Vzepřít se obrům (2006)

Napriek tomu, že film sám o sebe je celkom predvídateľný a nie je príliš výnimočný vo vhodnej chvíli dokáže potešiť.

Mistrovský plán (2011) odpad!

Nemal rozmlatiť skla na tom Ferrari! Nemal!

Focus (2015)

Nevedel som, čo mám čakať keď som išiel do kina, no nakoniec mi to celkom spríjemnilo večer. Keď si odmyslím aké to mal Willinko vždy premyslene odzačiatku až trošku na ten koniec keď ho jeho biely otec okradol. Mám tušáka, že to jeho biologický otec asi nebol. Páčilo sa mi, že tie dve hodiny mi zbehli ako voda a celkovo to bolo celkom zaujímavé.

Nymfomanka, část II. (2013)

Mne to prišlo ako na hojdačke, niečo bolo dobré, niečo nie, ale mohlo to byť lepšie no... niekedy je menej viac.

Nymfomanka, část I. (2013)

18+. Porno, v ktorom ide o príbeh a tých príbehov je nejak veľa. Bola som tam, šukala som takto, bola som tam, šukala som takto, nevadí, si ako návnada na ryby. Takto ju asi ten postarší pán nezbalí. Možno v druhom dieli. A predsa ten postarší pán sa mi v tom filme celkom páčil, dúfam, že tie veci, čo hovoril boli aspoň pravdivé. A tak keď si to zhrniem: slabé porno, zvláštny príbeh, na dokument o rybách a ich lovení príliš málo informácií, za to celkom zaujímavé, možno už niečo chytím.

Legenda o vášni (1994)

V peknom prostredí na neohrozený Pitt preháňa na koni ako divoký lámač ženských sŕdc, čo by sa mu hodilo viac. Hopkins si zahral svoje, spokojne. No napriek tomu najviac sa mi páčil asi Aiden Quinn. A celkovo som čakal, že film bude romantickejší a tak, ale nakoniec boli tieto moje obavy vyvrátené, čomu som veľmi rád.

Maska (1994)

Dá sa to pozrieť, ale ten film sa mi nejak hnusí čím ďalej tým viac

Kličko (2011)

Jediná vec čo mi na tom vadila bolo, že to netrvalo dlhšie.