oveckaoa

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40
    • 24.5.2020  00:52
    Chata (2019)

Od začátku do konce to nedává smysl tak, že chlap řekne ženské , že se chce rozvést a ona se nasere a zastřelí (proč v dnešní době kdy je více jak 70 procentní šance, že při rozvodu získá ženská do opatrovnictví na úkor chlapa) tak ty děcka jdou k nové matce a jedou na výlet na chalupu. Mezitím jejich fotík musí dělat nebo proč to vůbec odjel a nechá jich tam s novou matkou, kterou ty děcka nesnáší a, která byla kdysi v sektě co se vysebevraždila akorát ona to nezvládla a přežila. Tak jim tam ´´všem,, začne z toho hrabat a něco se tam stane (nechci výrazně spoilerovat i když je to tu už vykecané). Konec nedává smysl není zde nic vysvětlené (jak například ovládaly ten obraz? To s těma novinama to samý to si jako vyrobily samy vlastní noviny s nekrologem ? to nemluvím o tom proč ji jako učil střílet, když tam měly jídlo a měl se vrátit brzo? ). Jinak tomu říkám jako pomsta jak svině zastřelit člověka co za nic nemohl akorát jí chtěl pomoct místo někoho kdo za vše mohl Charles Bronson by se od tebe měl učit. Hvězdy dole za zabíjení zvířat od určité doby to nemám rád 40 procent více nejdu.

• 23.5.2020  20:42
    The Voices (2020)

Tohle snad ani nemělo ani scénář a vše to vypadá jako jedna velká improvizace. Ženská jde na návštěvu ke své starší sestře kde zjistí, že ji hrabe vidí neviditelné lidi mluví s nima a chová se jak magor. Po čase začne hrabat i té druhé začne vidět ve snu svého bývalého jak souloží s její kamarádkou pak jak souloží s její nenarozenou dcerou, která už je dospělá (cože?) a později zjistí něco nečekaného je tam někdo třetí. Z 97 minut se zde minimálně 70 nic neděje jen dokola sledujeme ženskou jak seká dřevo a krmí slepice , které ani neexistují hraje zde cca 7 herců z toho Lin Shaye tak 5 minut jakýsi chlap další 2 minuty její bývalý co souloží s její kamarádkou se objevují jen ve snu její matka a její dospělá nenarozená dcera to samé. Nemá to žádný konec žádné herecké výkony (prostě dvě krávy na sebe békají ve stylu já nejsem nemocná , ale jsi ) a ani nevím co zde teda pochválit. Oba dva pánové tímhle debutovali jeden natočil krátkometrážní horor SocMonster a druhý taky jakýsi krátkometrážní. 0 procent

• 23.5.2020  01:22
    Baekdusan (2019)

Začátek je dobrý chlápek jede v autě a kolem něho padají baráky, propadá se i silnice a auta, ale pak to jde s kvalitou filmu níže. Zjistí se, že vybuchla sopka a vybuchne ještě ve 3 fázích přičemž dvě by měly být ještě v pohodě a třetí by měla být katastrofická . A zde je kámen úrazu jelikož to překypuje píčovinama více než nějaké Asylumovky projdeme si to v bodech 1) Plán je zhruba takový ukradnou se spínače k 6 atomovkám ty se naloží odvezou ze Severní Korei do Jižní a odpálí se kdesi v dole tím se zamezí největšímu výbuchu sopky. Plán má procentuální úspěšnost přes 3 procenta , ale jelikož prezident Jižní Korei před zvolením do prezidentské kanceláře měl v průzkumu podobné preference kývne na to 2) Do Severní Koree jde cca 8 Jihokorejců s puškama s gumovými projektily (cože?) ukrást 6 spínačů k atomovkám (proč potřebovaly všech 6 se nedozvíme jen je zde zdůrazněno musíme mít všech 6) 3) Tyhle atomovky hlídá cca 6 vojáků asi amerických (Kim Čong Un asi byl bůhví kde) a po cestě osvobodí dvojitého špiona. Než dojedou k cíli do těch hlavic mlátí kladivem ty hlavice různě padají na zem a i někdo do nich střílí i přesto nevybuchnou 4) Mezitím se to Američané dozvědí a vběhnou do hlavního Jihokorejského štábu s tím, že mají zakázané ty atomovky odpálit jelikož nikdo nechce přece válku na odpověď, že pokud je neodpálí zničí to jejich zemi je jim řečeno, že jim Amerika humanitárně pak pomůže na což prezident kývne (cože po 2) 5) Ten špion si mezitím zavolá do Číny s tím, že jim předá ty hlavice a jednoho kdo to umí demontovat výměnou za volný přístup do Číny pro něho a jeho dceru, kterou několik let neviděl 6) Nastává patová situace jdou po nich Američané jelikož nechtějí, aby tam odpalovaly atomovky a byla válka Jihokorejci zase chtějí, aby to odpálily a zabránilo se tak katastrofě Severokorejcům je to u prdele a Číňané chtějí ty hlavice pro vlastní účely ti všichni se setkají na jednom místě kde má dojít k předání ten špion si to rozmyslí a těch 8 Jihokorejců zapne časovač s tím, že pokud je nepustí k tomu dolu vybuchne to na místě a zabije to všechny tak, že si Číňané odjedou zpět do Číny a Američané je pouze sledují 7) Zachrání se svět a pohádky je konec Film 60 procent Humor 0 Herci 60, ale nikdo zapamatovatelný Scénář 40 procent Stupidnost 80 procent Jo a mimochodem námět je vykradený ze San Andreas tam byl vědec co předpovídal zemětřesení a nikdo mu nevěřil tady je vědec co předpovídal výbuch sopky , ale nikdo mu nevěřil.

• 22.5.2020  20:41
    Cry Havoc (2020)

Herec co si hraje na Charlese Bronsona se prochází s revolverem lesem kde ho nahánějí chlápci s kulomety (ani jeden se netrefí) s chlápkem co vraždí ženské a hledá svoji dceru. Stálo to 4 miliony údajně podle Imdb a celý rozpočet asi padl na rezervaci toho lesa trikově je to na úrovni starých italských zombie hororů (na film z roku 2020 smutné jako chápu, že ne každý má na kvalitní triky,ale takhle teda ne) má to nevyhovující hudbu záporák si hraje na Jasona z Pátku 13 a nemá to žádný konec (možná chystají pokračování). Ta 1 hvězda je za vraždu nebozezem za gore a za to, že postava u, které jsem tipoval, že přežije umřela jinak nevím o pochválit. 20 procent ztráta času. Díky za titulky petrik1

• 19.5.2020  14:55

Nejlepší animák podle komiksu za posledním minimálně 5 let. Škoda, že Trigon nedostal více prostoru ani Zatanna nic nepředvedla, ale potěšily postavy z Suicide Squad. Mínus za konec Flashe nesnáším tak, že bych radši nechal ten temný konec s tím, že by se na to dalo navázat. Jo a jinak není zde potitulková scéna.

• 18.5.2020  12:23
    Scoob! (2020)

Nebudu se nijak výrazně rozepisovat prozatím animák roku. Letos jich díky koronaviru moc do kin a do oběhů nepůjde tak, že v rámci toho naprostá spokojenost. Jsou tam cca 3 a 4 dobré hlášky a scény a parádní zápletka i hudba. Za mě spokojenost 80 procent bral bych klidně i další díly.

• 16.5.2020  23:52
    Furie (2019)

S filmem jsem měl problémy již při stažení nejprve jsem omylem stáhl tohle https://www.csfd.cz/film/713036-the-furies/komentare/ a dvakrát verzi kde mě neseděly titulky až na poslední pokus se mě to podařilo. Manželský pár s děckem jedou na dovolenou po Evropě a svůj dům dají na hlídání chůvě a jejímu manželovi pak se vrátí, ale ti ´´ pečovatelé,, jim ho nechtějí dat a jelikož mají zaplacené všechny účty a mají i smlouvu stát je na jejich straně (co to je za pičovinu, který člověk by sepisoval nějakou smlouvu s vlastní chůvou to neměly internetové bankovnictví nebo nemohly ty účty platit přes mobil ? nebojte takových píčovin bude ještě více). Tak si dávají kolečka po soudech a úřadech , ale pořád nemůžou vyhrát mezitím se ten chlap změní z Martina Luthera Kinga na Charlese Mansona obrazně řečeno (absolutně nevěruhodné ve filmu podle údajné skutečnosti) a chytí se party jakýchsi magorů co mu slíbí že mu pomůžou pak zjistí, že to jsou magoři a opustí je a jim z toho hrábne. Závěrečných 20 minut cca za něco stojí akorát je to tak nereálné jako to, že skočíte z nejvyššího patra Eifellovky a přežijete to (opět zdůrazňuji film ´´údajně,, podle skutečné události) , že to sráží hodnotu filmu níže. Jako nic proti , ale ten chlap by byl rád kdyby dostal jednoho a ne pět to nemluvím o takové píčovině , že ženská přežije v pytli několik hodin. 40 procent za ty pazvuky a konec Jo a mimochodem tohle je po delší době film ve kterém režisér nedokáže pořádně natočit sexuální scénu a to měl 2 pokusy.

• 16.5.2020  19:50
    Coyote Lake (2019)

Matka s dcerou provozují hotel kde zabíjejí lidi a vždy je okradou (to není spoiler je to zhruba v 10 minutě). Pomáhá jim tam ještě postižený retard (něco jak voliči Pirátů podobně ´´inteligentní,, člověk) a šetří přitom na to, aby mohly odcestovat. Jednoho dne se u nich ubytují dva asi dealeři zbraní a drog a oni se snaží, aby nepřišly na to co tam dělají. Průměrný thriller jakých jsou v televizi desítky navíc titulky stojí za hovno jelikož se tam hněte mexicky a není to přeložené. 40 procent za tu dceru s rozpuštěnými vlasy a namalovaná je docela šikovná. Herec z Gacyho, herečka z Ramba Poslední Krev.

• 16.5.2020  00:40

Ve světě někdo vraždí manželské/milenecké páry jejich těla aranžuje do různých póz a posílá novinářom pohlednice. Případ vyšetřuje detektiv v důchodu (nejspíše) , který díky němu přišel o dceru a zetě. Průměrný thriller tak do televize někde na Tv Barrandov třeba rozhodně ne do kin . Vyššímu hodnocení brání několik zásadních věcí 1) To ho jako americká policie nechala jezdit po světě a vyšetřovat vraždy místo někoho zkušenějšího Fbi, Cia třeba ? (chápu je tam naznačené, že byla neschopná, ale i tak?) 2) Když policie ve Švédsku zatkla pachatele (nebudu psát kdo to je i když je to očividné od zhruba 40 minuty) to jim jako nic neprohledala a nezjistila, že měly více pasů 3) To jako cestovaly s částmi lidských těl po světě a kde jich skladovaly to si jich jako nosily v kufrech nebo mělo s sebou ledničku nebo přenosný box ?. 4) Ten konec bylo jako co? Pointa je dobrá ve stylu někdo má něco rád tak mu to zhnusíme zpracování je bohužel těžce průměrné. 40 procent

• 15.5.2020  00:15
    Kristy (2014)

Justine zůstává na Den díkuvzdání na kampusu jelikož její přítel jde za rodinou a její kamarádka do Rakouska. V kampusu s ní ještě jsou dva policajti a tak tam Justine zabíjí čas pak se začne nudit a jde na benzinku kde se rafne s jakousi ženskou. Pak ji honí ta ženská s 3 chlápky, kteří jsou součástí jakési skupiny co zabíjí lidi a dává to na darknet (nebo co to bylo). Průměrný thriller , který zachraňuje pointa a myšlenka sice poslední dobou těchto thrillerů na podobné téma přibylo, ale tenhle je z roku 2014 což v té době jich ještě nevzniklo. P.s. nějak nechápu proč po ní šly , když se jmenovala Justine a ne Kristy celou dobu jsem čekal, že se třeba spletly s nějakou její spolubydlící , ale nestalo se.

• 14.5.2020  00:37

Asi takhle pokud Vám vadila jednička bude Vám vadit i dvojka jelikož zde je toho daleko více než v jedničce speciálně toho zpívání. Zápletka je horší než v jedničce a pokud se těšíte na ty ostatní království nechte si zajít chuť techno je pouze to co je v traileru klasická hudba není vůbec disko vůbec jen je zmíněno, že existuje country tam zazní jedna písnička nejvíce zazní rock což je spíše zde takový pop rock pop což se dalo očekávat a bohužel i funk. Mihne se zde i jódlování, jazz a korejský pop humorově to šlo hodně dole zaregistroval jsem jen 2 dobré scény a vtipy vedlejší postavy úplně zbytečné speciálně ten tlustý ocas s tím malým ten kdyby tam nebyl ni se nestane. Optimálně 60, ale jelikož to tu tolik lidí hejtuje tak 20 přihodím.

• 10.5.2020  23:56

Přiznám se, že jsem byl skeptický přece jen pokračování po 17 letech od 2 dílu kdy kariéra Willa Smitha jde střídavě do hajzlu a střídavě se ještě drží prkénka a kdy Martin Lawrence snad v ničem jiném od té doby nehrál jsem měl obavy, aby to nedopadlo jak Muži v černém globální hrozba . Výsledek je hodně povedený na úrovni prvního dílu (druhý taky nebyl špatný, ale nic si z něho nepamatuji už a dívat se na něho znova nemíním u jedničky bych to klidně zkusil ) po akční stránce je to navíc parádní kdejaký díl Rychle a zběsile se proti tomuhle může bodnout. Jediné mínusy jsou pouze to, že záporačka je zbytečná a kromě úvodního útěku nic nepředvede a druhý záporák kromě několika zásahů odstřelovačkou taky ne a , že ty mexické sračky jsem neměl přeložené tudiž, když se tam cca půl hodiny melou mexické hovna rozuměl jsem jim kulové. Je škoda, že u toho nebyl Michael Bay, ale jacýsi Arabáši nebo kdo to jsou, ale pánové to zvládly obstojně. Na další díl a pokud to bude s tým týmem co byl tady jsem zvědavý.

• 10.5.2020  19:45

Asi budu jediný co to bude kritizovat, ale mě to nevadí nejsem ovce csfd a nepapouškuji stejné názory jiných naštěstí. Tak, že v lese žije Baby Yaga co unáší děcka a pak je asi zabíjí? Zhruba do 30 minuty je to v pohodě uvidíme rozmazleného kluka co si o sobě moc myslí (taky za to dostane ranu a chtějí ho i zabít jo chlapče to tě naučí chovat se k lidem z úctou ) jeho novou matku (předchozí umřela při autonehodě) a malé děcko a chůvu, která se jim o to děcko stará, ale je divná. Pak to děcko zmizne a ten kluk ho s jednou holkou a jedním nagelovancem hledá a to je celý film. Do scény v té chalupě nebo co to bylo kde s nima mluvil ten chlápek je to v pořádku pak se tam začnou objevovat jakési mysteriózní a fantasy sračky začne tam na ně útočit cyborg nebo co to bylo jeden z kluků si dá dostaveníčko s vražednýma pružinama dva zmizí bůhví kam a nikomu nechybí a mezi tím tam s nima kecá mrtvá dívka. Baby Yaga se zde takřka neobjeví většinou vidíme jen prst,ruku, stín nebo, když se objeví je to v 5 sekundové záběru z , kterého má divák kulové. Chtěl jsem dat 60, ale jdu níže 20 a i to je moc podobné zklamání jako Nevěsta.

• 10.5.2020  00:42

Pokud jsem to pochopil dobře chlápek oloupí s kýmsi jakési dědky ty ho poznají a policie ho zatkne. Jelikož se cítí sám tak začne vypovídat , že má v sobě druhou osobnost co mluví anglicky a začne se přiznávat k vraždám. Celkem jich bude 8 mluví se i o 9 s tím, že k dalším minimálně 30 se přizná, ale nejsou ani těla ani důkazy. Dostane doživotí v nápravném zařízení v roce 2008 kdosi zavolá jakémusi novináři, že ten co sedí je nevinný ten to začne řešit a na konec ho osvobodí. Zhruba do hodiny je to v pohodě a zajímavé pak to jde kvalitou hodně dolů o těch vraždách se tam nedozvíme takřka nic mohly ukázat více o těch případech místo toho sledujeme novináře co má rakovinu a umírá a jeho život. Navíc film nevysvětlí jakým způsobem věděl to o těch vraždách a jak umřely sice na wikipedii píšou, že se přiznal k tomu co se vědělo z novin, ale to se tu vůbec neprobírá a neřeší. 40 procent za film 20 procent za tu hudbu na tom pohřbu. Zbývají odpovědi je to kvalitní film co si zaslouží více jak 60 procent odpověď ne je to dobrý film odpověď ano chtěl bych ho vidět vícekrát nebo jít na něho do kina či kupovat si originálku až vyjde odpověď ani náhodou

• 8.5.2020  23:47
    Vyšinutí (2012)

V Jižní Korei řádí epidemie strunovců, kteří jsou v lidech co pily vodu a chtějí jít z nich ven pokud vylezou ti lidé umřou. Snaží se to vyšetřit chlápek, který má nakaženou ženskou a dvě děcka. Parádní katastrofický film na téma nákazy málo sraček ohledně keců ( u těchto asijských filmů je to zázrak většinou se zde kecá třeba hodinu o totálním hovně) v pohodě herci zápletka. Bohužel pátou hvězdu nedám za některé kiksy ve filmu za prvé kdyby to někdo organizoval úmyslně měl by to lépe ošéfované a určitě by nezůstal v rodné zemi, ale korigoval to ze zahraničí za druhé žádný stát ani vláda by nedala 5 bilionů firmě co má protilék zvláště ne poté co firma stála 700 milionů tuším, že říkaly stačilo pouze zatknout ty hlavouny a ten lék si vzít navíc každý lék má podobné verze v jiných variantách mohly zkusit tohle případně si něco objednat ze zahraničí to se zde absolutně neřešilo a na závěr za třetí nevím jak je to v Jižní Korei, ale každý lék má složení napsané v krabičce a oni tu krabičku měly dokonce několikrát tak, že stačilo to tam někde přečíst to nemluvím o tom, že v době internetu jde najít vše.

• 8.5.2020  14:25
    Souboj bájných tvorů (TV film) (2012)

Tohle nedává snad ani žádný smysl scénář to ani nemá dialogy nenavazují a herecky je to příšerné. Tak, že krále co chce vyhladit jakýsi rod nahání ženská s kovářem jelikož ten to nezvládá (mám celou armádu, ale nestačí to na 2 lidi docela pešek) povolá se svým kouzelníkem chiméru z podsvětí (kde se tam vzala a co dělá v podsvětí je mě záhadou) naopak ti 2 povolají se svou kouzelnicí na pomoc pegasa. Na závěr několik perel z filmu 1) Na začátku máme scénu kdy 2 chlápci zabíjejí jakési monstrum jeden z nich má luk a střílí po něm ani jednou se netrefí a přes to mu řekne ten druhý si dobrý bojovník bojoval si dobře 2) Zabijou ho a objeví se ten král s rádcem a začnou jim říkat, že jsou na jejich pozemku a , že jich zatýkají těm se to nelíbí tak začne boj, který vypadá tak, že jeden z nich uteče do lesa a druhý bojuje třikrát máchnou mečem a pak ho zezadu ten kouzelník zabije oštěpem 3) Ta ženská je tak kvalitní bojovnice, že většinou , když střílí z luku po někom se netrefí na konci to asi trklo i režiséra, že by mu to mohly vyčítat tak se zhruba 2 krát 3 krát trefí. Navíc hned v první bojové scéně málem umře 4) Ten kovář není o nic lepší hned v prvním boji má namále 5) Vyvolání pegasa je též dobrá blbost hněte tam cosi o Poseidonovi tak ho vyvolá a řekne jim, že musí být na zemi jen 24 hodin a nesmí umřít sice je nesmrtelný , ale když ho moc zraníte umře (to tam zazní). Jinak podle režiséra je pegas bílý kůň co občas létá ve většině scén je to bílý kůň. 6) Zajímá Vás jak vypadá souboj mezi pegasem a chimérou? Tak asi zhruba takhle chiméra kolem pegasa nabíhá a pegas se postaví na dvě nohy a jakoby po ní kope celkově ten souboj trvá asi 5 minut.

• 7.5.2020  23:17
    The Wretched (2019)

Kluk jede na výlet za svým otcem tam zjistí, že jeho sousedka je čarodějnice a snaží se ji odhalit. Zhruba 20 minut se zde nic nestane jen uvidíme vyvrhnutého jelena nebo co to bylo a celkově je film v hodně pomalém tempu ke konci to začíná navíc připomínat Disturbii v čarodějnické verzi . Závěr mě přijde jako blbost a nedává moc smysl a ani ten oslavovaný twist to moc nezachrání . Normálně je to za 40 procent 20 procent přihodím za téma navíc je to po delší době horor kde není hlavní hrdinkou ženská.

• 3.5.2020  12:17
    Behind the Trees (2019)

Začátek člověka naláká pak se to, ale retrospektivně vrátí 2 týdny dopředu a jde to do indického hajzlu. Chlápek s ženskou jdou na výlet do Indie tam narazí na holku , která asi je posedlá (nebo není film to ani nevysvětlí radši) a je zavřená kdesi tak ji pustí a to je celý film. Jako horor to selhává jelikož hororových prvků je tam tak málo jako prstů neúspěšného pyromana herecky až na ženskou postavu těžká bída ten Ind přehrává až to bolí asi ho našly v Bollywoodu a příšera nebo co to bylo se tam objeví zhruba 3 minuty z 87. Pokud to chápu dobře tak konec se propojil se začátkem tak, že ji pustily což je pěkné, ale co bylo dál už nezjistíme pokud teda neplánuje režisér druhý díl. Přemýšlel jsem mezi odpadem a jednou hvězdou dám odpad jelikož na tom nevidí co ocenit.

• 2.5.2020  21:53

Holka píše spolužákům úkoly jednou za ní dojde jeden kluk, že chce, aby napsala za něho milostný dopis jedné holce, která už má, ale jiného kluka. Optimálně je to i na 80 procent, ale scéna v kostele je trapná (vzpomněl jsem si na Zamilovaného Profesora tuším 2) celá romantika vyjde do prázdna a ten kluk je ve vztahu k té co má rád úplně marný (chápu, že to byl účel, ale přesto tam mohla být větší chemie než jen to, že si dají jedenkrát pusu). Navíc Aster to úplně zničilo život jelikož holka, kterou asi milovala odjela kamsi do prdele a kluk, který miloval ji zůstal pouze kamarádem nejspíše. 60 procent ty odpady taky nechápu neříkám, že je to něco světoborného na co si za týden vzpomenu, ale odpad si to nezaslouží.

• 2.5.2020  19:00

Přiznám se, že jsem byl skeptický, když jsem viděl trailer říkal jsem si to nebude nic pro mě nicméně to bylo solidní. Největší plus je vyprávěč ten kocour, který je vtipný a občas utrousí i slušnou hlášku. Z ostatních postav pobavila ta holka navíc pěkně zpívá a ty dvojčata jinak příběh je průměrný animák chůva vypadá jak matka hlavního hrdiny vykradená z animáku Lorax a ke konci jde hodně vidět, že to točil režisér zataženo občas trakaře 2 (knírek). Ohledně přístupnosti bych to nějak neřešil animák Princezna a žabák je místy taky temný a nikomu to nevadí v Úžasňákových umírají dokonce lidé a nikdy to skoro nikdo nevzpomínal a v Shrekovi 1 a 2 se baví o honění penisu a podobných věcech zabíjejí se tam zvířata a přesto na to děti stále koukají.

• 2.5.2020  01:08
    Ženská na vrcholu (2019)

Tohle snad ani nemělo děj a byly v tom pouze 3 lokace zhruba (barák kde žily , cokoliv venku a barák rodičů). Už dlouho se mě nestalo, abych se u české komedie ani jednou nezasmál a tohle to dokázalo navíc ta romantika spočívá v tom, že Dejdar masíruje Polívkové nohy a chce ji políbit a ona nechtěně spadne což je teda hodně velmi málo kdejaký díl Ulice má v sobě více romantiky a to má jen 30 minut tuším. Kluk je nesympatický , retardovaný, rozmazlený a protivný a celou dobu jsem se těšil, že umrzne což se bohužel nestane holka se během půl hodiny změní z hodné na mrchu aniž by k tomu měla důvod a příčinu navíc bez vysvětlení (přitom stačilo dát tam vsuvku ve stylu nechtěla jsem , aby mě někdo nahradil mámu a chtěla jsem se tě zbavit) a herci jsou příšerní Bolek Polívka asi ať se na to vysere úplně já vím, že je zadlužený , ale v takových ´´perlách,, ty peníze nenajde Dejdar radši ať natáčí dalších Stardance když hovna tančí a paní Polívková ať příště radši zváží v čem hrát nebo ať vyhodí svého agenta co jí role vybírá. Nezachrání to ani hudba jelikož jeden song tam zazní minimálně třikrát druhý zazní kdesi na zábavě zhruba 30 vteřin a ten hlavní zhruba 20 minut před koncem. Humor 0 sympatické postavy 0 (potenciál měla pouze ta malá holka, ale i tu podělaly tady to bohužel nezachrání ani Polívková) prostředí 40 (za to, ale hvězdy nedávám) Hudba 20. Pozitivní na tom je, že je to lepší o cosi jak Špindl 2, který jsem viděl tento týden a měl jsem chuť se přitom zabít tady jsem měl pouze chuť poblít se.

• 26.4.2020  23:15
    1BR (2019)

Ženská dělá pomocnou sekretářku a hledá byt. Jednoho dne ho najde a vezme si tam kočku, kterou nesmí (pro film to není absolutně důležité myslel jsem si, že se třeba budou bát, že je ta kočka něčím nakazí nebo něco podobného, ale nic se nestane) tak si pro ni dojdou a chtějí ji zasvětit do své sekty (nebo co to bylo). Jako horor to nefunguje přibitý ruce a kočka v troubě není nic tak úžasného co bych ocenil jako thriller taky nic moc a psychologický film je to slušný, ale třeba takový Slunovrat nabídl více a lépe byl zpracovaný. Pointa tam není žádná nedozvíme se o co jim šlo kde braly finance a potraviny (ani jeden z nich nepracoval a přesto nevypadají, že by hlady trpěly) kdo byl teda nad něma a nějaká závěrečná satisfakce též chybí. 40 procent za hlavní herečku hvězdy dole za zabíjení zvířat nemám to rád dále za nefunkční pointu a nevysvětlené otázky.

• 26.4.2020  20:30
    Black Rose (2014)

V Los Angeles někdo vraždí ruské šlápoty , dává jim do úst ´´černé růže,, (proč to s těmi růžemi dělá se nedozvíme) a píše tam jakési vzkazy v azbuce (ani proč tohle dělá se nedozvíme). Jelikož je policie neschopná (nedokázala by nikoho zatknout snad ani kdyby se u nich na stanici přiznal a dodal důkazy) požádají o pomoc z Ruska tak dostanou místního policajta. Ten to později společně s jednou ženskou vyšetřuje a mezitím po nich vrah jde. Totálně průměrný thriller možná tak do televize, ale do kina ani náhodou. 40 procent za ty Rusky, které až na tu bordelmámu byly kočky a Kristannu a 20 navrch za film. Herečka z Terminátora 3 Vzpoura Strojů a Bloodrayne (v té sračce i někdo hrál smutné).

• 26.4.2020  16:39

Jedna blbka si pozve na párty u svých rodičů ve vile dalších 5 blbek, aby jí to povolily pozve si tam i kámošku ze střední, která tam pasuje jako pěst na oko. Mezitím si jedna z těch blbek pozve svého nabíječe a jeho úchylného bratra mihne se tam i sousedka a donašeč pizzy a ty všechny tam někdo zabíjí. Dialogy jsou příšerné ale jelikož jsem včera večer viděl Špindl 2 tak jsem byl na to psychicky připravený a dalo se to přežít vtipné jsou zde zhruba 2 hlášky (co myslíš, že tam dělají to nechci ani vědět už jsem jednou blila a ten chlápek co říkal, že vystříká celým semenem jejich barák a bude při tom myslet na nich) gore je podařené, i když hodně amatérské. 40 procent

• 26.4.2020  01:20
    Špindl 2 (2019)

Už jedničce jsem dal jednu hvězdu pouze za paní Polívkovou a toho psa u dvojky tak hodný nebudu a jasný odpad. Pokud existuje nebe a peklo tak věřím tomu, že v pekle se hříšníci musí dívat 24 hodin na Špindl a Špindl 2 a poslouchají do toho sračky od Kabátů a Klusa. Na začátku jsou nám představeny hlavní postavy v pořadí ženská na plastické chirurgii co je zamilované do doktora co jí slíbil, že se rozejde s manželkou a bude s ní a kecal jí dále teploušský nagelovaný muzikant bez práce a jeho přítelkyně spisovatel s dcerou (co za celý film ani jednou nenapíše ani jednu větu asi má fotografickou paměť) a jeho nová přítelkyně , která chce s ním děcko a na závěr a skupina ženských co zde jde na jakýsi relaxační kurz. Takřka všechny postavy jsou na zabití (vede ta skupina ženských větší pipiny , aby člověk pohledal) následovaná hnusnou Hrachovcovou (když jsem ji viděl prvně říkal jsem si co to je Asiatku tam) a vše to završuje oplzlý Kohák a jeho sexistické vtipy (pochopil bych to třeba v Snowboarďácích nebo Prcičkách tady ne) a dalo by se pokračovat. Verešová je zde tak minutu řekne na vrátnici, že se jmenuje Verešová a má rezervaci a už se neobjeví (by mě zajímalo kolik za to dostala) a postavy člověka nezajímají. Kdyby ta holka na konci chcípla dal bych i tři hvězdy jelikož by na to mohl být navázaný zvrat, že tu přítelkyni spisovatele by to stmelilo a měla s ním pak konečně to dítě a on by napsal knihu o její smrti a životě, ale to režiséra nenapadlo. 5 procent za postavu Elišky, která jediná působí přirozeně, těch 2 kurev v tom bordelu a cca 2 vtipy co se povedly (dýchání penisem a že jeden chlap vypadá jak debil ze všech stran) a jednu vtipnou scénu (chlastající psycholožka). Snad ta sračka nevydělá a někoho nenapadne natočit trojku.

• 25.4.2020  21:27
    Volyň (2016)

Jako nějak nechápu proč má tento film 85 procent hodnocení na csfd a co je na něm tak úžasného. Naštěstí mám vlastní názory a nejsem ovce csfd kde napíše uživatel JASM názor dá třeba 5 hvězd a 90 procent uživatelů se po něm opičí. Minimálně 30 minut sledujeme svatbu mezi Polkou a Ukrajincem a další její sestru, která má ráda Poláka, ale rodiče ji ožení s Ukrajincem následně se zhruba více jak hodinu nic neděje jen se tam chlastá ve velkém vodka a nějaký ten masakr se odehraje cca 5 minut a že by to byla nějaká řežba nebo ukázka naturalizovaného násilí to teda omylem pamatujete ty staré historické filmy kde třeba někdo máchal mečem nebo sekyrou a kolem něho jakože umíraly protivníci tak to máme i zde. Hlavní herečka je absolutně nevýrazná nemá žádný názor a nikdo ji neposlouchá (docela se divím, že si na to nestěžovaly feministky) navíc nevidím důvod proč jí mám fandit, aby přežila. Možná někdo zainteresovaný kdo tam třeba o někoho přišel to ocení více já na tom, ale nevidím nic tak úžasného teda. 40 procent pouze za konec a za to, že ukázali, že i Poláci nebyli svatí zkrátit to minimálně o 90 minut vyhodit tu svatbu třeba změnit hlavní herečku třeba na tu porodní babku a bylo by to lepší. P.s. bývaly časy kdy podmínkou pro hodnocení filmu bylo to, že ho musíte vidět bohužel už nejsou jinak by zde nebyly komentáře typu 2 hodiny násilí a masakrů (viděl to ten dotyčný nebo dotyčná vůbec nebo za masakr a násilí se považuje i porod krávy nebo svatba?) P.s. 2 Verbal by si ustříkl nejspíše i z hello kitty

• 24.4.2020  22:30
    Behind You (2020)

Pečovatelka dá po smrti jejich matky dvě neteře do domu k jejich příbuzné s tím, že chce jít se starým na dovolenou. Jejich příbuzná je trochu cáklá a kdysi ´´zavraždila,, kohosi v domě má všude zakryté zrcadla s tím, že tam žijí entity, které přes ty zrcadla chtějí jít do našeho světa. Není to špatný horor těch 31 procent aktuálně je těžký úlet jsou daleko horší záležitosti co mají více procent navíc se potvrzuje pravidlo , že čemu dá Psychor málo hvězd je kvalitní

• 18.4.2020  00:11
    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)

Další z případů uměle vytvořených pořadů hraných na efekt. Pro důchodce možná akorát ty si možná i budou myslet , že je to skutečné pro ostatní ani omylem. Jestli opravdu věříte tomu, že ženská třeba nevidí 20 let svou matku, protože se pohádaly a naráz přijdou pohlaváři z Čt domluví jim schůzku kde se budou naráz milovat a mít rádi tak Vás lituji.

• 18.4.2020  00:03

V podstatě kopírka dvou filmů Zootropolis ( z tama si to vzalo zvířata ve světě lidí pokud se nepletu i postavy jsou hodně totožné včetně zaječice i zvraty jsou na podobné úrovni ) a Špioni v převleku (námět,namyšlená hlavní postava co dostane vědátorského kámoše a projde proměnou). Triky jsou na hodně vysoké úrovni jde vidět, že do toho Francouzi s Číňany něco opravdu narvaly a příběh se taky dá (pokud jste neviděly Zootroopolis tak ten zvrat na konci nemusíte znát v tom případě si můžete přidat hvězdičky). Jediné mínus je humor, který se hodně nepovedl až na toho draka ( i když to nedává smysl jak se mohl had proměňovat v draka , ale budiž) a toho kohouta zde nejsou vtipné postavy. Tohle mělo jít do kin místo Špionů v převleku.

• 16.4.2020  01:52

Film má několik mínusů 1) Baraka tam neudělá pořádný fight a jeho smrt stojí za hovno celkově i ta celá scéna s ním 2) Kitana zbytečná jako vždy místo ní mohla být radši třeba Mileena nebo kdokoliv lepší 3) od Sub Zera jsem čekal taky více ani Kano moc nepředvedl (ve filmu z roku 1995 byl daleko lepší) 4) Nesnášel jsem u Liu Kanga ty zvuky a pazvuky co vydával připadalo mě to vtipné a zbytečně to shazovalo film 5) Scorpion je zde až moc op postava navíc to jeho mizení mě přišlo uvalené už Naopak velkým plusem je brutalita a náběhy na další díl/y? (snad ho plánují vydělá to a bude) škoda, že Goro nepředvedl tu svoji fatalitu ze hry v plné verzi

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40