KillerZeli

okres Hradec Králové

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 12.1.2019  23:11
    Aquaman (2018)

V kině mi asi pustili jiný film než všem ostatním. Jinak si to neumím vysvětlit.

• 9.1.2019  10:35
    Vázání Kytice (amatérský film) (2017)

Ukázalo potenciál, tak snad příští díla tvůrců dopadnou lépe.

• 5.1.2019  09:24

Prvních 30 minut je super a vše funguje - postavy jsou vykresleny, herci odvádí skvělou práci, Bradley Cooper nechává všechny scény dýchat a romance mezi hlavními postavami je uvěřitelná. Ale pak jsem se prostě nedokázal vcítit do hlavních postav a už vůbec ne do postavy Ally, která jako by najednou se stala úplně vedlejší postavou a neměla žádnou vlastní iniciativu. Po shlédnutí mě napadlo, že možná člověk musel vidět předchozí verze, které doplnili některá chybějící místa nebo tak, protože netuším, že tento film tak moc fungoval u většiny lidí, ale mě si nezískal. A není to tím, že bych byl chlap - byl jsem na filmu s kamarádkou a měla úplně přesně stejné pocity. Jako bychom začaly sledovat postavy, které jdou od jedné scény k další, ale už ne reálné lidi.

• 5.1.2019  09:17

70% Spousta zábavy, prostý, ale fungující vývoj hlavní postavy a i ta slzička překvapivě ukápla. Neskrytá kopírka Na Hromnice o Den Více zasazená do jiného prostředí a okořeněná vražednou záhadou. Svižných 90 minut s možná až příliš unáhleným závěrem.

• 5.1.2019  08:42
    Max Payne (2008)

Max Fayle

• 21.12.2018  21:43
    Bird Box (2018)

Herci odvádí celkem dobrou práci, ale to je tak jediné, co zde můžu pochválit. Apokalypsa zde není moc dobře podaná, nedokáže vtáhnout do svého světa. Spíše než atmosférou se snaží vykreslit svět záběry, které jsem viděl už mockrát. Na postavách mi nezáleželo - i díky způsobu vyprávění, které nejde chronologicky, takže pokud jde o minulost, tušíme, co se stane a jen čekáme na to kdy a jak. A samozřejmě celá premisa je velký omyl - nejde si nevybavit Stalo Se, kde některá scény jsou v podstatě stejné, jen s páskou přes oči a to vzhledem k tomu jak Stalo Se občas bylo směšné, vážně není dobré přirovnání. Možná to celé fungovalo lépe v knize, která byla předlohou, ale do filmu se ji dobře přeložit nepovedlo.

• 22.11.2018  20:31

Absolutní šílenství. Tak to mám rád.

• 13.9.2018  22:13

* navíc za sympatickou Shannon Purser

• 8.8.2018  20:14

Jsem spíše na 70%. Mnohem více Mission Impossible 2 než by se mi líbilo. Špiónskou akci vystřídala over-the-top-akce, kde chybí napětí, protože Ethan Hunt už není zranitelný agent, ale najednou z něj je superhrdina, strážný anděl naší planety a každého člověka s mesiášským komplexem. Nakonec je z toho velmi dobrý do sebe zahleděný akční film.

• 27.7.2018  20:35
    Extinction (2018)

Za málo peněz spousta průměrné muziky. 5/10

• 25.7.2018  20:25

Ze začátku mě to bavilo, tak jsem měl i trochu naděje, že to nebude tak špatné jako jednička. Ale to byla jen iluze - opět stejná slátanina, která neumí předvést skutečnou show. Tvůrci by se měli inspirovat od skutečných iluzionistů nejen jejich triky, ale i uměním zaujmout diváka, dát mu skutečný příběh s napětím a propojením s protagonisty.

• 21.6.2018  21:46
    American Vandal (TV seriál) (2017)

Takhle se mají dělat parodie. S citem, propracovanými charaktery, chytlavým příběhem, skvělými vtipy, ale i vykreslením střední školy lepším než třeba další teenagerské seriály, které se snaží tvářit seriozně jako 13 Reasons Why apod. Po druhé sérii jsem přihodil hvězdičku, protože je velmi těžké navázat na první sérii a zopakovat kvalitu, ale zde se to tvůtcům povedlo.

• 7.5.2018  09:51
    Happy! (TV seriál) (2017)

Více deadpoolovské než Deadpool.

• 7.5.2018  09:48

Herci a herečky odvádí slušnou práci, ale ten nevtipný scénář jim podkopává nohy při každé příležitosti. Kate McKinnon stokrát lepší v jakémkoliv průměrném skeči na SNL - pokud pracujete s takovými talenty a přesto vrátíte tak nevtipný produkt, tak je něco fakt špatně. Možná kdyby víc pracovali na vytváření chemie v týmu na místo vymýšlení, jak do filmu nacpat, co nejvíce cameí, tak by to filmu prospělo.

• 13.4.2018  21:54
    Nailed It! (TV pořad) (2018)

Zábavná jednohubka

• 13.4.2018  18:24
    Wild Wild Country (TV seriál) (2018)

Parádní rozsáhlejší dokumentární série o střetu volnomyšlenkářské sekty s konzervativnějším americkým venkovem. Vyprávěno z mnoha pohledů s pasující hudbou, která podkresuje úhel pohledu každého zpovídajícího. Skutečný příběh, který je více fascinující než jaká může být fikce, ze kterého se můžeme i dnes mnoho naučit.

• 26.3.2018  21:17
    Underworld (2003)

Bylo mi 13, když jsem to viděl. Takže asi tak...

• 26.3.2018  21:11

Překvapivě to po letech neobstojí. Příliš dlouhé (145 minut!) na děj, který by se dal shrnout pár větami, Tom Cruise je furt Tom Cruise a když člověk zná zvraty dopředu, tak už Minority Report nemá tak moc, co nabídnout. Prostě takový Spielbergovský popcornový standard, který je super na jedno shlédnutí v kině, ale člověk pak lituje, že se k tomu vracel.

• 15.3.2018  14:56
    Jason Bourne (2016)

Dějově v podstatě stejné jako 2. a 3. díl, nic nového to nepřináší, většina herců celý film pospává a Alicia Vikander to už zachránit nemůže. Nejraději bych skončil v moři s amnézií, abych tento díl pozapomněl.

• 12.3.2018  20:39

Neškodná blbost.

• 5.2.2018  18:15

Kdyby to bylo aspoň trochu dobré, tak by to šlo do kin a neskončilo z ničeho nic o půlnoci na Netflixu. Hrozné plýtvání hereckými talenty v podprůměrné vesmírné sci-fi báchorce.

• 22.12.2017  18:02
    Bright (2017)

100 milionový omyl Netflixu.

• 15.12.2017  22:24

A Basic Christmas Picture.

• 15.12.2017  19:50
    Pottersville (2017)

Nejhorší casting Michaela Shannona v historii. Na největšího dobráka na světě se nehodí, ale už kvůli tomu bizáru se na to vyplatí podívat. Jinak to fakt není nic extra, průměrný film s podivnou vánoční zápletkou a pár dobrými vtipy.

• 26.10.2017  20:40
    Circle (2015)

Za málo peněz, normální množství muziky.

• 22.10.2017  12:24
    Wheelman (2017)

Viz. další 4* komentáře ;)

• 29.9.2017  22:22

Samotný závěr to táhne celkem dolů, ale jinak spokojenost.

• 27.8.2017  17:59
    Ant-Man (2015)

Silné 4*.

• 13.7.2017  23:23

Závěrečná scéna nevystihuje hlavní hrdinku, ale celý film jako takový.

• 14.5.2017  08:57

Perfektní béčko, které má našlapané tempo, skvělé hlášky, akční scény a dojemné scény, co fungují.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11