forsberg

sběratel ovcí

Skype: bibi.forsberg

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 1.3.2016  22:43
    Oscar 2016 (TV pořad) (2016)

Čtyřhodinové čekání zda Leo dostane Oscara skončilo happyendem, dámy měly překrásné šaty, Sam Smith zhubnul a porazil Lady Gaga, které bych to přála víc a vůbec by to celé bylo pěkné a důstojné a blýskavé, kdyby se Chris Rock nerozhodl, že bude imrvére plkat o nebohých černých hercích, kterým ošklivý Hollywood odmítá dávat oscarové role a beze zbytku tak naplnil staré známé pořekadlo, že totiž čím víc s s hovnem sereš, tím víc smrdí.

• 14.3.2015  21:39

Velmi poetické vzpomínání starousedlíků na čtvrť, která byla nenávratně ztracená už v dobách, kdy byli ještě malí caparti. Ale i když ze starého Josefova zbylo jen torzo, procházíme-li nad ránem, ještě v tichu, jeho křivolakými uličkami, jako bychom za sebou slyšeli kroky jeho dávných obyvatel.

• 1.6.2014  00:56

Slušelo by se napsat, jak si cením Krvavého diamantu, protože poukazuje na genocidu ubohých obyvatel Sierra Leone námi bělochy, dychtícími po diamantech, ale popravdě - byla jsem ztracená už v momentě, kdy jsem uviděla Djimona Hounsou a uslyšela ten neskutečný soundtrack.

• 6.4.2014  21:05
    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)

Celkem zábavný cestopis s francouzským kuchařem, který v různých koutech světa uvaří a ochutná možné i nemožné a taky ani na chvilinku nezavře pusu, takže mne obzvlášť potěšil díl o Japonsku, kde si Fred vzal do úst tak obrovskou ústřici, že nemohl dobrých pět minut říct ani slovo.

• 26.7.2013  19:17

Chtěla jsem původně hodnotit třemi hvězdičkami, protože Brad Pitt zachraňuje svět jen tak zlehka, aby zůstal pořád pěkně učesaný a na můj vkus se tváří až moc betasamecky, ale maximálně vydaření zombíci zvedli hodnocení ještě o jednu.

• 9.7.2013  00:09

Po dlouhých devětatřiceti letech sesazen Zardoz z prvního místa na žebříčku wtf filmů. Teď se to možná nezdá, ale jednou budou Pole v Anglii kultovním filmem pojídačů lysohlávek, kteří na jeho počest uspořádají každý rok průvod s alegorickými vozy, na kterých budou znázorněny ty pěkné statue scény.

• 20.6.2013  15:18
    Muž z oceli (2013)

Pohodlně usazena v plážovém lehátku na půlnoční premiéře, přála jsem si být osmiletým prckem, který, zdrcen děsivou scénou s porodem posléze pookřeje ve chvíli, kdy Superman dostane ten pěkný obleček a poslední půlhodinu filmu už jen nadšeně tleská ručičkama nad hrdiny, kteří po sobě házejí vlaky a bourají mrakodrapy. A pak bych šla domů a zeptala se maminky, proč taky nemám dva tatínky a úplně by stačilo, kdyby Robin Hood byl jen jeden z nich.

• 20.6.2013  15:10

Vtipné dílko. Obzvlášť tu část scénáře, kterou napsala Rosamunde Pilcherová na motivy Zkrocené hory, ocenili diváci v kině hurónským smíchem. A tak, stejně jako mnoha filmech, kde se hrdinové zmůžou na jediný výraz (telecí), musí to celé zachraňovat charismatický záporák a speciální efekty (podle známé rovnice jeden telecí výraz = jeden efektní výbuch).

• 18.4.2013  22:59
    Na dostřel (1993)

Ještě dřív než Bruce Willis proslavil propocená trika a Sarah Jessica Parker Manola Blahnika, navlékli oba kraťasy, projeli se po řece, absolvovali nejtrapnější úvod k milostné scéně v dějinách filmu - no, a nakonec taky lapili záporáka.

• 14.4.2013  23:41
    Striptýz (1996)

Film, kde hlavní hrdinka pronáší perly typu - Krade invalidní vozíčky. Je to pachatel! Něco takového nedokážou zachránit ani Eurythmics, ani Burt Reynolds, který s šábesdeklem na hlavě tak kouzelně tančí na Hava Nagila.

• 7.4.2013  20:47
    Terra Nova (TV seriál) (2011)

Roztomilá telenovela o rodince přenesené do pravěku, kde s napětím sledujeme, zda se tatík a synek stihnou usmířit a zda si dcerka najde přítele a to vše dřív než jim Tyranousaurus ukousne půl prdele.

• 2.4.2013  00:26
    Muži stopující žraloky (TV seriál) (2009)

Chytit žraloka, označkovat žraloka, pustit žraloka. Chytit žraloka, nechat Paula Walkera označkovat žraloka, pustit žraloka. Chytit žraloka...a tak pořád dokola ad absurdum.

• 26.3.2013  00:30

Psal se tuším rok 2007, když mi můj bratr, tehdejší baskytarista Echtu!, volal z Trutnova a říkal - Tohle si musíš poslechnout. A já v tom mobilu uslyšela deset tisíc mániček zpívat sborem Jóóžin z báážin, močálem se plíží... Na tenhle památný moment vzpomíná i Karel Malík v Českém Woodstocku, zajímavém dokumentu, který bohužel dost utrpěl úpornou snahou tvůrců, vedenou zřejmě úvahou - Nasekáme to na malý kousky né voe, ať to má ňákej uměleckej voe dopad.

• 29.1.2013  02:38
    Myšlenky zločince (TV seriál) (2005)

Myšlenky zločince na rozdíl od Chicago Hope tolik neutrpěly odchodem Mandyho Patinkina a protože z práce chodím tuze pozdě, bývá u nás často slyšet - A sakra, viktimologii už jsem prošvihla co? Jo, ale modus operandi ještě stihneš.

• 19.1.2013  23:54
    Sex ve městě 2 (2010)

Správně měli tvůrci Sexu ve městě 2 nazvat své dílo Děs na východě, aneb Klimakterium Strikes Back. Možná by to odradilo fanoušky vtipného seriálu od návštěvy kina a tím pádem od dvou hodin utrpení plného pocení, ječení a mouder o Arabech.

• 15.1.2013  00:11
    Felidae (1994)

Temný příběh natočený podle výborné knižní předlohy. Vyhřezlá střeva, strašlivá mučení, vrzající parkety, záhadná sekta a kocour ovládající internety levou zadní (packou). Pro čeleď felidae mám slabost.

• 14.1.2013  00:20

Hobit je knížka pro děti (a taky jediná knížka, kterou jsem v životě ukradla, respektive hanebně vyměnila - omlouvám se knihovně v Luhačovicích, ale v osmdesátých letech fakt nebyla k sehnání a to Třikrát Perry Mason byla slušná náhrada, ne?). I čekala jsem pohádku a dostala pohádku, takže spokojenost naprostá. Jen doufám, že si Cate Blanchett nevyvrátila kyčle při režisérově úporné snaze dostat jí do polohy co nejvíc důstojné a mocné. A taky doufám, že ta věc na Radegastově tváři nebyla to, na co vypadala.

• 6.1.2013  01:58

Co bychom si nalhávali, žádné velké dílo Charlieho andílci nejsou, ale Ježíšku pěkně tě prosím, přines mi pod stromeček ty pěkné šaty co měla Cameron Diaz v scénce na záchodě, víš které, ty s tou červenou šňůrkou.

• 20.7.2012  00:12

Dětinské až běda. Na vlnách podivna by mohla bez uzardění vyprávět Babička Barunce před spaním, protože i Viktorka u splavu budí větší hrůzu než kapitán Černovous, ale přiznávám bez mučení - pobavilo. Á propós, pane Zimmer, nepřehnali jsme to maličko s tím burácením?

• 11.6.2012  01:59
    Cestující (2006)

Ichtyofobikův splněný (zlý) sen. Kuckajíc, proklínám pana Jonese za to, že jsem v jednom momentě leknutím vdechla Tic-Tac.

• 2.6.2012  23:54

Nicolas Cage uvádí další díl z cyklu Hrdina všemi mastmi mazaný hledá poklad, pronásledován sveřepým záporákem stiženým megalomanským komplexem. To vše zastřešeno moudrým presidentem Spojených států, okořeněno hláškujícími rodiči a zkrášleno hrdinovou přítelkyní, které se nerozpustí make-up ani pod vodopádem.

• 15.4.2012  03:07
    The Artist (2011)

Milá vzpomínka na doby, kdy návštěva kina byla společenská událost, pánové chodili doma ve slušivém župánku a komorníci byli věrní až za hrob, aneb natočíme-li Pytlákovu schovanku po hollywoodsku, dostaneme Oscara. Ovšem Dujardinovo po clarkogableovsku zdvižené obočí je naprosto neodolatelné.

• 9.4.2012  00:51

Most pro nás všechny, kteří strávili své dětství v říši fantazie.

• 14.11.2011  22:03

Na začátku mne napadlo, že mezi Kathleen Turner a Michaelem Douglasem to na mexické slavnosti jiskřilo víc. V polovině mi došlo, že Arnold a Jamie tančí tango daleko vášnivěji. A těsně před koncem jsem nudou usnula, za což se vám Angelino a Brade, vy dva krásní lidé velice omlouvám.

• 21.8.2011  23:29
    Rebelové (2001)

Barevné a třeskutě rozjuchané je to až běda. Když se rozdával sexappeal, Jan Révai evidentně chyběl. Když se rozdával herecký talent, chyběla Zuzana Norrisová. A když Jan Kalousek zakvílel people in móóóóótióóón, zježily se mi vlasy hrůzou tak, že už se půl hodiny marně snažím učesat.

• 7.8.2011  02:20
    Já, legenda (2007)

Zůstat sám v opuštěném městě musí být ještě větší zábava než nechat se na noc zavřít v nákupním centru a snad kdyby tvůrci ponechali původní konec a nenahradili ho něčím, co shodí celý film o třídu níž, přihodila bych ještě jednu hvězdu navíc.

• 7.8.2011  02:12
    Vítejte doma! (TV pořad) (2003)

řidiči odjeď tím autobusem, ať mohou hlavní aktéři téhle podivné show trhnout další rekord v počtu zakvílení Oh my God a diváci u televizních obrazovek zase uspokojit hlavního sponzora, totiž výrobce papírových kapesníků.

• 7.8.2011  01:51
    Někdo to rád horror (divadelní záznam) (1984)

Ve své době působilo tohle představení jako učiněné zjevení - velká zábava, navíc s výborně zvolenou hudbou. A teď, po letech si říkám, zda bych ještě vydržela poslouchat, jako tenkrát, celou Ummagummu...

• 7.8.2011  01:47
    Faktor strachu (TV pořad) (2001)

Pokaždé si říkám, jaká musí být fuška sehnat mezi tlusťochy v Americe do každého dílu šestici hubeňourů, kteří jsou ochotni se nechat vláčet za autem, koupat se ve chcíplých rybách a pojídat jelení penisy.

• 30.7.2011  03:16
    Lenssen & spol. (TV seriál) (2003)

Bizarnější než ezo.tv, primitivnější než Teletubbies, vtipnější než hlášky Horsta Fuchse. Půvabné scény, kdy pachatel míří na oběť propiskou a detektivové křičí - Zahoďte ten nůž. Má velká poklona českým dabérům za to, že při práci nehýkali smíchy.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7