Já, robot (2004)

Slušný film, dobré efekty, príbeh bez výrazne prázdnych miest, znovu pozeratelnosť. Nič nového ale neprináša, to že vie robot snívať nemá ďaleko od terminátora a desiatok podobných "silných" myšlienok.

Mizerové II (2003)

Neviem čo proti tomu majú niektorý ľudia, mňa to pobavilo takmer tak ako jednotka až na pár nudných chvíľ, no stále na štyri a pol *. Martin Lawrence a Will Smith sú super dvojka a scénka s extázou, no skoro som umrel. Proste je to taká časová výplň hluchých miest v programe, keďže to v poslednej dobe ide nonstop na AXN.

Muži v černém 2 (2002)

Po podarenej a znovu pozerateľnej jednotke je toto len slabší priemer, tak na dva a pol *. Prvá polovica je celkom slušná, no druhú by zachránilo len ak by socha slobody vymazala pamäť aj mne.

Fresh Prince (1990) (seriál)

Tento seriál som svojho času naozaj mohol, super znelka, super afektovaný Will Smith u svojich bohatých konzervatívnych, až zakonzervovaných príbuzných. Ale určite je dobré že to už nevysielajú, neviem ako by to dnes pochodilo.

Kudrnatá holka (1991)

Toto je jeden z filmov ktorý si pozriem raz za desať, pätnásť rokov, keď ho dávajú v telke a nikde inde nič nie je, čo znamená že som ho už videl dva krát. Je to absolútna odychovka ktorá má zopár vtipných chvíľok, vhoná na výkendové poobedie, kedy mi zmorenému žranicou dopomôže ku spánku.

Simplemente María (1989) (seriál)

Nemôžem dať viac lebo by som bol ukameňovaný, ale minimálne tri hviezdičky si to zaslúži a to len z jedného jednoduchého dôvodu, v tej dobe to pozeral každý, babky, matky, deti, otcovia, dedkovia a nech mi nikto nehovorí že nie. Ja si pamätám len to že bola krajčírka a to že každý riešil Chuana Karlosa, Viktora a toho prašivého boháča. Aj keď úroveň sledovanosti možno spôsobilo ohromné množstvo českých-slovenských programov a počet televíznych prijímačov na domácnosť, ale my sme doma mali dva a aj tak išla Maria.

Xena: Warrior Princess XXX: An Exquisite Films Parody (2012)

Po dôkladnom a opakovanom zhliadnutí som zhodnotil že označenie erotický nebude tak úplne presné, no vďaka "hlbokému" deju a viacerým šťastným happy endom dávam 5* a to aj napriek absencií českého dabingu, keďže z mimiky ich tela bolo absolútne jasné čo sa v danej chvíli deje.

Hercules a Amazonky (1994) (TV film)

Skôr tak na tri a pol * keďže na prvý diel nemá, ale vďaka pekným amazonkám a prvému skríženiu ciest s Lucy Lawless ešte nie tak úplne Xenou dám štyri. Ale tá zápletka, krásne amazonky chodia znásilňovať mužov do dediny a oni sa ešte sťažujú, no neviem.

Hercules v podsvětí (1994) (TV film)

Určite najlepší diel, ako lepšie odštartovať legendu? Bola tam krčmová bitka s nutnou dávkou humoru, skok do podsvetia kde nechýbal Cháron a pekný happy end. Nič viac, nič menej, ale mňa to bavilo.

Herkules v New Yorku (1970)

Toto dielo som mal tú česť zhliadnuť pred pár rokmi a musím povedať že čas mu na kvalite ani trochu neubral, keďže nebolo kde uberať. No ale popravde som sa zasmial, Švarco sa tam vyžíval, isto predpokladal že po takomto niečom si už nezahrá. Našťastie sa tak nestalo, vďaka čomu mohol stvárniť legendárneho Conana, Terminátora, Johna Matrixa, Dutche Schaefera, či Douglasa Quaida.