oveckaoa

Česko

ICQ: 253456538

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 18.9.2017  14:28
    Můžu dál? (TV pořad) (2016)

Žánr komedie prej spíše horor, ale pro diváka. Takový ocas kdyby mě zazvonil před barákem hned bych mu jednu natáhl (beztak je to hrané, že mu vždy otevřou a pozvou ho). P.s. aspoň si konečně v Barrandově uvědomily co to je za sračky (aj Cibulka aj ten pořad a ruší ho konečně)

• 17.9.2017  15:26

Po úspěchu Prciček se vyrojilo hodně podobných komedií na styl mladí nejlépe panicové nebo panny paří a přichází o panictví nebo panenství, ale málo jich je kvalitních. Tahle patří rozhodně k těm lepším i díky tomu,že to není jen o šoustání a braní drog, ale i o něčem jiném. Dalším plusem je herečka z té party což je obyčejná ženská a ne nějaká zmalovaná štětka,kterých je nyní plná ulice.

• 17.9.2017  13:37
    Kidnap (2017)

Jakožto thriller do televize třeba na Tv Barrandov je to v pořádku, ale jakože film do kin ani omylem. Celý film jedna ženská honí v několika autech jednoho chlápka s ženskou, kteří jí unesli děcko. Nejlepší jsou záběry jak mění ty auta režisér to asi zapomněl upravit tak jde krásně vidět, že ty auta jsou už rozbité dříve než si je vezme nebo naopak do něčeho několikrát vrazí a těm autům se nestane nic ani airbag se nevystřelí. Konec je poté blbost ve stylu někoho zabiju zavolám si pomoct a hele on je to jeho kumpán co o všem věděl.

• 16.9.2017  23:18

Parta přátel jde na chatu k chlápkovi co se zabývá hledáním Yettiho. Jedné noci vidí padat ufo a zajdou se tam podívat tak tam najdou ´´kámen,, a něco je začne pronásledovat. V rámci found footage lepší průměr,který kazí jen sluníčkový konec. Na to,že je to první režisérův film ke kterém si navíc dělal i hudbu produkoval si ho a sestříhal a stihl si tam i zahrát tak se to dá. P.s. 1 Ptáci nelátají v noci prej a co je asi sova členovec? P.s. 2 Místo toho konce radši mohli ukázat co se stalo s tím psem.

• 16.9.2017  18:32
    Ghost House (2017)

Mladý pár se vydá na cestu do Thajska. Jelikož ženu fascinují domy duchů tak si to začne fotit a trošku se to zvrtne a něco ji posedne. Bohužel se jedná o průměrný horor, který zachraňuje jen prostředí a kultura Thajska. Za týden si nevzpomenu o čem to bylo jen, že hlavní herečka je opravdu kus a hlavní herec mě chvílema připomíná Dolpha Lungrena.

• 16.9.2017  07:52
    The Visit (2015)

2 děcka jdou na návštěvu k babičce a dědečkovi. Chlapec je něco jako pseudozačínající pseudoraper ( s tím rozdílem, že kdejaký český raper kdyby rapoval o exkrementu tak to má větší hodnotu než tenhle) a holka si o sobě myslí, že není krásná (přesto, když něco natáčí je vždy v hlavním záběru). Babička je pro změnu magor, která tančí s nožem v noci před jejich pokojem a dědeček rád vypráví o tom, že by si rád vystřelil brokovnicí mozek z těla. Prostě všichni jsou banda magorů a člověkovi se nabízí otázka jestli jim nezavolat psychinu případně policii to by, ale neměly ty děcka o ničem točit (beztak až na 5 minut ke konci nic nevidíme takže by to vyšlo lépe). Nejhorší found footage co jsem kdy viděl.

• 15.9.2017  20:24
    Následníci 2 (TV film) (2017)

Je to slabší než první díl a i zápletka stojí za kulové. Záporačka je tam úplně zbytečná jelikož nic nepřevede (nejspíše si ji šetří na další díl) a o její posádce se člověk ani nevyjadřuje radši ti tam jsou do počtu vyloženě. Zachraňují to jen songy,kterou jsou povedené a řekl bych dokonce i lepší než v jedničce.

• 15.9.2017  20:13
    Svět podle Putina (TV seriál) (2017)

Komunistická propaganda díky nechci.

• 12.9.2017  16:38
    Cueva, La (2014)

Tak tohle je těžký sranec. Snad nejhorší film s jeskyní co jsem mohl kdy vidět. Hlavní ´´herci,, (3 muži a 2 ženy) jsou od začátku tak nesympatičtí a vylízaní,že jsem jim přál smrt zhruba po 20 minutách (nemám rad takové nameděné týpky co si hrají na mistry světa). Takže jedou kamsi na výlet pak najdou jeskyni a ztratí se v ní. A postupně chcípají (někteří u toho vzdechají jako kdyby si tam dávaly grupáč) přežije jen ženská,která od začátku říkala, že jsou v háji a nedostanou se z tama a přežije takovým způsobem,že je to totální volovina (3/4 filmu tam leží a nedělá nic a naráz najde východ). P.s. co taky čekat od filmu kde si režisér napsal i vlastní scénář a sám si to i kameroval.

• 10.9.2017  11:31
    Wonder Woman (2017)

Určitě se jedná o lepší počin než Marvelovský Kapitán Amerika. Líbí se mě i myšlenka, že každý ,když chceme můžeme být i zlí. Bohužel to kazí jen závěr s Áresem,který je zbytečně moc dlouhý a nepasuje mě tam nemluvě o tom, že ta ženská záporačka je tam úplně zbytečná. Humor též stojí za kulové pobaví tak cca 2-3 vtipy zbytek je sračka.

• 10.9.2017  01:21

Příjde mě, že hlavní ženská postava je strašně nevděčná. Za celý film jí pomůže a zachrání jí tolik lidí a ona nejenže se nestará o jejich osudy případně o osudy jiných postižených tsunami, ale za celý film snad neřekne ani jednou díky. Jinak téma je dobré, ale já radši zvolím Tsunami Následky.

• 10.9.2017  01:18

Conorovi umírá matka na rakovinu a ve škole ho šikanují. Jelikož je na tom jeho matka špatně tak se o něj stará jeho babička,kterou nemusí a ona ani nemusí ho (ne, že bych se jí divil takového spratka bych mlátil 24 hodin denně) a tak si Conor vytvoří vlastní svět s Netvorem,který mu dává hádanky. A zbytek je už taková sračka,že už si nevzpomenu ani co tam bylo jen,že hlavní herec je sympatický asi jak rakovina penisu.

• 10.9.2017  01:11
    Naked (2017)

Z těch Wayansových komedií kde se poslední dobou vyskytl momentálně ta nejlepší. Nejsou zde žádné černošské kydy ani žádný fekální humor což se v dnešní době rovná zázraku. Celkově to působí lépe jako romantický film než jako komedie jelikož humoru zde moc není. I soundtrack je na slušné úrovni.

• 9.9.2017  21:46
    Piraňa 3DD (2012)

Oproti verze od Ajy je tohle neskutečná sračka. Chtěl jsem se dívat na horor ne na silikonové štětky,které se tam věčně promenádují a kdybych to viděl pustím si radši porno to je kratší a i zajímavější. 5 procent za scénu v tom vodním parku a za konec s tím zabitým klukem jinak tam nejde co ocenit na druhou stranu co čekat od režiséra slátanin Krvavá Hostina 1,2,3.

• 9.9.2017  21:35

Chlápek si podá na kanibalistické stránce (ne na homosexuální stránce jak nám tvrdí wikipedie tady v odkazu od kohosi to je hodně velký rozdíl) inzerát,že shání někoho kdo se od něj nechá sníst. Ozve se mu několik lidí,ale buď couvnou nebo se mu nelíbí (tady je ukázán jen 1 případ chlápka,který couvl). Pak se mu, ale ozve jeden,který chce sníst a dokonce má i představu jak to má probíhat. Takže se setkají jeden zabije druhého a začne ho jíst časem mu dojde maso podá si znova inzerát a chytnou ho. Rozhodně se nejedná o tak moc kontroverzní film jak se tvrdí 3/4 filmu sledujeme ženskou jak chodí po různých místech vrahova života (což je úplně zbytečné protože kromě toho, že mu umřela matka se o něm nedozvíme nic o té oběti se nedozvíme taky nic kromě toho, že má milence) a shání video té ´´vraždy,, nakonec ho sežene shlédne a zničí. Většinu filmu nejde ani nic vidět (chlápek s krvavou pusou v dnešní době nikoho nevyděsí a na konci chlápek co zabíjí chlápka v bezvědomí díru v hororu též neudělá) 60 procent,

• 8.9.2017  23:28
    To (2017)

K plné spokojenosti mě něco chybí. Ke konci mě příjde, že to zavání už parodií (tančící Pennywise ) navíc mě hned od začátku štvala ta postava toho tlusťocha (škoda, že nechcípl snad v druhém díle) a celkově mě nějak nesedí, že tak malé děcka valí kecy o tom, že píchaly s něčí mámou a o měření penisů (to bych viděl spíše v Prci Prci Prcičkách než v Rkovém hororu). Naopak chválím brutalitu (vede scéna s Beverly a místností krve) a i lekačky jsou na hodně solidní úrovni (Wan s V Zajetí Démonů 1,2 se može jít proti tomuto zahrabat). 80 procent původní verzi jsem neviděl.

• 8.9.2017  18:23

Příjde mě,že už chvílema vaří vodu a neví co tam dat. Nebýt Jacka 1 hvězda navíc zabít jednu z nejlepších postav co se kdy v této sérii vyskytovala je na kriminál. P.s. záporák je k smíchu .(navíc se zde těžce vykrádá první díl)

• 5.9.2017  23:09
    Skutečné příběhy (TV pořad) (2017)

Tohle nemá se skutečností víc společného. 5 procent za toho zoufalce co to moderuje snad mu to aspoň zaplatili.

• 4.9.2017  02:22

Ze začátku je to v pohodě. Ve Španělsku někdo vraždí mladé holky vždy je někde odchytí zavede k vodě,umyje je,uškrtí a ohanbí jim zakryje jakýmsi zákuskem. Případ dostane na starost policistka, která zjistí, že k několika vraždám, ale s jiným vzorcem už došlo i dříve tak se vrací domů kde taky dochází k vraždám. Pak to jde, ale úplně do háje nevím jaký smysl mělo třeba to, že ji její matka stříhala a přitom ji omylem nebo úmyslně bodla nůžkama nebo, že její otec jí dal klíče od své pekárny, aby si tam schovávala peníze nemluvě o tom, že celá linka s její matkou jde pak úplně do háje a je zde zbytečná. Ke konci jsem se navíc ztrácel v postavách a přišlo mě to komplikovanější a komplikovanější. Zkrátit to minimálně o 45 minut (celou linku s její matkou vyhodit maximálně tam dat jeden flashback, že byla magor to samé s tím jejím přítelem ten tam byl úplně zbytečný) a bylo by to na 4 hvězdy takhle dám maximálně 2.

• 4.9.2017  00:45

Bohužel nejslabší díl ze série. Vtipy už moc nefungují (v podstatě pusťte si všechny trailery a tam je máte narvané) a i postavy moc nenabídnou. Čekal jsem aspoň humor od Gruova bratra bohužel to je tak blbá postava, že ani moc nepobaví a kromě přízvuku nemá co nabídnout (navíc proč by chlápek, který má všechno a žije kdesi v prdeli světa potřeboval krást to moc smysl nedává). Zamrzí i absence doktora Nefaria a absolutní nevyužití holek (nemluvě o tom, že mě nepříjde moc logické, aby Agnes nepoznala jednorožce od kozla,když tím v podstatě žije). Vše tak zachraňují jen Mimoni ve vězení a záporák jehož závěrečný plán se nápadně podobá závěrečné scéně v Avengers 2 Dny Ultrona. Doufám, že nebude další díl s Gruovým bratrem jelikož tam postavě je pro mě osobně absolutně nezajímavá.

• 3.9.2017  21:42
    Maniak (2012)

Na původní verzi se to nechytá ani omylem. Jediné kvůli čemu jsem se na to díval byl ten pozměněný konec, ale tady je konec ještě horší než ten původní.

• 3.9.2017  12:23
    Nicota (2016)

Takových slátanin jsem viděl už několik. Proti tomuhle je i produkce Asylumu na oskara. Několik lidí uvízne v nemocnici venku jsou jakýsi sektisté s obleky do trojúhelníků a uvnitř pošahaný doktor a několik monster. Takže se zde jde z místa A do místa B, aby se přežilo vrchol stupidity je konec kdy jakási ženská porodí mutanta už ten porod by ji roztrhal na sračky. 0 procent

• 2.9.2017  16:22
    Death Note (2017)

Ze začátku je to v pohodě pak se to, ale zvrtne v hororovou verzi Ctihodného Občana kříženého s Nezvratným Osudem jen s tím rozdílem,že zde lidi nevraždí lidi, ale vraždí je jakýsi Bůh Smrti. Konec mě příjde hodně komplikovaný na to, aby to vymyslel jakýsi student. Původní verzi jsem neviděl takže 60 procent.

• 1.9.2017  15:25
    Kesha - Praying (hudební videoklip) (2017)

Kde jsou ty časy kdy měla Kesha dobré songy (třeba Timber s Pitbullem). Kvůli takové sračce se ani nemusela vracet.

• 31.8.2017  16:39

Tohle trvalo natočit 7 let takovou sračku no potěš teda.

• 29.8.2017  15:19
    Čarodějnice (2015)

S hororem to nemá nic společného. 3/4 filmu se tam všeci modlí a pak ke konci chcípnou (ideální film do Vatikánu) . Dokonce se tam mluví i s černým kozlem ( ne není to parodie myslí to vážně bohužel) a vrcholem stupidity je pak hláška, že to bylo natočeno podle tehdejších záznamů což je asi taková blbost jako,když řekl Rath, že je nevinný.

• 26.8.2017  18:49

Zatím nejslabší animák co jsem tento rok viděl proti tomuhle je Emoji Movie na oskara. Už první díl nebyl nějak extra dobrý (dal jsem 40 procent), ale tady je to ještě horší. Z Bručouna se stal odborník na přežití,kterého všichni poslouchají Andy je tam dopočtu a zbytek dopadl ještě hůře (Greyson zde není třeba vůbec ne,že by mě chyběl) Všechny vtipy jsou ve stylu, že někdo někam spadne což je možná jednou vtipné, ale rvat to tam pořád se už ohraje. Celé to zachraňuje jen dcera starosty, která je slušný magor (na animák možná až moc) a zhruba 1-2 vtipy. P.s. pokud jste neviděli jedničku o nic nepříjdete návaznost tu není žádná na konci jedničky koupila Lana oříškárnu a tu fenu si vzala s sebou tady hned na začátku se o tu oříškárnu absolutně nikdo nestará (proč ji kupovala je mě záhadou) a o tu fenu taky ne (což popírá to jak se k ní starala v jedničce)

• 26.8.2017  15:03

Cca 10 vojáků s Ricem zachraňuje Mars zamořený brouky. Nikdo jiný tam nežije jelikož už všichni umřeli a přesto si zde maník z ničeho nic udělá anténu a pošle pro sebe záchranou loď (logika level 0) ten samý maník se pak opět z ničeho nic dostane k přísně tajným informacím (logika level - 0) a zdiskredituje jakousi ženskou, co chtěla zničit bombou Mars. Celé to působí spíše jako počítačová hra. než jako film. P.s. o té ženské co radši vysílá něco na netu místo, aby tam jela a zachránila je (na konci to sice udělá, ale už bylo pozdě) ani nemluvím.

• 26.8.2017  03:29

Logika si zde dává těžkou dovolenou. Lupiči plánují vykrást banku tak, že koupí barák s oříšky naproti banky pak se tam prokopou udělají tam díru dynamitem a vymění prachy za pytle s oříšky (jak chtěly vyřešit tu díru je mě záhadou nemluvě o tom, že ten výbuch by probudil celé město) . Vede jich chlápek,kterého v nedávné době propustily z vězení a tam si našel kumpána na vykradení banky a ze staré party ještě přibral 2 kámoše. Do toho se namíchá jeden veverák, kterého vyhostily z parku jelikož ho zničil se svým tupým nemluvným kámošem krysou a parta zvířat z parku,která hledá obživu jo a abych nezapomněl jedna fena ještě. Celé to je takřka absolutně nevtipné (prdící svišťové pokusy o vtipy se slepým krtkem jakákoliv scéna s Greysonem čestná výjimka je souboj ptáka s veverkou na stěrači auta) a o originalitu to též nezastavilo kdo viděl Za Plotem (podobná zápletka krádež na začátku toho vozíku s ořechy je dokonce hodně podobné té z Za Plotem) Rattatouille (ta krysa je přesná kopie té z toho animáku) případně Angry Birds (podoba toho ptáka) může mít deja vu. 40 procent za píseň od Psy (bohužel bez textu jen zvuky) a za příběh a tu jednu vtipnou scénu .

• 25.8.2017  18:06

Opravdu se jedná o slabší záležitost. Poison Ivy je tam do počtu a moc nepředvede a ten Floronic Man je zase hodně nevyužitý. Celý film tak jen sází na hlášky Harley což může sice někomu stačit, ale třeba já osobně bych bral lepší příběh a více akce. 60 procent časem bych to snížil na 40.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17