Sám doma 5: Vánoční loupež (2012) (TV film) odpad!

´´Poslední,, díl Sám  doma co mě chyběl k vidění (Přiznám se, že jsem delší dobu ani nevěděl, že je čtyřka i pětka)  Sám doma a bohatý: Vánoční přání (1998) vidět zatím nechci a neplánuji. Už začátek je debilní rodina se stěhuje do nového domu co vypadá jak z hororu syn je závislák na počítačových hrách přičemž hraje pořád jen jednu dokola (asi to musí bavit) a  dcera je zase závislačka na mobilu a počítači u obou je později řečeno, že je štve ,že se stěhují ačkoliv vypadají , že jim je to jedno a přestěhovali by se klidně i na Mars kdyby tam byl mobilní  a internetový signál . V tom domě je schovaný obraz velké hodnoty, který chce jeden dědek proto si  najme  černocha s inteligencí 10 letého dítěte a ženskou  s inteligencí zhruba 11 letého dítěte  a jdou si pro něho. Mezitím rodiče těch dětí odjedou na vánoční večírek   a nechají je doma a ty 3 to chtějí získat. Kluk je nesympatický což se dalo čekat  už od trojky hledají takové ´´herce,, a s filmem je to horší. Rodiče chtějí, aby měl kamarády , ale místo, aby mu tu hru zabavily a donutily ho se bavit jinak tak jen za ním chodí a říkají mu musíš si najít kamarády holku mají u prdele úplně asi, protože je starší tomu se říká výchova dětí. Film je kopírka předchozích dílů máme zde kluka co se bojí chodit do sklepa  (Sám doma 1) kluka co se holí a baví se jak pacený (Sám Doma 1)  střílení do hraček (Sám doma 1) a nic zde není přidaného. Ten kluk je navíc tak debilní, že jde nakupovat ačkoliv na to nemá a pak se tomu diví (výmluva , že je to dítě neprojde číst a psát umí a ceny viděl) a vedle něho naproti sousedovo dítě je tak debilní, že mu na to, že ho jdou vykrást odpoví dobře . Kvalitně je to asi lepší jak čtverka (není tam tolik sraček)  a zhruba na stejné úrovni jak trojka , ale odpad to dostane zaslouženě. P.s. jak moc musíte být debilní, aby jste si na tajnou vloupačku vzal železnou dlahu nohy, aby Vás každý slyšel? P.s. 2 Oni jim řekli, že se nemůžou dostat domů , že to potrvá 3 až 4 dny , že je cesta nesjízdná a oni ji stejně sjeli co to je?

Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse (2022) (TV film)

Lex Luthor dává dohromady Legii zkázy a posílá hrdiny do jiné dimenze kde nic není. Všechny chytí až na Dc Super hero holky , které ho chtějí zastavit na konci zjistíme, že to vše organizuje nějaká kryptonská bytost. Pokud se těšíte na ten crossover zklamu Vás objeví se až zhruba 20 minut před koncem a ničemu jim nepomůžou. 40 procent

S tebou nikdy (2023)

Snad nejvíce klišoidní romantický film co kdy vznikl. Ženská jde do kavárny a chce na záchod  obsluha ji nechce pustit jelikož tam smí jen zákazníci tak to řeší slyší to chlap a koupí jí čaj tak, že na ten záchod může. Ona se do něj zamiluje (asi jen díky tomu čaji) a stráví s ním noc pak odejde pak se chce vrátit a slyší jak on říká kamarádovi, že to byla jednorázovka a nevrátí se. Posuneme se  v čase a jeho sestra a její kámoška mají svatbu tak se potkají znova tam jejich rodiče se  snaží je dát dohromady, protože se pořád hádají a bojí se , že jim tu svatbu pokazí  tak je s tím pořád otravují navíc oba tam mají bývalé  tak hrají , že jsou spolu pár , aby jim zavřely huby  a, aby ty bývalé získaly zpátky mezitím se do sebe, ale zamilují. V čem je teda problém no v tom, že to jak to hrají by poznal i idiot , že nejsou pár. Většina těch scén má potenciál , ale jsou zkazené blbým humorem  třeba hrají si na Titanic a ona spadne do vody nebo jsou na nějakém útesu  šahají si na prdele a on tam má pavouka. Ona je pěkná , scéna jak spolu tančí je povedená to jak se spolu vyspí je romantické  a konec se podařil, ale než k těm scénám dojde je tam pusto prázdno. Vtipné to taky není je tam jen jeden vtip s tím jak spadnou do vody a jeden chlap poznamená, že asi to hrají celý film ne tu scénu a na konci u titulků vtip s koalou jinak nic. Jinak přijde mě hodně sprosté zneužívat záchranářský vrtulník , abych se k ní dostal.  Je to mezi 2 a 3 hvězdami , ale pokud to porovnám třeba s  Vem si mě (2022) na , kterém jsem byl tehdy v kině a dal jsem mu 4 hvězdy tak Vem si mě si ty 4 hvězdy obhájí tohle ne. 40 procent

Dead in the Water (2021)

Tohle je tak blbý film až to není dobré.  Ženská přišla před 10 lety o bratra co se utopil po čase se z ní stala číšnice/vlogerka a měla přítele co jí opustil. Šla za nejlepší kámoškou ta měla prachaté rodiče a měly barák u jezera  tak si tam šly vyčistit hlavu. Tam narazily na chlápka co se mu nejdříve líbila tahle a pak ta její kámoška na konci zjistíme, že jede po téhle jelikož ho kdysi ve škole uchránila před šikanátory a on zabil i jejího bratra.  Má to 92 minut , ale fyzicky to vypadá tak na 3 hodiny prvních 30 minut melou jen o tom mrtvém bratrovi do zhruba 50 objeví toho chlápka a rozjede se to až zhruba 20 minut před koncem. Ta jedna hvězdička je za ty ženské. 20 procent

Trollové 3 (2023)

Nejslabší díl , ale pořád je to koukatelné . Jednička byla taková obyčejná ve dvojce se to zvrhlo a tady se to zvrhlo ještě více.  Větvík byl v kapele Brozone co se rozpadla při prvním koncertu po  x letech za ním dojde jeden člen  , že jednoho člena unesly dva chudáci mají ho v diamantovém  flakonu od voňavky  a díky němu jsou slavní a chce ho dostat zpátky.  Na to potřebují dosáhnout dokonalé  harmonie tak hledá zbývající členy  do toho Poppy najde svou ztracenou sestru a pomáhá jim Minidiamond a Bridget a Kroupa z jedničky . Oproti předchozím dílů je to nejméně vtipné a nemá to ani moc hlášky naopak jsou zde sexistické narážky (což asi děti neocení, dospělí ano) . Velké plus , že zde nemá žádný prostor ten tlustý kretén z přechozího dílu a ani ten vysoký jsou jen začátku. V této sérii je výhoda, že můžete vymyslet cokoliv a nejste limitovaní ničím pokud to vydělá klidně bych i čtyřku bral .

Sněžné bratrstvo (2023)

Rád bych dal více jak 3 hvězdy , ale nemůžu nebylo by to fér jinak Přežít (1993) jsem neviděl nebo si na na to nevzpomínám. 13 října 1972 spadlo v Andách letadlo s Urugvajskými ragbyovými sportovci.  Na palubě bylo 45 lidí přežilo jen 16 (i v tom filmu to říkají )   nikoliv 29 jak píšou tady ono koukám, že ke schválení popisu na csfd asi stačí cokoliv napsat a nikdo to nekontroluje .Co mě na tom vadí teda prvně zatmívačky co nedávají smysl a v 21 století tam nemají co dělat  za druhé na to jak jsou na tom špatně si tam moc vyhulují (možná to tak opravdu dělaly nevím, ale vadí mě to)  a za třetí, že ti herci vypadají skoro všichni stejně tak se v tom divák ztrácí jsou zde cca 3 ženské, ale ty brzo zemřou tak tomu nepomáhají. Jinakkklidněto moly zkrátit i na 90 minut a nic by se nestalo konec šel ořezat úplně a i začátek.   Jinak popisy https://www.novinky.cz/clanek/historie-pres-dva-mesice-uvezneni-v-andach-trosecnici-prezili-diky-kanibalismu-40418219 nebo https://cs.wikipedia.org/wiki/Let_Fuerza_A%C3%A9rea_Uruguaya_571 60 procent

Vnitřní monstrum (2023)

Ženská má problémy  v práci a do toho si myslí, že její přítel spí s její nejlepší kámoškou (proč se jich neoptala?). Nějak se v ní aktivuje její mrtvé dvojče a ožije pak se z ní oddělí úplně a ona mu něco dává, aby ho měla pod kontrolou samozřejmě ono to  uteče a chce ji nahradit. Jako horor to nefunguje jelikož sledujeme dokola scény jak tomu něco dává až zhruba 30 minut před koncem se to rozjede  a pak je to rychle ukončené . Kromě vzhledu mutantíka a té Asiatky  Kausar Mohammed tam není co pochválit. 20 procent

Ďábelské alibi (2023)

Hodnotím to posednutí ne tu vraždu. Většina komentářů je úplně mimo dokument se z nich nesnaží dělat podvodníky , protože to nejspíše jednoznačně dokázat ani nelze. Kdyby to opravdu hrály jak dokáže někdo vysvětlit ty hlasy na nahrávkách i ty rodiče toho kluka sami říkají, že se tam dělo něco divného podle jejich logiky to hrají i ty jejich rodiče co by z toho měly? Navíc v dnešní době jde zjistit všechny i zpětně a u Warrenových  se nic o podvodu nezjistilo jsou i důkazy a fotky, že třeba v domě Amityvillu toho démona ducha natočily a nikdy to za fake označeno ještě nebylo navíc proč by si ty videa a fotky ukládaly kdyby to byly podvody ? Pokud tam opravdu Lorraine došla na policii a řekla, že dojde k vraždě a bude vraždit ten dotyčný a on opravdu vraždil je to nezvratný důkaz, že si nevymýšlela. Je jasné, že pokud je někdo skeptik nebude věřit ani tak, ale   to nikdo nezmění . P.s. je zvláštní, že ti co tu na ně v tom dokumentu  nadávají to dokázaly až po jejich smrti (Ed zemřel v roce 2006 Lorraine v roce 2019)  za jejich života to nedokázaly nebo to je kalkul, protože ví, že už se bránit nemůžou? Sám tam na konci říká normálně se o tom s nikým nebavím jo, ale jak dá Netflix prachy tak mu to nevadilo náhoda? P.s. 2 I kdyby to ten kluk opravdu hrál není zde vysvětleno jak udělal ty nadpřirozené pohyby co údajně udělal a navíc byl divný před návštěvou Warrenových což říká on sám i v tomto dokumentu jak tohle oni ovlivnily , když ho v té době neznaly? Navíc u toho exorcismu byl i obyčejný kněz z Vatikánu a obyčejní lidé a nikdo z nich jich z podvodu neobvinil jaká náhoda? P.s. 3 Kdo je teda lepší údajně Warrenovi co to udělaly pro peníze nebo tahle rodina co tohle udělala pro peníze?

Noční koupání (2024)

Nemocný baseballista a ženská učitelka s rodinou se stěhují do nového města. První barák se jim nelíbí , ale druhý co má bazén ano tak ho koupí. On tam pak do toho bazénu spadne a  zjistí , že se cítí lépe a ten bazén má na něho blahodárné účinky začnou tam pak všichni plavat , ale ostatním se tam něco stane tak chtějí odejít on, ale chce zůstat. V rámci žánru ´´originální,, horor  bohužel tam toho nejde moc vidět a konec nabídne pointu, která ani nedává smysl, když ve scéně s tou Asiatkou ta voda tekla i jí domů tak zakrytí bazénu nic nevyřeší .   60 procent

Co kdyby...? - Co kdyby... zasáhl Nejvyšší Strange? (2023) (epizoda)

Asi nejlepší díl seriálu a jediný díl co je pochválit. Supreme Strange chce od Peggy pomoct někoho chytit na oplátku ji pošle z roku 1602 do jejího světa ona mu pomáhá, ale pak zjistí, že ta co chce chytit je ta indiánka Kahhari a, že Supreme Strange chytá různé bytosti, chce je hodit   do nějaké výhně  a tím oživit svůj svět a Christine Palmer tak proti němu bojuje a ostatní jí pomáhají. P.s. Supreme Strange dokázal likvidovat své variantyv předchozí sérii  a tady mu nakope prdel obyčejná smrtelnice jen se super sérem  jako vážně?  80 procent