Pan Jangle a vánoční dobrodružství (2020)

Pokud se přenesete přes to, že je zde cca 10 bílých herců na zhruba 50 černých (jo Netflix se učí z Disney Chanellu) a zvládnete i to , že jeden ze dvou bílých co má větší roli je zde prezentovaný jako hajzl co nic nevymyslí a vše musí krást tak se to dá. Má to solidní příběh a triky a i ty písně nejsou špatné akorát Whitakera je na takový film škoda tak snad mu to aspoň zaplatily pořádně. 80 procent

The Dark and the Wicked (2020) odpad!

Začneme otázkou jaký je rozdíl mezi filmy The Relic (2020) The Amulet (2020) a The Dark And The Wicked (2020)? Odpověď žádný všechny 3 jsou to sračky z kterých se hororová komunita z neznámých důvodů udělala The Amulet 38 procent The Relic 52 procent a tohle dokonce 65 procent. Všechny 3 filmy obsahují stejné prvky a 2 ze 3 jsem dal odpad kdybych mě být spravedlivý za tu 3 nohou kozu a ten masakr koz si to asi 1 hvězdu zaslouží, ale já se díval na horor a to co jsem chtěl splněno nebylo jestli tohle bude horor roku tak letošní sezóna stojí pěkně za hovno zlatý Slunovrat proti tomuhle. Bertino natočil jediný kvalitní horor a to Oni od té doby šla jeho kariéra do hajzlu a tohle není výjimka. Kdesi v prdeli umírá fotík a přijede tam jeho dcera a bratr mezitím se jejich matka zabije (šťastná to žena jak by řekla Babička z Boženy Němcové) a po tom otci a těch zbývajících cosi jde. Nulové herecké výkony, neexistující scénář (všichni ví, že se tam něco divného děje a nikoho nenapadne zavolat ani posraného vymítače například) a hororových prvků je tam tak 15 minut z 95. 5 procent respekt před těma 2 uživateli co tomu daly odpad se mnou asi to nebudou hororoví znalci (ani já osobně se za něho nepovažuji) , ale aspoň poznají kvalitní film

Kletba (2020)

Černá rodina letí na pohřeb svého dědy a po cestě havaruje. Zachrání je jiná černošská rodina (ženská, manžel a retard) , která na tom manželovi praktikuje voodoo a podobné sračky a to je celý film. Gore zde je pouze hřebík v noze a o horor to taky moc nezavadilo závěrečné zúčtování taky nemá koule přes 5 roků staré Voodoo Umění Ďabla 1 a 2 má daleko větší koule a ukázalo tehdy více než tohle. Herec z Kořisti 2007 herečka z Sinistera 2 herečka z Temné Legendy. Díky za titulky dj sulo

Dokážeš udržet tajemství? (2019)

Tenhle film jsem odkládal rok a 4 měsíce jelikož se mě do něho nechtělo a musím uznat, že kdybych ho neviděl o nic ani nepřijdu. Ženská cestuje letadlem a bojí se při turbulencích, že umře tak vyklopí všechny své tajemství chlápkovi co sedí s ní, který je shodou náhod šéf její firmy (reálné asi jak série Star Wars) . Bohužel vtipné je to jen ze začátku a to jen něco a celé to zachraňuje jen hlavní ženská postava. Do toho se zde ve velké míře objevuje feminismus (když si ženská musíš dřít dvakrát více než chlap , aby si něco dokázala) v celé firmě jsou zhruba 3 chlápci na 10 ženských (absolutně nereálné ve firmě na výrobu bio drinků) a celkově to není žádná sláva. 40 procent ztráta času nedaj bože na to jít do kina

Sierra Burgess je marná (2018)

Pokud to porovnám s komediemi na Netflixu co jsem kdysi viděl (Stánek s polibky 1 a 2 a Všem klukům, které jsem milovala 1 a 2) tak mě to přijde zhruba na úrovni Stánku s polibky 2 a Všem klukům, které jsem milovala 2. Problém je v tom, že jsou zde jen dvě postavy Sierra a Veronica zbytek je úplně do počtu nebo zbytečný (navíc ta jedna roztleskávačka co tam hraje mě přijde , že hrála snad v každé z zmiňovaných komedií) humorově to taky za nic nestojí a máme zde jen zhruba jednu ani ne dvouminutovou scénu líbání na parkovišti jinak nic. Navíc zápletka nedává ve skutečném životě smysl nejpěknější holka ve škole by měla kluků tři prdele a ne naopak problém nabalit jednoho. Dám 60, ale je to takových mezi 40 a 50.

Dnes v noci v lese nikdo nespí (2020)

Sympatický horor o chlápkovi co vypadá jak něco z Pachu Krve a Toxického Mstitele (asi inspirace) co nahání v lese bandu teenagerů, kteří zde jsou v kempu bez moderních technologií. Mínus pouze za konec nemám rád nesmrtelné vrahy navíc tohle už není in jelikož to dávají skoro do každého hororu. Díky za titulky Livingdead.

SpongeBob ve filmu: Houba na útěku (2020)

Z těch 3 spongebobových filmů mě tohle přijde nejslabší. Nemá to vyloženě ani zápletku a je tam cca 5 vtipů a vtipných scén přičemž vyloženě kvalitní jsou tak 3 (nejlepší je asi Titanic pak si na moc nevzpomenu). Jediné co to zachraňuje je konec a ta píseň v té hospodě.

The Owners (2020)

Komentář obsahuje spoilery 3 chlápci a ženská se rozhodnou vykrást barák doktora a jeho ženy kde je trezor. Tak se tam dostanou a zjistí, že ten trezor není elektronický , ale číselný a nemůžou se do něj dostat počkají si teda na toho doktora a ženu s tím, že se tam dostanou s její pomocí pak se to, ale zvrhne. A do háje jde i celý film máme zde 3 postavy z nichž jeden je magor už na pohled druhý je nula co chce být ve vatě (jeho slova) a třetí je tlustoprd, který je tak retardovaný (k tomu se ještě dostanu), že bych mu nedal na hlídání ani akvárium s rybičkama jelikož bych se bál, že mu uplavou ta ženská je zde vyloženě do počtu, aby zde byl ženský element. Tak se to zvrtne jeden umře (zkuste hádat, který to bude) druhý je zraněný a zůstane ten retardovaný tlusťoch a ta ženská. Tomu tlusťochovi mezitím klesne iq do mínusových výšin (už předtím byl debil nyní je ještě větší) tak, že si tam lehne nechává se opečovávat (od lidí, které chtěl oloupit a vůbec mu to není divné) dívá se na televizi a žere a jediné komu to přijde divné je ta ženská. Spíše než horor je to psychologické drama záporáci nejsou dostatečně magoři a gore zde je pouze jeden uříznutý prst. 40 procent

Hosts (2020) odpad!

Chlápek s ženskou jdou na Vánoce k večeři k sousedům. Normální idylka akorát to má chybu než tam dojdou něco do nich vleze tak, že tam dojdou už jiní (co to bylo kdo se to vzalo nikdo neví asi ani režiséři) a zvrhne se to. Po scéně večeře (mimochodem tahle scéna není takové maso jak se Vás tady někteří snaží přesvědčit kdejaký díl Sawu případně Hostelu nabídl více a to jsou více staré 15 a 16 let) to rovnou vypněte. Pak se dozvíte pouze , že někdo je něčí syn (pro film to není absolutně důležité) , že jedna ženská místo, aby zavolala policii zavolá svému klukovi (ne blondýna není) a to je zhruba vše. Co se naopak nedozvíte je to o co tam šlo jelikož chvílema je chtějí zabít všechny a chvílema nakazit nabízí se otázka proč tam byla ta scéna u večeře, když evidentně i slepý může vidět tak by nebyl problém , aby ženská vyléčená z rakoviny mohla žít. 5 procent za tu nakaženou měla pěknou sukni více tam není ocenit co.

Kadáver (2020) odpad!

To byla, ale nerealistická píčovina tohle jestli je horor tak potěš koště to snad i pohádka o Krtečkovi mě vyděsí více než tohle. Nulové herecké výkony scénář neexistující a o ději škoda mluvit konec už je vyloženě stupidní (jasně mám tam minimálně 10 týpků, ale ani jeden ji nemůže zastavit) . Trochu k ději skupina lidí je pozvaná do hotelu na divadelní představení musí mít masky, aby šly rozlišit od herců a můžou si chodit kamkoliv po hotelu. Mezitím skoro všeci zmizí až na jednu ženskou a to je celý děj. Herecké výkony 0 Děj 40 Horor 0 Scénář 0 Gore 40. P.s. ten hotel měl minimálně 5 pater (ta holka byla v 500 cosi) to je minimálně 100 místností v patře tak, že 500 místností a sami říkali, že neměli tolik lidí a ať mě nikdo netvrdí, že by to šlo provést.