váca

okres Praha

<< předchozí 1 2
    • 27.3.2019  18:37
    My (2019)

Pouze za super hudbu, jinak to bylo teda hodně špatný...za mě bída a nikdy více!! Těch bílých králíků tam bylo dost, takže teď je jen otázka, na čem tvůrci jeli...

• 31.1.2019  15:11

Za mě velice povedená komedie s příjemnými herci a vtipným dějem. V době Babovřesk a podobných paskvilů se na to dobře koukalo. 3,5*, ale vzhledem k tomu, že podobných aspoň trochu vtipných českých filmů je jako šafránu, dávám 4*. Příjemné překvapení.

• 15.3.2018  09:40
    Tomb Raider (2018)

Pro mě jednoznačně milé překvapení. Bavilo mě to od začátku do konce, děj zajímavý, napínavý, akce super, hrdinové uvěřitelní a dobře obsazení (možná až na Vogela, který mohl být rozhodně lepší) i zahraní. Rozhodně několikanásobně lepší zpracování, než série s Angelinou Jolií. Alicia Vikander je navíc kočka a role jí sedí parádně. Očekával jsem od tohoto filmu přesně to, co jsem dostal, takže za mě absolutní spokojenost.

• 21.2.2018  11:28
    To (2017)

Mrazivý super horor s perfektní atmosférou strachu a perfektním Billem Skarsgardem v roli TO!! V rámci hororového žánru posledních let jednoznačně v první trojce. Poctivé 4*.

• 21.2.2018  11:25

Pro mě další ze silných příběhů z novinářského prostředí. Nebylo to až tak úderné a brilantní jako Spotlight, nebo předchozí Spielbergův perfektní snímek Most špiónů, ale mělo to svou šťávu, výkony herců byli jako vždy precizní, Tom Hanks a Meryl Streep jsou prostě mistři svého oboru a ve filmu působili oba opravdu věrohodně. I s ohledem na dnešní politickou situaci je tento snímek dobrou sondou do toho, co se "ještě" nazývá svoboda tisku a slova a hlavně odvaha za tyto principy bojovat. Za mě jasné 4*.

• 13.2.2018  16:31

Filmu chybí výraznější tempo. I tak je ale celkem dobrým krimi o pomstě. Bohužel se ale nemůžu ubránit dojmu, že z takovéto látky a z tak hvězdného obsazení šlo vytřískat určitě mnohem víc. Závěr vyzní celkem do prázdna a film jako celek je bohužel snadno zapomenutelný. Škoda, větší potenciál tento film určitě měl.

• 16.11.2017  13:32

Jako těžko to nějak sáhodlouze hodnotit. Zmar, bída, tragédie, toť asi nejvýstižnější hodnocení mého zážitku. Šílenství a nefunkční příběh o ničem. Škoda dalších slov. Nechápu jak stejný režisér mohl natočit super Muže z oceli, a pak tuhle spíš komickou tragédii. Otřesný zážitek, nikdy více.

• 24.8.2017  08:07
    Temná věž (2017)

Po strašidelných recenzích jsem šel do kina s určitým strachem, co čekat. Ale nakonec jsem byl i mírně pozitivně překvapen, že to nebylo tak strašný. Pěkná pohádka, která asi měla sice větší ambice, vzhledem ke knižní předloze a super obsazení, ale jako sci-fi jednohubka super. Obsazení parádní, Matthew opět nezklamal, ale ani další dva hlavní představitelé. Vtipné dialogy, pozitivní stopáž. Škoda jen, že celkové pojetí bylo spíše televizního ranku. Přesto tenhle film beru jako příjemný počin, na který se někdy znovu rád podívám, protože mě ve výsledku bavil.

• 2.2.2017  07:40

Jak už tu bylo ve více komentářích napsáno, tak se jedná o Oscarovku jako sviňa. Což o to, drama je to fajn, herecké obsazení mi taky sedí, takže v tomhle je vše v pořádku. Ale chyběla mi tam aspoň v některých pasážích určitá změna tempa. Vše plyne, plyne, plyne a najednou je konec. Chápu, že "akademicky" je to v pořádku, ale mě tam zkrátka a dobře něco k tomu o něco lepšímu zážitku chybělo. Je to zkrátka na hraně mezi 3* a 4*. Po nočním rozležení se ale přikláním spíš k té o něco slabší variantě. Za mě nějakých 70%

• 12.9.2016  21:57

Pro mě konečně zase akčňák jak má být, žádné triky a vizuální zelený bláznovství nikdy nekončících filmů od Marvelu a DC. Syrový akčňák bez zbytečných průtahů, s dokonalou stopáží, super scénářem, kde se člověk i zasměje, Gibson s plnovousem je jasnej motorkářskej boss :-) ...ostatní obsazení taky perfekt, v rámci žánru super podívaná...nic na Oscary, ale to ani nikdo nečeká...v jednoduchosti je síla...za mě super zážitek!! (75%)

• 10.4.2015  01:19

Absolutní blbost, u který se ale člověk k smrti pobaví.Shlédnutí doporučuji s partou kamarádů a hodně litry alkoholu, pak má film ten správný efekt...;-)

• 6.2.2015  09:31

Jako vizuální dílo lze tento snímek hodnotit za velice povedený. Perfektní efekty, vhodné a nerušící 3D, ale co se týče děje, to už tak slavné teda není. Chudák samotná Mila Kunis tohle dílko neutáhne, i když se snaží, ale dá se říct, že k tomu používá celý film stejný výraz. Navíc nám neukáže nic moc navíc i co se týká nějakých odhalenějších scén, což je rozhodně u ní velká škoda :-) Naopak velice vtipná záležitost je konečně dožití Seana Beana do konce filmu, což jsem hodně dlouho neviděl a velice to pobavilo, když už se to filmu moc nepovedlo. Kromě vizuálu bohužel nemá co nabídnout. Ale komu to stačí, tak na shlédnutí v kině tento snímek rozhodně doporučuji!! Kdo chce i rozumný děj, tak to radši nezkoušejte.

• 23.1.2015  10:01

Super oddechová komedie se skvělým hereckým obsazením. Na nic víc, než na dobrou zábavu si film nehraje. Já se náramně bavil a rád si film kdykoliv zopakuju. Pro milovníky komedií vřele doporučuji! Super odreágovačka. Pro mě krásných 75%.

• 23.1.2015  09:58
    John Wick (2014)

Po dlouhé době opět akčňák podle mého gusta!! Vtip, skvělé akce a choreografie bojových scén. Parta uklízečů mrtvol, alias úklidová firma, hotel plný nájemných vrahů a snad úplně nejlepší herecký výkon Keanu Reevese!! Prostě absolutní bomba v daném žánru, není takřka co vytknout. Pokud to člověk vše bere s nadsázkou (tyto filmy jinak brát ani nejde), tak bude určitě odcházet spokojen. Pro mě jedno z velkých překvapení minulého roku. Za mě 85%.

• 21.1.2015  10:33
    48 hodin (1982)

Velice vtipná komedie, když byl ještě Eddie Murphy ve formě a byl vtipný. Škoda, že ty časy jsou už pryč. Jinak jeho sekundant Nick Nolte za ním nezaostává ani o píď. Prostě film, na který se rád podívám několikrát. U mě 75%.

• 21.1.2015  10:31
    REC (2007)

V době, kdy jsem film viděl, tak jsem v širokém spektru hororů nenarazil na podobný. Děsivá atmosféra, ruční kamera, prostě konečně zase oživení americké produkce hororů. Opravdu se člověk bojí a film působí uvěřitelně a děsivě. Velká výhoda u těchto druhů filmů je jistě neokoukané herecké obsazení, kdy se soustředíte výhradně na film a ne na to, jak zahraje Vám známý herec, či herečka. U mě 85%.

• 21.1.2015  10:28
    Birdman (2014)

Velice zajímavý film. I když zrovna nejsem fanouškem těchto druhů filmů, tak včera jsem se náramně bavil. I když to bylo dost psycho, tak film nepostrádal vtip, skvělé herecké výkony a zajímavou kameru. Film ve mě určitě zanechal pozitivní stopu, i když jsem fanouškem trochu jiného žánru. Ale celkově mohu hodnotit jako pěkný filmový zážitek. U mě tak 70%.

• 20.1.2015  12:45
    Hacker (2015)

Až na ten závěr, kde mohl být závěrečný souboj povedenější, jde ve výsledku o celkem zdařilý kyberthriller, který perfektně ubíhá a nemá moc hluchých míst. Realistické přestřelky a celkem uvěřitelný hackerský podtext mě nadchly. Co mě také mile překvapilo, bylo dobré herecké obsazení, které bylo uvěřitelné a i čínská část byla sympatická, čehož jsem se bál nejvíc. Pro mě rozhodně lepší průměr a určitě ne zklamání jako to tady podává většina hodnotitelů. Za mě jednoznačně minimálně 70% a doporučení ke shlédnutí!!

• 20.1.2015  12:39
    Sedmý syn (2014)

Efekty jsou udělány perfektně, což ovšem v dnešní době už není známka ničeho výjimečného. Co tomu ovšem chybí je smysluplný děj, který postrádá nějakou zásadní dějovou linku, která by se dala jednoduše pochopit. Jeff Bridges, to byla teda síla. Myslel jsem, že svůj opilecký výraz časem opustí, ale jeho parodovaný, šílený hlas nás bohužel provází celým filmem, což je dost utrpení. No celkově se to dost nepovedlo!! Pro mě tak maximálně 30% za efekty a pěknou Alicii Vikander, jinak děs.

• 1.11.2010  08:47
    Machete (2010)

Klasický Rodriguezův snímek - spousta krve, akce, krásných žen. Prostě paráda, myslím, že dost povedený film, teda hlavně pro milovníky tohoto žánru. U mě 80%.

• 3.3.2010  23:49

Hodně povedený mysteriózní thriller!!! Skvělá depresivní atmosféra, výkony Leonarda DiCapria a Bena Kingsleyho! Tenhle film není pro každého, na začátku jsem čekal klasickou zápletkua následnou vyvražďovačku, ale byl jsem mile překvapen z následného děje. Flashbacky absolutně skvělý, hlavně řazení dozorců!!! Atmosféra hodně depresivní a navíc dokonalá hudba dokreslující ponurou atmosféru. Pro fanoušky tajemného žánru hodnotím maximálním ohodnocením. Pro ty, co hledají v tomhle filmu krev a vyvražďování, bohužel asi zklamání!!!

• 1.12.2009  16:26
    Zombieland (2009)

Neskutečná sranda, na to, že nemám filmy o zombících rád, tak tenhle se vážně poved. Sranda od začátku až do konce a některý scény se mi vrejou do paměti opravdu na dlouho...jako klaun na záchodě, nebo zabití jistého BM(nebudu prozrazovat jméno, abych neošidil ty, který to ještě neviděli)..:-)...bezkonkurenčně nejlepší komedie poslední doby. A aplaus v kině v polovině filmu a na konci hovoří za vše. Měl jsem dilema, mezi čtyřma a pěti hvězdičkama, ale tohle mě přesvědčilo o pěti. A ještě jedna povedená věc - skvělá herecká čtveřice v titulních rolích!!

• 18.11.2009  10:23

Hodně povedená lekačka...závěrečných deset, patnáct minut nemá chybu!! Příjemný překvapení, od dob Záhady v Blair Witch, jednoznačně nejlepší film daného žánru. Opravdu jsem se bavil a všem příznivcům těchto filmů vřele doporučuju.

• 15.10.2009  17:00
    Návrh (2009)

Myslím, že dost povedená romantická komedie. Hlavní hrdinové se k sobě hodí a oba podali super výkon. Perfektní proměna Sandry Bullock, u které bych nikdy nehádal, že je tak skvělej komik, jako to předvedla tady. Klobouk dolů. A celá rodinka je taky vtipně trhlá. Navíc scéna na striptýzu je fakt super.

• 13.10.2009  17:03

Unikátní pohled do zákulisí světové kulturistiky a odhalení začátků našeho Árnýho..:-)...parádní podívaná!!...vřele doporučuju ke shlédnutí, kdo tak ještě neučinil.

• 6.10.2009  18:16

Nejlepší parodie všech dob, tenhle film asi jen tak něco nepřekoná. Jeho hlášky se zaryjou do paměti. Jeden z filmů, který si pamatuju slovo od slova, a přesto se na něj budu dívat při každé příležitosti a budu slzet smíchy.

• 6.10.2009  17:35
    Podraz (1973)

Skvělá režie, scénář a nezapomenutelné výkony ústřední dvojice. Prostě film, u kterého se budete bavit a dlouho na něj nezapomenete a u další příležitosti si ho pustíte znovu. Ústřední píseň jen dokresluje dokonalost celého filmařského počinu.

• 6.10.2009  17:13
    Kmotr II (1974)

Po smrti nemilosrdného otce Vita Corleoneho nastupuje na scénu dříve ustrašený, ale v této době už velmi mocný mladý Al Pacino v roli Michaela Corleoneho. Další strhující díl nesmrtelné série a mafiánské rodině, který bere dech a nechá Vás nahlédnout do kuchyně mafiánů a vrahů.

• 6.10.2009  16:30
    Mariňák (2005)

Mistrovky vylíčené drama jednotek, které se připravovaly a poté i trpěly při operaci Pouštní bouře v Iráku. Je vidět, že jde udělat poutavý a skvěly film i bez mohutných a strhujících vizuálních efektů, a přesto zaujmout diváka natolik, že sedí dvě hodiny přikovaný a odchází se skvělým zážitkem. Jake Gyllenhaal a Jamie Foxx zde opět předvedli svoje mistrovství, stejně jako výborný Sam Mendes.

• 3.9.2009  17:13
    Terminál (2004)

Dojemný a zároveň vtipný film, který popisuje osud člověka, který se stal rázem všude přebytečný, ale který se nevzdává a bojuje se svým osudem. Jako vždy skvělý Tom Hanks a krásná Catherine Zeta-Jones. Všem, kteří neviděli, vřele doporučuju!

<< předchozí 1 2