oveckaoa

martin zimčík

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 13.11.2018  15:38

Vrah Martin z předchozích dílů Malevolence jde z místa A (opuštěná farma) do místa B (domov jeho rodičů) a po cestě zabíjí lidi. Vraždy kromě 1 (té holky v posteli) stojí za pendrek a celé je to jako by ve stylu 80 let. Ke konci se to navíc táhne vrah nemá žádná charisma ani psychologie není žádná prostě jen jde vezme nějakou zbraň zabije někoho a jde dále a tak se to opakuje několikrát. Navíc díky otevřenému konci mám pocit, že bude další díl této již natahované série kdy první byl nadprůměr druhý byl hodně kvalitní a tohle je spíše průměr.

• 12.11.2018  14:40

Letos je to s animáky bída kromě Příběhu Koček jsem zatím nenarazil nic co by se mě vyloženě líbilo a ani tohle není výjimkou. Největším pozitivem je to, že je to lepší jak předchozí režisérův počin Velká Oříšková Loupež i jak druhý díl (ten už netočil tento režisér, ale i tak) a jde zde vidět kvalitativní zlepšení (z zhruba všech nesympatických postav v Mojí Oříškové Loupeži zde máme i nějaké sympatické pokud teda pominu slepého trpaslíka a retardovaného trpaslíka) . Navíc jsou zde zhruba 2 dobré vtipy a tak 2 jako by vtipné scény. Jinak animák je v podstatě to samé co tohle https://www.csfd.cz/film/191259-priserky-z-podkrovi/komentare/ jen v animované podobě. 60 procent

• 11.11.2018  00:59

Průměrnější film, aby člověk pohledal. Nejhorší Rothův film v kariéře snad (i ti Kanibalové byli aspoň tak blbí, že se u toho člověk zasmál) Proč tohle jako šlo do kin nechápu absolutně důvod to je tak film do televize možná na Barrandov nebo na Prima Cool , ale do kin ani omylem. Je pěkné, že Roth si letos zkusil natočit akční film a fantasy (Čarodějovi Hodiny), ale ať radši zůstane u hororů ty mu jdou lépe. Jinak Bruce Willis vypadá jako by mu to bylo 3/4 filmu úplně u zadku a v celém filmu má tak 3 pózy nevím jestli to po něm tak chtěly nebo ho to tak strašně nebavilo. 2 hvězdy za jednu gore scénu v opravně aut a jednu za film. Nevím jestli jsme viděl původní film (některé díly Přání Smrti jsem viděl určitě, ale už nevím které) , ale asi by to hodnocení nevylepšilo.

• 10.11.2018  18:40
    Grinch (2018)

Je to lepší jak Lorax , ale zase horší jak Tajný Život Zvířátek, Já Padouch 2 a s Já Padouchem 3 by to bylo zhruba na stejně to samé i s Zpívej. Největší problém filmu je v tom, že se vyšťaví během úvodních zhruba 20 minut pak už je to recyklát stokrát viděného jen s technologickými vychytávkami. Nějak nechápu ani smysl toho, že některé písně a popěvky jsou nadabované a jiné nikoliv měly dabovat buď všechno nebo nic. Jinak s filmem problém nemá účel to splnilo a trpět jsem netrpěl. Jinak uživatelé csfd opět perlí jít na vánoční film (píšou to i v popisu filmu i trailer to ukazoval) a stěžovat si, že je to moc vánoční je asi taková blbost jako se dívat na porno a stěžovat si, že se tam souloží a není tam žádná fyzická láska.

• 9.11.2018  00:28

Ten film se snaží být strašně inteligentní, ale když nad tím začne člověk přemýšlet zjistí, že je to děravé jak řešeto. Paul Feig si řekl, že zkusí napodobit úspěch Zmizelé, ale kvalit tohoto filmu to nedosahuje ani omylem. 2 hvězdy dole za pokus o humor a 1 dole za stupidní scénář (opravdu nikdo Vás v dnešní době nenechá mluvit na youtube o aktuálním případu, aby jste vykecávaly aktuální informace a , když už by ji teda nechaly tak by ti policajti byly na té stopě daleko dříve než ona o tom, že v dnešní době se o člověku jde dozvědět snad vše a tady nezjistí, že měl někdo sestru nemluvě kdybych měl napsat seznam blbostí bude to na dlouho ). Možná kdyby to přišlo po Zmizelé a Dívce Ve Vlaku (ta už se mě nelíbila) byl bych více nadšený takhle je to jen pokus o plagiát po několika letech. P.s. toho malého spratka bych mlátil 24 hodin denně.Nejsem vyloženě zklamaný, ale ani nadšený teda. P.s. 2 to je nyní něco moderního, že se bude každý thriller označovat žánrem mysteriozní i když tam nic takového není?

• 7.11.2018  01:11

Letos je to s animáky bída nevím o žádném zatím, který by mě vyloženě nadchnul. Tady to selhává na celé čáře jelikož to není vtipné a je to vše vyloženě na souhru náhod. Chápu, že je to animák a někdo řekne třeba tam přemýšlet nemusíte je to pro děti, ale tady je to vše až moc náhodně poskládané. Ta 1 hvězda je za jednu vtipnou scénu co mě pobavila, když ukazoval té ženské z toho dětského domova svůj pokoj a ukázal jí ženský pokoj to je tak blbé, že za to tu 1 hvězdu dám. Jinak krkací a prdící vtipy v animácích díky nechci (výjimka je pouze Shrek). Pusťte si radši Konečně Doma,Máma Mezi Marťany případně mé oblíbené Monstra Vs Vetřelci.

• 5.11.2018  00:21
    Temné síly (2018)

Z žánru young adult snad nejslabší kousek co jsem kdy možnost zatím vidět. Celé je to v podstatě o tom, že černoch, černoška, němá Asiatka a běloch chodí po Americe a snaží se zachránit před lovci mutantů. Přijdou na místo kde žijí tito mutanti v harmonii a míru, aby zjistili, že to není pravda a hlavní kápo je vůdce lovců mutantů tak se připojí k další skupině , která jich má chránit. Na filmu jde vidět, že nebyly prachy nebo se hlavouni rozhodly, že do toho radši narvou co nejméně takže zde máme jen 2 akční scény (jednu zhruba v prostředku a jednu na konci) za to samé scény plné patosů co lze vidět v každém z těchto filmů (milostný trojúhelník, holka co se bojí přijmout svoji sílu atd). To i Hostitel nebo Labyrint Útěk byl na vyšší úrovni než tohle. Pusťte si, kterýkoliv díl X Menů a dostanete daleko více a v lepším provedení. Případný druhý díl bych, ale klidně bral (horší to být nemůže snad ani) ,ale s daleko větším rozpočtem a lepším režisérem nebo režisérkou. 40 procent za film, ty červené šaty, poslední scénu a tu píseň co tam hrála jinak více ani omylem. Jsem rád, že jsem tehdy nestihl kino.

• 4.11.2018  00:37

No viděl jsem daleko horší filmy na tohle téma https://www.csfd.cz/film/611513-occupation/komentare/ takže ty 2 hvězdy dám. V Asylumu si řekly, že by bylo cool vykrást Vetřelce s Predátora takže z tama si vzaly název jen tam nedaly vs a smíchat to s Predátorem Evolucí z tama si vzaly námět a výsledek je tohle. Takže zde máme zhruba 10 vojáků co chodí po ostrově a tam je nahání mimozemšťané (4 až 5) , kteří zde havarovali a chtějí odletět. Jako vždy u Asylumu si logika, scénář a chování postav dávají dovolenou takže zde máme chlápka s granátometem, který je uvězněný kdesi v dole a místo, aby ho použil tak nechá jiného vojáka do toho závalu střílet puškou (opravdu účinné řešení) pak ženské, kterým, když člověk řekne na nic co není naše nesahejte tak si to musí osahat a dalo by se pokračovat. P.s. 1 pokud byly mírumilovní tak stačilo zabarikádovat ten vchod spravit loď a odletět a nemusely nikoho zabíjet o čem by to, ale pak bylo že? P.s. 2 pro méně inteligentního uživatele tohoto fóra Hizballáh je Libanonská teroristická organizace takže tam asi moc černochů nebude někdy je lepší použít mozek (pokud ho teda máš) než něco napíšeš.

• 3.11.2018  01:51

Jak se říká z hovna bič neupleteš a to je přesně problém tohoto filmu (ono co taky čekat od filmu založeném na animáku a knížce kde medvěd věčně žere med a malé děcko mluví s mluvícími zvířaty a představuje si imaginární tvory) . Nepatřím mezi lidi co vidí logo Disney nebo Marvel a automaticky se udělám tak, že dám 5 hvězd. Už, když jsem viděl trailer tak jsem si říkal, že je to příšerné a koho to může lákat realita je taková, že dívat se na to dá, ale nic nečekat radši. Pro děti je to chvílemi hodně temné a depresivní dospělé to zase neudrží v pozornosti celou dobu. Chybí zde absolutně vtipné scény a cokoliv vtipného (na obhajobu to aspoň není tak tupé a parodické jako oba Paddingtoni dohromady a nezpívá se tam). Ty 2 hvězdy jsou za tu holku a za film jako celek. Na závěr několik poznámek P.s. 1 Baví mě, kdy nezaměstnaná ženská ( v celém filmu nepadne ani slovo, že má práci a něco dělá) vyčítá zaměstnanému chlápkovi, že pracuje a má práci předpokládám totiž, že všechno platil on ze své práce pokud teda neměla milionovou sociálku P.s. 2 V celém Londýně je pouze jedna firma vyrábějící brašny a každý kdo půjde na dovolenou asi od ní musí povinně koupit brašnu navíc kdo ty brašny bude teda vyrábět, když všichni budou na dovolené P.s. 3 při sledování filmu můžou někteří jedinci dostat takovou depku, že se můžou zabít z toho, že dospěly a , že nemají tak jednoduchý život jako měly jako malí nebo při nejmenším můžou dát výpověď v pracích jelikož jim to žere volný čas.

• 28.10.2018  16:27
    Knuckleball (2018)

Rodiče letí kamsi letadlem tak šoupnou syna k dědovi. Jednoho dne ten děda zemře a kluka začne ohrožovat soused magor a to je celé. Hodně vyměklý thriller na téma Sám Doma z těch 3 (Better Watch Out tohle a Babysitter nejslabší). 40 procent za to, že mě to nenudilo a tu kočku.

• 28.10.2018  12:11
    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)

Lituji všechny kdo se na to dobrovolně dívají. Věřím tomu, že kdyby se radši dívaly 70 minut na bílou zeď budou mít větší kulturní zážitek než se dívat na tohle. Plejáda pseudohvězd, které někdy něco dokázaly (Genzer, Harapes atd) od té doby jsou za zenitem a jediný kdo po nich štěkl byla Čt. To i tohle video https://www.youtube.com/watch?v=kv5BBo-mc4U například Vám dá větší kulturní zážitek než celý pořad Stardance a má ani ne 30 minut.

• 28.10.2018  02:47
    Ouija House (2018)

Tohle bylo jako co? 3 kamarádi a jedna posedlá ženská chodí po baráku a ta posedlá jim dává hádanky,když neuhodnou někdo umře, když uhodnou nic se nestane a kdyby náhodou nechtěly hrát tak stačí zakrýt jedno ze 4 písmen slova Roka (tak se totiž jmenuje čaroděj co chce jít z říše mrtvých na náš svět ) a hra se vynuluje. Takto se to několikrát opakuje cca 2 lidi umřou (jeden se zastřelí a jednoho zabijou střepy zrcadla) a zůstanou jen dva, aby na konec jedna z přeživších zjistila, že ta hra pokračuje dále. Herecké výkony těžká bída gore kromě tohle chlápka se střepy v držce žádné a zápletka je stupidní. 5 procent za Mischu Barton , která mě přijde, že tam podala nejlepší herecký výkon a dá se na ni dívat aspoň. Jinak režisér má za sebou 4 filmy z toho 3 jsou v černých barvách a jeden se tak tak drží v modrém pásmu má 31 procent. Možná by neuškodilo kdyby to zapíchl a věnoval se něčemu co by mu mohlo jít lépe.

• 27.10.2018  23:22
    Malicious (2018)

Učitel matematiky a těhule se přestěhují do nového domu.Od sestry ,která se věnuje paranormálním jevům dostanou skříňku plodnosti, kterou, když ta těhule otevře přijde o děcko a něco z té skříňky vypustí. Klasická duchařina, kterých vychází ročně desítky navíc chybí zde hororové prvky a minimálně 40 minut se skoro nic nestane jen uvidí děcko s upířími zuby. Nedá se říct, že bych se nudil, ale zase, že bych to chtěl vidět zase to taky ne. 40 procent

• 27.10.2018  01:13
    Ride (2018)

Za poslední dva roky vyšly dva thrillery na téma vraždící taxikář. Tohle a https://www.csfd.cz/film/539435-ryde/komentare/ oba jsou na stejný styl a oba obsahují stejné prvky (opuštěný chlápek, kterému přeskočí v palici) . V obou se do taxíku dostane nějaký magor co dělá jiným lidem peklo ze života. Zatímco v Ryde zde, ale byl taxikář co vraždil zákazníky tady máme magora co má podělaný život a mstí se. Optimálně by to bylo 60 procent jelikož potěšila hudba na začátku,ale kazí to konec, který vyjde do ztracena (navíc jak by pak řídil s nabouraným taxíkem). 20 procent za film a 20 za hudbu a Bellu jinak průměr tak akorát třeba na Tv Barrrandov.

• 26.10.2018  20:57
    Trench 11 (2017)

Zhruba 7 vojáků (5 jich umře zhruba v prvních 45 minutách) se vydá na misi prozkoumat bunkr kde Němci dělaly něco nezákonného. Přijdou tam a zjistí,že tam pěstovaly jakési červíky co napadají lidi a útočí na jejich rozpoznávací smysly. Tak se snaží na to přijít a uprchnout z tama v patách jsou jim, ale Němci , kteří se snaží zahladit stopy a i zmutovaní obyvatelé úkrytu. Těžce nízkorozpočtová záležitost zhruba s 20 herci a jednou prostřelenou hlavou.Jinak film nemá co nabídnout jelikož nejzajímavější postava je tam jedna blondýna co se tam mihne tak 3 minuty. Pusťte si radši podobně laděný Outpost (Bunkr Smrti) případně některé z jeho pokračování.

• 23.10.2018  12:44
    Look Away (2018)

Holka má těžký život je nezajímavá, ve škole ji jakýsi maník šikanuje a její nejlepší kamarádka je kráva co myslí jen na sebe a má ji jako závaží. Její otec je plastický chirurg co spí s každou ženskou a její matka je troska,která to ví, ale dělá, že neví. Ona sama komunikuje prostřednictvím zrcadel s svojí sestrou, která umřela při porodu jednoho dne se naštve a převtělí se do ní a to je celý film. Na thriller je to slabé (jedna zlomená noha a jeden podříznutý krk) a je to spíše mysteriózní drama. 20 procent za hlavní herečku,která to zahrála parádně a 20 za poslední záběr jinak zde není o co stát.

• 20.10.2018  21:46

Po remaku z roku 2008 nelepší díl série. Je to brutální ujeté a koukatelné. Tahle série si drží stále průměrnou úroveň na to,že je vše na jedno brdo nicméně tohle je jeden z lepších dílů.

• 20.10.2018  15:40
    Searching (2018)

Nejlepší thriller za posledních minimálně 5 roků.

• 19.10.2018  22:41
    Halloween (2018)

Úvod je příšerný, ale pak se to rozjede. Vraždy jsou na kvalitní úrovni a i když některé neukážou stojí za to. Bál jsem, že to bude ze začátku vatovité, ale zhruba po 10 minutách se to už rozjede což je plus. Hvězda dole za některé scény, které jsou myšlené vážně a tady to vypadá vtipně úplně to kazí atmosféru a halloween theme mohlo hrát při tom jak si nasazoval tu masku už ne později to by mělo větší dopad. Jinak ke konci se nabízela odbočka, kterou kdyby režisér využil mohly být další díly bohužel se tak nestalo což je škoda. P.s. v Haddonfieldu mají jen 2 policejní auta, že to ti policajti tiply, že se v tom druhém něco děje a viděly hned z dálky jeho číslo ačkoliv byla tma jak v prdeli?

• 17.10.2018  14:49
    22 July (2018)

V podstatě to samé co zde https://www.csfd.cz/film/592256-utoya-22-cervence/komentare/. K oběma mám připomínky u Utoyi mě vadilo, že to nešlo více do hloubky tady zase mě mrzí, že se to nevěnuje více tomu činu a více se to věnuje tomu soudu což mě tak nebavilo. U Utoyi se mě líbilo,že bylo ukázané, že se některé ty oběti utopily, když se chtěly zachránit před střelbou to zde třeba vůbec není. 80 procent

• 13.10.2018  23:33
    Peppermint (2018)

Dva chlápci chtějí okrást drogového bosse jeden, ale couvne jelikož má rodinu nicméně ten boss se to dozví a oba je zabije. V případě toho váhajícího i s dcerou a pokusí se zabít i její matku. Ta ,ale přežije a chce svědčit , ale poté co selžou zkorumpovaní soudci a policajti se rozhodne vzít spravedlnost do svých rukou. Letos těchto filmů vyšlo více a tohle mě z nich přijde nejslabší. Chybí zde zapamatovatelné scény a zápletka je hodně vyloženě na náhodu (za 6 roků co zmizela nikdy nenavštívila ten hrob jako a nic nejedla a neplatila kartou, že ji nikdo nenašel nikdy hlavně, že ten den co zmizela si vybrala 55 000 dolarů) o hudbě se ani nevyjadřuji radši. 40 procent za konec a za to, že zabila toho soudce (kdyby zabila i tu blondýnu dám 60 bohužel). Jinak alternativa Ctihodný Občan.

• 13.10.2018  00:24

Nechápu tady ten hating jako chápu,že to netočil Disney má to své chyby, ale zase těch 41 procent co to má aktuálně si to nezaslouží jsou daleko horší filmy co mají daleko více procent a jsou horší. Bohužel to kazí zhruba posledních 15 minut, které vypadají tak blbě jako v nějaké levné fantasy do té doby je to, ale milý koukatelný film s sympatickými postavami. Chtěl jsem dat 80 procent, ale ty triky na konci to podělaly tak 20 stahuji dole.

• 11.10.2018  23:09

V parku Triassic chovají zhruba 6 dinosaurů, aby v nich pěstovaly orgány pro lidské transplantace. Aby ty dinosaury vylepšily a nemusely čekat tak tam cpou do nich jakési sračky a jedy a dělají je lepšími pro výzkum. Jednoho dne jeden unikne a oni tam zůstanou uvěznění. Z těch asylumovek průměrný počin (nepatřím mezi ty co si musí honit něco na tom, že vidím Asylum dávám odpad a dělám si na tom dobře jako uživatelka Asia Power u filmu He´s Out There), který je koukatelný. Plusy jsou ty, že se to hned ze začátku rozjede a nějak zde není moc vaty, docela slušné gore a vzhled dinosaurů není z nejhorších (když to porovnáte třeba s těmi v Raptor Island) mínusy jsou naopak v tom, že to nedává moc smysl (cca 6 dinosaurů a ochranka v počtu zhruba 5 lidí zabezpečení zpočívá v tom, že jich tam zavřou a nemůžou se dostat ven a pustí do nich plyn). P.s. 1 zásadní chyba ve filmu je zde řečeno, že mají policisté zabezpečit prostor kdyby náhodou ti dinosauři utekly ven a na konci si jde normálně všimnout , že tím prostorem projíždějí auta (a policejní to nejsou ani omylem) P.s.2 Nevím jestli my to uniklo nebo ne, ale co se stalo vůbec s tím doktorem co zabil toho dinosaura tou vrtačkou nějak sem nepostřehl, že umřel

• 10.10.2018  00:23

Z žánrů hororových komedií po Braindeadu to nejlepší co kdy vyšlo.

• 9.10.2018  00:58

Žena se 2 dcerami jede na výlet na chatu k jezeru manžel má ještě práci tak se připojí později. Mezitím jich v domě ohrožuje magor omotaný pytlem a sekyrkou, který tam dříve bydlel a sledoval jich. Nedozvíme se proč to dělá a jaké má plány (kromě toho , že píše knížku a má rád dřevěné figuríny). Z daného žáru lepší home invasion, který bohužel kazí chování těch holek vrah je pronásleduje a oni tam křičí vřéskají, že by je uslyšel snad hluchý o tom, že jí to co nemají se ani nevyjadřuji . Bod dole navíc za konec to co přežije ten vrah a ta ženská je na pováženou by vykrvácela hned. P.s. ty provázky mě připomněly horor Les sebevrahů akorát tam to mělo opodstatnění tady nemá.

• 7.10.2018  22:51

Tak konečně mám dokoukanou celou filmografii Chrise Sluníčka. Tohle a Charlieho Farma jsou nejlepší kousky co zatím natočil Boar je totálně průměrný horor, kterých vychází za rok desítky. Ze začátku jsem chtěl dat 5 hvězd, ale film má tři zásadní scény co mě vadí budou následovat spoilery Scéna 1 Poté co mu udělá tracheotomii je zde řečeno, že nemůže mluvit dokud mu někdo neucpe tu trubičku přes to několikrát mluví sám od sebe Scéna 2 Poté co mu ukážou fotku je zde řečeno, že ví asi kdo to je přes to to s ním nic neudělá a ani ho nenapadne, že to udělal ten člověk už to je mohlo varovat navíc ta podobizna je věrohodná na 100 procent kolik takových lidí mohly potkat co vypadaly jako člověk na podobizně Scéna 3 předpokládám, že policie vyslýchala všechny tak podle podobizny by i sama poznala kdo to byl navíc počítám, že byla i na pohřbu té holky kde byl ten vrah taky

• 6.10.2018  22:28
    Show Dogs (2018)

Takový sterilní rodinný film, který Vám nic nedá, ale ani nic nevezme. Pokud chcete vyloženě něco nenáročného na zabití času a , aby jste u toho nemusely přemýšlet jděte do toho pokud chcete víc vyhněte se tomu. Po herecké stránce katastrofa (což se dalo čekat u tohoto žánru jsou ve většině případů podřadní herci) a zachraňují to pouze psi a holubi. Pobaví zhruba tak 2 scény a tak 2 hlášky. Optimálně 40 procent 20 přidám za toho jorkšíra a Persefonu.

• 5.10.2018  23:26
    Hold the Dark (2018)

Pokud by se mě někdo optá ´´ viděl si thriller Hold the dark na csfd.cz to má 62 procent,, tak mu rovnou řeknu, že viděl a větší píčovina snad ani neexistuje. Celý film sledujeme jednoho magora co zjistí, že mu vlastní ženská zabila děcko (proč to udělala se nedozvíme) asi mu z toho přeskočí (už v Iráku pozabíjí jakési teroristy a jednoho amerického vojáka co znásilňuje ženskou) a rozhodne se, že ji najde. Po cestě pozabíjí několik policajtů jakousi starou indiánku a indiána a koronera a nakonec, když tu ženskou najde tak spolu odejdou kamsi do divočiny (pointa jak prase teda) . Celý film se neskutečně táhne (3 krát jsem u toho zaspal) a přišlo mě to nekonečné všichni zde mluví úplně potichu což je úplně zbytečné a smysl toho jsem nepochopil a tváří se důležitě jako by sežraly největší moudrost na světě. Herecké výkony 0 zápletka žádná jde se z bodu A do bodu B a konec žádný jelikož se nic nedozvíme. Zbývá otázka co zde pochválit tak možná maximálně přírodu, ale to si můžu pustit dokument rovnou z National Geographic a vyjde mě to lepší. Nejlepší komentář macejko1979

• 5.10.2018  20:28
    Venom (2018)

Začnu pozitivy určitě je to lepší a vtipnější než Ant Man a Wasp, ale i tak to žádná hitparáda není. Úvodních 20 minut je totálně vatovitých a kdyby tam nebyly vůbec nic by se nestalo. Vtipy též žádná hitparáda jsou tam zhruba 2 vtipné scény ( z toho jedna na konci a na druhou si ani nevzpomenu) a celkově se jedná o zapamatovatelný film, který se do historie filmů nezapíše ani omylem. Jo a nevěřte kampani a kecům co někde kolují je zde jen jeden záporák a ostatní mají pidirole a docela nechápu ten systém přeměny kdy jeden z symbiontů se do někoho vtělí a ten hostitel vždy umře hlavně, že Venom říkal, že může hostitele uzdravit tak předpokládám, že to umí i ostatní. P.s. 1 případný druhý díl bych chtěl aj vidět, ale v R ku což asi nehrozí P.s.2 v 3 D jsem postřehl jen jednu scénu, ale pořád lepší než třeba Predátor Evoluce kde v 3 D nebylo nic.

• 2.10.2018  15:31

2 lesby si vyjdou na výlet na chatu k jezeru. Jedné tam začne hrabat (jí už hrabalo dříve, ale tam se to u ní projevilo ve velkém) a snaží se zabít tu druhou. Totálně průměrná záležitost,která začne nudit zhruba po 20 minutách kdy se z slušně rozjetého survivalu stane psychologická záležitost a vše jde tím do kopru. 40 procent za konec a dvě vraždy.

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27