Madam Web (2024)

Všechno na tomhle filmu je hovno. Scénář je hovno. Herecké výkony jsou hovno. Dakota je prkno na které byla dřív nejkvalitnější mezera mezi zuby. Jen na bloncku se dalo dívat. No a režije byl doslova epileptický záchvat. Nedivil bych se kdyby mi doktor řekl, že po tomto filmu mám několik sraženin v mozku a zbývá mi jen pět dní života. Všechno je tu doslova sračka. Ovšem jedna věc se tomu nedá upřít. Je to zábavné. Nepamatuji si, že jsem někdy byl na filmu v kině který by mě dokázal tak rozesmát jako právě Madam Pavučinka.

All of Us Are Dead (2022) (seriál)

Viděl jsem tuny zombie filmů a musím oficiálně dát seriálu medaily. Za první místo největších retardů v zombie filmu nebo serálu. Občas se stane, že je postava osvícena a zapne se jim pár posledních funkčních neuronů které zůstaly v té bažině které oni říkají mozek ale jinak se postavy chovají jako kdyby si 90% jejich inteligenčního kvocientu zapomněli doma s domácím úkolem. Jenže kde Bůh vzal tak Bůh přidal. I přes to, že hlavní hrdinové bojují jak gladiátoři proti hordám nemrtvých nebo sprintují jako Etiopské děti před občanskou válkou tak to všechno zvládají celé tři dny jen s odpočinkem bez jídla. Nejsem žádný atlet ale tři dny bojovat jako John Wick bez jídla je absolutní sračka když jste ještě na střední škole. Navíc ti pamrdi by nezabili mouchu i kdyby měli nukleární bombu. Největší počet zabitých zombíků mají buď lidi s luky a šípy nebo kráva se zlomenou násadou od koštěte. Dejte hlavní postavě brokovnici a zabil by tak maximálně svou šanci na přežití. Přísahám, že jediný důvod proč přežili je to, že jim musí škola dávat do oběda víc steroidů než dostávají ruští atleti, protože není možné aby dělali tyhle sračky které by po třech dnech skolily i špičkového atleta. Zase nemůžu být takový negativní pičus. Je pravda, že hlavní postavy by se dokázaly navzájem seřvat kvůli tomu, že někdo špatně mrká nebo dýchá ale zase je to zábava. Vymýšlejí totální píčoviny a zajímavými způsoby se dostávají ze situací kdy už skoro nemají naději. I když jim občas pomůže Deus Ex Machina. Je to zábava když prostě vypnete mozek nebo jste zhulený. 3 nemrtví z pěti.

Neporazitelný (2021) (seriál)

Jakožto obrovský fanda komiksů tak jsem prostě leštil bambus tak silně každou epizodu, že jsem si popáleninami z neustálé masturbace spálil předkožku a nedobrovolně ze sebe udělal žida. Samozřejmě jsem věděl co se v seroši stane dřív než se to stalo a to mám moc rád. Nijak drasticky se to neodchyluje od komiksů a to je vše co po seriálech žádám. Tvůrci kteří tvoří seriály a filmy podle komiksů by si měli dělat poznámky protože vše co Invincible udělal správně udělal snad ještě lépe. Protože to co máme v komiksech je často i vylepšeno. Například boj Ligy Zbytečných s Mistrem kníračem změnily z dvoustránkového masakru na vysokooktanovou kulervoucí jízdu. Jeden celý díl je o tom jak se snaží fotříka zastavit od srdceryvného shledání se svým synem kdy na něj hodí všechno a on se i přes orbitální lasery a techno zombie promrdá holýma rukama až k hentai kaiju monstru. Poslední díl je jedna velká fatalita z Mrdal Kombajnu kdy každý člověk v okruhu deseti kilometrů zjistí jaké to je změnit se na pomazánku. Z některých sraček které předvedou na konci blednou i Happy Tree Friends. No a J.K Simons jako Omni Man je vrchol dabingu. Každé slovo které řekl jako Omni Man způsobilo malý výtok preejakulační tekutiny. Dokud ovšem nepřišel konec kdy zválcoval svýho syna jako kus plechu. V ten moment začal citovat komiks slovo od slova a já stříkal jako požární hadice. Má varlata připomínají seschlé kusy sto let starého ovoce i týden po dokoukání tohoto mistrovského díla. Nemám nic negativního co bych řekl o první sérii.

Officer Downe (2016)

Tohle mi přijde jako jeden z těch filmů které najdete omylem na VHS která se válela za kontejnerem vedle pošlého bezdomovce. Neměl bych filmu dát takové nízké hodnocení. Všechno z komiksu tam je a to přesně po filmech podle komiksů chci. Jenže produkční hodnota je nižší než u porno parodií. Hlavní postava dokonce i vypadá jako nějaký slizký pedofil který jako by vypadl z Německého porna z 90. let. Hledal jsem jaký je rozpočet ale nic jsem nenašel. Pravděpodobně to natáčeli vždycky poté co vykradli nějakou večerku. Když přijde akce tak přichází momenty které u mě vyvolali druh epilepsie který ještě nebyl doktory zaznamenán. Dívat se na akci v tomto filmu je jako vnímat svět kolem sebe když spadnete z kopce. A sice jsem pro absolutní komiksovou adaptaci ale proč tam kurva mají hlavní záporáci zvířecí hlavy? Je tam sup, lev a tygr co velí městskému zločinu. To je asi ukázka toho, že decibely z koncertů na kterých Joe Casey hraje mu z hlavy vydunily drtivou většinu funkčních neuronů které postupně nahradil tunou kokainu v backstage. Víc k tomu nemám co dodat. Akce je zkrátka hrůzná. Hlavní postava jen stojí a vždycky do něčeho střelí nebo je to noční můra epileptiků. Rozpočet filmu je nižší než jeho hodnocení a herci jsou občas jen tupá polena která hrají hůře než nějací vidláci kteří natáčejí ve stáji porno se svojí kobylou. Jedna hvězdička za to, že komiks se dá alespoň číst.

Mortal Kombat (2021)

Tenhle Mortal Kombat mohl být absolutně skvostný. Mohlo se jednat o koncentrovaný vývar toho nejlepšího a nejdivnějšího z her ale my dostali takovou Hollywoodskou polévku z pytlíku. Jako první postavy. Hlavní obličeje celé hry jsou Sub-Zero a Scorpion. To je vše. Dokonce i svého fotra jsem viděl víckrát než ty dva zmrdy. Scorpion byl zredukován na Deus ex machina kdy ho vyvolali jako Pokémona do závěrečné bitvy. Co mě asi štvalo nejvíc je asi vážnost filmu. Mrdal Wombat se zdá být šíleně vážná hra ale není. Všechno co tam je je tak moc přehnaně šílené, že to člověk nebere vážně. Je to doslova masturbační představa toho co si desetiletí kluci myslí, že je cool. Ninjové, bojující s kyborgy, bohy, kentaury a ženskými co mají kozy jak basketbalové míče. Co udělal film dobře. Boj Jaxe s Kladivářem. Bylo to přehnané hloupé ale zábavné a ta fatalita byla super. Ta samý ta absurdní sračka kdy Bruce Lee vyčaruje draka. Mohlo to být víc barevné s více šílenými postavami jako třeba Mortaro což je kentaur co střílí z ocasu laser. A hlavně brutalita. Na to, že je to tvořeno po nejbrutálnější hře v historii země tak jí tam je jako šafránu. Nemůžu být ale úplně zapšklý zmrd. Akce byla na Hollywoodský film nadprůměrná a nebyla sestřihaná víc než obřízky v koncentračním táboře. Film byl furt zábavný jen prostě mohl být víc šílenější. Tři hvězdičky. Zkrátka průměr.

Nikdo (2021)

John Wick dostal krizi středního věku a místo masakrování armády nájemných vrahů se pustil do smažení vajec a chození do práce. První věc kterou je tento film lepší než Jonášek je ten, že hlavní postava není nezničitelný stroj na zabíjení. John Wick je absurdně šílená jízda kde vidíme jak Reeves přežije věci ze kterých by bledl i Terminátor. V řádu pár dní zmasakruje armádu větší než byla u Thermopyl, nechá se srazit autem, přežije pád z pátého patra a v průběhu této bouře sraček se ani nestihne vysrat. To neplatí o masomlejnku s ksichtem Saula Goodmana. Ten si nechá rozbít držku když jeho rodině vyhrožuje pár kriminálníků ale jakmile jeho dcera hledá náramek s Hello Kitty tak rozpoutá peklo na zemi kdy spustí tornádo plamene a olova na kohokoliv kdo má ruský přízvuk. Byl jsem velmi skeptický ohledně Saula v akčních scénách ale tihle zmrdi to umí roztočit o sto šest. Oni dokonce udělali z Lloyda akční superstar. Mám 92 let starou pratetu a jsem přesvědčen, že tihle týpci by s ní natočili film tak akční, že by Bruce Lee změnil barvu ze žluté na bílou. Jediné co mi na tomto filmu vadilo je konec. Je to sice vysokooktanová akce plná krveprolití a masakru ale přijde mi, že si hlavní charakter mohl zahrát na Kevina a udělat z železářství brutální pastičku na lidi. To je jen takový detail. Rozhodně ale hodnotím kladně protože moc kvalitních akčních filmů se dneska nevidí.

Like House (2021) (pořad) odpad!

Slova mi došla. Zde selhává lidská řeč i rozum. Tohle patří do kategorie: "Pokud to neuvidíš tak tomu neuvěříš." Pokud existuje Bůh tak kvůli tomuhle plánuje způsob jakým nás ztrestat. Pokud by někdo natočil jak si dítě s downovým syndromem hraje s potraty v domečku pro Barbie tak by jste nepoznali ani rozdíl. Až tohle dotočí tak si to pořídí Kim Čong-un aby to mohl nonstop pouštět lidem kteří chtěli utéct přes demarkační linii. Čistá nesympatičnost těch falešných buzíků a přetvařujících se čubek pro mě byla více odpuzující než měsíc stará nafouklá mrtvola která se vyplavila na břeh po povodni. Bylo by mi víc po chuti strávit týden v té vile s usvědčenými sériovými vrahy jako John Wayne Gacy a Ted Bundy než abych musel trpět v přítomnosti těch pravděpodobně nejméně zábavných lidí na planetě. Poslouchat sto let starého týpka který má alzheimera a každé slovo opakuje dvakrát tak pomalu, že mu vyřčení jedné věty zabere deset minut je mnohem zábavnější než poslouchat tyhle manekýny. Říká se, že oči jsou okna do duše. Já jsem ale zastánce toho, že pokud má člověk odvahu o sobě říct, že je influencer tak žádnou duši nemá. Na to stát se influencerem musíte nejprve ztratit duši. Ta vila je nyní inkubátor největších karcinogenů v historii planety země. Zvládl jsem momentálně čtyři epizody a musím říct, že ani Španělská inkvizice nevymyslela brutálnější způsob mučení. Tahle banda kokotů má slávu jen proto, že holky které ještě neprošly pubertou nevědí nad čím leštit škebli. Co se těch čubek týče tak ty mají shlédnutí jen proto, že náctiletí zmrdi ještě netuší co je to Pornhub. Chápu, že ty krávy se v podstatě živí tím, že nad nimi si tahají šulínky náctiletí potrati ale jakmile by zjistili co je Pornhub tak by každá kráva z té vily ztratila 99% svých odběratelů. Odpad.

Divergence (2014)

Trvalo mi dlouhá léta dokoukat tuto sračku apokalyptických rozměrů. Kdyby mi někdo odvyprávěl děj tak bych se ho zeptal jestli mi popsal Bludišťáky nebo Somálské hry protože mezi těmi sračkami je rozdíl jen mezi tím jak jsou různé postavy otravné. Jako ve všech postapo hovadinách pro náctileté je i zde svět segregován do skupin. Nevím jestli jsem rád nebo jestli jsem smutný, že tento žánr teen armagedonských sraček končí. Mám problém s nepohyblivou žlučí a nefunguje mi moc dobře dávivý reflex a tyto filmy jsou jediné co mi je dokáže rozpohybovat jako zemětřesení mimo Richterovu stupnici. Kdybych si měl vybrat jestli budu žít mezi mormony, intoši, hipíky, soudci nebo buznami hrající si na policajty a vojáčky tak bych raději frčel tramvají na konec města se stát bezdomovcem. Nejvíce času musíme strávit mezi neohroženými kteří nevypadají jako brutální elita a ochránci města ale jako parta buzniček z uměleckého lycea střední školy. Celkový testosteron této skupiny krotupřísných nagelovaných borečků je nižší než v prvním ročníku základní školy. Samozřejmě, že hlavní nejméně sympatická dívčina je čímsi speciální a započne masivní puč proti celé vládě. Zajímalo by mě jestli by se dal vytvořit originální příběh se středoškoláky v nukleární pustině. Tomuhle ale fakt nejde dát nic jiného než jedna hvězdička asi protože s přibývajícím věkem měknu.

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Nebudu lhát. Je to mnohem lepší než první JLA který je jako dort který společně upekla ta autistická dvojka Wheedon a Snyder. Jeden tam lil temnotu a druhý duhu a radost a pak z toho vznikl prapodivný kočkopes na kterého se dalo dívat ale stejně jako kočkopes i ta předešlá JLA byla prostě omyl přírody co neměl nikdy existovat. Tohle je sice dobré, charaktery dostávají víc prostoru, tón se nemění jak na rozjebané mandolíně. Ono by to bylo bez problémů jenže ta délka. Možná za to může můj autizmus ale dávat neustále pozor při 4 hodinovém filmu pro mě bylo utrpení. Za dvě hodiny se skoro nic nestane. Sice dostaneme nejaké info o různých postavách ale to vše by nemuselo existovat kdyby už před tím natočili o nich filmy. Místo toho dostáváme info o židákovi co zachrání holku co neumí řídit a Česílkovi na steroidech který čumí na kostru svého předka. Navíc ty zpomalené záběry. Občas je ten sloumoušn super ale já se bál kdy ho dají do filmu kvůli dramatickému efektu při pití vody. Hlavní záporák alespoň nevypadá jako extra postava z videohry Mortal Kombat 4. Po tom všem co se ale stalo v té nechutné monstrozitě jménem Batman vs. Superman tak nemohou být Batmanovi činy brány jako nic než jen čisté zoufalství. Jsou jen tři důležité postavy Flash protože všechny zachránil. Cyborg protože umí komunikovat s techno krabicemi a Superman protože je mocnější než kdokoliv z JLA. Ostatní tam mají asi takový účel jako kartonové kulisy v divadelní hře dětí ze školky. Zkrátka je to dobrý film jen ta délka to všechno kurví a jsem si 100% jistý, že zrušení zpomalených scén a vystřižené zbytečností by tomu určitě vysloužilo silnou 4 hvězdu. Za mě ale bohužel jen 3

Pramen věčného mládí (2003)

Nevím jak přesně toto dílo ohodnotit. Jako malý jsem chtěl vidět film Gladiátor a tak jsem čekal než moje matka půjde do říše spánku abych ho mohl vidět. No a Gladiátor skončil. Jediné co zůstalo byla hodina a půl naplněná lízáním cecků protože něco jako penetrace kundy nesmí být ukázáno v erotickém filmu. Nicméně tento počin byl mé první uvedení do světa erotiky a já jsem za to vděčný. V době kdy jsem to ale viděl jsem přemýšlel víc než Sokrates nad tím proč kurva šukají kvůli pramenu nesmrtelnosti. Pravděpodobně se to nikdy nedozvím. Mohl bych se na to podívat znovu ale můj vkus pro porno se změnil. Rád bych napsal jak moc ale pravděpodobně by mně to dostalo na doživotí za mříže nebo rovnou na elektrické křeslo. Nedělám si srandu. Složka do které si ukládám věci nad kterými leštím svícen je horší než důkazní materiály které má FBI. Ale musím stejně vzdát hold tomuto filmu protože mně naučil proč z mého penisu teče bílá tekutina. Naučil mě magii tahání šulínka a naučil mně i jak si přivodit karpální tunel dvanáctinásobnou denní masturbací. Dávám tři protože jsem milý a nechci tento film nadhodnotit ani urazit.