Co kdyby...? - Co kdyby... se Avengers dali dohromady v roce 1602? (2023) (epizoda)

Navazujeme na ten díl kdy se Kapitánka Carterová propadla jinam. Je v roce 1602 a dochází tam k trhlinám  jedna odnese královnu a sestru Thora Hellu a on se stane králem a je nasraný na kapitánku Carterovou, že tomu ´´únosu Helly,,   nezabránila a chce ji zatknout.   Ona uteče pomůže jí Kapitán Amerika jako zbojník kde jsou i Winter  soldier a Ant Man (nejtrapnější postava v celém díle) najde Iron Mana a Hulka  a snaží se těm trhlinám zamezit nakonec zjistí, že je to díky někomu kdo se tam dostal z budoucnosti dříve jak Peggy a pošlou ho zpět . 60 procent

Co kdyby...? - Co kdyby... Hela objevila deset prstenů? (2023) (epizoda)

Sluníčkovitý díl. Variace na Thora, Thora Ragnarok  a Shang chiho bez Shang chiho. Odin s Hellou dobývají světy, ale Helle to nestačí a chce víc Odinovi se to nelíbí tak jí odejme helmu a pošle na Zemi. Tam potká Mandarina s 10 prsteny a chce jeho prsteny jelikož je slabá on ji porazí ona odejde do Ta La kde ji učí bojovat  Shang Chiho  matka  a mezitím dojde na Zemi  Odin s Asgarďany si pro těch 10 prstenů. Konec nabízel možnost, že by Hella byla něco více než Odin , ale zmohl se jen na to, že spolu  s Mandarinem a Odinem bojují za mír tak, že zklamání. 60 procent

Influencer (2022)

Dobré téma špatné zpracování. Influencerka narazí na ženskou co se s ní skamarádí  pak ji okrade a  vyhodí na opuštěný ostrov kde chce , aby zemřela  ona pak převezme její identitu a vybírá jí účet  . Po čase ji to přestane bavit a najde si další influencerku akorát do toho jí hodí vidle přítel té předchozí co ji hledá. Bohužel je to nudné a k nějakému násilí dojde jen v jedné scéně.  Konec je neusokojivý za to vše o dělala ještě dopadla dobře. Jinak po filmu It's a Wonderful Knife (2023) je to druhý film kde hraje nějaká ženská co má na ksichtu nějaký flek tady to štve ještě více jelikož je to hlavní postava a z záběrů nesleze  bohužel. 40 procent za vraždu podpatkem (neukážou to bohužel)

Zlobivá devítka (2023)

Kluk nedostane na Vánoce playstation tak zavolá kámošce ta chtěla luk (proč si ho nevyrobila?) a taky ho nedostala pak zjistí, že nedostaly dárky jelikož jsou zlobivé děti a rozhodnou se ty dárky ukradnout (oba mají peníze proč si to nekoupily?) . Najdou si dalších 7 dětí a jednoho chlápka co tvrdí, že trefil letadlem soba a jdou to ukrást.  Disney tam opět narval tu svou propagandu tak, že jeden kluk má dva tatínky kdyby to náhodou někdo nepostřehl ten kluk  to ještě zopakuje a kásting vypadal tak, že si řekly narveme tam Asiaty   narveme tam černochy a , aby nás někdo neobvinil z rasismu hlavní postava a jeho sestra budou bílí. Je to sice dětský a rodinný film , ale i tak by to mělo mít nějakou logiku tady  jedna postava jde na severní pól v silonkách ty skřítci objeví kluka co jim řekne , že nemůže najít maminku  a je jim to úplně u prdele a jeden kluk dokáže za cca 2 dny ušit 7 elfských uniform, které jsou každé jiné, ale nikomu to nevadí. Na konci se jeden polepší a vrátí to a Santa jich vyškrtne a pak máme náběh na další díl P.s. Proč by Santa sháněl vůbec dárky pro děti co jsou dlouhodobě zlobivé to nedává smysl a pokud by je už měl proč by je skladoval a nedal je radši jiným dětem?  P.s. 2 U té holky co ´´mluvila,, se zvířaty její zlobivost nedává smysl starala se o nemocné zvířata takhle by se jí to mělo vyvážit.   To, že to místo najdou tak rychle ani neřeším radši. 40 procent převážně za tu sestru

Strach z hlubin (2023)

Ženská co se živí potápěním v moři narazí na trosečníky co chtějí zachránit. Zahrání je a oni ji unesou s tím, že po ní chtějí, aby z potopené lodi dostala ven jejich kokain do toho na ně útočí žraloci  a pro ni si přijede její přítel. Průměrný hororový  thriller se žraloky mohlo to dopadnout hůře  jako tady třeba The Black Demon (2023)  40 procent

Co kdyby...? - Co kdyby... Kahhori přetvořila svět? (2023) (epizoda)

Poté co Surtur zničí Asgard koluje tesarakt vesmírem až dopadne na Zemi v době indiánů. Posuneme se v čase a indiánka Kahhori utíká před španělskými nájezdníky a spadne do jezera kde spadl ten tesarakt a  získá tak superschopnosti a pomůže svému lidu. 60 procent

Co kdyby...? - Co kdyby... Iron Man havaroval u Velmistra? (2023) (epizoda)

Na konci Avengers jak Tony poslal atomovku na Chitauri a spadl na Zemi zpátky se ten pád na Zemi nestal a místo toho dopadl v Sakaaru.  Tam vládne Grandmaster co pořádá závody futuristických aut (něco jak filmy Rallye smrti) dojde tam Gamora a chce zabít Tonyho pak jich oba unese Grandmaster a Tony zjistí, že je Grandmaster zlý a vyzve ho na závod. Pokud vyhraje Grandmaster vyhraje Tonyho zbroj pokud Tony planetu Sakaar. 60 procent kdyby neudělaly z Grandmastera homosexuála  dal bych více.

The Boat (2022)

3 páry jedou na výlet jachtou po cestě oslaví narozeniny jednoho z nich ožerou se tam a zdrogují. Ráno se probudí a zjistí, že jim chybí záchranný člun , mobily a  jídlo a pití a někdo je vydírá přes vysílačku.  Bohužel něco zajímavého se děje až zhruba 40 minut před koncem konec je taky neuspokojivý jelikož člověk co za nic nemohl zde zemře a ani pointu to nemá . 40 procent

Dead in the Water (2018) (TV film)

Původně jsem omylem stáhl jiný film Dead in the Water (2021) tak jsem to musel napravit a stáhnout tento. Kdysi jsem měl na dvd tenhle film Vetřelec z hlubin (TV film) (1995) tohle je na podobném postupu.  6 ženských je na lodi jedna vidí na moři plavat chlápka tak ho jdou zachránit a zjistí , že je na něm vetřelec. Bohužel film je nudný a více než toho vetřelce vidíme 6 kravek jak se pořád hádají  navíc oni jsou tak debilní, že se pořád rozdělují i bez příčin asi, aby to mělo děj. Ještě 30 minut před koncem jich žije  5 což taky nepomáhá tak se musejí na konci zabíjet sami od sebe a pak navzájem jena mlátí do té trubky jak postižená možná i je  . Režisér kdysi natočil Krvavé stopy (2004) z toho bude žít už asi celou kariéru nic takového už od té doby nenatočil a jde do průměru až podprůměru. 40 procent