noiseaux

okres Trutnov
student VŠE Praha

<< předchozí 1 2
    • 8.11.2012  19:00

Trošku podraz :) je tu napsáno Sc-Fi, tak jsem trošku doufal, že uvidím něco z toho cestování časem. Jinak vcelku povedený film, skončil však dřív, než jsem čekal..

• 7.11.2012  22:23

Děj nedává úplně smysl, mohlo by to být lépe promyšlené. Pár pěkných soubojů a nostalgie jsou jediné dvě věci, které film z mého pohledu alespoň částečně zachraňují.

• 16.10.2012  19:13

Je těžké si přiznat, že i Batman může zestárnout. Filmové adaptace komiksu já prostě můžu, tohle sice nebyl úplně nejlepší kousek jaký jsem kdy viděl, ale třeba druhá část změní můj názor.

• 16.10.2012  19:09

Abych u filmu uronil slzu, to už musí být něco. V tomto případě to však vůbec nebyl problém. Snímek plný emocí navíc umocněný skutečným příběhem.

• 16.10.2012  19:05
    Safe (2012)

Pokud chcete akční výplach mozku, tak je Safe jasná volba. Režiséři si čím dál tím víc zvykají na to, že spousta akčních soubojů úplně odvede divákovu pozornost od děje. Když si tento film pustí člověk ve správném rozmaru, určitě se bude líbit, pokud však budete přemýšlet, tak si na konci budete klepat na čelo :)

• 16.5.2012  22:50
    Anténa (2007)

Opravdu zajímavě natočeno, chvíli trvá než se divák zorientuje v ději (nebo alespoň mně to chvíli trvalo), ale pokud pochopí, tak je po právu odměněn. Konečně nějaké odbočení od stereotypu. A rada pro všechny, kdo chtějí ovládnout všechen život - kdo chce moc, nemá nic ;)

• 15.5.2012  22:42
    Šestej smysl (TV seriál) (2012)

Kvalitní krimi seriál, který dokáže i pobavit. Příjemná podívaná, škoda jen, že si nenašel diváky a skončil. Ovšem poslední díl tedy stál opravdu za to.

• 29.4.2012  23:47
    Dračí oči (2012)

Škoda, že Van Damme měl tak malou roli, těšil jsem se na pořádnou akci. Ale souboje i přesto pěkné.

• 26.4.2012  08:22
    Melancholia (2011)

Vůbec nevím, co bych si měl z filmu vzít. Ze začátku jsem uvažoval pouze nad tím, jak trhlá je rodina nevěsty, jak je její manžel trpělivý (i když ve výsledku tak dlouho nevydržel), Justine mi byla čím dál tím víc protivná. Jediné dobré z první části filmu byla hudba. Nevím jestli film měl mít nějaký hlubší význam vzhledem k tomu, že byl rozdělen na dvě části. Při druhé části jsem absolutně nechápal k čemu tam byla ta otravná první část, díky které jsem tento film skoro vzdal. Jednoduše Kirsten Dunst byla neuvěřitelně otravná v této roli a vyklubala se z ní nevděčná vševědoucí mrcha.

• 26.4.2012  00:53

Film je plný dialogů, hlavně tedy mezi hlavními dvěma aktéry, žádné větší zvraty se zde nekonají, jen je potřeba nad filmem popřemýšlet a najít si zde poučení. Jsem toho názoru, že Jaroslaw ke konci konečně chápe Jakubovo chování a jeho přístup a do budoucna půjde v jeho stopách.

• 23.4.2012  21:20

Prostě miluju sci-fi. Samozřejmě podobných filmů existuje spousta a lépe natočených. Přesto se u tohoto filmu dá sedět a napjatě čekat, jak to vlastně všechno dopadne. Jen doufám, že jestli něco podobného jednou příjde, tak lidstvo nebude tak slabým soupeřem :)

• 18.4.2012  21:57
    Dokonalý Spiderman (TV seriál) (2012)

Oproti animovaným Avengers je to spíš taková pohádka, ale stejně mě to pobavilo :)

• 13.4.2012  00:50
    Rev. (TV seriál) (2010)

Po první epizodě musím říct, že mi to příjde jako dobrý nápad takto vykreslit vikáře - bez kolárku by nikdo nepoznal, že se nějak liší od ostatních - dopřává si všeho jako ostatní "smrtelníci". Pro zatím 4* a určitě budu pokračovat v dalším sledování. Dobrá podívaná na relax.

• 12.4.2012  19:38
    Homo Faber (1991)

Klasický příběh o dvou zamilovaných lidech a překážkách, které jim osud staví do cesty. Romantické příběhy nepatří mezi mé oblíbené, ovšem tento snímek s hořkým koncem, si určitě své diváky najde.

• 12.4.2012  19:37
    Hanba (1968)

Ačkoli je to válečné drama, mnoho z války toho v tomto filmu neuvidíte. Jedná se zde hlavně o změny osobností lidí, kterých se válka jakýmkoli způsobem dotkla a dokazuje, že peníze člověka změní za jakékoli situace.

• 12.4.2012  19:36

Přestože někoho může odrazovat dlouhá stopáž, u tohoto filmu to není žádné mínus. Ze začátku dokáže film naladit do příjemné nálady, kdy si všichni užívají léto a přítomnost blízkých, až to člověku dokáže vykouzlit lehký úsměv na tváři. Jenže s postupem času každý divák vycítí, že se blíží něco zlého. Filmu nechybí milostný trojúhelník, zrada, pomsta. Ač se mi konec nelíbil (vzhledem k tomu, že jsem si Kotova oblíbil), tak bych chtěl vyzvednout závěrečnou scénu v autě, kdy proběhne plukovníkův a Míťův „rozhovor beze slov“.

• 12.4.2012  19:35
    1984 (1984)

Bohužel knihu jsem nečetl, tudíž mi delší dobu trvalo uvedení do děje. Přesto, když už jsem si myslel, že mi vše dává smysl, tak scéna v místnosti 101 mi trošku pomotala myšlenky a nevěděl jsem, co se přesně v daný okamžik děje. Každopádně film to byl zajímavý, bylo zde vidět, že lidé se v postatě adaptují jakékoli situaci – jakkoli bídné. Přesto, že žili v hrozných podmínkách, nikoho ani nenapadlo si stěžovat, všichni raději pluli dál s davem. Nikdo si nemohl být existencí Velkého Bratra jistý, ale každý věděl, že jakýkoli čin, neschválený Velkým Bratrem bude „po zásluze“ potrestán.

• 12.4.2012  19:33
    Kontraband (2012)

Klasický akční film, vcelku příjemné k zhlédnutí. Je jen škoda, že v takovýchto filmech dobráci vždycky vyhrajou a aby to nebylo málo, tak ještě s tučným bonusem.

• 12.4.2012  19:31
    Nákaza (2011)

Jak to vypadá, když se na celý svět snese smrtelná choroba? "Apokalypsa", ulice a domy prázdné, rabování, už mi tam chyběli jen nějací ti zombíci. Proč by společnost nemohla nadále fungovat? Jedná se přeci jen o nemoc, všichni snad hned nebudou opouštět domovy, navíc když se nakazil celý svět, takže není kam se schovat. Byl jsem ovšem rád, že nákaza měla svoje vysvětlení, které bylo logické i když trošku nešťastné. Hlavně nesmíme zapomenout dát do filmu nějakého bídáka, který si bude chtít vydělat na neštěstí ostatních.. Bez toho bych se tedy v klidu obešel. I přes pár nedostatků je to ve výsledku vcelku povedený film.

• 11.4.2012  21:09

Na takto pohádkově podaný příběh vcelku krutý zvrat. I když život přece není pohádka.

• 11.4.2012  05:02

Jak se z dobrého úmyslu stane posedlost, která vede ke stejnému násilí a nenávisti, od níž se chtěl kazatel oprostit. Tentokrát však pro dobrou věc.

• 30.3.2012  02:25

Vypadá to na zrození nového akčního hrdiny. Nepřemožitelný Frank Adrien.

• 9.3.2012  01:11

Tak na tenhle kousek se člověk musí opravdu soustředit, aby z toho něco měl. Taková smršť výrazů, které snad nikdy nikdo neslyšel, to se musí ocenit aneb proč nenazývat věci pravými jmény.

• 31.1.2012  01:03
    Bůh masakru (2011)

Takovýhle styl komedie vždy ocením.

• 24.11.2011  20:13

Zvrácená myšlenka zvráceného doktora.. Nevím, jestli je se mnou něco špatně, ale musím uznat, že některé scény mi přišly až komické..

• 21.11.2011  02:55
    Dům života (2001)

Je smutné vidět, že člověk musí umírat, aby začal konečně žít tak, jak si vždycky přál a splnil si svůj sen.

• 21.11.2011  01:15
    Barbar Conan (2011)

Pokud nad filmem nepřemýšlíte a užíváte si tu "akci", tak to rozhodně stojí za to. Krve spousta, bojové scény ujdou, stačí tedy vypnout mozek a v klidu si to vychutnat.

• 21.11.2011  01:11

Ukázkový příklad dysfunkční rodinky, ale za komedii bych to tedy rozhodně neoznačil..

• 17.11.2011  01:48
    Proboha! (2008)

Dlouho jsem se tak nezasmál :) Ale být věřící, tak je možné, že by mě něco z toho co, zde bylo řečeno, trošku vyvedlo z míry.. "Nemusíte být Einstein, aby jste se mohli stát senátorem" :D

• 18.10.2011  01:40

Dlouho jsem přemýšlel, co o tomto snímku napsat. A popravdě řečeno, nevím to pořádně ani teď. První půlku filmu jsem jen nevěřícně koukal a snažil se přijít na smysl toho všeho, ale marně. Až tedy příběh Jacka a jeho otce začal dávat alespoň trochu smysl. Věřím, že někomu se tento film mohl líbit, ale pro mě to byla naprostá ztráta času, 2 a půl hodiny, které člověku již nikdo nevrátí. Kdyby nebyl film obsazen známými herci, myslím, že by sám o sobě stěží získal nějaké diváky. Moje hodnocení je velice, ale velice orientační, jelikož opravdu zatím ještě netuším co si o tom všem myslet..

<< předchozí 1 2