Pavučina (2023)

Kluk co žije s rodiči v nějakém zapadákově slyší ve vedlejší místnosti nějaké zvuky pak slyší i hlasy řekne to rodičům, ale ty mu nevěří. Ve škole ho šikanuje jeden kluk a zastává se ho jen nová učitelka pak to tomu klukovi vrátí a shodí ho ze schodů  tak, že mu zlomí nohu a vyloučí ho za trest ze školy  rodiče ho za trest zavřou do sklepa pak ho pustí a on si vykládá s tím hlasem. Ten mu řekne, že je jejich dcera co ji tam zavřely a  pokud jich naštve udělají mu to taky chce po něm , aby ji vysvobodil než bude pozdě a oni ji zabijí tak ji kluk vysvobodí. Samozřejmě není to tak přímočaré jak se zdá a  ta ´´dcera, je něco jiného do toho tam dojde ten zraněný kluk s kámoši se pomstít (aby tam byla nějaká akce a gore) a  ta učitelka . Má to dobrý děj a atmosféru bohužel v závěru se z toho stane Barbar 2 a podobné horory herecky je to taky dobré ta matka a otec jsou dost divní a ta entita ujde.  Konec je divný a nedává smysl tak, že on to zavřel ono se to dostalo  ven a zabilo ho to?  Jinak český název úplně mimo zhruba dvakrát je tam pavouk a jednou pavučina. P.s. kdyby ta holka byla hororová verze Lociky tak s těmi vlasy by se zasekla už dávno a ne až na koni zvláště poté co tam měla tak malý prostor  60 procent

Liga spravedlnosti a RWBY: Superhrdinové a lovci, první část (2023)

Ten animák nasadí nějaké pravidla , aby jich v průběhu porušil to nikdo kdo to točil si toho jako nevšiml nebo co to je za blbost. Justice League (Superman, Wonder Woman, Flash, Cyborg, Green Lantern Jessica Cruz, Batman  a Vixen) bojují s nějakým robotem pak jich to přesune do nějakého světa Rwby (čte se to Ruby - pak se zjistí, že to ani ten svět není) kde nějaké ženské a dva chlapi bojují proti nějakým tvorům (už nevím jméno) . Batman zde dokáže létat a používat rentgenové vidění (nevysvětleno) Wonder Woman naopak létat nemůže ačkoliv na konci létá (nevysvětleno)  Cyborg zde nemůže používat roboty , aby jich pak používat mohl (nevysvětleno) Vixen se zde nedokáže proměnit a použít sílu zvířat , aby jich pak mohla používat (nevysvětleno) a Green Lantern nemá prsten ačkoliv  dokáže používat sílu  i bez prstenu (nevysvětleno). Na konci zjistíme , že jich tam přenesl nějaký záporák  Killgore omladil je (jen Justice League) , aby neměly své schopnosti , které stejně měly sebral Vixen a Jessice prsteny , aby se nedokázaly proměnit , ale oni to dokázaly i tak tudíž jak řekne jedna postava ten plán nedává žádný smysl.  Ty postavy z animáku jsou dobré ačkoliv si mohl někdo dát práci a vysvětlit co umí pro ty co je neznají animace je v pohodě a závěrečný boj povedený, ale ty blbosti v logice a scénáři to pohřbívají. 60 procent

Dark Nature (2022) odpad!

3 ženské jdou s průvodkyní a její kamarádkou někam do lesa kde dříve bylo nějaké rituální místo v rámci terapie . Jedné tam z toho začne hrabat pak druhé , ale pokračují dále pak jedna zmizí a ta průvodkyně ji jde hledat zmizí i ona pak zmizí ta její kamarádka zůstávají jen dvě vlezou do jeskyně kde ty dvě najdou a je  tam s nimi i mutantík co jich nahání. Ačkoliv to má 85 minut tak 50 se nic nestane těchto kopírek Pádu do tmy vyšlo bezpočet a jsou i daleko lepší než tohle. Ani kásting se nepodařil tolik zrůd v hororu najdete málokdy jedna je zmalovaná jak kurva a vypadá chvílemi jak zombie ty dvě jsou nechutné už na pohled a o té tlusté škoda i psát ani gore to nezachrání jedna uťatá hlava a kus nohy a vraždy to žádné nenabídne buď jsou ve tmě nebo mimo záběr .

Disquiet (2023) odpad!

Už jsem strašně dlouho nedal hororu odpad tak jsem si to musel vynahradit na tomhle. Chlápek má autonehodu a probudí se v nemocnici vedle něho je dědek co ho chce zabít tak po něm vyjede a chlápek ho zabije jde dále a jeho tělo není nikde  k nalezení a naopak na něho útočí znova. Tak mu uteče a narazí na další lidi co tam jsou (ženská co šla na operaci prsou, černoch co ho zabil policajt, policajt co ho zabil chlápek co vykrádal obchod, ženská co tam dělá a vozíčkář ) a po všech jdou 3 sešité ženské , údržbář , nějaká sestra a ten dědek a postupně tihle lidé mizí a objevují se. On chce jít nahoru, protože mu to ten vozíčkář pořád radí  ta co tam dělá chce , aby šel dole jelikož tam ukazuje východ. Na konci to vyústí v to, že ten vozíčkář je hodný a chce , aby se odsud dostal zatímco ta co tam dělá je zlá a chce, aby  tam zůstal. Tak on jde nahoru přibere jedno děcko a přežijou. 5 procent za obal a 5 za prostředí té nemocnice. Ruce pryč od téhle sračky nestojí to za to navíc se to táhne.

Nic ve zlým (2023)

Chtěl jsem na to jít do kina bohužel to dávaly jen jeden den v týdnu a zrovna ve všední kdy jsem v práci tak to padlo s odstupem času jsem za to i rád. V roce 2006 někdo natočil Lemru Línou Lemra líná (2006) byl to film o dospělém chlápkovi co žil u rodičů a ty rodiče si najaly za peníze ženskou , aby ho vylákala od nich ona se do něj, ale zamilovala tady si někdo řekl, že udělá to samé jen změní dospělého syna na 19 letého kluka co jde na vysokou a místo za peníze to dělá zde ženská za auto . Tudíž ženská co jí hrozí odebrání baráku a auta  dostane šanci vše do měsíce splatit jinak o to přijde ona hledá jak to splatit a najde inzerát kde rodiče nabízí auto za to , že jejich syna vytáhne ven a ukáže mu jak se bavit do doby než nastoupí na výšku. Bohužel všechny vtipné scény jsou v trailerech a jediná scéna co stojí za zmínku je ta na té pláži navíc zhruba v 70 minutě tomu dojde dech ten kluk to zjistí a ten film to pohřbí úplně jelikož pak to stojí na místě až do konce.  Jako komedie to selhává jako romantický je to divné, když 32 letá ženská chodí všude s 19 letým ocasem navíc vypadá jak jeho máma. Jedna hvězda za  tu scénu na pláži a druhá za Jennifer jinak tam není co chválit. 40 procent P.s. v zajímavostech se píše, že tu scénu na pláži hrála opravdu Jennifer přesto se tu najde několik blbečků co se ptá  zda tam byla opravdu ona možná by to chtělo umět číst.

Sympathy for the Devil (2023)

Chlápek jede za ženou co rodí do nemocnice dojede tam a do auta mu nasedne jiný chlápek ten po něm chce, aby někam jel. Následně takřka celý film sledujeme pokus o konverzační drama kdy ten řidič se snaží zjistit co po něm ten únosce chce ten mu tvrdí, že ho zná. Celé to vyústí v pointu, že ten řidič mu kdysi zabil ženu a dítě pak si změnil totožnost a snažil se to ututlat. Celý film je blbý a nedává ani smysl chlápek zde zabije poldu a nic nikdo ho nepronásleduje chlápek zde vystřílí restauraci kde nejsou ani kamery (jaká náhoda) a pronásledují ho pouze 2 poldové normálně chodí se zbraní do restaurace a pohodička nikomu to není divné ženská mu pořád volá z porodnice kde i rodí to je co za blbost, že by jí to v porodnici to povolily takhle vyvolávat to, že někdo řídí s prostřelenou nohou radši ani řešit nebudu. Co teda pochválit kromě té scény v restauraci nic pointa už tu byla dokonce v minulém režisérovém filmu a zbytek už byl taky jinde a lépe. 40 procent

Dům běsů (2023)

Asijské horory jsou jiné než evropské buď Vás to bude bavit nebo nebude buď se to rozjede a bude to zajímavé nebo nebude tohle je ten druhý případ. Chlápek měl dceru a ta uhořela při požáru bojleru byl z toho smutný a našel si ženskou s podobně starou dcerou. Spolu měly dům a ona ho chtěla ho pronajmout on nechtěl ona domluvila nájemníky on to šel omrknout  a ta jedna nájemnice mu řekla, že tam cítí ducha jeho dcery on ji chtěl první vidět pak, aby žila v těle té dcery ona mu slíbila, že to může zařídit. Její matce se to nelíbilo a chtěla to zastavit. Bohužel je to nudné a zhruba hodinu se nic neděje jen se přou o to zda je matka magor nebo není zda jsou ti nájemníci divní nebo ne nepomáhají tomu ani cgi vrány co vypadají příšerně pak dostaneme vysvětlovačku scénu po scéně jak se ten otec s nima seznámil a na konci zjistíme, že ta nájemnice chtěla do těla té dcery dostat svou mrtvou dceru pak máme zvrat , že ten otec nějak do ní dostal tělo své dcery což nedává smysl jelikož ta panenka co představovala dceru té nájemnice se hýbala tudiž se tam něco dělo. Až zhruba 30 minut před koncem máme nějaké hororové scény. Plsuové body za to, že holka umřela to mě udělala radost tak nesympatické děcko si to zasloužilo. P.s. ačkoliv se někde píše , že to bylo natočené podle skutečné události ve filmu o tom není ani zmínka bůhví jak to je. 40 procent jinak český překlad je sračka Home for rent je dům k pronájmu ne dům běsů

Ohrožený druh (2021)

Pan Bassett se narodil jako muž jako muž má za sebou kvalitní Pustinu, Mrtvou hlídku a obstojného Solomona Kaneho pak změnil pohlaví na ženu a jeho filmová kariéra šla do prdele jelikož se zahazuje se sračkami jako je přesně tahle. 5 členná rodina (syn homosexuál, otec debil co je bez práce, dcera co se s ním hádá , její vyhulený přítel co měl jít na výšku a radši se rozhodl , že ho ta rodina bude živit a matka co je diabetička ) jede do Keni na  výlet.  Tam si pronajmou dodávku a odjedou si na safari natáčet zvířátka jsou tak rychlí, že se nezaregistrují tudíž o nich neví (to neměly gps nebo nikdo nezjistil, že jim jedna dodávka chybí?) a zajedou si do místa kde se nesmí tam si chtějí natočit nosorožce s mládětem, ale jsou tak debilní, že zajedou moc blízko a ti nosorožci je napadnou. Otec má v háji nohu dcera vykloubenou ruku a matka nemá u sebe léky tak se snaží přežít do toho na nich doráží hyeny a na vyhulence zaútočí leopard . Tohle je nejtrapnější scéna oni jsou na nějaké skály a naráz kdesi z prdele se objeví leopard pokouše ho a zatáhne na strom vyhulenec z toho stromu spadne nic se mu nestane což je zajímavé a leopard uteče chlápek je na sračky přesto nějak dojde k tomu autu a zachrání ho turisté , kteří se tam objevily taky kdesi z prdele jelikož je tam stezka kde nikdo nejezdí. Ono celkově ta rodina je hodně tupá otec neuznává jiné názory než svoje matka chce zachraňovat mládě nosorožce ačkoliv ví , že za chvilku může umřít  na konci ta dcera co nemá řidičák a nikdy nejela s džípem ujede pytlákům a hlavního pytláka si podají ty hyeny, které naráz zraněné zabíjejí ačkoliv tu rodinu přehlížejí.   20 procent

#annaismissing (2023)

Starší dcera najde v mobilu otce fotku mladé holky pak přijde mladší dcera , že tu dívku sleduje na internetu  kde má videa kde radí jak balit chlapy a ta dívka se už 2 měsíce pohřešuje. Tak se starší dcera  dostane do jeho mobilu a zjistí, že tam má i jiné její pro změnu lechtivé fotky a zjišťuje jestli nemá s jejím zmizením nic společného. Zjistí, že dělala i videa kde lákala z zadaných chlapů fotky penisů a ty pak zveřejňovala na té stránce jako, že jsou to pedofilové (ačkoliv s ní nikdo nespal) a jeden ji zažaloval , že to nebyl on kdo si s ní psal, ale někdo kdo hacknul jeho profil  pak někdo zveřejnil její hanbaté fotky a ona si u toho otce objednala ochranu identity kdy požádaly google , aby všechny její lechtivé fotky smazal a , aby se o tom nepsalo (podle mě to tak nefunguje, ale budiž). Tak, že ještě s jednou holkou co je nyní kluk pátrají kdo stojí za tím zmizením. Zbývá otázka kdo to udělal byl to ten otec co s ní měl i vztah (tohle není spoiler ví se to už od začátku) nebo její matka co s ní měla problémy a nevyhlásila pohřešování dcery (trochu divné) případně manželka toho otce nebo někdo jiný. To už prozrazovat nebudu to je velký spoiler, ale ta pointa kdo to byl a proč to udělal se mě strašně líbí. Jinak je zajímavé, že ženské pohlaví a ženskou jak si dělá dobře případně chlapa s rozmlácenou hubou nebo ženskou s rozmlácenou hubou tu ukážou , ale záběr na mrtvolu být nemůže jelikož je to asi moc nekorektní zvláštní doba.  Jinak je smutné, že na kvalitní thriller z české produkce je v kině cca 6 lidí a na feministickou sračku Barbie je plno.  80 procent

Hlasiťákovi o Vánocích (2021) (TV film)

Jsou animované seriály, kterým filmová ani celovečerní verze nepasuje a tohle je další případ z nich. Nickelodeon to zkusil s kouzelnými kmotříčky (dokonce 2 filmy) a tady to zkusil i s hlasiťáky a dopadlo to obdobně (tady je výhoda v tom, že nemusely dávat tolik prachů do cgi) . Už celovečerní animák byl špatný a tohle je ještě horší ačkoliv to má něco přes hodinu tak je to nudné a musel jsem na to koukat po částech. I filmová verze je divná Lincoln vypadá jak kdyby si odskočil z tábora Hitlerjurgend a ostatní na tom nejsou o nic lépe Lucy je zde například úplně zbytečná má tam tak 4 věty. I seriál je blbý , ale tady je debilita na nejvyšší úrovni  tak, že Lori ta nejstarší a nejchytřejší dcera si nedokáže zavolat záchranku a radši chce s Bobbym umrznout k smrti Bobby si nedokáže nikde natankovat benzín a celá vesnice věří tomu , že na plastovou pannu zaútočil žralok křížený s krokodýlem co vypadá hůře jak filmy z Asylumu. 40 procent a to jsem i hodný.