KillerZeli

Tomáš Zelenka

okres Hradec Králové

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 29.4.2020  20:15

Hugh Jackman září jako komplikovaný, manipulativní oblastní ředitel, jehož skutečné záměry a motivace nejsou až do konce známy diváky a snad ani jemu samému. Ale kromě něj je ve filmu mnohe pesrtých vedlejších postav, do kterých jsou obsazeni kvalitní herci - především Allison Janney, Ray Romano nebo Geraldine Viswanathan. Cory Finley ví jak nás vtáhnout do světa, který je na první pohled vypadá perfektně, ale stejně jako ve škole, kterou Jackman řídí, je v něm mnoho nedostatků, které nestačí jen zahladit. Jo a Jimmy Tatro jede nakupovat.

• 24.3.2020  22:34
    Díra (2019)

Ti vrchní komentátoři by měli nechat některé vtipné poznámky a postřehy i na některé komentátory níže. Abychom se i my měli šanci prosadit a obohatit čtenáře. Třeba i dostat bodík, abychom se posunuli nahoru. Ale oni nechtějí nechat nic pro ostatní. Smějou se nám a nabírají sílu z pohledů čtenářů ČSFD.

• 17.3.2020  22:20

Výborný dokument pro porozumnění současného Ruska z pohledu obyčejného lidu ve vesnici, která stále žije z "majestátní" minulosti.

• 17.3.2020  22:14

I finští chlapi mají své špatné dny ...

• 17.3.2020  22:00
    Pro Samu (2019)

Pro Samu dokumentuje tragické události Syrské občanské války skrz pohled přímo zasažených lidí, kteří se snaží žít co nejnormálnější život v nejtemnějších podmínkách v dnešní společnosti.

• 12.3.2020  07:12
    Oblast 51 (2015)

Nejhorší film, co jsem v životě viděl. Polovinu filmu se ani nedalo poznat, na co se to koukám kvůli rozmazané shaky-cam. Dialogy jsou poslepovány z nejhorších found footage klišé. Jediný způsob, kdy můžou found footage fungovat je, že dokáží přesvědčit o realističnosti zachycených událostí a to se zde neděje od prvních minut díky "hercům" a jejich nereálným interakcím. A to ani nejsou u neuvěřitelně lhostejného prozkoumávání oblasti 51. A doporučuji počkat na neuvěřitelně důležitou po titulkovou scénu.

• 10.3.2020  22:33
    Neviditelný (2020)

Excelentně gradující psychologický horor. Na počátku jsou skutečné obavy a tragické vztahy, ve kterých dnes žije mnoho lidí, a proto je jednoduché se s hlavní hrdinkou sžít. Pak se do hry dostane ultimátní nástroj pro dominantní psychopaty, který dostane hrdinku do teroru, který nikdo nechce zažít. Napětí od začátku až do konce.

• 10.1.2020  13:11
    Cats (2019)

Přehnaně ambiciózní CGI monstrozita z které jsem miloval každou vteřinu. Nejbizarnější film, co jsem dost možná v životě viděl. Herecké výkony se pohybují od excelentních po "hmm, jsem kočka, tak si tu zablbnu". Herci, zpěváci a tanečníci odvádí skvělou práci, nevědomky jak finálně bizarně budou vypadat na samotném plátně s lidskými obličeji na kočičím těle. Film pro milovníky neobvyklého, neskutečného.

• 31.12.2019  17:56
    Malé ženy (2019)

Tak jsem si zas jednou pobrečel v kině. Nádherné herecké výkony (především Florence Pugh), dojemný, chytře sestavený příběh.

• 29.12.2019  22:37
    Joker (2019)

K čemu komiksovou verzi Scorceseho filmů, když se můžu podívat rovnou na komiksové filmy nebo Scorceseho a v lepším provedení? Jediné, co funguje na 100% je hudba, která odvádí lví podíl práce, zbytek je promarněný potenciál. Je to fajn film, ale nemusíme si hrát na to, že je něčím více.

• 23.12.2019  12:58

Přes všechnu tu kritiku kolem, jde o nejtradičnější Star Wars film od klasické trilogie. Nádherné designy, práce s vizuály, meditace nad podstatou Síly, krátké časové období během kterého se děj posune, budování nových světů, humor, herecké výkony, široké spektrum postav, myšlenkové téma atd. - prostě vše, co Star Wars film má mít.

• 23.12.2019  00:10

Špatné fan-fiction od 4 špatných scénáristů.

• 15.12.2019  22:17

Bay by se měl držet co nejdále od politiky. Nevím jestli se snažil něco říct, ale bohužel to tak aspoň vypadalo. A i ta omáčka okolo je zmatená, neucelená a přestřelená.

• 6.12.2019  08:55

Dámy a pánové, vřele doporučuji tento kvalitní filmový zážitek plný lahodných klišé, výživných hereckých výkonů, kořeněného drama, nasládlé atmosféry a čistého šílenství.

• 6.12.2019  07:57

Skutečný Impérium vrací úder této trilogie.

• 14.10.2019  12:42
    Premiér (TV seriál) (2019)

Spend thousands to make the worst sitcom ever just to own the libs.

• 13.4.2019  11:25
    Tvůj souboj s divočinou (TV pořad) (2019)

Když máte chuť na něco nenáročného, co vás i trochu poučí. Myslím, že to má jinou cílovku než ostatní Gryllsovi pořady - tohle je spíš rodinné, takže to zvládnout i menší děti, ale nebude to fungovat moc dobře pro českého diváka Netflixu. Ale ty klikací adventury mě vždycky bavily, tak proč ne :)

• 12.1.2019  23:11
    Aquaman (2018)

V kině mi asi pustili jiný film než všem ostatním. Jinak si to neumím vysvětlit.

• 9.1.2019  10:35
    Vázání Kytice (amatérský film) (2017)

Ukázalo potenciál, tak snad příští díla tvůrců dopadnou lépe.

• 5.1.2019  09:24

Prvních 30 minut je super a vše funguje - postavy jsou vykresleny, herci odvádí skvělou práci, Bradley Cooper nechává všechny scény dýchat a romance mezi hlavními postavami je uvěřitelná. Ale pak jsem se prostě nedokázal vcítit do hlavních postav a už vůbec ne do postavy Ally, která jako by najednou se stala úplně vedlejší postavou a neměla žádnou vlastní iniciativu. Po shlédnutí mě napadlo, že možná člověk musel vidět předchozí verze, které doplnili některá chybějící místa nebo tak, protože netuším, že tento film tak moc fungoval u většiny lidí, ale mě si nezískal. A není to tím, že bych byl chlap - byl jsem na filmu s kamarádkou a měla úplně přesně stejné pocity. Jako bychom začaly sledovat postavy, které jdou od jedné scény k další, ale už ne reálné lidi.

• 5.1.2019  09:17

70% Spousta zábavy, prostý, ale fungující vývoj hlavní postavy a i ta slzička překvapivě ukápla. Neskrytá kopírka Na Hromnice o Den Více zasazená do jiného prostředí a okořeněná vražednou záhadou. Svižných 90 minut s možná až příliš unáhleným závěrem.

• 5.1.2019  08:42
    Max Payne (2008)

Max Fayle

• 21.12.2018  21:43
    V pasti (2018)

Herci odvádí celkem dobrou práci, ale to je tak jediné, co zde můžu pochválit. Apokalypsa zde není moc dobře podaná, nedokáže vtáhnout do svého světa. Spíše než atmosférou se snaží vykreslit svět záběry, které jsem viděl už mockrát. Na postavách mi nezáleželo - i díky způsobu vyprávění, které nejde chronologicky, takže pokud jde o minulost, tušíme, co se stane a jen čekáme na to kdy a jak. A samozřejmě celá premisa je velký omyl - nejde si nevybavit Stalo Se, kde některá scény jsou v podstatě stejné, jen s páskou přes oči a to vzhledem k tomu jak Stalo Se občas bylo směšné, vážně není dobré přirovnání. Možná to celé fungovalo lépe v knize, která byla předlohou, ale do filmu se ji dobře přeložit nepovedlo.

• 22.11.2018  20:31

Absolutní šílenství. Tak to mám rád.

• 13.9.2018  22:13

* navíc za sympatickou Shannon Purser

• 8.8.2018  20:14

Jsem spíše na 70%. Mnohem více Mission Impossible 2 než by se mi líbilo. Špiónskou akci vystřídala over-the-top-akce, kde chybí napětí, protože Ethan Hunt už není zranitelný agent, ale najednou z něj je superhrdina, strážný anděl naší planety a každého člověka s mesiášským komplexem. Nakonec je z toho velmi dobrý do sebe zahleděný akční film.

• 27.7.2018  20:35
    Extinction (2018)

Za málo peněz spousta průměrné muziky. 5/10

• 25.7.2018  20:25

Ze začátku mě to bavilo, tak jsem měl i trochu naděje, že to nebude tak špatné jako jednička. Ale to byla jen iluze - opět stejná slátanina, která neumí předvést skutečnou show. Tvůrci by se měli inspirovat od skutečných iluzionistů nejen jejich triky, ale i uměním zaujmout diváka, dát mu skutečný příběh s napětím a propojením s protagonisty.

• 21.6.2018  21:46
    Americký vandal (TV seriál) (2017)

Takhle se mají dělat parodie. S citem, propracovanými charaktery, chytlavým příběhem, skvělými vtipy, ale i vykreslením střední školy lepším než třeba další teenagerské seriály, které se snaží tvářit seriozně jako 13 Reasons Why apod. Po druhé sérii jsem přihodil hvězdičku, protože je velmi těžké navázat na první sérii a zopakovat kvalitu, ale zde se to tvůtcům povedlo.

• 7.5.2018  09:51
    Happy! (TV seriál) (2017)

Více deadpoolovské než Deadpool.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11