Hedy

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 26.6.2019  14:17
    Syn temnoty (2019)

Konečně se někdo našel. Někdo udělal film kde je hlavní postava padouch a která na konci filmu není poražena ale naopak triumfuje. Jenže když už se z toho dal udělat perfektní master piece tak z toho ti idioti udělali rádoby hororový mástrpiss. Malý Brandon masakruje všechno co mu přijde pod ruku a mě se to velmi líbí. Jenže tvůrci jsou debilové co si prošli školou na to jak natočit podprůměrný horor. Máme zde levné lekačky, špatné osvětlení a sem tam se mihne mrtvola. Kdyby prostě udělali že se emzácký spratek utrhne ze řetězu a udělali by, že celý film by jen masakroval stovky lidí jako na jatkách, tak bych byl naprosto spokojený. Jenže to je asi jen mou zvrácenou myslí. Co mi můžete zazlívat. Já být Brandon tak bych rozpoutal to co on akorát že bych to umocnil na dvacátou. Paradoxně nejzajímavější část filmu nastává až po té co film skončí. Kdy vidíme klučino oblečeného jak červená Karkulka svištět městy a působit škody biblických rozměrů. Doufám, že pokud bude dvojka tak už tam post pubertální kluk bude vést válku s celým světem která pak skončí totální eradikací lidstva. Jenže za to že se k tomuto filmu tvůrci chovali jak k nějakému Blair Witchovi z pátku třináctého na ulici v Elm street tak musím dát jen tři hvězdy.

• 19.6.2019  13:45

Kevin Slanina se dostal do nemilého prostředí ve kterém se většinou v 90. letech pohyboval Arnold Černonegr nebo Štefan Segal. Smrt rodiny a odplata. Přidejte k tomu tunu akce, stovky vystřílených patron a litry tekoucí krve a máte recept na film který zkrátka potěší. Žádné zbytečné sraní s pseudopsychologickým pižlání se v morálce typu "Oko za oko. Zub za zub." Prostě jenom klasická hra na paintball s ráží 9mm. Přesně o tomhle je tento film a já si nemohu stěžovat. Ten mongoloid to prostě s tou kamerou umí i když je většina postav zahalena v temnotě. Pokud by se někdo jiný pokusil podobně natočit tento film dopadlo by to jako bitva s nemrtvými v Gay of thrones. Zkrátka smekám. Nějakým způsobem už ti bambusáci umí točit akční filmy. Mají to prostě v krvi. Dokonce i když ve scénách používá střihy tak se z toho nestává nepřehledná žumpa kterou mají ostatní režiséři akčňáků v oblibě. Jediné co tomuto filmu skutečně brání v tom dostat plný počet je fakt, že pan Slanina na konci zemře doma na gauči. Kdyby přežil tak bych nečekal ani setinu sekundy a hned tam vystřílel plný počet. Takže za mě velmi kladné čtyři hvězdy.

• 11.6.2019  10:39
    Shazam! (2019)

Nejprvá se podíváme na místo kde se zrodilo již tolik superhrdinů a superpadouchů. Na místo dopravní nehody. Tam se nám objeví malý parchant který způsobí zkriplení svého fotra a později se vydá na celoživotní pátrání po čaroději. Místo toho aby ovšem dostal vysněné schopnosti. Dostane sedmero démonů jako domácí mazlíčky. Pak se děj dostává k nechtěnému spratkovi Billymu. Maminka si před kalbou zapomněla dát antikoncepci a z toho nám vznikl nový šampion. Jenže maminka ho nechala na pouti a tak ho musela pojmout pěstounská rodina kde mají za děti všechny rasy. Do sbírky jim chybí jen afro-asiat a šmoula. Malého Billyho si jednoho dne vybere černý Gandalf aby se stal hromovládcem. Tak se ale může stát pouze když řekne magický název aplikace do mobilu. No a máme film. Musím uznat že to nebyla taková žumpa jakou jsem očekával. Naopak. Hodně dobrý, vtipný a svižný film. Hlášky byli k popukání. Akce byla decentní. Nejlepší byla ale část kdy se SHAZAM učil ovládat své schopnosti. Musím uznat že šlo o příjemný superhrdinský zážitek a tak tomu dávám slabších pět hvězdiček.

• 6.6.2019  09:34

To víte. V období života každé mladé dívky nastane kdy má své dny. Je naštvaná, podrážděná a nevrlá. Klasické příznaky krvácení z kundy alias menstruace. Teď si ale představte že vaší menstruaci zapříčinil vesmírná krvavá mlhovina. Tomuto se již říká Hyperkosmická Menstruace. Jde o velmi vzácný fenomén který se udává jen v případě že ho po vás chce vágně vysvětlená mimozemská rasa Skrullů. No průser nastává pak v době kdy váš menses způsobuje nekontrolovatelnou destrukci. Mladá slečna Šedivá se to naučila tím těžším způsobem. Ovšem existuje extraterestriální druh kožoměnců kteří touží po tom z revitalizovat svou rasu z hovna pomocí kosmické menstruace. V tomto filmu také můžeme vidět vskutku skvělé bojové scény využívající všemožné blesky, lasery, magnety, vlasy a mysl. Jsem překvapen že se neobjevil X-men který postřílel celou policejní jednotku vlastní mrdkou. Každopádně šlo o vskutku pěkné zakončení X-menské ságy. Nebylo to nejlepší. Něco tomu chybělo. Možná ta celková dynamika mi přišla trochu zmatená ale nikdo není dokonalý. Pěkné čtyři menstruační mlhoviny.

• 30.5.2019  13:49
    John Wick 3 (2019)

Jonatán má tentokrát za prdelí půlku světa. Od mistrů zabijáků z Vietnamské večerky až po Ruské mafiány z nedaleké hospody. Jonatán si prostě nemůže dát ani na chvíli pauzu a tak je nucen bojovat vším co má po ruce ať už jde o knihu, koně nebo pásek od kalhot. Jsem zvědav kolik lidí uškrtí v dalším díle pomocí tkaniček od bot nebo umlátí půl metrovým dildem. Fantazii se meze nekladou a tak dle mého názoru bude další díl veden v duchu kdy bude Jonatán masakrovat plně vyzbrojenou armádu USA pomocí mýdla v ponožce. Vůbec bych se nedivil kdyby se to proměnilo v krvavou verzi MacGyvera. Akce je absolutně úžasná. Než si člověk stihne oddechnout tak tam Jonatán rve kuchyňský dranžirák někomu do prdele jen aby mu vzal zbraň a pomocí deseti kulek zastřelil padesát lidí. Jde o kulervoucí zábavu která je občas tak přes čáru až je to směšné. Jonatán přežívá věci které by dostali do kolen kde jakého superhrdinu. Ať už jde o sražení autem, pád z deseti metrů nebo házení skrz neprůstřelná skla. Jonatán očividně aspiruje na post Kapitána Ameriky a už mu jen chybí víko od popelnice. Za mě tedy plný počet.

• 12.5.2019  17:15
    Cell (2016)

To je tak když chcete ukázat jak je špatná dnešní generace která je opticky přisátá na všech iZmrdech. No a vznikne z toho iZombie. Film je super v tom že na rozdíl od 90% zombie filmů se virus neukáže až po půl hodině. Prostě hned v prvních pár minutách započnou jatka na terminálu. Zbytek filmu je taky koukatelný ale dějí se tam takové zbytečné sračky a konec je smysluplný asi jako epileptik na techno párty. Ovšem míra mysteria které se točí kolem lidožroutů je opravdu velmi zajímavá. Potřebovalo by to ale víc vysvětlení a ne jen náhodné teorie které si mezi sebou říkají poslední lidé na zemi. Nevím co k tomuto vágnímu a po první polovině nudnému filmu víc říct a proto sem jen šlehnu ty tři hvězdičky.

• 19.4.2019  15:33

Muzikály snáším asi tak dobře jako puknuvší hemoroid. Řídí se to klasickým receptem na 50% zombie filmů. Zombie filmy totiž začínají buď tak že se tam neděje první půl hodiny ani hovno a pak se tam náhle objeví nemrtví. Zbytek začíná už v rozpoutané apokalypse. Anička je tedy výjimečná jen tím že tam čas od času něco zakrákorá. První půl hodina je tedy absolutně o ničem a ukazuje jen život na High School Buzikal. První dvě kakofonie bolestivého skřeku jsem raději rovnou přeskočil. Zombíci se tam ukážou až ve vykrádačce Soumraku mrtvých když si Anča kráčí ulicí a absolutně si nevšímá probíhajícího chaosu kolem. Bohužel musím přiznat že jsem si zbytek filmu celkem užil. Zároveň musím uznat že jsem k filmu velmi hodný protože moderní kvalitní zombie filmy jsou vzácné jako slušný cigoš. Proto hodnotím tak kladně. Bohužel musím také uznat že bez toho buzikálu by se to neobešlo. Kdyby tam při scénách neskřehotali byla by z toho jen další trapná zombie vybíjená. Proto dávám tři skomírající vánoční hvězdy.

• 13.3.2019  16:57

Tak a teď se podíváme do galaxie fár fár evej. Zde jsou šmoulové versus skřeti a ti všichni bojují o nadsvětelný motor který tu byl už od dob Strážců Galaxie. Kdyby se bojovalo o samotnou disco krychli nebo o nějaký supermocný zdroj energie tak bych nic neřekl. Ale oni rozpoutávají hvězdné války jen kvůli něčemu co už dávno existuje. Fanoušci hentai budou potěšeni protože film skýtá i chapadla Lovecravtovských rozměrů šlehající z kočičích úst. Pak se ve filmu nachází krásné varování proti nebezpečí mimozemské toxoplazmózy a na závěr nám Kapitánka Zázračná odletí do té nejhlubší černé díry. Film to byl ovšem dobrý. Sice první akce ve filmu byla natočena chlapíkem s epileptickým záchvatem ale co. Nikdo není dokonalý. Nejlepší je definitivně prostředek filmu. Krásně to odsejpá. Má to vtip a kule. Dávám čtyři za nepochopitelný důvod jejich stupidní kosmické taškařice.

• 1.2.2019  20:26
    Jsem božská (2018)

Když plavete neprostupnou žumpou snažíte se dostat na hladinu aby jste se nadechli. Teď si představte že na hladině je místo vzduchu Cyklon B. Ne počkat vlastně. Cyklon B by mě alespoň zabil a nemučil mě v moři sraček jako tahle bezcenná urážka kinematografie. Dál než za prvních čtyřicet minut filmu se prostě nedokážu dostat. To bych měl větší šanci se dostat živý na druhou stranu minového pole kdybych válel sudy. Raději bych šel v reflexní vestě přes demarkační linii mezi Severní a Jižní Koreou. Bohužel mé odhodlání není tak silné. Opravdu netuším jak někoho mohlo napadnout, že tahle zrůdnost by mohla být dobrým filmem. Zhlédnutí celého snímku pravděpodobně způsobuje nekonečná muka vaší duši která nedobrovolně opustí vaše utrápené tělo. Zkrátka absolutně abysmální monstrozita. Odpad.

• 21.1.2019  20:42

Jenom další film o tom, že nasrat prodavače levných tepláků Abides a rýže je prostě sebevražda. Jackie Chan se proměňuje v podstatě do čínského Logana. James Bond se dal do politiky a vybral si bohužel Irský džihád. Za to že mu při bombovém atentátu zemřela dcera se jde Jackie mstít. Popadne nějaké nářadí z kůlny, naostří klacky v lese a zarambuje si tvrději než za dob kdy bojoval na straně Vietkongu. Bez ohledu na to jak dobří jsou jeho protivníci nebo jakou převahu mají hodlá protrhávat jejich prdele dřevěnými kůly. Na Jackieho straně je extrémní vynalézavost. Místo svých opičích akrobatických kreací které předváděl za svých mladých let, uplácává z instalatérského harampádí trubkové bomby a masakruje trénované agenty naostřenými klacky. Film měl zkrátka koule a rozhodně se nebál být surově úžasný. Boje se soustředí víc na realistickou stránku a Jackie není tím absolutně nezastavitelným bojovým strojem. Zkrátka ukázka toho jak by se měli dělat akční thrillery. Za mě pět Vietnamských hvězd. Nebo Čínských stejně je to jedno.

• 19.1.2019  13:04
    Happy! (TV seriál) (2017)

Na perfektně sympatického muže středního věku se přisaje imaginární pijavice. Chce totiž po něm aby našel výplod svého puknuvšího kondomu. Toto malé antikoncepční selhání se nachází v říši zfetovaného Satana Klause. Hlavní hrdina který je, jak už jsem řekl, velmi sympatický, milý, příjemný člověk je jako virtuóz. Krásně se zmítá mezi vlnami brutality, komedie, absurdity a mírného dramatu. Obsah je nádherně tvořen litry prolité krve a zvrácených scének jako vystřižených z masturbačních představ průměrného německého občana v latexovém obleku. Dostáváme také nádhernou plejádu všemožně roztodivných charakterů. Příjemně vyhlížejícího pána co rád mučí lidi, který je tam dole ve svých intimních partiích dokonale vyholen. Přesně tak jako panenka Barbie nebo Ken. Mafiánského bosse se vzhledem středoškolského učitele, klátícího své žačky které si chtějí vysloužit hezkou jedničku na vysvědčení. Milovaného svatého Nikolase. Ten si rád hraje s dětmi a chce žít jako Petr Pan v zemi nezemi. Tuto radost dopřává i ostatním dětem když jim láskyplně provede lobotomický zákrok akumulátorovou vrtačkou. Nejsou to ale jen charaktery co dělají tuto grandiózní jízdu tak úžasnou. Děj je jednoduchý. Holka je unesena. Otec jí hledá. Jenže mezi tím se dějí tak absurdně šílené věci, že vám můžu jen doporučit se na to podívat. Rozhodně plný počet.

• 14.1.2019  10:02

Dámy a pánové představuji vám film Manifest feminizmu. Všichni muži jsou po sexu bažící prasata znásilňujíc cokoliv co jen z kraje připomíná ženu. Samozřejmě se při tom řídí anglickým pořekadlem: If her age is on the clock. Then she´s ready for a cock. Celý film se mrcasí od nevidím do nevidím mezi scénkami kdy si hlavní piča neustále stěžuje na to jak právní systém nefunguje. Chápu kdyby tam dali jen jednu zmínku nebo nějak tak. Jenže pičus za kamerou se rozhodl natočit o tom zkurvený dokument. Aby ovšem dokument toho mongoloida nebyl tak nudný dal tam scénu kastrace a důkladnou kolonoskopii lešeňovou trubkou. Jinak se film snaží tak moc udělat z hlavní "hrdinky" oběť, že divák akorát doufá kdy někdo využije svojí pěst aby té kurvě prozkoumal poloměr pružnosti jejího análního otvoru. V prvním filmu jsme hrdince drželi palce protože si užila standardní vesnický gangbang uprostřed lesa. Nyní je z ní nesympatická sociopatka s touhou zabíjet vše co má mezi nohama koule a péro. Samozřejmě to by ale vypadalo zle. Tak nám teda film servíruje dystopii ve kterém by měli být muži drženi v podmínkách jako za vlády strejdy Ady Hitlera. A ven by se pouštěli jen když by měli oplodnit čistou ženu moderní společnosti. Proto doufám, že vyjde víc filmů jako Jack staví dům. Ve kterých bude muž absolvovat veškeré bestiálnosti které ho napadnou na všem co má kozy na hrudi. Ježiš počkat to by ale bylo moc zlé. Když bude film se ženou jako zabíjí muže je to perfektně zpracovaný film o pomstě. Když se ale takový film natočí s mužem je to jen nechutná ukázka tvůrcovo nenaplněných masturbačních fantazií. Myslel jsem že to bude alespoň na jednu hvězdičku ale tohle putuje přímo do kanálu spolu s mým průjmem.

• 13.1.2019  16:41
    Bird Box (2018)

Tak to by mě zajímalo o jaký smysl bude lidstvo připraveno. Příště pokud uslyšíte řvát démonického emzáka z jiného vesmíru tak vám odpadne kokot i s prdelí. Nebo když ucítíte jeho mocný flatulant tak vám exploduje hlava. V dalších scifárnách budete muset být ve vegetativním stavu protože myšlení přivolá žravá monstra v rozsahu čtyři kilometry od vás. Každopádně film je velmi dobrá směsice mystéria, hororu a akce. Musím ale říct, že mě sere jedna věc. Ti magoři kteří nutili ostatní dívat se na ty bubáky by měli být hlavními hrdiny filmu. Pokud mě něco tatíček Darwin naučil tak to, že silnější přežije. Je tedy očividné že evoluce si vybrala mentálně vyrachtané jedince kteří mají očividně zdědit planetu. Všichni ostatní jejichž neurony jsou napojeny tam kde mají být by měli právoplatně spáchat sebevraždu. Další věcí je, že když zelenooký maniak chtěl aby se i novorozeňata podívala na bubáky tak to dle mého odborného názoru bylo proto že ty děti nemají ponětí o konceptu sebevraždy. Tudíž by se nezabili (protože nemají jak) ale zároveň by měli i v budoucnu imunitu proti těm monstrům. Nuže dobrá to jsem zabruslil do čistě teoretického teritoria. Nic méně to neubírá na faktu, že film byl vskutku povedený. Nebál bych se dát plný počet kdyby tam nebyl pětiletý skok a kdyby byl konec trošku napumpovanější akcí. Takže tedy dávám čtyři hvězdy.

• 5.1.2019  19:55

Mám otázku. Proč kurva je něco vystřižené z tohoto filmu? O filmu se tvrdí jak moc kontroverzní je. Jak moc krve, brutality, surovosti a násilí se v něm nachází. Kurva jsou filmy o proti kterým vypadají věci co Jack dělá, jako něco vystřižené z nové Disney pohádky. Existuje Hostel kde týpkovi na férovku ufiknou famfulína. Všechny díly Lidské stonožky kde jsou lidé využívání jako záchod. Srbský film ve kterém se děje tolik zvrácených sraček že by mě unavilo je sem všechny napsat. Ale střelit dítě do kolena a krmit ho koláčem když je mrtvé? Uříznout ženě kozy? Ne to je prostě moc. Takové nekřesťanské scény musí být okamžitě smazány. Kdybych já natočil podobný mástrpiss, dal bych tam tolik surové brutality že bych skončil ve vězení i přes to že by se jednalo jen o film. Je to škoda. Film mohl využít veškerý zvrácený potenciál který měl. Místo toho přidal filozofické blábolení a ubral na brutalitě. Měli nechat Jacka rozpustit dítě v kyselině a donutit jeho matku, aby to co z toho dítěte zbylo, vypít. Je toho tolik co Jack mohl dělat. Lars si měl poslechnout nějaké songy od Řezníka aby popadl pořádnou inspiraci. Chápu že to mělo mít nějaký podtext ale já na podtext z vysoka seru, chčiju, bliju a vypouštím další tělesné tekutiny. Já se nekoukám na film abych si mohl s Platónem a Aristotelem přemýšlet o smyslu existence dlažební kostky. Upřímně jsem film chtěl vidět jen kvůli údajnému brutálnímu krveprolití. Film to byl ale velmi krásný. U různých scén jsem se cítil nejistě což se mi hodně líbilo. Lars dokázal z Jacka udělat opravdu znepokojující monstrum. Musím uznat že film je velmi povedený. Kdyby se tam nacpalo víc provalených břišních stěn, rozdrcených čéšek, rozdrcených varlat a roztrhaného masa definitivně bych se nebál dát plný počet. Vizuální stránka a celková atmosféra byla ovšem strhující. Z vraždy každého člověka byl Lars schopen udělat velmi zajímavou scénu ze které jsem nemohl odtrhnout oči.

• 31.12.2018  09:23

Zapomeňte na Černobylskou nukleární zimu nebo déšť zvratků z pátého patra. Tohle je počasí které vás opravdu překvapí. Ano někdo byl skutečně schopen vytvořit šesté pokračování. Seriozně je to absolutně jedna z těch nejohyzdnějších zrůdností kterou nám může jakýkoliv kinematografický počin nabídnout. Naštěstí je tento film podán s tak velkou dávkou IQ drtící stupidity že se to opravdu nedá brát ani trochu vážně. Je vidět že ty hýkající aborti kteří vytvořili tuhle sračku fakt nevěděli co a tak prostě do této věci hodili vše co jim losování z krabičky kokotin nabídlo. Proto dávám filmu tři hvězdičky a ne odpad. I přesto že si to nezaslouží být ohodnoceno jakýmkoliv jiným hodnocením. Teď už nás jen čeká tsunami sraček, nukleární zombie holokaust, déšť hořících potracených dětí a vichřice ze syfilisu.

• 20.12.2018  21:47
    Aquaman (2018)

Vodník Česílko napumpoval bicáky v posilovně, popadl oblíbené vidle paní Milady z vedlejší vísky a směle se vrhl do chladných vod Vltavy kde společně se slečnou Wassermanovou chtějí zabránit expandujícímu impériu mořských paniců. Film nám naservíruje rovnou pod žábry podmořskou rasu tak stupidní že jim nestačí vláda nad 75% planety země. Oni z nějakého důvodu chtějí dobít i naší suchou domovinu. Děj se motá kolem dvou bratří kteří si chtějí dát po hubě protože už tu není máma která by jejich sourozeneckou hádku mohla přerušit. Po té co vidíme mladšího bráchu skoro vopíchat Aquamana vidlema se Aquamanl vydá na cestu hledat archu úmluvy (Sory ale ono to hledání těch prastarých, pozlacených vidlí je jako vystřižené z Indiana Jonese). Naštěstí mu na cestě pomáhá zrzavý důvod proč jsem z filmu ani na vteřinu nespustil oči. Mezi tím se po jejich stopách vydává negr ve skafandru. Naštěstí ho Aquaman vypráská zpět až na plantáž bavlny a může se směle vydat zachraňovat planetu. Přeskočme děj rovnou k tomu důležitějšímu. Aquaman získá posvátné jezerní vidle a vydá se na bitvu. Tahle podmořsky vesmírná sci-fi střílečka je absolutně k nerozeznání od té co byla už asi trilion krát ukázána ve Star Worst (Až na to že je mnohem epičtější). Tentokrát tady občas někde propluje bublinka aby diváci poznali že se vše děje ve vodě. Aquaman pak jde souboj na vidličky se svým mladším bráškou. Po té co se párkrát píchnou tam přijde maminka, ukončí rozepře a z Aquamana je právoplatný král tři čtvrtiny celé planety. Film byl každopádně boží. Bylo to barevné, vtipné, svižné a akcí to bylo napumpováno víc než Jasonovo bicáky. Na film se krásně koukalo a nebyly tam žádné vyblitě temné scény jako v jiných filmech od DC. Rozhodně plný počet.

• 9.12.2018  10:41

Dříve tak jednodušší vesmírní myslivci se změnili na téměř filozoficky smýšlející rasu. Děj se zdá být jednoduchý dokud ovšem nedojde ke konci kdy si uvědomíte jak moc stupidní to vlastně je. Zkráceně řečeno. Predátoři létali celou dobu na zem jen proto aby se mohli křížit s lidmi. Ale ne jen tak s normálními. Hledají zde pouze autisty protože autisté jsou další krok lidské evoluce (ne nedělám si prdel to tam fakt řekli). Film nám začíná tím že se sejde grupa labilních zelených mozků na cestě autobusem. Ti pak musejí utíkat protože z ordinace utekl nebezpečný pacient který chce pomoct lidstvu aby ho ostatní Predátoři nezničili. Při své samaritánské práci ovšem masakruje vše živé co je na dostřel jeho plazmového děla protože přesně takhle se přeci choval i Gándhí. Moderní filmy se samozřejmě nemůžou obejít bez genetických modifikací. Když si myslíte že hrozba z minulých filmů nedí dost hrozivá tak ji geneticky upravte ala film Gremlin 2, Vetřelec 4, Underworld atd. Takže jsme dostali nasteroidovanou verzi Predátora který má odolnost průměrného obrněného transportéru a který musí být ke konci filmu zredukován na kvadruplegika aby nepředstavoval žádnou hrozbu. Film to je dobrý, svižný s ničím se to nesere a některé scéno jsou tak absurdní že se nedají ani brát vážně. Takže za mě si tento vesmírný lov zasluhuje 3 solidní plazmové výstřely.

• 2.12.2018  18:54
    Městečko South Park (TV seriál) (1997)

Pojebaně vymrdaný, zkurvený, hovnomrdající, myši do prdele srtkající, zhnisané urážky lidské existence. Tenhle zkurvenej námrd jsem začal sledovat jen kvůli těm vyjebanejm vulgaritám, kurva. Seru tvojí mámu když jsem si jako pičus později uvědomil že to má kurva nějakej podtext a zasranou satiru. Málem jsem si urval péro a sežral ho s hovnama že žumpy když jsem pochopil že to cílí na nějaké zasrané, zmrdané, zpičené politické pičoviny. Jako malej zkurvysyn jsem si jako kokot chcal do prdele protože pro malého buzíka nebylo nic víc k pochcání než když někdo přisral slovo kurva. To jsem se pak mohl zesrat smíchy. Zhnisaná pochva staré důchodkyně. Mrdání posraných vnitřností. Kondom z krysí srsti. Blití vysraných očí vy mrdky. Rozhodně si tento intelektuálně založený seriál zaslouží plný počet.

• 2.12.2018  18:46

Nejlepší zombie film všech dob. Absolutně bez debaty. Na rozdíl od všech ostatních zombie filmech které spoléhají na počet rozcáknutých vnitřností a lebečních útrob. Tento film si silně zakládá na dokonale špičkové vizuální komedii které se Edgarovi povedla nejlépe ze všech filmů které kdy natočil. Dokonale se zde ukazuje tupost a ignorace hlavních postav ze kterých se potom stává banda odstřelených profíků (doslova. Většina z nich pochcípá). Čeho si cením ještě víc je že konec filmu není otevřený jako piča ovulující středoškolačky. Má to krásně a elegantně vyřešený konec, což je u zombie filmů absolutně nevídaná záležitost. Nevím čím to je ale film mě dokáže pokaždé rozesmát. Nejsou tam stupidní vtipy na jejichž pochopení vám stačí zapojit čtyři neurony které vám fungují. Humor je inteligentní na to že se jedná o takový žánr. Za mě si tedy film vysluhuje plný počet.

• 18.11.2018  13:58
    Temné síly (2018)

Absolutně neoriginální kokotina o skupině mladistvých kteří bojují proti zlé nadvládě dospělých. Je to jako dívat se na film o vzpupném spratkovi co nechce bydlet s rodiči a proto utíká z domova. Ovšem tentokrát tam dosadíme superschopnosti. Nacházíme se ve světě kde telekineze, díky které můžete trhat asfalt jako toaletní papír a házet vzrostlé stromy jako párátka, je méně mocná než flusání ohně které vypadá jako když zapálím Rexonu. Kdyby se tvůrci alespoň snažili o to udělat to nějak originální a záživné. Jenže oni se řídí furt tím samým postupek který jsme mohli vidět už u bezpočtu všemožných podobných kokotin tipu Somálské Hry, Divergence a Bludišťáci. Absolutně neoriginální bez jakéhokoliv překvapení. Hlavní hrdinka narazí na skupinu uprchlíků, do jednoho se zamiluje, musí bojovat proti nadvládě dospělých kterým jde o vyšší dobro které ti malý parchanti nevidí. No a zkuste mi říct že jste tuto sračku už neviděli. Za mě ubohá skomírající jedna hvězdička ani nevím za co.

• 31.7.2018  18:55

Jedi princezna číslo dvě našla rachitického Robinsona, snaží se ho donutit aby jí naučil jak používat vesmírnou magii a máchat velkou fluorescentní tyčkou. Tak to jsem vysvětlit jednu část filmu. Mezitím se skupina galaktických džihádistů snaží podkopat plány vesmírných nacistů. Celou dobu u toho kecají o nějakých pičovinách s palivem, únikových modulech a dalších sračkách, že držím palce aby je fotonová děla rozesrali do všech koutů galaxie. Mezi dostanou tvůrci na plátno tolik nesympatických a zbytečných postav a nechají je dělat všemožné pičoviny. Upřímně je tohle nejslabší díl z celé série. Děj se táhne od prdele do nikam. Není to nejhorší. Vizuální efekty jsou absolutně boží a vesmírné bitvy taky. Jenže mě úplně bolelo jak moc potenciálu tento film rozsekal světlovým klackem. Mohlo to mít víc. Lukáše Nebekráčila tam nacpali absolutně ale absolutně zbytečně. Zapojuji své dvě funkční mozkové buňky ale nemůžu přijít na důvod proč tam byl. Možná jenom proto aby obézní fandové Star Wars nezačali hlasitě bečet a hýkat. Možná tento komentář bude znít jako že je film sračka ale jde spíš o průměrné sci-fi s boží scenérií. Dávám proto tři hvězdné války.

• 16.7.2018  23:12

V jedenácti letech jsem psal knížku z postapokalyptického světa. Ta kniha neměla žádný děj a všechno co se tam stalo jsem si celé vycucal z prdele aniž bych nad tím přemýšlel. Kdybych věděl že se podle takových kokotin dělá film tak bych hned poslal sedm nedokončených stránek do filmového studia. Tahle kokotina má tolik děje kolik by se za useknutý pahýl vešlo. Není tam žádné vysvětlení. Věci se prostě dějí. Jako kdyby to bylo složené z malých klipů z youtube. Ve filmu rozjel Donald Tramp svůj chemtrails projekt do extrému až vyhladil USA. Teď tam je několik nebezpečných supergangů- Prostěradláci, Ovocnáři, Pluhaři, Hřebíkáči, Ruletáři a to je asi tak všechno. Tyto mocné supergangy dohromady čítají méně členů než průměrná třída na základní škole. Máme zde charaktery tak otravné a zbytečné že je bolest se na ně koukat. Jedna holka se tam mrcasí půlku filmu jen aby jí pak ustřelili hlavu. Negři žerou lidi a bílí je znásilňují. Jediný důvod proč této ploché píčovině je že si myslím že autor snímku nechal scénář napsat svému desetiletému synovi. Jedna hvězdička a film mi může děkovat.

• 16.7.2018  23:01
    7 životů (2017)

To byla nečekaná podívaná. Děj je absolutně opak filmu Potomci lidí. Místo problémům s málo dětmi je zde problém s přelidněním větším než na cikánském sídlišti. Film nám dává 7 klisniček. Naštěstí se na ně dá koukat 2 hodiny aniž by to člověka nějak mohlo zhnusit. Každá je jiná, každá má jiný účes a jinou osobnost a každou se podaří zabít v době kdy si jí oblíbím. Upřímně můžu říct že jsem čekal úplný opak toho co jsem dostal. Čekal jsem 7 stejných žen které jsou speciálně vycvičené jako účinné komando a pomocí svých nadpozemských schopností porazí armádu aby svrhli nějakou diktátorku. Místo toho dostávám celou duhu rozdílných charakterů a osobností které všechny ztvárnila jedna jediná herečka. Navíc ještě k tomu bravůrně. S překvapením ovšem z celého filmu vyšli živé jenom dvě sestry což mě trošku naštvalo ale zároveň potěšilo protože jakýkoliv obyčejný filmový tvůrce by jich nechal přežít alespoň šest. A ten konec byl absolutně dokonalý. Mrdat na to. Nejprvá jsem si myslel že dám jen čtyři hvězdy ale teď dávám plný počet. Sice slabý ale plný

• 11.7.2018  21:11

Ty pyčo. To byl kulervoucí závěr. Film měl všechno. A tím všechno myslím předvídatelnost. Nestalo se nic co by mě ani trochu překvapilo. Všechny tyhle náctileté postapo pičoviny jako Somálské hry, Divergence a další pičoviny se omílají tak moc že se divím proč se na to dívám. Celý tento zvratek jsem si odvyprávěl pomalu dřív než vůbec začal. Nenechte mě ani povídat o absolutně nesympatických, iracionálních postavách jejichž inteligence je menší než počet napínavých scén v celém filmu (tím myslím negativní IQ). Jediný důvod proč dávám filmu tak vysoké hodnocení je ten že tam některé postavy umírají. Jinak se z celé postapo demoliční apokalyptické šlamastiky dostávají naše postavy jenom pomocí Deus ex machina. Ta zachraňuje prdel těmto pičusům častěji než si je zachraňují oni sami. Nejhorší ovšem přijde část když se zamyslíte nad tím jak tento svět vlastně funguje. Je tam masivní organizace schopna vytvořit ekosystém pro bandu buzíků co má masivní zdi a zabijácké roboty na ochranu. Nebylo by tak těžké to využít na ochranu před zomb... Seru na to nechci rozepisovat debilitu této filmové série na deset stránek a tak jenom řeknu že jde o sračku.

• 10.7.2018  16:37

Mravenčák a Vosa. Celý film je jen ukázka toho jak moc je Mravenčí muž k ničemu. Ve filmu je Pavel Ruda obsazen jen proto aby dělal komediální scény (a nějakou zkurvenou anténu). Jinak je celý film zaměřen na Pymovic rodinu kteří chtějí dostat mamču z nebezpečného světa zářivého spermatu. Pavlík se tam čas od času promenáduje a se svou skupinkou imigrantských kamarádů posere co se dá. Mezitím po nich jde cikánka navlečená ve futuristickém kostýmu Ku-Klux-Klanu. No je to šílená jízda. Jediné momenty kdy se film zastaví je v době kdy se blábolí o kvantových hatláma patláma pičovinách které stejně nikoho nezajímají. Jinak je to ale super film. Má to spád, vtip, akci, příběh a dobré efekty. Za mě plný počet.

• 18.5.2018  23:00
    Deadpool 2 (2018)

Terminátor 2 byl lepší než jednička. Vetřelci byli lepší než Vetřelec. Deadpool 2 je úplně stejný jako Deadpool až na to že je v něm všeho víc. Vtipné scény, reference, akce, mutanti, prolamování čtvrté zdi, brutality, absurdity a celkové úžasnosti. Spiderman na kokainu si zabalil pytel zbraní a šel na výpravu, zachránit tlustého cikána s teplýma ručkama. Musí ho totiž zachránit před regulérním Terminátorem. Problém nastal v době kdy si uvědomili že Arnold je moc starý. Aby toho mohl dosáhnout musí si najít pomoc. Kovový týpek, Afričanka, Taxikář co sere na ulici, Gay klučík a Hentai girl musejí spojit síly aby tlustého cigoše zastavili před vraždou která by ho poslala na cestu zločinu. Před tím se stanou věci s náklaďáky a vězením atd. To rozebírat nebudu. Každopádně jde u úžasné veledílo. Jakožto nadšený, 200 kilový, autistický čtenář komiksů jsem hýkal dvakrát tak často než ostatní lidé kvůli vtipným referencím. Za mě tedy čistá pětka.

• 14.5.2018  18:29
    Noční hra (2018)

Vskutku povedená napínavá komedie ve které se příjemně vrstvila absurdita noční hry. Opravdu skvostný kousek. Později začnete pochybovat o tom co je a co není hra. Každopádně to dokonale vyvrcholilo. Zajímavé je že to funguje jako oboustranný meč. Pokud by to totiž někdo pojal čistě jako krimi thriller tak by se z toho vyklubal obstojný krimi thriller. Místo toho tam dosadily skvělé hlášky, sympatické herce (sexy Ráchel) a dodali mnou ještě neviděný příběh ve kterém se skutečně mohlo stát cokoliv. Za mě si film zasluhuje pět hvězdiček. Sice těstě ale i to se počítá.

• 26.4.2018  23:07

Je toho na mě moc. Pokud bychom tohle brali jako doslovný konec celého MCU. Začal bych demonstrovat a znásilňovat mrtvoly mého běsnění. Opravdu velmi kulervoucí záležitost toho největšího kalibru. Nečekal jsem že mohu být překvapen vzhledem k tomu že jsem nad tímto filmem přemýšlel více než pedofil na dětském hřišti který se nechce nechat chytit. Nakonec jsem byl málem vyveden z kina protože jsem několikrát zařval více než při mnohonásobném orgasmu. SPOILER-Thanos dostane to co chce a všichni umřou až na ty důležité. Prostě plnohvězdičkový zážitek.

• 5.4.2018  20:47

Není to nic složitého. Je to jako porno. Můžete přijít v polovině filmu a i přes to budete chápat přesně o co se jedná. SPOILER-Obří robot se mlátí s obřím monstrem. Jsem zklamán že děj je tak jednoduchý? Ani omylem. Negr se potká s malou holkou při kradení železa a při tom je omylem naverbují do souboje s obřími monstry. Hned po té co se negr probojuje skrz obří roboty jdou skutečně bojovat s obřími monstry. A mě to vůbec nevadí. Děj je mi absolutně u prdele. Jediné na co se chci podívat je to jak si monstra a roboti dávají přes držku jako dva ožralové o půlnoci v hospodě. A přesně to jsem dostal. Jednu hvězdičku ubírám za tunu nelogických píčovin které mě doslova bily do očí. To je jinak všechno co bych k tomuto CGI námrdu mohl vytknout. Nemohu posoudit děj protože jsem se zajímal jen o kolosální rvačky, a to jsem dostal. Za mě tedy 4 hvězdy.

• 9.2.2018  16:30

Takže takhle to bylo. Když podivný muž potká ještě podivnějšího muže s podivnou vizí vytvořit ten nejobskurněji abysmální dílo všech dob, víte že to nedopadne dobře. Film pro vás bude fungovat i když neuvidíte The Room. Je ale rozhodně lepší se na to kouknout protože pak mnoho věcí lépe pochopíte. Nejvíc mě fascinovala řeč jednoho herce na začátku filmu. Lidé na ten film stále chodí do kina a citují ho. To neuvidíte u filmu co před deseti lety vyhrál Oscara. V roce 2003 vyhrál Oscara film Chicago. Dejte dvě kina vedle sebe. Zkuste v USA ohlásit, že se v jednom se hraje The Room a v dalším film Chicago. The Room bude praskat ve švech zatímco v sále na film Chicago si klidně můžete vyleštit péro protože tam budete sedět sám. A o tom je i tento dokument. Tommy chtěl vytvořit něco na co by mohl být pyšný, za co by ho lidé mohly obdivovat a za coby se stal slavným. Nikdo ale nikdy neřekl že to co vytvoří se musí lidem líbit. Hitler je také jednou z nejznámějších osobností v historii i přes to že neudělal nic pěkného. To samé platí pro Tommyho. Kvůli jeho zločinu kinematografie se vyprodávají sály a jsou z nich slyšet citáty které herci pronášejí. Tento film je právě o tom jak se něco takového povedlo. Za mě čtyři hvězdy.

<< předchozí 1 2 3 4