Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

Nicolas Cage uvádí další díl z cyklu Hrdina všemi mastmi mazaný hledá poklad, pronásledován sveřepým záporákem stiženým megalomanským komplexem. To vše zastřešeno moudrým presidentem Spojených států, okořeněno hláškujícími rodiči a zkrášleno hrdinovou přítelkyní, které se nerozpustí make-up ani pod vodopádem.

Umělec (2011)

Milá vzpomínka na doby, kdy návštěva kina byla společenská událost, pánové chodili doma ve slušivém župánku a komorníci byli věrní až za hrob, aneb natočíme-li Pytlákovu schovanku po hollywoodsku, dostaneme Oscara. Ovšem Dujardinovo po clarkogableovsku zdvižené obočí je naprosto neodolatelné.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Na začátku mne napadlo, že mezi Kathleen Turner a Michaelem Douglasem to na mexické slavnosti jiskřilo víc. V polovině mi došlo, že Arnold a Jamie tančí tango daleko vášnivěji. A těsně před koncem jsem nudou usnula, za což se vám Angelino a Brade, vy dva krásní lidé velice omlouvám.

Rebelové (2001)

Barevné a třeskutě rozjuchané je to až běda. Když se rozdával sexappeal, Jan Révai evidentně chyběl. Když se rozdával herecký talent, chyběla Zuzana Norrisová. A když Jan Kalousek zakvílel people in móóóóótióóón, zježily se mi vlasy hrůzou tak, že už se půl hodiny marně snažím učesat.

Já, legenda (2007)

Zůstat sám v opuštěném městě musí být ještě větší zábava než nechat se na noc zavřít v nákupním centru a snad kdyby tvůrci ponechali původní konec a nenahradili ho něčím, co shodí celý film o třídu níž, přihodila bych ještě jednu hvězdu navíc.

Vítejte doma! (2003) (pořad)

řidiči odjeď tím autobusem, ať mohou hlavní aktéři téhle podivné show trhnout další rekord v počtu zakvílení Oh my God a diváci u televizních obrazovek zase uspokojit hlavního sponzora, totiž výrobce papírových kapesníků.

Někdo to rád horror (1984) (divadelní záznam)

Ve své době působilo tohle představení jako učiněné zjevení - velká zábava, navíc s výborně zvolenou hudbou. A teď, po letech si říkám, zda bych ještě vydržela poslouchat, jako tenkrát, celou Ummagummu...

Faktor strachu (2001) (pořad)

Pokaždé si říkám, jaká musí být fuška sehnat mezi tlusťochy v Americe do každého dílu šestici hubeňourů, kteří jsou ochotni se nechat vláčet za autem, koupat se ve chcíplých rybách a pojídat jelení penisy.

Lenssen & spol. (2003) (seriál)

Bizarnější než ezo.tv, primitivnější než Teletubbies, vtipnější než hlášky Horsta Fuchse. Půvabné scény, kdy pachatel míří na oběť propiskou a detektivové křičí - Zahoďte ten nůž. Má velká poklona českým dabérům za to, že při práci nehýkali smíchy.