oveckaoa

martin zimčík

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 24.9.2018  00:55

Přežijte případně si posuňte rychloposuvem prvních 15 minut a dívat se na to dá (komedie ani omylem pokud Vám teda nepřijde vtipné, že jacýsi chlápci místo práce hulí jakési sračky a dva idioti nejsou schopni umístit dynamit s rozbuškou). Je sice pravda, že o herecký talent zde nikdo nezavadil (vede postava toho Indonésana ten byl příšerný po všech stránkách) , ale pokud se na to díváte jako nenáročnou vyvražďovačku můžete se bavit. 40 procent dávám za brutalitu (jedna ustřelená hlava jedna useknutá ruka) a za vysoký bodycount (ke konci se to zabíjí ve velkém) a 20 za film a tu důchodkyni. P.s. 1 minimálně 10 roků tvořil hru a graficky je to horší jak Heroes 3 P.s. 2 ta mina by určitě celou budovu nezničila ani omylem

• 23.9.2018  21:35
    Mara (2018)

Tady se s tím hodnocením asi všichni zbláznily jinak nechápu ty vysoké počty hvězd (3 a více). Totálně průměrný horor se spánkovým démonem, které se vleče jak smrad z týden nemyté cigánky. V daném tématu je rozhodně lepší Insidious 1 až 4 a i taková Inkarnace je na daleko vyšší úrovni než tohle. 40 procent totálně průměrná záležitost (co taky čekat od filmu, který chválí Psychor ty co dávají 4 a 5 hvězd budou nejspíše další jeho alter ega moc bych za to nedal). Nejlepší komentáře Wancohoff a leo 8111 P.s. spalo se mě úplně bez problémů jelikož jsem se několikrát už vyspal během filmu jak mě nudil.

• 22.9.2018  22:40

Letos jsem viděl 2 české komedie tohle a 2 nevěsty a jedna svatba. Tahle se mě líbilo více chlapským narážkám se smály muži a ženským věcem zase spíše ženy takže je to takové vyvážené. Zasmál jsem se zhruba 5 krát ze začátku jsou tam slušné hefty což oceňuji navíc plus za to, že tam není fekální humor a nepůsobí to trapně. Navíc chválím ženský kásting, který se kromě té tlusťošky nadměrně povedl a nevím čím to je, ale přijde mě, že paní Polívková je o několik kvalit výše než většina českých hereček. 80 procent

• 21.9.2018  16:32

Prvnímu dílu jsem dal 3 hvězdy druhý díl je na tom ještě hůře. Zápletka a záporačka stojí za starou belu a postavy jsou nemastné neslané (kromě elastičky všechny absolutně nevyužité) . Z 118 minut je tam zajímavých jen tak zhruba 35 (úvod s podkopávačem škoda, že nedostal více prostoru a celý konec) jinak zbytek tvoří feministické pindy ve stylu ženská je lepší než chlap kdyby si šla do akce sama bez chlapa dopadneš ho a podobné sračky korunu tomu nasazuje konec kdy chlápka, který pozná desítky superhrdinů zaujme pouze jedna ženská. 40 procent P.s. baví mě komentáře ve stylu zklamalo mě to a hodí tam 4 hvězdy , když mě film vyloženě zklamu dám třeba 2 a ne 4.

• 15.9.2018  22:24

Nemyslím si, že je to tak špatný film jak to někteří tady prezentují. Je pravda, že to nemá nádech ani prvního ani druhého dílu a je to něco spíše mezi vetřelcem vs predátorem a vetřelci vs predátorem,ale já si nestěžuji. Když pominu některé blbosti ze začátku (predátor cestuje bifrostem, postižené děcko se naučí během chvíle predátoří jazyk a na konci se z něj stane zaměstnanec jakéhosi mimozemského úřadu na Zemi nebo to proč ten hodný predátor vůbec zabíjel lidi ) tak se to á. Problém mám s humorem kdy se podařila až tak 1 hláška z 10 a tak 2 humorné scény z 5. P.s. hvězda dole za pointu což je blbost jedno predátoří brnění určitě lidstvo nezachrání před predátory. 80 procent

• 15.9.2018  02:41
    Occupation (2018)

Film brutálně zabíjí stopáž 112 minut (6 minut jsou titulky) je prostě moc. Takže po úvodním seznámení absolutně nezajímavých postav (jacýsi 2 sportovci, těhotná ženská, otec, kterého propustily z vězení a jde do Austrálie na projížďku, jakýsi asiat, holka co si píše internetový blog nebo co to tam mlela za sračky, chlápek co maluje kresby, chlápek co dělá v rádiu ) zde máme zhruba 40 minut vaty ve stylu jak těžký život má 10 lidí a jak se brání proti útokům mimozemšťanů, kteří vypadají jako nějací futurističtí rytíři. Pak přijde armáda a oni s její pomocí vyhrají, aby na konec nabídly mimozemšťanům mír, který příjmou jen někteří co na tom, že v průběhu filmu umře těhule i otec dítěte hlavně, že bude mír. Kdyby se tam všeci netvářily jako největší drsňáci na světě (kde se na ně hrabe Arnold Schwarzenneger v Predátorovi) tak by se to dalo, ale to přehrávání je příšerné (vede postava Amelie, které bych nevěřil ani kdyby si uprdla natož tak, že je takovou zabijačkou emzáků o postavě té blondýny ani nemluvím radši) Na konci už přijde klasický patos ve stylu je to naše země budeme jí bránit a takové sračky a nesmí chybět ani australská vlajka. 0 procent tohle bych doporučoval všem co dávají odpad například takovému Skyline a Skyline 2 případně Světové Invazi jelikož proti těmto je tohle monstrsračka. P.s. do nedávna jsem považoval za nejdrsnější scénu tu v filmu Hostiles kde ženská vyprázdila zásobník do mrtvého indiána nicméně tenhle film to překonal scénou kdy chlápek umlátí basebalkou zajatého mimozemšťana (opravdový hrdina zabít bezbranného)

• 12.9.2018  23:53

3 vtipné scény za každou dávám hvězdu více ani prd.

• 12.9.2018  00:00
    The Row (2018)

Riley nastupuje do nové školy tam ji zaujme sesterstvo delta pí kde se dozví, že zde dříve byla její mrtvá matka, kterou nepoznala. V sesterstvu, ale někdo v masce ženské vraždí ženské a Rileyin otec policista se snaží vraha chytnout. Hodně slabý slasher kde nejde žádná vražda ani vidět většinou máchne nožem slyšíme zvuky a pak najdou tělo a to se opakuje. Zůstává tak jen otázka kdo tam vraždí takže je to buď maník,kterého na začátku odkopla holka případně maník, který dělá taxikáře pro ožralé a zfetované členky sesterstva nebo jakýsi psycholog případně vedoucí sesterstva. 10 procent za hlášku, že má jeden maník mikropenis to pobavilo :-) a za slušné dilema co si vybrat jestli kouřit robertka nebo si dat drogu přičemž kdo zvolí to první z sesterstva ho vyhodí :-) a za hlavní herečku na kterou se dá dívat . Odpad tomu nedám jelikož jsem viděl horší filmy a 2 hvězdy mě zase přijde moc jelikož jsem se nudil.

• 10.9.2018  23:01
    The Ninth Passenger (2018)

Tak tohle byla těžká parodie na horor. 8 lidí si vyjede na jachtě po cestě jim, ale dojde elektrika tak tam zůstanou stát na moři jedinou záchranou je ostrov kde žijí 2 zmutované stvůry. Z 93 minut je minimálně 70 o tom jak tam spolu chlastají berou drogy a kecají sračky 10 o tom jak na ně ty stvůry útočí (beztak uvidíme skoro pokaždé velké kulové) a pak přichází konec. Akční vůbec komedie taky ne (nevím co tam bylo jakož vtipného) a horor to též moc nepřipomíná. 0 procent

• 9.9.2018  22:27

Za 12 hodin Země zmizí a zanikne takže co dělat těch zbývajících 12 hodin?. Někdo si řekne, že by bylo cool kdyby s kámoši znásilnil malé děcko někdo bude vzývat boha a valit náboženské sračky , někdo to nebude řešit vůbec a zabije se a hlavní hrdina si řekne, že by bylo in zajít si na party ošoustat tam svoji přítelkyni a zdrogovat se. Po cestě, ale zachrání jednu holku, kterou chtěly znásilnit dva chlápci a rozhodne se ji dopravit k jejímu otci. Neuvěřitelně realistický film (včera jsem koukal na How It Ends proti tomuhle je to sračka) s depresivní atmosférou. Velkým plusem je i sympatická holka, které nepřejete smrt po 5 minutách kdy ji uvidíte což se v dnešní době rovná zázraku. 80 procent z daného žánru nejlepší počin

• 9.9.2018  00:30
    How It Ends (2018)

Běloch a Černoch se vydají na cestu autem zachránit černochovu dceru a bělochovu budoucí manželku, která je navíc těhotná do Seattlu. Po cestě ještě naberou indiána, který je automechanik a který jim pomůže kdyby jim náhodou to auto nejelo. Takže jedou a jedou a po cestě zažívají různé přepadení a přírodní vlivy (kromě zemětřesení , deště a jakéhosi pyroplastického proudu nic neuvidíme). A to je celý film nedozvíme se co se stalo (kromě jedné konspirační teorie, že to udělal naschval stát což je blbost jelikož kdyby někde odpálil atomovku tak by to někdo naměřil radiaci a podobně a navíc proč by to asi dělal?) a ani jak to skončí za to zjistíme, že pro přístup do hlídané oblasti stačí jen říct, že jsem byl v armádě a že mám někde svou dceru případně tam někoho znám a pokecám si a hned odejdu (nabízí se otázka proč to tak nezkusili všichni?) a že jedna z postav má neomezenou munici do revolveru a vynikající mušku a to i když umírá . P.s. 1 dám někdy 5 hvězd nějakému takovému filmu kde bude těhotná a tím šokem co se děje potratí ne, že bych byl necita, ale už mě štvou filmy kde někdo prožívá velké muka a je úplně v pořádku P.s. 2 srovnání s Šíleným Maxem je asi taková blbost jako srovnávat Hurvínka a kouzelné muzeum s Na Vlásku.

• 8.9.2018  02:14
    The Package (2018)

Zhruba 4 krát jsem se zasmál což je na teenagerovskou komedii u mě nadprůměr (pro představu u Kazišuků jsem se třeba zasmál jen 2krát). Uznávám, že některé scény jsou těžký úlet (ta ženská jak ufikla tomu chlápkovi opakovaně penis nebo ten čerpadlář) , ale účel to splnilo. Podle traileru jsem to čekal daleko horší a počítal jsem s odpadem takže v tomto směru jsem překvapený výsledkem. Jinak deprese po skončení filmu rozhodně nezažívám. Nejlepší komentář uživatel ještěžiju

• 7.9.2018  23:06
    Sestra (2018)

Mám z toho smíšené pocity nejsem zklamán a, ale zase ani nadšen. Největší problém filmu vidím v tom, že zhruba od 10 minuty jsou zde pouze 3 postavy (kněz, nevysvěcená sestra a jakýsi průvodce) takže padá napětí a hororovost. Film hodně kazí i humorné scény, které by se do těchto typů hororů neměly dávat. Všechny lekačky jsou strašně okaté a člověk to pozná hned jak přijdou a kdy se stanou a ty co jsou v trailerech mě zase zklamaly v provedení. Konec mě přijde nedořešený (zkušený kněz a nepozná posedlého). 60 procent za to, že jsem se nenudil a návaznost na V Zajetí Démonů ačkoliv nepatřím mezi ty co první díl vynáší do nebes ty naváznosty mě vždy potěší.

• 5.9.2018  15:05
    Calibre (2018)

2 chlápci si jdou kamsi do jakéhosi zapadákova (asi tam necestují žádní turisté takže kromě nich tam nikdo přespolní není tím padá i nějaké napětí jelikož od začátku všichni ví, že to udělaly oni) zastřílet akorát, že se jim nezadaří a místo srny střelí děcko. Příjde fotík toho děcka a chce jednoho z nich zastřelit a ten 2 z nich ho zastřelí pak se to snaží zakamuflovat, ale příbuzní těch obětí po nich jdou. Totálně průměrné drama (thrillerem bych to nenazýval) , které je od začátku do konce vykalkulované (ty kecy o realičnosti jsou k smíchu k tomu se ještě dostanu). Takže všichni v tom zapadákově se znají a každý je někoho bratr sestra strýc atd. nikdo tam nevlastní mobil (dokonce ani ti 2 chlápci nejspíše) a ty 2 kretény vůbec nenapadne si za celý film domluvit třeba odtahovku nebo zavolat policii o pomoc. Některé scén jsou i neskutečně parodické třeba jednomu z nich rozmlátí nos, protože šoustal s čísi dcerou (to on nevěděl) a dal jí drogy následuje scéna kdy se mu omluví koupí jim pivo a nechá je na pokoji a to všechno jen kvůli tomu, že ten zmlácený jim dříve slíbil, že se poptá jestli by jednomu z nich nenabídly kšeft (opravdu bych kdyby mě někdo rozbil nos měl ještě chuť mu domlouvat kšeft bych musel být totálně vylízaný snad). Korunu tomu všemu nasazuje poslední scéna kdy přežije ten co to děcko zabil jen kvůli tomu, že jeho žena čeká děcko druhý nejspíše bez ženské i bez děcka umře a zastřelí ho zrovna on místo toho příbuzného toho mrtvého děcka co si celý film hraje na největšího ochránce na světě. 40 procent

• 5.9.2018  13:08
    Válka skladů (TV pořad) (2010)

Jako pořad to není špatný, ale je to tak uměle hrané až to bolí. Před chvílí byla epizoda v New Jersey kde se jim nedařilo a nic nemohly koupit a světe div se ke konci koupily dva nejkvalitnější sklady a dokonce za ně skoro nic nedaly to jim nežeru. Nejlepší komentář netahlo úplně výstižně to zde napsal dokonce i s kritikou csfd.

• 2.9.2018  14:55
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

V týdnu jsem viděl jeden z dílů kde pracoval doktor na vozíčku a jeden zdravý doktor si stěžoval proč tam pracuje, když je postižený. Na to mu asi hlavní sestra říkala, že on zastane práci i za zdravé doktory a nic ho nelimituje (což je totální píčovina) a ten zdravý doktor jí řekl, že ji zažaluje . Už to je taková píčovina, že nic jiného než odpad dat nemůžu

• 2.9.2018  00:34

2 kněží jdou vyšetřovat do jakéhosi azylu to, že tam socha panny Marie krvácí najdou tam , ale jakousi ženskou, která je asi posedlá a oni ji tam drží násilím. Potom ta ženská porodí a asi zemře a oni se snaží to děcko zachránit najdou místo toho, ale jakési satanistické doupě. Na found footage hodně slabé hold doby kdy vycházely v tomto žánru kvalitní horory už jsou pasé a asi je nic už nevrátí. Navíc se člověk takřka vůbec nic nedozví a otec Thomas na mě působil nesympatickým dojmem a chvílemi vypadal jak nějaký pedofil a nesmím zapomenout na zatmívačky, které se objevily vždy, když se to začalo rozjíždět. Zachraňují to pouze záběry na jakési asi mrtvé děcko co se jim zjevovalo a hláška při porodu kdy sestra říkala té posednuté roztáhni nohy jako si je roztahovala předtím, která mě pobavila. 20 procent a i to jsem hodný.

• 1.9.2018  10:06

Druhý díl je horší ještě než první. Minimálně hodinu zde máme debatní kroužek a zhruba 30 minut akce, která je, ale proti prvnímu dílu podstatně slabší. Zachraňuje to jen potitulková scéna a ti supi (mimochodem kde zmizel ten 3 nebylo řečeno, že by ho godzila zničila?) 40 procent od posledního dílu už nic nečekám radši i když potenciál tam vidím velký.

• 31.8.2018  23:04

Ženskou pronásleduje vlastní inteligentní dům ve kterém bydlí s přítelem zatímco jí to časem dochází on si myslí, že jenom hysterčí a to je celý děj filmu. Hraje zde zhruba 10 herců přičemž pro film je důležitých tak 5. Na české poměry průměrný thriller, který ke konci už nudí a je plný nelogičností (proč se ten soused nevymáčkl už od začátku a místo toho jich pořád pronásledoval jak nějaký magor například? proč by někdo posílal nájemného vraha sám na sebe? nemluvě o tom, že v předchozí scéně Zuzka nerozbije okno ani golfovou holí a židličkou a tady to jakýsi maník prostřelí na počkání). Závěrečná pointa je dobrá, ale, když se člověk nad tím zamyslí nad těmi nelogičnostmi jde to do háje. 40 procent za film a 20 za to, že někoho konečně napadlo vytvořit něco jiného než tupé komedie čehož si cením.

• 31.8.2018  01:52

V jakémsi americkém zapadákově někdo vraždí děcka. Jelikož ho policie nemůže dopadnout tak se to rozhodne vyšetřovat 1 kluk s 3 kamarády. Postavy jsou ploché a o ničem máme zde jedno emo dítě, které vypadá jako by si odskočilo z koncertu nějaké emo kapely pak jednoho tlustoprda co vypadá jako dítě případně klon (možná obojí) Setha Rogena dítě co vypadá jak potomek Fluera z série Sám Doma 1 a 2 (pro ty co neviděly byl to ten kluk co pořád pil a pak se pomočoval a Kevinovi rodiče mu vyhrožovaly, že s ním bude spát v 1 pokoji) a na závěr se přidá ještě jedna holka. Všichni až na toho co to vyšetřuje mají inteligentní koeficient hodně nízko a kdyby jim někdo řekl v průběhu filmu spláchni se do záchodu nejspíše by to udělaly a jediné co umí je bavit se o honění případně jeden z nich o tom jak by spal s matkou jednoho z nich. Zbývá nám tak pouze vrah, který buď nic nepředvede (3/4 filmu) nebo má málo prostoru, aby se už rozjel (zhruba 10 minut). Jedna rozežraná mrtvola a jedno podříznutí (čekal jsem, že místo krve poteče sádlo škoda) kvalitní thriller nedělají. 2 hvězdičky převážně za konec kdy se konečně něco děje a za Ace Of Base. P.s. menší spoiler kdyby na konci ten kluk taky umřel přihodil bych další 2 bohužel se nestalo. P.s.2 většinou mám obavy z toho, když film režírují více jak 2 lidé a i zde se to potvrdilo.

• 30.8.2018  22:07
    Upgrade (2018)

Nadprůměrná a dá se napsat i klidně nadčasová záležitost. Z daného žánru momentálně to nejlepší co můžou nabídnout. Od Dredda a remaku Robocopa sem tak kvalitní sci-fi už dlouho neviděl.

• 29.8.2018  23:27

Lze natočit thriller (o horor to ani nezavadilo) špatně? Ano lze a tenhle film je toho důkazem. Film je o 2 zlodějích co kradou a jednoho dne jeden z nich najde v baráku unesenou dívku (ze začátku to připomíná Smrt Ve Tmě) a snaží se ji zachránit. Únosce to, ale zjistí a snaží se mu udělat ze života peklo a dostat ho. Celý film se neskutečně vleče a nudí minimálně 3krát nebo 4 jsem to stopl a surfoval po netu jak mě to nebavilo ke konci to navíc zavání těžkou parodií (Věta Takhle se zachraňují rukojmí) a z postav se stávají nesmrtelní pominu to, že ženská přežije výstřel a pád do jakési jámy s louhem bez zranění, ale, že jeden maník přežije minimálně 4 rány rýčem a druhý další rány rýčem a ještě minimálně 5 ran topůrkem od sekyry to už mě hlava nebere. 40 procent a i to jsem hodný.

• 26.8.2018  23:35

Z těch 6 filmů co jsem od tohoto režiséra viděl (2 Mega žraloky, Útoky 2 a 3 hlavého žraloka, Thor, Žraloci Lidožrouti) se tohle dá považovat za nejpovedenější film. Je to sice laciná kopírka Pachu Krve (jakéhokoliv dílu vyšlo jich myslím, že 6) The Horde a Hory Mají Oči, ale já se bavil. Plusové body navíc za nápad mlátit někoho useknutou rukou a za zbraň jednoho z útočníků (měl takový cep z lidské páteře a lidské lebky a tím mlátil lidi) naopak mínusové za postavu šerifa který o šerifa ani nezavadil a vypadá spíše jako nějaký bezďák.

• 26.8.2018  17:32

Jelikož zde není žádná synopse tak jsem do toho šel pouze podle traileru, který mě zaujal. Z těch teenagerovských romantických komedií jedna z lepších nebál bych se dokonce nejlepší za poslední třeba 3 roky. Bohužel chybí zde absolutně humor (jsou zde jen tak cca 3 vtipy a jedna scéna s vysvětlováním o sexu, která je , ale zkopírována z jakéhokoliv dílu Prciček) a hvězda dole za feministické sračky (jak může být chlap gynekolog to má být ženská a podobné srance) a za kamarádku hlavní hrdinky, která byla dobrá kráva (řečeno slušně).

• 25.8.2018  23:55
    Breaking In (2018)

4 chlápci se vloupají do baráku, který měl být prázdný a ukrývá trezor s prachama. Co, ale nečekají, že v baráku je dcera původního majitele domu a její 2 děti. Plakát slibuje slušné home invasion bohužel realita je taková, že film je hodně slabý. 3 ze 4 záporáků umřou zbytečnou smrtí a ten poslední, který je slušný magor má málo prostoru a též moc nepředvede. 40 procent za 1 vraždu, která za něco stojí (ta běloška) a 20 za film. Za půl hodiny si na to nevzpomenu.

• 24.8.2018  23:05
    Slender Man (2018)

4 ženské se nudí tak vyvolají ze srandy slender mana. On je, ale skutečný a postupně si pro ně přijde. Největší problém vidím v tom, že tak 70 procent filmu se nic neděje a sledujeme jen puberťáky a puberťačky jak si píšou smsky zbývajících 20 procent sledujeme halucinační scény, které jsou úplně zbytečné a nechápu jejich opodstatnění a 10 procent má jakože děj. Pochválit se tak dá jen závěrečná scéna a úvodních zhruba 15 minut než zmizí první holka, které mají jakž takž atmosféru. Naopak kritizovat se zde dá snad vše od nefunkčních lekaček (ženské někdo pošle video se záběry jejího baráku ona čeká,že si slender man pro ni přijde a místo toho příjde otec její kamarádky) až po nedomyšlení děje a pointu (je zde řečeno, že, aby jste se ho zbavili musíte se obětovat jedna holka to udělá, aby zachránila svou sestru a beztak to nic nevyřeší jelikož slender man nejspíše zabije i ji časem). 20 procent jelikož se mě nechce dávat odpad a je to lepší než Čarodějnice každopádně se jedná o nejzbytečnější horor tohoto roku, který nechápu jak se vůbec dostal do kin. Pusťte si radši Bye Bye Mana.

• 18.8.2018  23:17
    Máš ji! (2018)

Hollywood už jde totálně do háje, když natočí komedii o hře na babu a uživatele csfd jsou asi totálně na hlavu, když to pošlou do červených barev. 40 procent za zpomalovačky a tu blondýnu a zhruba 2 vtipy víc ani omylem.

• 18.8.2018  19:29

Za mě spokojenost prozatím animák roku (neviděl jsem Úžasňákovi 2 a asi už neuvidím nejspíše). Má to příběh sympatické postavy a kvalitní animaci. Jediné co tomu chybí je humor kromě jedné scény kdy ara narazí do skla jsem zde nic nepostřehl. Záporák je na poměr animáků hodně drsný a jeho plán je maso tam měly trochu ulehčit. Když nebudete řešit detaily antilopu si půjčily z poslední Doby Ledové mývaly zase z Mojí oříškové loupeže tak se můžete i bavit. P.s poselství filmu je zbytečné celý film řeší Marvin, že nemůže opustit svého syna a nakonec ho tam stejně nechá ta jeho panička musí mít slušné trauma ztratit 2 milované kočky z 3 + aru. Jinak čím se ty kočky živily v tom kočičím ráji, když to bylo pod vodou?

• 17.8.2018  23:13

6 přátel (3 muži 3 ženy) jde na výlet k chatě u jezera. Mezitím si tam dají kokain, který má v sobě látku po jejimž použití člověku mrdne a začne zabíjet ostatní. Film se odehrává ve 3 rovinách v první sledujeme vyšetřování jednoho z těch útoků v druhé ten masakr v chatě u jezera a ve třetím jak ta látka vznikla. Z těch posledních cca 5 hororů co jsem viděl nadprůměr, který kazí pouze nesmrtelnost postav (ženská umře po ráně panvičkou a chlápka tam zkusí upálit a přežije) . Škoda, že neukázaly závěrečný masakr hned bych přihodil pátou hvězdu.

• 12.8.2018  00:41

Skupina lidí jede kamsi na ostrov dojednat jeho koupi, aby ho otevřela turistům. Na místě, ale narazí na jeskyni o které jim nikdo neřekl a vydají se ji prohlídnout. Pak tam , ale uvíznou a nemůžou se z tama dostat mezitím jich tam něco/někdo pronásleduje a jejich počet klesá. Ze začátku hodně dobré pak to jde do kopru kecy o realičnosti jsou totálně mimo jelikož ženská zde vidí své mrtvé děcko, které umřelo před 6 lety a vůbec jí to nepřijde divné (to je opravdu reálné tleskám o tom, že všichni vidí, že se z tama nemůžou dostat a jeden chlápek si pořád myslí, že jim dělají naschvály domorodci se radši nevyjadřuji radši). Na odpad to není více jak 2 hvězdy, ale taky ne. Jinak Lance Henriksen nejspíše soutěží v tom v kterém horším filmu a kratší dobu bude hrát po Big Legend kde hrál tak 5 minut je zde zhruba 3 minuty. P.s. diagnóza hororový expert zkus se s tím léčit třeba to ještě půjde

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26