fleker

homepage
Skype: nejlepsi_je_ferda

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 17.7.2019  00:36

Tyvole tolik trupíků v jednom filmu...to snad neměli ani d Tap Tap. Jenže ty to zkoulej bez digitálních efektů, takže dneska je to jen za tři pahýlky.

• 9.7.2019  03:20
    Metanol (TV film) (2018)

Takže za to může wikipedie, já to tušil hned od začátku. Ten článek byl zřejmě pahýl.

• 5.7.2019  16:46

Důsledek přezaměstnanosti v praxi, všichni běžní dabéři jsou zabraný a noví nejsou. Konkurzy se teď dělaj zřejmě někde v sámošce v Lídlu, protože jinak si ten CZ hlas hlavní hrdinky nedovedu vysvětlit. Po pěti minutách jsem si kvůli vám musel stáhnout anglickou verzi s titulkama, abyste věděli! Samozřejmě všechno stahování proběhlo zcela legálně přes ulož.to, chtěli po mně 3 koruny za film, ale přišlo mi to moc a navíc nerad posílám peníze na účet, aby mi do počítače neskočil virus, tak jsem tvůrcům raději zaplatil opsáním kódu z obrázku.

• 3.6.2019  03:32
    Poslední chlap na Zemi (TV seriál) (2015)

koukám že i v americe mají svojí babčákovou

• 24.5.2019  22:31

kam se hrabe toi toi game, takhle se zakončuje seriál..

• 1.5.2019  19:40

Já byl teda zklamanej, jako největší bitva na kterou seriál láká publikum pomalu 8 let, a skončí během 1 dílu? Navíc celkem nudnýho dílu, plnýho absurdně nepochopitelnýho chování postav. Třeba proč drak nočního krále nebyl 90% stopáže využitej? Jako na co si ho syslil, nebo nechápu.. Stejnej problém na opačný straně, mají 2 draky který spálej desetitisíce chodců za minutu a jsou vůči běžným chodcům prakticky nezranitelný, protože lítaj vysoko nad nima, a oni do prvního boje pošlou zbytečně desetitisíce vojáků, jenom aby diváci viděli jak zhasínaj louče a draky nechaj lítat někde strnanou nevyužitý? Nemluvě o tom že 3/4 dění nebylo vidět (a to sem šteloval jas na maximum), protože (zřejmě aby se ušetřilo) se vymyslelo že bude celý díl tma, a tam kde tma být nemůže bude alespoň mlha, takže kompars nemusí bejt tak velkej a digitální efekty taky ne, protože V MLZE STEJNĚ NENÍ NIC VIDĚT, chyběl tam už jenom rákosníček se svejma sedmi pubickejma chlupama na hlavě. Taky chybělo vysvětlení proč Nočního krále nezničil oheň, pochopil bych kdyby byl král přeměněnej targaryen, ale to by to tam nejspíš řekli, takže zřejmě to bylo jen účelové řešení scénáře, aby ho nebylo tak jednoduchý zabít. A když už jsme u targaryenů, tak není Honza Vločka náhodou jedním z nich? Takže pro mě nepochopitelně nevyužita tato jeho vlastnost, když byl v obležení chodců. Prostě teta to měla celý sežehnout a bylo po problému, to se ale nestalo, kdyby to tak bylo tak mu shořelo oblečení jako tetce v s06e04. A poslední věc která tahala za oči, že veškerý hrazení tam bylo ze dřeva, jako věděj že je zabije jen dračí sklo a oheň a nikde ani náznak po nějakejch nastraženejch bodcích (kromě toho co měli v ruce) z tohohle materiálu, nebo jámy s kůly, cokoliv. Prostě je z toho opravdu cejtit, že film dalece předběhl knižní sérii, protože tahle sezóna už vyloženě mele z vody. Jo, a jinak málo kdo to ví ale čtvrtej díl (S08E04) se točil loni v česku v albertu, takže kdo by chtěl, ke stažení s předstihem zde >> https://streamable.com/makfk

• 14.3.2019  02:27

Jackson přece celou dobu říkal že miluje děti, tak čemu se najednou divěj? Asi do 42. minuty se zdá ten příběh zcela věrohodný.. a pak najednou BOMB!.. roztahování půlek, kroucení bradavek, honění před klukem..ale to je asi chyba střihače, že to takhle do lidí z ničeho nic napálí a působí to trochu nedůvěryhodně. Takže kdyby se ty popisy událostí daly nějak shrnout, oba kluci popisují že se černobělochovi líbilo kroucení bradavek, honění, líbání a orál. Oběma říkal že nemají věřit ženskejm a že kdyby to někomu řekli, tak už by se spolu nikdy nemohli vidět (v případě jenoho to vystupňoval na to že by šli oba do vězení). V podstatě z 90% popisovali totožnej průběh událostí, čili pokud nemáme věřit tomu že se oba dohodli že budou popisovat stejné věci, tak to všechno nasvědčuje tomu že se to tak stalo. Samozřejmě nějakej jednoznačnej důkaz asi bude těžký najít. Jak říkali Jacksonovi právníci, žádnej důkaz není, když teda budeme ignorovat to že pokojská a další zaměstnanci viděli jak se s nima Majkl nahej sprchuje ve sprše... Takže jakej přesně důkaz by byl relevantní, když ani svědci který to viděli na vlastní oči jsou weak? Chápu, soudu by asi pomohlo kdyby oba chlapci popsali Jacksonovo péro, jak vypadalo, kolik měřilo, na kterou stranu bylo zahnutý, jestli mělo třeba nějakou pihu nebo jestli bylo bílý nebo černý. Taky by asi vypadalo líp, kdyby podali žalobu ale nechtěli žádné odškodnění, pak už by to i veřejnosti začalo vrtat hlavou a nemohli by používat ten argument, že jim jde jen o peníze. Nejpodivnější a to co mě na tom dokumentu (dokument to sice není ale co už) nejvíc zaujalo je ale chování tech rodičů, kterým není divný že nejlepším kamarádem 30letýho chlapa je sedmiletý dítě, kterým není divný že jejich dítěti tento pán najednou kupuje různé šperky, kterým přijde normální nechat toto 7leté dítě bydlet s ním v 1 domě, v 1 pokoji, v 1 posteli, zatím co zbytek rodiny spí v domě pro hosty. A nedonutí je to zkoumat dál a ani je netrkne to někam nahlásit, když tento "podivný bílí pán" je poprosí, jestli by nemohli mu nechat dítě na celý 1 rok, aby s ním bydlelo. Další věc která musela strašně tlouct do očí, že všichni popisují jeho pokoj a dům jako "dětské místo", oblepené plagáty Shirley Temple, kde jezdí okolo vláčky, s filmotékou plnou animovaných filmů a místností plnou sladkostí a bonbónů..a nikomu to není divný. A pokud právníci Jacksonových zpochybňují ta obvinění, že si to ti chlapi vymysleli kvůli tomu aby z něj dostali peníze, tak by to ale znamenalo že v buď musí jet i jejich rodiny, a nebo v tom jednou jen o ni s tím že jejich rodinách oni lžou. Takže ta přiznání celé té své rodině, že je Jackson zneužíval x let před obviněním, to chození k psychiatrovi x let před obviněním, to muselo být tedy celé promyšlené a dopodrobna naplánované spousta let dopředu. Je to vůbec reálné? A mají tak dokonalou paměť a jsou takový géniové že v těch jejich výpovědích v podstatě nejsou žádné nesrovnalosti, na kterých by je někdo byl schopen usvědčit ze lži? Všichni členové rodiny jsou tedy geniální a dokonalí lháři? Jo, a ještě mě zaujala jedna věc, že nikomu z rodin nepřišlo v té době nijak podivné že má ta superstar každý půl rok kolem sebe jinýho chlapce, zhruba stejného věku jako byl ten jejich, a s tím předešlým prakticky přeruší veškerý kontakt. A to že se z Macaulay Culkina stal alkoholik a drogově závislej člověk taky asi nebude zrovna náhoda, i když teď veškeré "hry na schovávanou" s Jacksonem tak vehementně odmítá... A ještě na závěr jeden citát z Kytice: "Nikdy nesvěřujte svoje děti, chlápkovi co mění barvu pleti."

• 17.12.2018  08:14

Možná že to teď řeknu trochu moc fundovaně, ale snad tomu budete rozumět. Na to, jaká je to píčovina, je to docela dobrý, ale pořád je to jenom píčovina, to je třeba si uvědomit.

• 23.9.2018  17:14

Já nechci bejt hnědopuch, ale nějak nerozumím tomu štítku "podle skutečného příběhu", když celý film je postavený na tom, kolika různýma peripetiema se musela banda rybářů uvízlá na moři v bouři prokousat, a na konci filmu se dozvíme že vlastně nikdo z posádky nepřežil...vysílačka jim odešla, noutbuk ani smartfouna jsem tam nikde neviděl, takže celý ten příběh buď poslal někdo z nich telepaticky do budoucnosti a nebo scénárista dokázal vyvolat ducha jednoho z posádky, ale pak zase nechápu proč i tahle část nebyla součástí filmu, působilo by to mnohem reálněji a věrohodněji.

• 12.9.2018  01:39
    Vlčí mládě - Série 1 (série) (2011)

Pointa první série je v tom, že chlapec se ztratí v lese a zároveň přijde o svůj jahodový vaporizér, v důsledku čehož je kousnut stvořením podezřele připomínajícím zuzanu bydžovskou, načež mu narostou kotlety, což nastartuje jeho lakrosovou kariéru. Jestli vás tohle nevtáhne do děje, tak už fakt nevím.

• 5.7.2018  11:51

když umřela, plakal jsem

• 9.6.2018  20:38
    Utajený šéf (TV pořad) (2018)

viděl jsem 1 díl (s1e06) s ředitelem petcentra, dokument se za každou cenu snaží nás přesvědčit, že jsou tam 100% reálné situace, že to není fingované, přesto zákaznice která přišla do jedné pobočky a ptala se po zboží uvedené na létaku (ptala se v klidu) a bylo jí vysvětleno že zboží už je vyprodáno, se v dalším záběru o pár minut později ptala na to samé, tentokrát vytočená a teatrálně požadalovala vysvětlení (jen aby se v TV něco dělo) "JAKTOŽE TO NEMAJÍ, KDYŽ JE TO V LÉTAKU!!" v dalším skeči pak ředitel jede busem, poté co vystoupí osloví náhodného člověka, jestli neví kde je tady někde poblíž petcenter, a ten mu nabídne, že ho tam vezme, protože (jaká náhoda) on tam jede taky, jelikož tam pracuje, a ještě špatně zahraně dodá: "jé a nejste vy ten novej? to já vás budu nejspíš zaučovat.." a taky že jo, je to obří hala kde dělá stovky zaměstnanců, a on zrovna narazí v praze na někoho kdo tam dělá, kdo je zrovna tím koho bude zaučovat, a kterej už ví předem že zrovna on tam má dnes přijít...jaká náhoda..a tento zaučovatel pak neznámému člověku (řediteli inkognito) kterého zná sotva deset minut začne vyprávět o tom, jak bral drogy, jak byl závislý na automatech, jak nadělal obrovské dluhy... ředitel se v každé prodejně znovu a znovu autisticky diví, jaktože každému zákazníkovi co přijde nedávají pochovat morčátko, zhoupnout sklípkana nebo pohladit rybičku..samozřejmě že všichni z vedoucích všech 5ti poboček petcentru hned uvěřili "Honzově" příběhu o smyšleném dokumentu o týpkovi s náušničkou, co se rozhodne změnit kariéru a to tím způsobem, že dá výpověď ve firmě kde pracuje jako IT specialista a vezme brigádu ve zverimexu, a nikomu z nich také v žádným případě nevadilo že se v jejich obchodě bude celý den natáčet kamerou...nakonec nás pak čeká definitivní bilancování face to face řediteli, už bez číra a brýlí v jeho kanclu, kde jim říká jak si jich váží a že se postará aby měli to co potřebují, že je s nima spokojenej, a že tohle a tamto, a nakonec se dozvídáme že po měsíci 3 ze 4 posuzovaných zaměstnanců už zaměstnanci nejsou... cituji ze závěrečných titulků: "IVO: ....Nyní je na úřadě práce a konečně má dost času, aby se mohl věnovat 300 zvířatům které má doma." :-D :-D sranda..

• 22.11.2017  15:39

Budu se modlit za to aby Geisler někoho ze štábu sexuálně obtěžoval a celý se to muselo přepsat a přetočit. To je poslední naděje. Jediný pozitivum (proto dávám tu 1 hvězdičku k dobru) je Láďa Županič. Né že by hrál nějak dobře, ale já myslel že už umřel, takže to mi zvedlo náladu. Je to jako když po letech najdete za šuplíkem zapadlýho svítícího hopíka.

• 18.10.2017  23:21

hele!! DiCaprio se nechal přeoperovat!! ten je fakt dobrej, ten udělá pro tu roli všechno..

• 28.8.2017  05:24

Na ten film se musím někdy podívat, zajímá mě proč to dítě prostě nevyndali. Nenaolejuje-li tě Julie, naolejuji Julii já.

• 31.12.2016  22:57

byla to taková nuda, že sem při tom usnul

• 11.1.2014  18:21

Tak se konečně potvrdilo to co se o harisnu fordovi už dlouhá léta šušká, on opravdu chodí na dámský záchodky! Nicméně ta scéna s těma flešbekama byla fakt dobrá, na moment sem si vopravdu myslel že ta zrzka ze záchoda je opravdu ten pachatel, a že ji agent ocelové péro nebo jak je to v češtině, identifikoval skutečně podle toho jak jí zavlály vlasy když hnula krkem, ale zpátky k tématu filmu, podle mýho je to značení relaxačních místností strašně nedomyšlený, proč nejsou dveře vod hajzlíku v restauracích, na nádražích a na jiných veřejných místech voznačený místo nějakýma nejednoznaačnýma transexuálníma postavičkama prostě a jednoduše obrázkem nebo fotografií mužských či žeských genitálií, tak aby to bylo jednoznačný a jasný? vemte si třeba takový tříletý dítě, děti ty v tom maj ještě zmatek, natož ve třech letech, kdy pohlavní znaky ještě nejsou prakticky vyvinutý, takže tříletý dítě ještě vůbec netuší co je kluk a co je holka, nedejbože kdyby pak bylo ještě ze skocka, kde ženský vypadaj jako chlap a tátové nosej sukně.. ale kdyby byl na těch dveřích vyobrazenej genitál jak prosazuju já, tak se člověk jednoduše podívá na genitál na dveřích, pak na svůj vlastní genitál, a tam kde najde shodu genitálů, tak do těch dveří vleze...i když, jak tak vo tom teď přemejšlím, tak herisn ford by nejspíš asi stejně skončil na dámách...tedy, pokud je pravda co se povídá..

• 10.1.2014  23:48

jeden z největších obdivovatelů treacher collinsova syndromu..

• 4.1.2014  02:41

chtěl sem dát tři hvězdičky, ale vona by se vztekala

• 8.11.2013  02:31
    Úkryt (2002)

film mě inspiroval k napsání stěžejní kapitoly mé nové knihy, kterou jsem nazval Jak jsme nechali utratit babičku, takže je jasné že méně jak 4 křížky dát nemůžu, jinak ale logika filmu celkem pokulhává, konkrétně hlavní představitelka svou inteligencí průměrného diváka příliš nenadchne, jelikož celej film je založenej na tom že ona je zavřená v bunkru odkud si nemůže zavolat pomoc, protože v bunkru nemá ani kostičku signálu, přitom se ale větřelci povětšinu času pohybujou někde v přízemí domu, což dokazuje i ten fakt že si džodý běhá po baráku prakticky kdykoli neví co roupama, takže aby se dovolala, stačí odevřít dveře bunkru a vystrčit ruku s mobilem...

• 25.10.2013  17:32
    Most (2003)

A proč má nakonci takovou radost, já to asi nějak nepochopil nebo co, jako že mu umře syn, tak je mu smutno, ale pak uvidí na ulici Rybovou a mrtvej syn už jako neva nebo jak?

• 16.10.2013  20:30
    Klid noci (1982)

no není blbá? vona ho bodne do ramene a vodejde... a není von blbej? von se nechá bodnout do ramene a pak vomdlí, a pak se probere, řekne "né" a vona se votočí a spadne dólů... a není vona (ta druhá) taky blbá? vona ji chce zabít, pak ten zavolá "né" vona spadne dolů a vona (ta druhá) ji chytí za rukáv... já to nechápu a stou zelenou kasičkou je to fakt hrozný, já měl taky zelenou kasičku narvanou prachama, pač sem ji používal na hazard, měla asi 40 přihrádek a v každý přihrádce byly válečky mincí od jednokorun až po padesátikoruny a když sem se přestěhoval tak sem si ji zapomněl vzít a zůstala v mý starý skříni a nedávno sem si na ní vzpomněl a tak říkám rodičům aby mi jí dovezli a voni mi ji teda dovezli ale byla nějaká moc lehká, a tak sem ji vodevřel a byly tam jen asi tři starý dvacetníky a jinak byla úplně vybrakovaná, a já říkám rodičům "hele vy ste mě vokradli!" a voni že né, že prej si to vzal asi brácha (z) a já říkám jak jako že si to vzal, dyť to byly moje prachy? a fotr prej "no tak třeba nevěděl že to není jeho", takže von vejde do cizího bytu, do cizího pokoje, do cizí skříně, kde najde cizí krabici narvanou prachama, a vezme si je protože nevěděl ze nejsou jeho? hmm..

• 29.9.2013  03:57
    Secretariat (2010)

jak gavora skřížená s jonátánem skříženým s čtyřkolkou tyvole >> http://www.youtube.com/watch?v=V18ui3Rtjz4

• 2.8.2013  03:44

hůůůstý, jak jí vostříhali vlasy aby mohla hrát s klukama fotbal, to je jak když mladýmu fibingerovi propíchli uši, aby moch házet koulí za ženy /// jo, a Enšplígle, oficiální distributor měl asi namysli jinej typ zájmu ne? dyťs viděl jak po ní soudruh svoboda mžoural vočičkem,,

• 26.7.2013  02:29
    Novoty (TV pořad) (1997)

Jedna taková zajímavost, ti z vás kteří pozorně sledovali každé novoty si určitě všimli, že se diváci často smáli naprostejm novotnýho (jizva na čele od svrabu) kravinám..to bylo způsobeno kvalitní prací střihače, kterej v jednom svěltým momentě, kdy se pár lidí skutečně něčemu zasmálo, posbíral záběry z těch 30 kamer v hledišti a každý dvě minuty tam sázel jeden záběr právě z týhletý světlý pětivteřinky, pokaždý ale jinýho člověka, takže to vypadalo že Petr I. Natlučený disponuje humorem ...další věc co jste možná nevěděli je ta, že první řada diváků si musela po příchodu do sálu povinně sundat ponožky a nechat si zavřít nohu do takové kovové klícky, pod níž byl připojenej takovej mechanismus s husím pírkem, který po každé když P. něco řek, toho diváka lechtal na chodidle, tohle všechno měla nova promyšlený, věřte mi nebo ne, ale raději ano, takže divák se musel smát i kdyby nechtěl, a divák většinou nechtěl...a z toho taky vzniklo ono známé úsloví "smáli se, až jim tekla krev z holení" (důchodci vědí)...no, a aby toho nebylo málo, tak ke konci už tam Novotnému lidi přestávali chodit, protože ty původní diváci už tak nějak chodit nemohli, a zbylí důchodci byli diabetici, a ty si nožičky pěkně hlídali, proto v těch novějších dílech už prakticky žádný diváci nejsou, vy to normálně asi nepotřehnete, ale ti co maj full HD tam skutečně při důkladným zkoumání uviděj, že na těch sedačkách jsou normální kartonový krabice.... a na stejným principu fungovalo třeba i chcete být milionářem, protože železnej si tuhletu metodu (on tomu říkal "kemerovej trick") nechal patentovat (Vladimírův II. patent, první byl zajíc Zaza), jenže v Chcete být milionářem to bylo s tím rozdílem, že několik kartonovejch krabic měli nejen jako diváky, ale i mezi soutěžícíma.....a v jednom díle se jedna ta kartonová krabice dokonce probojovala i do horkýho křesla a vyhrála, bylo to myslím něco kolem 3 milionů, ale o tom až někdy příště..

• 23.6.2013  19:56

ni excel..kognitivní zkreslení!! prej :D ..a čirou náhodou to číslo obsahovalo 6 cifer který zrcadlově převrácený dávaly smysl :) a čirou náhodou to šestimístný číslo zrcadlově bylo taky číslo rakve a úplně na tom samým hřbitovu :D...to je sranda jak když ty dva kamarádi (z nichž vobadva sem byl já) si v práci u soustruhu povídaj: "..a to víš že horst fuchs umřel?" a ten druhej já na to povídá: "no nekecej! ..já to viděl v televizi, ale myslel sem, že to byla jenom nějaká reklama na rakev.."

• 24.4.2013  15:00
    Blaťácká povídačka (TV film) (1977)

kingik: tak solidní horor jo? ty seš šašek :) jó kdyby se po večerech mydlili, tak to ti věřím že bys zkoprněl, ale takhle?.. strašidelná byla jen jedna věc, a to ta že pár měsíců na to byla ondrouchová v pánu...a co se týče pohádek podobnýho rázu, tak zajímavý je hlavně to, že sou ty prokletí vždycky takhle supermegachatrný, když na ně zabere jedna prachvobyčejná rýmovačka....

• 14.4.2013  21:43
    Zorro (1975)

jé zorro, ty máš stejnýho psa jako don diego :-o ....a vůbec mi to není divný...

• 8.4.2013  17:32
    Drive (2011)

chlap jezdí autem, geniální!

• 8.4.2013  17:25
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

ubožárna, ale dal sem tomu tři hvězdičky, protože hirnlego tomu dala čtyry..

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10