rozpočet asi padl do kostýmu králíka nebo do výzdoby toho kostela a pak se hold šetřilo). O chybách ve filmu se raději ani nevyjadřuji (ženská polyká pavouka zajíc ji prostřelí hlavu brokovnicí vypadne z ní živý pavouk nebo na konci upalují černocha a jde krásně vidět, že ani nehoří a tak by se dalo pokračovat). P.s. nějak nechápu smysl té halucinogenní scény

• 30.10.2017  14:39
    Museum (2016)

V Japonsku řádí vrah v kostýmu žáby,který vraždí členy poroty z případu dřívější vraždy. Případ vyšetřuje policista jehož manželka byla dříve v té porotě. Vrah ji taky unese i s jejím synem a on se ho snaží najít. Nadprůměrná záležitost s originálním vrahem a vraždama (sežraní psy,snězení jehel,). Hvězdu strhávám pouze za konec kde se to neskutečně táhlo a za to, že to děcko neodstřelil tak by ten film získal nový rozměr.

• 30.10.2017  02:28

Chlápek se přestěhuje s přítelkyní do baráku kde kdosi vystřílel svou rodinu a pak spáchal sebevraždu. Jeho přítelkyně to po pár dnech vzdá a odejde z tama on, ale zůstává. Mezitím mu po baráku levituje nábytek samo od sebe se zapíná a ladí rádio a objevuje se mu tam postava pod prostěradlem. Pak ho taky ta postava zabije. Neskutečná sračka,která nemá co nabídnout (jedna scéna nápadně kopíruje sérii Paranormal Activity druhá pro změnu sérii Amityville a tak by se dalo pokračovat ).Po dějové stránce to též nemá co nabídnout 90 procent filmu sledujeme chlápka co třeba leží ozve se zvuk on jde za ním a pohne se židlička to v dnešní době nikoho nevystraší. Konec naopak aspiruje na slušnou parodii. 0 procent

• 28.10.2017  22:30
    Jigsaw (2017)

K dokonalosti mě něco chybí film totiž nezodpoví ani jedna otázku z předešlého dílu (ani jednou zde nezazní třeba Gordon a ani ten chlápek co vraždil před ním). Navíc pokud jsem to pochopil dobře film se odehrává v dvou rovinách minulosti (5 mrtvých co se nikdy nenašlo) a přítomnosti (3 mrtví pod novým Jigsawem). Další věc co mě třeba vadí je kampaň ve stylu jeho následníků a nějakého jako by kultu Jigsawa,která je zde jen zmíněna a pak vyšumí do prázdna (to šlo uchopit lépe). Navíc nyní mám v tom slušný hokej kdo je teda Jigsaw jestliže jakože bude vraždit Gordon + tento z tadyka potažmo ta ženská. P.s. závěrečná smrt mě připomněla Resident Evil :-) a ty parazity z Las Plagas.. P.S. 2 Když se nad tím zamyslím tak ten nápad s tím,že se vrátil Kramer a znova vraždí je totální blbost však ho ve trojce pitvaly a to by asi těžko přežil nemluvě o tom,že ho ve dvojce podřízl řetězovou pilou.

• 28.10.2017  22:12

Začnu s pozitivy záporačka Hela je hodně povedená a má dost prostoru rozhodně nevěřte kecům,že tam jen sedí na trůně a nic nedělá. Potěší i vedlejší záporák Surtur,který si to na konci hodně dával. Bitvy jsou hodně povedené a epické zvláště hned ta u Surtura a ta s Helou i závěrečná se povedla. Dále se mě líbilo, že ten Asgard nezničili, ale ty lidi zachránili. Humor je taky v pohodě (Ďáblova řit) čehož jsem se hodně bál, že to bude spíše pro puberťáky,kteří by se smály kdejaké píčovině. Dobře zpracovaná je i Odinova smrt i když jsem nepochopil,že když on umřel proměnil se na prach a když v Temném Světu umřela Friga tak měla pohřeb. Negativ moc není postava Grandmastera je o ničem a zbytečná (ještě horší než postava Sběratele v Strážcích Galaxie) příjde mě těžce nedomyšlené to jak se tam Hulk dostal ( 2 quinjety) a scén z té arény mohlo být více.

• 28.10.2017  15:07
    Babovřesky (2013)

Včera jsem viděl zhruba 2 minuty filmu a bohatě mě to k hodnocení filmu stačí. Herci jsou příšerní a neskutečně přehrávají (dokonce i více než ti´´herci,, v Ulici a Ordinaci v růžovém hovně). Jinak scéna,kterou jsem viděl je tak blbá,že si ten odpad vyloženě zaslouží dcera příjde dolů z pokoje a ptá se rodičů jestli souložili a oni jí říkají, že už to nedělají, že už pouze virtuálně a ona jim řekne, že to taky zná a jestli chcou dá ji adresu na porna kam chodí. Pak jsem to radši vypl jelikož už tohle je asi tak reálné jako Rychle a zběsile 10

• 27.10.2017  23:59

Nejhledanější chlápek Usa si na youtube postuje videa ve kterém navádí v zabíjení elit a prezidenta (už tohle je totální blbost kdo byl někdy na youtube ví, že takové videa by mu nikdo nepovolil zvláště,když někdo ukáže ve videu zadek a už se to cenzuruje) . Pak ho taky zabije a policie po něm jde (nechápu jaký smysl mělo to s tím Islámským Státem) a zabije ho jelikož je, ale připravený tak jich vezme všechny s sebou. Po jeho smrti, ale začne revoluce kdy jeho následovníci zabíjejí bohaté a policajty. Zatímco 1 a 2 část jsou hodně povedené tohle je hodně slabé. P.s. nejvíce pobavil dialog kdy jeho žena nadávala, že její muž nebyl terorista tak co asi byl, když zabil tolik nevinných lidí.

• 27.10.2017  23:48
    Wind River (2017)

Film je často přirovnáván k Sněhulákovi, ale na rozdíl od něj je tohle aspoň kvalitní thriller a ne jen sračka co si na něco hraje. Akorát nechápu jaký smysl mělo dávat do toho hudbu ve stylu, že někdo jde třeba sněhem a do toho jakoby někdo říkal nějaké slova buď tam neměly dávat hudbu vůbec nebo tam dat třeba nějaký song celý takhle to vypadá divně. P.s. myšlenka roku vraždím jelikož žiji na místě kde se nedá co dělat je na oskara to je motiv jak prase.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19