oveckaoa

martin zimčík

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 21.7.2018  23:19

Komentář obsahuje menší spoiler (možná to není ani spoiler záleží jak to kdo vezme). Tento horor si od začátku do konce s diváky hraje, aby nakonec vše do sebe jako by zapadlo. Určitě je to lepší jak Ghost Stories i jak Tiché Místo a na rozdíl od sračkovní Čarodějnice kde se 99 procent stopáže nic nedělo sem se tady nenudil. Jinak nevěřte kecům, že je Vymítač Ďábla 21 století to musel psát nějak totální idiot s tímto filmem to nemá absolutně nic společného a ani horor roku to za mě nebude. Běžte na to jako na psychologické drama s nadpřirozenými prvky a hororovou tečkou a můžete být spokojeni pokud na to půjdete jako na horor je riziko,že můžete trpět více než ta holka v tom filmu na té party. Štafetu na možný horor roku přebírá Slender Man pak Jeptiška a pak už to bude horší něco najít.

• 20.7.2018  22:39

Z těch filmů točených podle skutečné události je to nadprůměr nicméně nemůžu se zbavit domu, že z toho šlo vytáhnout daleko více. Natočené to mohlo byt třeba ve stylu found fotage a tak by ten dojem na diváka byl daleko větší než v takové verzi co je zde. Taky mohly sestříhat některé scény omezit scény keců a místo toho tam dat třeba skutečné záběry ze soudu s Breivikem (mimochodem to jméno tam ani jednou nezazní) nebo scény ak je honil a střílel. Závěrečnou agitku si též mohly odpustit pravicový extremismus stoupá , protože vlády ostatních států jsou měkké a přijímají zákony, které se lidem nelíbí tak volí jiné strany. Možná budu cynik, ale strašně mě potěšilo to co se stalo její sestře nemám rád sobecké lidi co myslí jen na sebe a ta postava mě od začátku iritovala takže za to hvězdu nahoru. P.s. nejhorší je ta představa, že se může zhruba v roce 2033 vrátit a zastřílet si zase. P.s.2 tenhle dokument má daleko lepší váhu než tento film a to má jen 50 minut https://www.csfd.cz/film/234204-masakr-na-stredni-skole-columbine/komentare/

• 20.7.2018  15:16
    V domě (2016)

Rodina se přestěhuje do nového domu. Zpočátku jde všechno dobře až na stížnosti dcery, že s tím domem něco je pak se dozví,že v tom domě jednu rodinu vyvraždili a jedna rodina zmizela. Později zjistí, že tam opravu něco/někdo je a nemá dobré úmysly. Tento horor má výhodu v tom, že takových hororů moc není takže nadprůměr. Jinak alternativa https://www.csfd.cz/film/453158-the-neighbor/komentare/ případně https://www.csfd.cz/film/367644-smrt-ve-tme/komentare/

• 19.7.2018  19:04

Tahle série se vyšťavila bohužel již prvním dílem. Díl od dílu je to slabší a slabší ačkoliv zde přibývají nové postavy. Přitom začátek a konec je ještě dobrý, ale ta výplň uprostřed už je slabší. Zasmál jsem se zhruba 3 krát a většina postav je tam zbytečných (už ve 2 díle byla Mavis do počtu tady je to ještě horší o Johnnym nemluvit) . Pokud bude 4 díl tak o romanci mezi Dennisem a tou vlkodlačí holkou pokud možno tam ještě vidím potenciál. P.s. tohle zazní až za titulky nechápu proč to prezentují jako soundtrack https://www.youtube.com/watch?v=pvmNeNd5SYk

• 19.7.2018  00:27

Seriál neznám a nikdy jsem ho neviděl takže nebudu porovnávat nicméně ta jeho šišatá hlava je mě povědomá. Z posledních cca 3 animáků co jsem viděl nejlepší. Bavila mě ta holka ta měla dobré hlášky i to prase bodovalo. 80 procent

• 18.7.2018  00:25
    Vykolejená (2015)

Strašný film se strašnými herci (ten basketbalový míč má víc inteligence než všichni ti herci tady) . Hlavní hrdinka spí se vším co má penis jednoho dne se , ale zamiluje do chlápka o kterém měla psát reportáž. V celém filmu je jedna fekální blicí scéna a dále tam jsou desítky sexuálních, rasistických narážek , že mě docela překvapuje, že to pustí v Usa do kin. Po herecké stránce je to též bída hlavní herečka je kopie Renee Zelwegger akorát, že neumí prodat ani jeden vtip a krásu též nepobrala a kromě toho chlápka co hraje toho s kým měla dělat reportáž tam nikdo nehraje. Jediná věc co jde ocenit je ten minifilm s Radcliffem za něj 5 procent.

• 17.7.2018  00:33
    Kazišuci (2018)

Nemám problém s tímto typem komedie, ale musí mě to bavit a stát to za to. Tady je problém v postavách jelikož jedna z dcer by si z fleku mohla po výšce stoupnout na e55 a vydělávat druhá skoro věčně bere drogy a různé takové sračky a třetí je lesba a líbí se jí jakási Asiatka v plášti Galadriel. Jejich nápadníci nejsou o nic lepší jeden je klasický hezounek s egem větší než Empire State Building, který navíc všechno co dělá píše rodičům na mobil (docela by mě zajímalo zda napsal, že i vystříkl?) druhý je místní feťák a smažka a třetí je tlustoprd s buřinkou z kterého mě bylo blbě kdykoliv jsem ho viděl(toho tam nejspíše dal Seth Rogen jelikož je mu hodně podobný a je to stejný ocas) . Samozřejmě nesmí chybět i feministická agitka (my ženy jsme něco více jelikož jsme naše děti porodily to je sice krásné, ale i díky tomu chlapovi to děcko má jo aha ona to točí ženská tak musí mít pindy) a fekální humor (to pití zadkem ještě přežiju, ale blicí scéna kdy všichni blijou v taxíku to už je na mě moc nemluvě o ošahávání varlat jakéhosi páprdy. O nějakém stupni reálnosti též silně pochybuji takže každé děcko v Usa jezdí na maturiťák limuzínou a v 18 už není panna nebo panic. 40 procent za hudbu (Taio Cruz potěšil) a za zhruba 3 vtipné scény (2 z nich jsou v podání rodičů toho kluka co psal věčně sms a třetí už si nevzpomenu). Pokud chcete něco z tohoto žánru pusťte si Prcičky 1-4. Do kina bych na to nešel ani zadarmo.

• 16.7.2018  09:05
    Big Legend (2018)

Chlápek jde s přítelkyní do lesa tam ji požádá o ruku ona řekne ano a v noci jich něco napadne. Ji to odnese a zabije a on přežije a skončí na psychiatrii . Po roce ho propustí a on se tam vydá znovu zabít to co zabilo jeho ženu. Hodně nízkorozpočtová záležitost s zhruba 6 herci, kteří se tam většinou je mihnou a jedním bigfootem z kterého, ale člověk uvidí úplné hovno na druhou stranu je to aspoň vlastenec takže poté co zničí tábor americkou vlajku nechá netknutou. Přemýšlel jsem nad jednou hvězdou, ale nevím co tu ocenit. P.s.1 Pro uživatele Livingdead na psychiatrii skončil jelikož jim tvrdil , že jeho ženu zabil bigfoot proto taky, když se ho ta doktorka co ho propouštěla ptala co se stalo radši mluvil o grizzlym (na konci to jde krásně vydedukovat) akorát je divné, že má v foťáku fotku bigfoota a ta policie to neřešila P.s. 2 Ten magnum použil

• 15.7.2018  21:28
    Ozzy (2016)

V dnešní době už točí animáky kdekdo a bohužel podle toho to taky tak vypadá. Totálně průměrná záležitost o psovi, který se chce dostat z psího vězení, která nemá co nabídnout. Nezasmál jsem se ani jednou a v podstatě vše už bylo viděné v lepším provedení (mimo jiné Slepičí Úlet - scény s vězením , Toy Story 3 - scény s vězením, Tajný Život Mazlíčků - pes co se chce vrátit ke svým pánům, Bolt - pes figurující v komiksu). Naopak mě iritovala postava té holky a celkově všichni zde mají iq houpacího koně. 40 procent dávám jen kvůli tomu, že je to lepší jak Pračlověk, Pes Rocku a Norm.

• 15.7.2018  00:41
    Tau (2018)

Na začátku sledujeme jakousi šlápotu a fetku při své ´´práci,, kdy ji, ale jakýsi maník unese spolu s dalším 2 lidmi. Ty 2 lidi později zemřou a zůstane pouze ona s jedním magorem v domě ovládané počítačem který má k dispozici 1 robota a nekonečno (asi 50) dronů. Magor ji ze začátku mučí, aby dosáhl svého a později drží v tom domě a chce po ní, aby mu odpovídala na otázky. Ona jelikož chce žít tak to dělá a kecá si s tím počítačem ,aby ho dostala na svou stranu. Optimálně je to na 2 hvězdu nicméně jednu přihodím jelikož mě to nenudilo tak jak Anihilace https://www.csfd.cz/film/419596-annihilation/komentare/ a nemá to feministický nádech.

• 13.7.2018  22:46
    Mrakodrap (2018)

Dnes jsem na to četl recenzi a v podstatě https://www.youtube.com/watch?v=9eX5EY2tLSI platí to co řekl dotyčný na konci pokud chcete jít na nenáročný film jděte na to pokud jste pseudointeligent a myslíte si o sobě, že jste nejchytřejší člověk na světě a chcete pouze hledat chyby ( a že jich tam je namátkou ta lávka by neudržela 50 kilovou ženskou ani omylem) radši to vynechte. Hvězda dole za toho malého spratka co měl věčně zdravotní problémy toho bych hodil z té budovy hned. Očekávám, že hodnocení půjde dolů takže važme si toho, že je to zatím v červeném.

• 7.7.2018  23:38
    Feral (2017)

Několik studentů se vydá na výlet po cestě se, ale ztratí tak se kdesi utáboří. V noci některé z nich napadne zmutovanec a jednoho chlápka zabije a druhou ženskou zraní.Během 45 minut zhruba zemřou nebo zmutujou všechny mužské postavy (čestná výjimka majitel chaty) a zůstanou pouze ženské v čele s lesbickým párem. Hodně slabý horor (o drama to ani nezavadilo a akční už vůbec ne pod tím pojmem si představuji třeba Smrtonosnou Zbraň nebo Komando) , který zaujme snad jen těma lesbami. P.s. celou dobu jsem čekal, že použijou tu sekeru co byla před chatou, ale nikoho to nenapadlo já být v chatě kde mě někdo napadal a nemět zbraň (má ji pouze 1 ženská) tak ji beru hned.

• 7.7.2018  18:47

Oproti prvnímu dílu sešup dolů záporačka nic moc a kdyby tam nebyla nic se nestane Peňa už je na přes držku a celkově humor je na úrovni malého dítěte případně někoho s iq retardovaného slimáka (Baba Jaga). Zachraňuje to pouze postava Wasp a ta kvantová říše. 40 procent za film a 20 za první potitulkovou scénu. Z těch 3 marvelovek co byly letos nejhorší.p.s. na 3 d nechodit je to zbytečné já tam nic nepostřehl.

• 6.7.2018  23:33

Letošní rok je zvláštní rozdávám jaksi moc 3 hvězdičkových hodnocení skoro každému hororu co jde do kin. Ani tenhle dík nebude výjimka tahle série nemá už co nabídnout jelikož se vyšťavila prvním dílem zde to navíc kazí nesmrtelný Dimitry a drsná černá babička s kvérem, která je neskutečně vtipná (já myslel, že jsem šel na horor ne na komedii) . Jo a jinak většina těch fotek z plakátů tam ani není (ten maník v černém s biblí nebo co to má) nebo se tam mihne pouze na té party a to je vše. Další díl bych bral v přístupnosti R (což nikdy bohužel nebude jelikož by na to do kin nikdo nešel) a pořádný masakr (čemuž taky nevěřím bohužel) jinak už tam potencionál nevidím.

• 5.7.2018  21:19

Už jednička nebyla nic světoborného a dvojka je ještě slabší. Celé zabezpečení věznice stojí za prd (prej nejmodernější systém) a zničí ho jeden maník s kulometem. O nějaké logice a scénáři radši pomlčím (máme zde 3 nácky a z nich jeden ví zabezpečení věznice oni, ale neví, který to je proč je nezlikvidovaly všechny a byl by pokoj nebo na konci jak ti vězni utíkají je řečeno, že zabezpečení funguje proč je teda ten systém nezšokoval a nechal je některé utéct hlavněže to v průběhu filmu udělal několikrát). Na začátku je výbuch budov, který vypadá trikově hůře než cokoliv z Asylumu. 40 procent každopádně je lepší než všechny Expendables a Rychle a zběsile dohromady.

• 4.7.2018  23:42

Tohle strčí 99 procent Marvelovek do kapsy jak nic. Má to kvalitní scénář postavy i děj. Závěrečné destrukce jsou na hodně kvalitní úrovni a takový Michael Bay by se od toho mohl učit nemluvě o brutalitě což je na animák něco nevídaného. Hvězda dole za Flashe a pokus o humor kdyby tam na konci chcípl dám pátou hvězdu bez váhání.

• 1.7.2018  02:24
    Noční hra (2018)

Uznávám, že to není nic světoborného, ale mě to sedlo. Hlavní dvojice je hodně sympatická a hodně jim to spolu sedí a celkově i chemie mezi nimi pasuje a dokonce sem se několikrát zasmál což se mě poslední dobou u komedií stává málokdy. P.s. co je tam jako mysteriózního by mě zajímalo?

• 30.6.2018  23:03
    Crazy Lake (2016)

Film má 80 minut z toho minimálně 50 sledujeme 4 páry a jednu dvojici jak chlastají hrají různé hry a užívají si na chatě. Aby se dostálo žánru horor tak občas někdo umře ze začátku ani vraha neukážou a vraždy kromě jedné (vyhřezlé vnitřnosti) stojí za kulové. 10 minut se tu pak buduje napětí ve stylu já někoho viděl venku necítím se tu bezpečně odejdeme atd a ten zbytek se něco děje. Film vypadá jako laciná verze Prciček s hororovými prvky natáčená jakoby na klip. 20 procent za ženské a za konec. P.s. film obsahuje potitulkovou scénu, ale když ji neuvidíte o nic nepříjdete.

• 30.6.2018  16:19
    Pračlověk (2018)

Zatímco Dreamworks a Pixar mají pořád nápady pořád tak Aardmani se už vyšťavily a recyklují několikrát viděné. Filmu chybí vtip a i příběh za moc nestojí. 1 hvězda za film (všimněte si obchodu parodující Jurský Svět s názvem Jurasic Pork a Clinta Eastwooda) a 1 za obřího kačera více to nedostane ani omylem.

• 29.6.2018  23:00

Pan Cieslar žije asi v nějaké paralelní realitě jinak si nedovedu představit vysvětlení k tomu co točí za filmy. Film vypadá jako laciná kopírka Žen v pokušení (manželský pár v krizi a matka psycholožka co jim radí) akorát s horší zápletkou a hereckými výkony. Bohužel stejně jako i v případě Špindlu skoro vymizel humor (až na jednu vtipnou scénu) a herci vypadají jako by odříkávaly naučený text. Pochválit se tak dá pouze soundtrack od Xindla X jedna slovenská herečka a postava dcery jinak nic. Konec už je totální píčovina poslal jí jednu sms o schůzce a oni ho obviní ze sexuálního obtěžování. 20 procent. P.s. nechápu jak to mohlo jít do kin

• 23.6.2018  19:31

Strašně sterilní a předvidatelný film což mě i mrzí jelikož minulý díl byl bomba. Tady máme zhruba v 10 minutách výbuch sopky a záchranu dinosaurů a pak ve zbytku home invasion mezi dinosaury a lidmi v jedné budově. Film se ani nesnaží přijít s něčím novým takže zde máme uprchlé dinosaury pak nesmrtelnou Blue (v dalším díle počítám, že se utká s T-Rexem a vyhraje) a na závěr nový typ dinosaura, který je údajně nejlepší, aby na konec chcípl ponižujícím způsobem. Z filmu úplně vymizela hororovost jelikož každá kladná postava přežije a pokud se nepletu pouze 1 se zraní a naopak všichni zlí lidé zemřou. T- Rex tam má 2 scény zhruba 5 minut a Mosasaurus dopadl ještě hůře ten je tam tak minutu. Jinak seznam blbostí ve filmu 1. na začátku vybouchne sopka a jsou na ni létající dinosauři (proč neuletěli) 2. na začátku uteče Mosasaurus a na konci ho vidíme s surfaři to mu trvalo tak dlouho, aby někde doplaval nemluvě o tom, že se asi něčím/někým musel živit a nikdo to nezaregistroval 3. ten ostrov je volně dostupný proč tam neletěla nějaká neziskovka nebo ochranáři zvířat (postava Bryce v jedné takové dokonce dělá) a nezachránili je to samé platí i o těch pašerácích proč za něco platit, když si to z tama můžu zadarmo vzít 4. v lodi ve které je zhruba 100 lidí nikdo nezaregistruje 3 lidi co jsou tam navíc tak veliká zase ta loď nebyla 5 dinosaurus si dokáže otevřít klikou dveře (to bylo i v předchozích dílech) ,ale rozbít sklo nebo rozbít kus dřeva to nezvládne 6 opravdu by chlápek kdyby viděl, že je celý komplex zničený a dinosauři jsou utečení chtěl od jednoho z nich zub? 7 někteří dinosauři se dostanou do světa a někteří ne podle jakého klíče se vybíralo kdo se dostane a kdo ne na konci mě přišlo, že byly v těch klecích a v tom komplexu všechny druhy 8. proslov Goldbluma je úplně mimo ze začátku vyzní ve stylu nechte je vymřít a na konci ve stylu život si najde cestu varoval jsem Vás takže co teda chtěl vyhubit je nebo je zachránit? 9. za nově vyšlechtěný typ dinosaura by dostaly více peněz než za nějakých x živých P.s. nechápu rodiče co na to chodí s děckama za mnou seděla ženská (inteligentní koeficient menší než pacient Bohnic) a zhruba 3 děcka a každou pasáž filmu musely komentovat nemluvě o tom, že se na konci jedno z těch děcek rozbrečelo bych jim buď vysvětlil jak se mají v kině chovat nebo je šoupl do Barneveldu.

• 23.6.2018  01:08

1 chlápek 1 dítě 1 bláznivá labilní bývalka a 1 nová žena klasická rovnice v thrillerech. V rámci žánru nadprůměr navíc konec nabízí otevřené vrátka k pokračování. Paní Heigl si pamatuji z tupých sraček jako je 27 šatů apod. takže příjemná změna vidět ji hrát vyšinutou mrchu.

• 21.6.2018  00:26

Největším pozitivem tohoto filmu je soundtrack , který je parádní. Příběh je průměr a když se člověk povznese přes ten milion dialogů co zde je dá se na to i dívat bohužel humor zde není takřka žádný jelikož pobavil jen Gandalf a jedna humorná scéna jinak nic. Velké mínus za postavu Rebel Wilson nedokážu pochopit jak se někomu ta herečka může líbit a přijít vtipná. 60 procent lepší průměr

• 20.6.2018  00:19
    Ghostland (2018)

Tak letos jsem se podruhé nechal nalákat díky vysokému hodnocení a dopadlo to opět tragicky jako v případě In Darkness. Pan Laugier se nejspíše v rozmezí let 2012-2018 musel udeřit do hlavy nebo prodělat lobotomii mozku jinak si nedovedu představit jak může natočit něco takového (Martyrsu jsem dal 5 hvězd a Tall Man se mě též líbil) . Po slibném začátku cca 10 minut následuje těžká vata cca 40 minut a pak se to rozjede. Bohužel útočníci moc rozumu nepobraly jeden je slepý tlustý plešatý retard s berličkou , který se zmože maximálně na ničení panenek a druhá ženská je tam jen na zabití času jelikož moc (skoro nic nepředvede). Nebýt těch závěrečných minut dám odpad díky tomu to zvýším na 40 procent. Těch 68 procent co to má aktuálně je těžký úlet jak Ghost Stories, kterému jsem dal 3 hvězdy tak i Quiet Place jsou na vyšší úrovni na druhou stranu mě to nepřekvapuje často se zde stává. že průměrný horor je zde vyzdvihován k výšinám ,

• 18.6.2018  21:21
    In Darkness (2018)

Tohle je nejstupidnější a nejzbytečnější film co jsem tento půlrok zatím viděl (druhé místo zaujímá Solo, ale na to se nebudu dívat ani za milion). Takže zde máme slepou pianistku, která je svědkem vraždy a chce se mstít válečnému zločinci. Logiku ani scénář to žádný nemá (ženskou chtějí zabít je v nemocnici normálně si z tama odejde a nikdo to neřeší přitom je potencionálním svědkem zločinu a nikoho to nezajímá nebo válečný zločinec se zde prochází volně na svobodě dokonce se sám vydá i vraždit a nikoho to netíží) P.s.1 někdy v životě bych chtěl potkat někoho kdo se podepisuje jen iniciálami P.s. 2 na co měla v koupelně rtěnku a lak na nehty , když byla slepá od 5 let Pusťte si radši tohle s Milou to je o 3 třídy výše https://www.csfd.cz/film/269495-tvare-v-davu/komentare/

• 17.6.2018  01:27

Tohle je jeden z hororů , které už nikdy nechci vidět jelikož posledních 30 minut na mě těžce zapůsobilo. Bohužel zbytek je totální vata kde se dozvíme, že 14 letá holka je lehká děva co kouří penisy na počkání má kamarádku pannu , které o tom vykládá a pak zmizí postupně jedna i druhá. P.s. ohledně toho záběru z kamer nevím jestli je pravý nebo není a řešit to nemíním, ale řekl bych, že se to zoomuje kvůli tomu, aby ji někdo detailně poznal je jasné, že kdyby tam daly záběr z kilometra vidí lidi prd.

• 17.6.2018  01:08
    Lake Mungo (2008)

Dokoukáno na 3 krát nemůžu říct, že bych se nudil a ani, že bych se bavil. Film by se dal rozdělit na 3 třetiny v 1 sledujeme pohřešovanou holku co se utopí a její rodiče jak jsou z toho špatní tahle třetina je hodně povedená a reálná pak příjde další kdy se v domě objevuje její duch a její rodiče si pozvou do domu chlápka co mluví s duchy později se dozvíme, že nic neviděly jelikož to někdo nahrál tahle třetina je hodně slabá má moc dialogů a moc se tam neděje a na závěr příjde vysvětlení kde je nejlepší scéna s tím slavným záběrem co se tu již probírá a který jen díky té scéně za to stojí. Celkově jako horor to neobstojí jelikož to nemá děj skoro žádné hororové scény (kromě té jedné) a nikam se to nedoplete. Pointa je taková, že zemře holka, která to kdysi viděla ve své vizi (ale proč to viděla ve své vizi proč zrovna ona měla tu vizi proč musela umřít proč se později zjevovala jako duch nebo zásadní proč k tomu jezeru šla, když věděla, že tam umře se divák nedozví) Ohledně té slavné scény ty 3 mučící scény a fotky z podobně laděného filmu Hledá se Megan případně ta scéna kdy prosila o život a on ji zakopával na mě zapůsobily daleko více než tohle. 40 procent

• 15.6.2018  18:26

Tato série je hodně nevyrovnaná. První díl je lepší průměr druhý slátanina, která kdyby nevznikla nic se nestane a tohle mě příjde z celé sérii nejlepší. Bohužel některé scény mě příjdou ad absurdum vypointované (viz ta v tom traileru s těmi pastmi), ale zase oceňuji to, že Orm je zde jen krátce jelikož mě ta postava prostě nebaví (i když zde mu statně sekunduje ten kluk co byl s Gerdou). Úplně závěrečná scéna potěšila a za ni 1 hvězdu přihodím. Na to, ze to psalo 5 scénáristů se to dá.

• 13.6.2018  15:24
    Deadpool 2 (2018)

Nikdy nepochopím to nadšení ohledně Deadpoola ať už jedničky nebo dvojky (5 hvězd tomu asi může dát jen puberťák co si udělá dobře na tom, že tam někdo může říct něco ´´vtipného,,) . Jediné co to má oproti jiným superhrdinským filmů je tuna hlášek (zde většinou trapné například z Ledového Království) a brutalita. Jinak hodnocení to samé jak první díl je zde sice lepší příběh (prvních 20 minut úplně o ničem) , ale herci horší (ten kluk je tak trapný, že i nějaké děcko z Ulice by to zahrálo lépe a je tak drsný, že by se ho nebály snad ani kojenci o tom Indovi se radši ani nevyjadřuji). Negasonic zde skoro není X Force zbytečná , ale zase potěšil Juggernaut i když má málo prostoru. P.s. popis je mimo žádní sexuálně agresivní psi zde nejsou a ta jakuza je tam tak 2 minuty. Za týden si nevzpomenu o čem to bylo

• 12.6.2018  16:03

Ukázkový příklad zbytečného pokračování. Do popředí se dostává Orm, který mě nebavil už v prvním díle i zápletka za moc nestojí a rozjede se to až zhruba 15 minut před koncem. Gerda je zde tak 20 minut a moc nepředvede.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25