oveckaoa

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 22.1.2019  00:32
    Death House (2018)

Chlápek a ženská jsou na prohlídce jakéhosi zařízení kde se upravují vězni. Během návštěvy, ale dojde k sabotáži a oni se z tama snaží dostat a jelikož to vrchem nejde (nebo nechtějí) musí jít spodem kde jsou jacýsi vězni , kteří mají nadpřirozené schopnost a vypadají jako by si odskočily z Vetřelce. Ten film je divný od začátku do konce kdyby se to drželo jen té vzpoury bylo by to v pořádku, ale režisér tam pak začal dávat takové blbosti jako lidi vyslečené z kůže žeroucí maso, kteří křičí ´´Už nechceme být vysvobozeni,, a tím koncem to pohřbil úplně. Co se zdá dá ocenit je brutalita na, které se režisér vyřádil na to asi padl celý rozpočet takže scénář asi neměly tak, že zabezpečení v případě výpadku proudu spočívá v tom, že je tam zabije plyn opravdu originální, který si sami do sebe pustí dále z 5 vězňů , kteří jsou zde prezentováni jako nějací kingové umřou 2 na počátku vzpoury ostatní dva jsou úplně zbyteční a nic nepředvedou a pouze jeden se dostane až na konec a korunu tomu nasadí to, že vojáci nosí ty zbraně jako postižení a chlápek a ženská mají neomezenou munici do revolveru (pochopil bych kulomet nebo samopal, ale revolver) a v průběhu filmu ani jednou nenabijou a dokonce ani z těch zraní nelétají náboje (asi nějaký jiný typ zbraně). Je to lepší jak Baskin 40 procent .

• 20.1.2019  21:58
    Miss Hanoi (2018)

Tohle je film do televize nejlépe do Čt 1 a ne do kina. Kromě situování do vietnamské komunity to nemá co nabídnout je sice pěkné , že hlavní herečka je hezká a dobře se na ni dívá, ale od filmu co jde do kin bych čekal více. 40 procent a to jsem na to chtěl jít tehdy do kina díky bohu, že to nevyšlo jinak bych litoval těch peněz co to stálo,

• 19.1.2019  22:40
    Murder Party (2007)

Tenhle film natáčel někdo postižený případně retardovaný nebo nejspíše kombinace obojího jinak si nedokážu vysvětlit důvod proč něco tak tupého a stupidního vzniklo. Chtěl jsem horor místo toho jsem dostal film ve, kterém je jeden chlápek zavřený ve skladu s cca 7 magory a 1 psem a řeší se zde černoši případně to, že se oběť jednou pokadila na svatbě (v tom měl být asi ten humor) pak se zfetují a hrábne jim a pozabíjí se. Herci jsou příšerní a kdyby si někdo odskočil v Americe a našel tam bandu bezdomovců případně do nějakého psychiatrického ústavu pro mentálně choré věřím, že by to zahrály lépe a scénář pravděpodobně neexistoval jak jinak si vysvětlit scény kdy chlápek uniká před druhým chlápkem v půlce se zastaví a vymočí se nebo scénu kdy oběť uteče do skladu s nářadím pak z něho vyleze a místo, aby se ozbrojil hodí po útočnících pouze jakési plasty. 5 procent za jednu scénu, která je tak blbá až mě rozesmála kdy oběť utíká a chce po civilistech zavolat policisty nebo půjčit mobil a na schodech potká chlápka oblečeného v kostýmu mobilu a dalších 5 procent za tu kočku, která předvádí největší herecký výkon v celém filmu a za název pily bezbolestná (narážka na Predátora) . P.s. ta fotka na obalu s těmi motorovkami tam ani není.

• 18.1.2019  22:51
    Kursk (2018)

Za normálních okolností bych dal 4 hvězdy, ale je zde něco co mě vyloženě štve takže zůstanu na 3. Chvílemi je film povedená kritika ruského režimu (zastaralá technika, myšlenky, že jsou nadlidé a můžou všechno co se jim zamane neochota přijmout pomoc jiných), ale zase chvílemi mě přijde, že se to režisér snaží ospravedlnit a rval tam některé scény, které tam dle mě nepasují. Hvězda dole za pokus o humor, který je totálně mimo a za postavu toho kluka, která mě přišla totálně zbytečná. Jinak já osobně problém s tím, že se tam mluví anglicky nemám a nevidím to za tak velikou překážku (u těch námořníků se to dá i vysvětlit v klidu, že mohlo plout třeba do mezinárodních vod a naučit se to od někoho u těch vesničanů zase, že je to naučily). Lepších 60 procent

• 12.1.2019  19:41

Jediný důvod proč jsem na šel do kina byly ty princezny první díl mě nějak nechytil a tohle je na stejné úrovni V kině nás bylo zhruba 30 z toho minimálně 20 malých dětí u kterých nevím zda je to pro ně určené(zabíjejí se zde hráči, žralok zde zabije několik psů ) . Největším průserem filmu je prázdnota (od vstupu na internet se to z nikama nepohne je sice pěkné, že zde jsou desítky easter eggů od Baymaxe Iron Mana Stan Leeho atd. ale radši bych nějaký dějový zvrat) a skoro žádný humor zasmál jsem se tak jednou za 113 minut a někteří převážně ani to ne. Naopak plusem je , že to rychle uteklo a na 113 minut to teda nevypadalo. Ke konci došly nápady tak si někdo řekl, že tam hodí jakože záporáka, ale za mě to nefunguje . Na závěr trošku spoilery film má 2 potitulkové scény první je ta s tím pojídáním palačinek a druhá Ralph jak zpívá https://www.youtube.com/watch?v=Sc8V4VfwRHM Většina hráčů a hráček Cukrkár hrála za Vanilopku tudiž, když tam nebude stejně ta hra zanikne takže zápletka postrádá smysl navíc ti hráči co hrály Masakr předpokládám, že hrály za Shank (je zde řečeno, že je to nejoblíbenější charakter) takže z hlavního charakteru v Cukrkárách se z ní stal podřadný charakter v Masakru Pan Litwak má tolik peněz, aby napájel elektřinou minimálně 10 videoherních automatů (pokud teda tu elektřinu nebral načerno nebo neměl nějaký alternativní pohon), ale dat 200 dolarů za volant na to peníze neměl (chápu, že chtěly jakože nějaký děj, ale tohle nedává smysl)

• 5.1.2019  21:39

Paráda takže ten film nejen, že je o ničem on aj nijak skončí. Většinu filmu sledujeme otce a syna jak spravují barák , který ten otec chce chvíli prodat a chvíli si nechat, aby tam žily pak na ně jednou vyskočí stará zvráštělá babička a křičí ´´Zůstaň,, a to je celý horor. Na konec s ní ten otec usmlouvá, že zůstane a umře tam a bude tam s ní jako duch a ona nechá ten dům být pro jeho rodinu (co na tom, že normální člověk by nešel bývat do baráku kde umřel jeho otec) Napětí 0 Hororovost a hororové scény 0 lekačky 20 sympatické postavy 20 (ta matka jedině) P.s. nachystala si nepříjemné překvapení opravdu si to nachystala , když on tam chtěl zůstat takže to pro ně tak nepříjemné nebylo Nelepší komentář Arsenal83

• 4.1.2019  18:58

Teta a sestra se vrací do města kde dříve žily. Mladší z nich, ale začne cosi vidět a myslí si, že je to její ,,mrtvá´´ matka ve skutečnosti je to, ale démon, který poté co ho jednou vyvolají ji posedne. Těchto filmů v tomto stylu už bylo více a byly i daleko kvalitnější než tohle tenhle má minimálně 40 minut z 90 totální vaty kde se nic neděje a obsahuje jedno z nejhorších vymítání co jsem kdy viděl . Přitom postery jsou parádní a konec je povedený, ale výplň je slabá pominu to, že je to podle skutečné události údajně. P.s. nechápu jaký smysl měl ten začátek kdy je kdosi týral. 40 procent

• 31.12.2018  23:09
    The Appearance (2018)

Slátanina 3 filmů dohromady (Jméno Růže,Černá Smrt, Hon Na Čarodějnice) nedosahující kvalit ani jednoho. Z 90 minut je takových 60 o tom jak kdesi v opatství inkvizitor něco vyšetřuje a někdo občas umře (většina smrtí za nic nestojí) zbývající stopáž tam běhá jakási čarodějnice a chce se pomstít, abychom zjistili, že ona v podstatě tak zlá nebyla jen ji někdo znásilnil a zabil a ona se mstila (proč zabíjela ostatní, když za nic nemohly se nedozvíme), Chtěl jsem dat jednu hvězdu za celek, ale pak přišla pointa a ta to totálně pohřbila. Nejhorší na všem je to, že v jednu chvíli je naznačeno něco (určitá sekta) co kdyby se vyvíjelo tak bych dal minimálně 3 hvězdy.

• 31.12.2018  01:12
    Nightshift (2018)

Američanka s irskými kořeny žijící v Irsku nastupuje noční směnu do hotelu kde se před 10 lety staly vraždy a stane se jejich součástí. Minimálně 60 minut sledujeme ženskou s chlápkem a jejich noční směnu, která se skládá ze 3 částí honí ji bezďák nudí se a vykecávají se a jakémusi chlápkovi donese nabíječku na mobil a ručníky. Něco se zde začne dít zhruba 20 minut před koncem a o nic světoborného se nejedná. Film se snaží hrát si na něco mezi Šestým Smyslem (vidím mrtvé lidi a můžu s nimi komunikovat) a Všechno Nejhorší (časová smyčka kde se snaží někdo utéct vrahovi), ale nefunguje ani jedno. 40 procent za hlavní herečku na kterou se dá dívat.

• 29.12.2018  23:29

10 odsouzenců na smrt hraje reality show s dinosaury kdo vyhraje získá svobodu ostatní umřou. Největší problém filmu je paradoxně v tom, že těch dinosaurů si diváci moc neužijí. T Rex se tam objeví jen na začátku a na konci a ostatní zde mají maximálně krátké štěky. Triky jsou obstojné a inteligence postav až na jednu výjimku (kdy chlápek místo toho, aby utekl jde na férovku s 4 velociraptorama) je též v normě. Za film 40 procent a za úplně poslední scénu 20 procent přihodím jelikož bych to chtěl vidět v pokračování :-). P.s. nikde jsem teda nenašel a neviděl , že to produkovalo Asylum ani Sy-Fy dokonce ani klasické logo co bývá u filmu Asylumu zde není tak nevím teda.

• 29.12.2018  04:04
    Charming (2018)

Náhodou docela v klidu animák (na to, že je to od tvůrců Shreka, kteří se vyšťavily 2 Shrekem) . Má to slušný příběh, postavy i záporačku. Navíc se mě líbilo, že to ke konci boří klasické klišé kdy muž žádá o ruku ženu tady je to naopak i více je to o pocitech ženské než chlapa což je v dnešní feminizované době úspěch. Velké plus navíc za písně, které jsou povedené (nejlepší je hned ta první) a pasují tam. Tohle mělo jít k nám do kin nejen do Slovenska. Díky za titulky 200 Kg.

• 29.12.2018  02:14

Jako dokument to není špatný, ale mě osobně vadí, že je to hodně odborné (radši to mohlo být stylem, že mohly třeba hledat ty lidi co s ním dělaly nebo mohl jít do té práce kde údajně byl a oni tvrdí opak a mluvit tam s nějakým šéfem třeba, že by se znaly atd) takže pokud nejste někdo kdo je vědec případně se orientuje v té tématice asi Vás to taky neosloví. Dále se nabízí otázka, že pokud měl ten prvek proč ho nějak neposlal někomu pro posouzení klidně i do zahraničí a bylo by to vyřešené. Jinak komentář Mickeyho Rourka úplně zbytečný přijde mě, že je tam jen kvůli tomu, aby nalákaly na ten dokument více lidí podobně jako u toho dokumentu s Dicapriem. Do hlavního času v tv bych to radši nedával mám obavu, že většina lidí by to taky nepochopila o čem se tam mluví. 40 procent za téma

• 26.12.2018  03:05
    Extremity (2018)

Ženská se přihlásí do pořadu, který zbavuje lidi svého strachu. Jelikož je psychicky a nervově labilní tak toho má více zneužíval a mlátil ji otec matka umřela na rakovinu nebo se zabila a má klaustrofobii. Tak se tam přihlásí, aby jí toho zbavily, ale čím je dále v té show tím více jí hrabe až jí přeskočí. Celý film zachraňuje posledních cca 20 minut do té doby to za moc nestojí uvidíme jeden zhruba 3 minutový waterboarding jedno zavření do rakve a že na ni někdo vybafne a jedno topení ve vodě (nějak nechápu jak jí to mělo pomoct, aby se nebála a opodstatnění těch scén stačilo tam rovnou dat to co bylo na konci) . Pak se to rozjede, ale tu nudu už to vyvážit nedokáže. 40 procent

• 25.12.2018  01:52

Až do tohohle týdne jsem ani nevěděl, že to má dokonce i druhý díl. Na to,že je to pokračování po 18 letech se to dá Arnolda vyměnily za chlápka od kabelů (nevím jestli se tak fakt jmenuje nebo je to přízvisko navíc jsem ho nikde jinde hrát neviděl, ale zase vadit mě nevadí ) a malého kluka vyměnily za holku. Místo superhrdinské figurky se zde shání mluvící plyšový medvěd a nejznámější herec co zde je hrál v Čivavě z Beverly Hills 2. 60 procent

• 24.12.2018  23:12

Pokud tohle budu srovnávat s Kouzelníkem Žitem tak je to minimálně o 2 stupně lepší. Úvodní bitva vypadá jako nízkorozpočtový souboj mezi Sauronem a Gandalfem v Pánu Prstenů (i ten šedivý kouzelník vypadá jak Sauron asi inspirace, ale proč ne nemám problém) a je zde více lokací a pěkná příroda. Herci působí přirozeně a nepřišlo by mě nějak, že by těžce přehrávaly jako v Žitovi. Celkově to rychle i uteklo a nezačalo to nudit navíc kromě toho skřítka jsou všechny postavy stravitelné a není divákovi z nich blbě a největší plus nezpívá se tu k tomu připočtěte zhruba 2 vtipné hlášky a sympatickou postavu Martina. Hvězda dole za tu princeznu, která se zde mihne jen tak 15 minut a většinu filmu je z ní kamenná socha čekal jsem, že bude mít více prostoru a za to, že se tomu klukovi nesplnilo jako jedinému jeho přání a princeznu nesbalil (na druhou stanu chápu, že kdyby ji sbalil bylo by to úchylné vždyť by to mohla být jeho matka :) ) lepších 60.

• 24.12.2018  20:52
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

1 hvězda za píseň co je v tomto traileru https://www.youtube.com/watch?v=H6o4LM8lmGs a za princeznu, která jediná působí přirozeně a nepřehrává. Zbytek není co ocenit všichni jsou zde tragičtí od Bohdalky (kdysi jsem četl, že ona hraje pouze v filmech kde je inteligentní humor zde teda žádný nevidím) po tu čertici a toho maníka co si ji chtěl namluvit vrchol tomu nasazuje Polívka. Jinak rada pro budoucí filmaře radši příště dat do filmu jednu píseň a pořádnou než zhruba 5 z toho 4 zbytečné. P.s. je docela sranda sledovat jak tady to hodnocení stoupá a klesá v průběhu filmu jsem tu byl a bylo tu 16 procent pak to skočilo na 18 a pak na 19 a nyní je to na 22 jsem zvědavý jestli to půjde výše do modrého nebo ještě níže.

• 24.12.2018  17:56
    Comeback - Heavy Christmas (S01E16) (epizoda) (2008)

Asi mám velké nároky co se týče humoru , ale tam bylo i něco vtipného

• 24.12.2018  00:49
    Fractured (2018)

Menší spoiler 3/4 filmu si to hraje na home invasion (popis tomu dokonce nasvědčuje asi, aby režisér nebo ten uživatel co ho psal zmátl diváky) a zbytek je to revenge takže je to něco mezi tím. Jako home invasion je to slabé viděl jsem daleko lepší kousky v tomhle žánru jako revenge ještě slabší (i díky tomu, že to je jen cca 20 minut). 40 procent (převážně za hlavní herečku, která je kočka kdyby to byla nějaká hnusná zrůda šel bych níže) . Ty ohlasy z festivalů těžce nechápu. Zítra nebudu vědět o čem to bylo

• 23.12.2018  19:30
    Leprechaun Returns (TV film) (2018)

Začnu pozitivy je to lepší jak Void (na druhou stranu to i kdybych natočil exkrement spláchnutý do záchoda tak by to bylo lepší jako Void) má to jednu dobrou vraždu (ta s tím solárním panelem) a zhruba 2 vtipné hlášky. Tím, ale pozitiva končí jelikož hlavní ženské trio je tak blbé, že aspirují na nejhorší herecké výkony v hororu co jsem kdy viděl (před nimi je už pouze chlápek co v kterémsi dílu Pátku 13 chodil po rukách a Jason ho pak přepůlil). Vím, že Syfy nemá moc velké rozpočty a nemůže si dovolit kvalitní herce a nevyčítám jim to, ale co je moc to je moc. Inteligentnější než všechny tyhle 3 herečky je snad i ten čtyřlístek co tam byl nakreslený na tom taxikářském autě takže poté co vidí leprechauna si ho jedna fotí a druhá si s ním dělá selfie místo, aby utekly tak jedna přednese projev ve stylu je to náš dům a stál nás moc peněz neodejdeme a jejich pokusy o jeho zabití spočívají v tom, že jedna po něm háže knížky a boty a dvě se ho pokusí umlátit polštáři (pochopil bych ještě udusit ale umlátit?) Od odpadu to zachraňuje pouze zlepšení režiséra od doby Voidu ještě tak minimálně 3 filmy a budou aspoň 3 hvězdy. P.s. v které bance v Usa berou leprechaunské peníze pochopil bych kdyby to dala nějakému sběrateli, ale dat to do banky a koupit si za to chalupu.

• 22.12.2018  23:10

2 děcka,jeden starý profesor, robot a chlápek co přinesl manga se vydají na výpravu najít otce, který zmizel během expedice. Po cestě ještě přiberou jakéhosi Rusáka z kterého se později stane gauner a zjistí, že jejich otec je kdesi v skryté zemi. Plusové body za robota a animaci naopak zbytek jde klasicky přímo podle šablony jdou z místa A do místa B tam najdou otce jde po nich hlavní padouch a jeho poskoci a konec. Navíc pokud čekáte ty jednorožce tak Vás zklamu mihnou se tam tak 5 minut. Animace 40 Příběh 20 Humor 0 Sympatické postavy 0 Pokud je Vám nebo Vašim dětem třeba do 10 let tak to ocení výše pokud nikoliv ruce pryč

• 22.12.2018  00:44

Oproti prvnímu dílu,který mě nějak extra nechytil rapidní zlepšení. Hlavní trojice je sympatická a vtipná a Jack Black zde dostal tak 10 minut (kdyby zde nebyl vůbec nic se nestane a šel bych i na 5 hvězd). Slappy zde má dobré hlášky a i příšery jsou solidní (v jedničce byla obří kudlanka tady je obří pavouk). Do dalších dílů bych klidně šel. P.s. plusové body za parodii na To pobavila :-)

• 16.12.2018  23:05

Z těch vánočních filmů jeden z lepších a z produkce Aardmanů nadprůměr zvláště po těch sračkách co tvoří poslední dobou (Pračlověk)

• 16.12.2018  01:48

Tohle je přesně další z typů animáků kde nevím jestli dát 3 hvězdy nebo čtyři. Na celém filmu jsou nejlepší písně (jsou celkem 4 mám pocit) , které mají nápad a jsou nápadité naopak zde kromě jedné kozy (inspirace nejspíše Hej Hejem z Moany) není žádná jiná vtipná postava a humor je postavený na padání někam nebo na někoho. Příběh má klasické schéma ve stylu z nuly hrdinou kdy si s průměrného maníka co pomáhá otci rozzvučit zvon stane někdo kdo dokáže existenci lidí. Příběh 60 Humor 20 (vzpomenu si maximálně na scénu kdy opékal člověka na ohni a na toho mluvícího medvěda) Sympatické postavy tak maximálně 3 (z toho jedna ta dcera náčelníka má málo prostoru) Písně 80. Dám 60 jelikož tam není nic zapamatovatelného a druhý den nebudu vědět o čem to bylo a nevidím důvod pro to to vidět vícekrát.

• 15.12.2018  19:03

Podle ohlasů jsem čekal daleko více. Tohle je tak pro malé děcka v věku do 12 let, které z toho můžou byt udělané jelikož jim stačí málo, ale ostatní jakož dospělý na tom moc vynikajícího vidět nemůžou. To i některé animáky od Dc mě přijdou lepší než tohle. Humor je tak pro malé děcka, kterým přijde vtipné, že někdo skočí třeba na zeď a bouchne se o trubky nebo že na záporáka spadne z ničeho nic kámen (tahle scéna se dokonce dvakrát ve filmu opakuje). Zachraňuje to pouze animace postava Spider Gwen,Prowlera, cameo Stana Leeho, teta May a MJ. Těch 90 procent je těžký úlet například tohle z tohoto roku je daleko lepší animák https://www.csfd.cz/film/619817-the-death-of-superman/komentare/. 40 procent za film 20 za animaci více ani omylem.

• 14.12.2018  22:57
    Aquaman (2018)

Tady není absolutně co řešit jasných plný počet. Líbila se mě jak Mera a všechny scény s ní tak i Black Manta, který má dobrou motivaci k tomu co dělá. Vizuál a celkově triky jsou na parádní úrovni a nějaké výrazné digiorgie jsem tam nepostřehl. Bál jsem se blbého humoru a la marvel, ale naštěstí kromě jedné scény na začátku tam nic vyloženě trapného nebylo. Závěrečná bitva si vytírá se všema marvelovkama prdel je nápaditá a zemře tam více lidí než ve všech marvelovkách dohromady (narážka na marveláky co tu úmyslně snižují hodnocení jelikož sou tak zakomplxovaní, že vidí Dc a dávají schválně málo) .Pokud je tohle nový směr Dc jsem pro a možná je i škoda, že Wan nenatočil i Justice League. Jinak bral bych klidně solovku Mery a Black Manty potenciál je tam velký.

• 14.12.2018  18:13

Film stojí a padá na tom, že jsou lidi co dávají na darknet video s lidmi, které zabijou. Bohužel se vyšťaví během cca 30 minut a zhruba 20 minut máme úvod zhruba 6 herců (Hlavního maníka co si ´´vzal,, v obchodě notebook s ´´nevyžádaným,, obsahem , 2 leseb,jakéhosi internetového konspiračního magora, hluché holky a jakési Jihoameričanky nebo co to bylo) co melou sračky. Děje se zde něco jen zhruba 20 minut a o nic světoborného se nejedná (v podstatě si pusťte trailer a tam vše máte v kratší době). Na konci to do sebe zapadne, ale když nad tím přemýšlím i tak tam vidím chyby (například proč se přihlašovat na facebook pod jménem předchozího uživatele k čemu je mě to jako dobré). Předchozí Unfriended se mě líbil daleko více P.s. pokud jste se stejně jako já těšíte/těšily na ty videa tak s nechte zajít chuť to co je v traileru se objeví i zde nic více nic méně. P.s. 2 pokud bych si měl vybrat kdo má umřít jestli matka co má rakovinu (tuším, že je řečeno, že mozku) , nevnímá a je ležák nebo moje přítelkyně, kterou jsem před několika hodinami požádala o ruku volil bych tu matku dalo by se to brát i jako eutanázie

• 9.12.2018  00:15

V podstatě kopírka Summer of 84 jen místo děcek hledajících vraha zde máme 2 puberťáky. Bohužel o horor to ani nezavadilo drama a thriller to též moc není a mysteriózní to není vůbec (kdejaký díl Beze Stop případně Sběratelů Kostí je zajímavější než 110 minut tohohle). Celý film je jen o kecání ve stylu můj otec je asi vrah ne nemůže to být on byl to někdo jiný ne on to byl něco jsem našel atd. a zhruba 10 minut se zde něco stane (navíc se ani nedozvíme co to znamenalo teda to Lucky). Máme zde pouze 1 vraždu, která je sice povedená, ale oběť při ní piští jak prase při porážce což mě moc reálné nepřijde. 20 procent za konec jinak těch 63 procent co to má je těžký úlet nezaslouží si to ani 40, ale u csfd mě to nepřekvapuje tam je kdejaká sračka vyzdvihovaná do nebes. Nejlepší hodnocení CARNIFEX a Grizly007

• 7.12.2018  22:15

No jelikož je to můj poslední horor v kinech tento rok budu hodný a ty 3 hvězdy dám. Jinak je to v podstatě kopírka Tajemství Smrti Slečny Neznámé jen s horšími herci a dějem. Jinak nesnáším puberťáky co jdou na horor a všechno musí komentovat to nemůžou 90 minut držet tlamy.

• 7.12.2018  19:02
    Lasso (2018)

To byla nějaká amatérská záležitost nebo co to bylo už tam chybělo jen logo Asylum. Takže 2 studenti pořádají zájezd důchodců na rodeo jak to, ale skončí začnou je účastnící rodea zabíjet. Chvílemi to působí jako komedie chvílemi jako parodie na horor (chlápek nemá ruku pak mu amputují i druhou a on přesto žije a vesele si tam chodí dále hned jsem si vzpomněl na horor Sharknado už nevím kolikátý díl kde jednomu chlápkovi ukously žraloci nohy a ruce a on přesto žil a nakonec odpálil detonátor ). Optimálně je to 40 ale 20 ztrhávám za vraždění zvířat (kůň, pes) takže zůstává jen 20 procent za prostředí kde se to odehrává. P.s.1 je sice pěkné, že braly jakési steroidy na zvýšení síly, ale i tak by určitě nedokázaly mávat člověkem ve vzduchu a mlátit s ním o strom P.s. 2 ten zmalovaný chlápek to mělo znamenat jako co to byl duch nebo co tam jako dělal

• 7.12.2018  12:43
    Čarodějovy hodiny (2018)

Eli Rothovi muselo tento rok hrábnout v palici nebo musel prodělat lobotomii mozku jinak si nedovedu představit důvod pro to co letos natočil. Už remake Přání Smrti byl těžce průměrný a tohle je snad ještě horší. Celý film je v podstatě kopírka Husí Kůže odtud si to vzalo i Jacka Blacka, který místo , aby natočil Husí Kůži 2 přešel sem (nevím, který spisovatel napsal co dříve a je mě to šumák) jen místo zlé loutky tu máme zlého kouzelníka. Celý humor spočívá v tom, že se Jack Black a Kate Blanchett urážejí (kdyby to byli puberťáci tak to člověk pochopí a přijde mu to vtipné, ale nejsou) a, že se jakýsi oživlý keř ve tvaru lva 3 krát během filmu vyčural nebo vykadil (docela by mě zajímalo co vůbec žral). Herci jsou tragičtí v čele s tím klukem proti ,kterému jsou i děti s Downovým syndromem případně i nějak jinak postižení lepší herci (neurážím je, ale toho kluka) a Jackem Blackem , který přehrává až to bolí. Vše završí konec kdy jakási holka řekne tomu klukovi, že je takový hmyz a myslí to jako kompliment. Optimálně 40, ale jedu na 0 jelikož nevidím žádný přínos v tom, že to vzniklo nemluvě o tom proč to vůbec šlo do kin.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29