Skeksis

Slovensko

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 14.4.2021  16:42
    Besa (TV seriál) (2018)

Robíte si zo mňa piču?! Celý čas sa takmer nič nedeje, "akože" sa deje strašná akcia, ale v podstate sa štyri časti dajú zhrnúť do dvoch viet. Jedna nezmyselná scéna za druhou ta da ta da dá! Priveľa postáv... asi skrátená telenovala na srbský spôsob. Čiže ďalej to nebudem pozerať. Je mi už úplne jedno, ako to skončí. Jedna mŕtva čúza, kvôli ktorej má problém kopec ľudí a toxickí maskulíni s prebujneným egom sú vo svojom živle, keď sa môžu pomstiť. Nič nové. Mafia, drogy, pomsta, snaha prežiť medzi tým. Inak, niektoré scény s trikmi typu výbuch auta boli na úrovni videohier z deväťdesiatych rokov. Bolo veľmi viideľné, že je to upravené na počítači, a na dnešnú dobu upravené zle. Herecké výkony - no dobre, za to tá jedna.

• 14.4.2021  10:25

Ak prehltnete obrovské množstvo cirkevných drístov a nezmyselný zápisníček scvoklej modlivky, tak nájdete dobrú drámu a zopár dobrých zvratov. Miestami vtipné (teda aspoň pre mňa). Len škoda, že sa mu s tou peknou vestičkou nepodarilo napochodovať do kostola, lebo modlivka č. 2. mu prekazila plán.

• 14.4.2021  10:15
    SKY kaeseul (TV seriál) (2018)

Keby som nedostávala iba jednotky s hviezdičkami a nevyštudovala medicínu, tak by aj mňa mama zabila:)). Spolok psychopatov a ich detí, ktoré sa nimi buď stanú, alebo si radšej hodia mašlu. Na jednej strane sa správajú ako usmievaví roboti, na druhej strane vrieskajú ako paviáni. Navyše je to banálne a nudné. Nebyť zopár dobrých zápletiek, tak to rovno hodím do koša. Hlavne, keby sa prvá časť neskončila tak, ako sa skončila, tak druhú už ani nepozerám. Zvládla som desať a stačilo!

• 11.4.2021  15:24

Into The Wild v ženskej verzii. Ok, dobre natočené, výborne zahrané, ale to je pre mňa všetko. Miestami som až ľutovala, že som toto premrštene ospevované dielo začala pozerať, lebo sa to tiahlo ako hustý sopeľ z nosa. Možno to také muky boli pre mňa hlavne kvôli hlavnej pointe - takí ľudia žijú ako dobrovoľní bezdomovci a celý čas sa iba sťažujú na systém. Keď sa dobrovoľne rozhodli žiť mimo neho, tak potom nech nepičujú na systém. Podľa mňa sa vyžívajú v tom, aby sa večer pri ohníčku vylievali z pocitov zo svojho "strašného" života. Nech sa idú spýtať skutočných bezdomovcov, čo je to zlý život...

• 11.4.2021  10:26
    Had (TV seriál) (2021)

Typický sociopat a jeho naivné obete s IQ 60. Vyššiu inteligenciu mať nemohli, lebo inak si neviem vysvetliť, ako by takému škaredému slizskému chujovi mohlo dôverovať toľko ľudí. A všetko to musel riešiť Holanďan s Belgičanom v drbnutom Thajsku. Falšovanie pasov v tej dobe by zvládlo aj dieťa, čiže to bol ideálny čas pre všetkých hajzlov. Jediné, čo mi tam okrem tuposti ľudí vadilo, bolo neustále preskakovanie v čase.

• 1.4.2021  11:59
    Taemin the 1st stage nippon budokan (video kompilace) (2017)

Taemin je jeden z mála performerov, ktorý dokáže tancovať a spievať zároveň, pričom vystupuje aj sólo. Dokáže sám takto fungovať celý koncert, ktorý je zároveň predstavením. Toto robil napríklad Michael Jackson. Je výborný tanečník, výborný spevák, ale myslím si, že mentálne nie je celkom v poriadku. Neviem, či sú za tým jeho neustálym naivno-šťastným úsmevom drogy, alebo blbá kresťanská viera, na ktorú apeluje skoro v každom klipe. Dúfam, že to prvé:)).

• 1.4.2021  11:49
    Godzilla vs. Kong (2021)

Minule som bola v ZOO, a desivejšia bola jašterica za sklom ako Godzilla. Kong s Godzillou boli asi takí uveriteľní ako pokémoni. Navyše Kong so svietiacim tĺčikom... To bolo čo? Celý tento dvojhodinový "skvost" zdobilo neuveriteľné množstvo zbytočných a trápnych drístov. Samé bla bla bla bla bla... Keby sa Kong naučil rapovať, tak by to bolo možno viac cool. A tínedžeri zachraňujúci svet mi všeobecne lezú na nervy. Načo som zase pozerala takú kravinu? Radšej som mohla pozerať Godzillu z roku 1954, ktorú som nikdy nevidela.

• 31.3.2021  14:25
    Shutter (2004)

Mizerne zahraná nuda! Neviem, režiséri (a zároveň scenáristi) si možno iba robili piču. Alebo boli takí skúrení, že im to pripadalo ako superskvost storočia. Nedopozerané!

• 31.3.2021  14:22
    K jezeru (TV seriál) (2019)

Stupídny, nudný, vysokonenákazlivý seriál. Jedna hviezda za zbytočne dobré herectvo.

• 30.3.2021  18:20

Milujem PJ, ale tento dokument bol väčšinou záznam z pódia - to si ho rovno pozriem od nejakej fancam na youtube. Niekedy mi to jej kvílenie už ide na nervy, ale aj tak ju mám rada. Čakala som od filmu viac. Ale v minišatách a ružových lodičkách podivne hopsajúca PJ s gitarou v ruke je už asi minulosť...

• 30.3.2021  13:42
    The Father (2020)

"Who Are You?" O hodinu neskôr: "Who I Am?" Dúfam, že ma niekto zastrelí, ak tak dopadnem. Bravúrne zahrané. Hlavne Hopkins, ktorý konečne nehral v blbosti.

• 29.3.2021  15:20
    Kdo zabil Saru? (TV seriál) (2021)

Telenovela v skrátenej verzii. Naivná otravná kravina. Všetky postavy sprosté, jeden blbý nožík, jeden zlý majiteľ kasína trpiaci toxickou maskulinitou a homofóbiou, a nejaká blbá mŕtva kurva Sára. Dopozeraných päť dielov, ďalej nebudem strácať čas nudou.

• 29.3.2021  09:55

Ja by som do tej bažiny nahádzala pomaly všetkých! Nečakané absurdné zvraty, skvelí herci, dobre vystavaný, sem-tam odľahčený dej... V podstate tomu nemám čo vytknúť, snáď len iritujúcu hlúposť policajta.

• 27.3.2021  17:06
    V pasti (2005)

Čo iné okrem rezaní gúl a šibrinkovania s nožmi sa tam vlastne stalo? Ak bol cieľom napínavý thriller, tak sa nepodaril ani na 20%.

• 24.3.2021  10:57
    Najgwa Bam (TV seriál) (2020)

Tak, ako dobre sa to začalo, pokračovalo nudne, zamotane so samým bla bla bla...., že som sa mala chuť radšej pozerať do steny. Potom seriál začal byť celkom zaujímavý, a dal sa s ním zabiť čas. Ale v podstate je to totálna kravina. Kraviny mi až tak nevadia, ale bolo tam priveľa iritujúcich nelogických stupidít typu: budem sledovať vlastného otca v aute z desiatich metrov, a on by si ma nevšimol. Alebo: nechám sa mlátiť nejakým kreténom, keď mám silu Supermana a IQ 300. Alebo: celý život sa policajtka pozerá na fotografiu, ktorá hovorí za všetko, a ona si nič nevšimne. Ale koncept bol dobrý, škoda, že trochu pripečený.

• 24.3.2021  10:44
    Pouze zvěř (2019)

Celkom dobrá zbierka cvokov. Jediní normálni tam boli tí dvaja psi. Ten ovčiarsky to dokonca dobre zahral. Prepletené životy ľudí, niečo na spôsob 21 gramov, alebo Crash. To, čo sa deje v živote jedného, vysvetľuje život druhého, atď. Nemám nič proti miernej infantilnosti.

• 17.3.2021  15:58

Dráma, dráma, dráma! Neviem, prečo ich pozerám, keď ich neznášam. Čo vám zostáva robiť na Islande? Jedine chľastať, fetovať a šukať. Ale to vlastne všade. Pekný príklad, ako sa z celkom príčetných (aj keď IQ mali o čosi nižšie), ako ľudia vyzerajúcich báb, stane Kuko krížený so zombie. Už dávno tvrdím, že za všetko môžu rodičia!

• 17.3.2021  12:23
    WandaVision (TV seriál) (2021)

Minule som si zalepila ruku Patexom, a trvalo mi dva dni kým so sa ho zbavila. Tak dlho som bola rozčúlená z tohto seriálu. Nejaký plechový kretén a žienka domáca. Totálna blbosť!

• 17.3.2021  12:19

Všetci by namiesto oviec radšej šukali chlapov. Skrotená hora č. 199 na Britský spôsob. Jediné, čo sa líši, je happyend. Nič iné mi k tomuto filmu nenapadá napísať.

• 17.3.2021  12:10

Výborný scenár, trápne prevedenie. Nechápem, ako niektorí ľudia môžu toto porovnávať s Fincherovým 7even. Páchateľ je jasný a stupídne sa to plahočí v nejakej diere ešte hodinu... Ale dá sa s tým zabiť čas.

• 12.3.2021  14:43
    Malý Sheldon (TV seriál) (2017)

Odporný iritujúci krpatý kokot! Naposledy som sa takto naštvala pri tej drbnutej Gréte. Kto toto točí?! Nie je to ani vtipné, ani inteligentné, ani herecky zvládnuté. Je to iba miš-maš z Teórie Veľkého tresku, ktorý som nikdy nemala rada, a odporného chlapca, ktorý by radšej mal chodiť do školy, ako naparovať sa s arogantným ksichtom v nejakom seriáli. Kde má rodičov?

• 12.3.2021  13:07
    McMafie (TV seriál) (2018)

Ok, ok, James Norton od slizského farára v Grantchester po nádejného mafiána v McMafia. Pozeralo sa to dobre, ale ťažko uveriteľná naivita to celé kazila.

• 12.3.2021  12:07
    Gieokeui bam (2017)

Film celkom dobrý, pointa dosť mizerná. Proti vrahovi majú svedčiť dôkazy, nie nejaká prijebaná hypnóza.

• 10.3.2021  15:29
    Ďáblovo hrdlo (TV seriál) (2019)

Vlečie sa to ako sopeľ z nosa. Navyše mám dojem, že kriminálna zápletka je vedľajšia. Vzťahové blbosti sú v tomto prípade na prvom mieste. Nerozumiem priveľkému pátosu, keď tam o nič tak vážne nejde. Nie je to až taký zapadákov. Majú tam predsa hotely, policajnú stanicu, paneláky... Niekoľko vrážd - a čo má byť?! Ja mám na ulici každý deň minimálne jednu vraždu, jednu samovraždu, a čoskoro plánujem zabiť niekoho aj ja...

• 7.3.2021  11:07
    Losing Alice (TV seriál) (2020)

Takúto blbú skomoleninu som ešte nevidela. Jedna nesmierne iritujúca piča s krátkymi vlasmi, a druhá piča s dlhými vlasmi, ktorá tej prvej všetko toleruje. Spoiler: dokonca aj to, že jej pretiahne vlastného muža. By som musela mať prinajmenšom lobotómiu, aby som si takú štetku pustila k telu. A tá akože tlačovka v Cannes bola asi taká uveriteľná ako že Kotleba chodí s Barackom Obamom.

• 5.3.2021  15:10
    Velká ryba (2003)

Mám rada Tima Burtona, Ewana McGregora, ale takto dojebať Veľkú rybu od Daniela Wallaceho som od nich nečakala. Ehmmmmm... No nie! Možno by som mala iný názor, keby som film videla skôr ako čítala knihu. Iba zopár krát sa mi stalo, že film bol na úrovni knihy. Stalo sa mi to napríklad pri Fight Club, Mechanický pomaranč, Parfum: príbeh vraha, alebo Osvietenie. Veľké posolstvá bývajú v hranej forme väčšinou fádne, ale aj tak si myslím, že sa to dalo zrežírovať lepšie. Obraznosť je na mňa tiež trochu gýčová. To si radšej pozriem rozprávky na starej socialistickej premietačke.

• 4.3.2021  15:42

Zbytočné natočiť to bez väčšieho rozpočtu. Neviem, či bol zámer natočiť to v nízkonákladovom režime, ale predpokladám, že nie. A keby áno, minulo sa to účinku. Námet je dobrý, viem si podľa neho predstaviť film v réžii trebárs Davida Finchera (aj keď si myslím, že po Klube bitkárov nemal točiť už nič. Ale produkoval Love, Death & Robots, čím sa tým u mňa zachránil.) Takto je to mierne stupídne únavné babľanie a vysvetlenie zhrnuté do zopár minút na konci je ako keby si režisér povedal, že už to chce mať z krku.

• 1.3.2021  10:18
    Love Me If You Dare (TV seriál) (2015)

Skomolenina Sherlocka, Knight Rider a Criminal Minds na čínsky spôsob s udicami, rybami, sem-tam skostnateným herectvom, a sem-tam s úplne banálnym scenárom. Ale Bo Jinyan je dobre zahraná cool postava. Keď má niekto Aspergera v Číne, tak to asi aspoň vie využiť. Mimochodom, strašidelný dom si predstavujem inak. To už u mňa doma je strašidelnejšie, keď vypadne elektrika. Za prvý prípad dve hviezdy, ostatné sú muka. Umelé, stupídne dialógy, scény, všetko. Toto je divadlo a la predškolská dochádzka, nie kvalitné krimi. Navyše sa to začalo meniť na trápny romantický príbeh, aký nenájdete ani v najhoršej telenovele. Nedopozerané! Bola by to strata času.

• 22.2.2021  09:12

Dve šialené čúzy, ktorým postupne dochádza, že si nemali začínať s trpaslíkom z GOT. Až na zopár absurdít, ktoré tomu dávali nádych komédie a nútili diváka brať film s nadhľadom, to bol dobrý thriller. Rozhodne by som to neoznačila ako drámu.

• 17.2.2021  12:47
    Planeta opic (1968)

Toto nie sú opice, nie sú ani ľudoopovia, potom čo sú? Čiže celý film je kravina na entú, ako všetky ostatné filmy na túto tematiku. Prepáčte, nemienim sa pozerať na odporné ksichty neexistujúcich tvorov, s ktorými akože majú ľudia bojovať alebo čo. Najradšej mám orangutany, ktoré vraj ani nie sú opice.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9