bigmatko

bigmatko

Slovensko

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 28.5.2020  14:46

SW - CW - je seriál ktorý chytí každého fanúšika SW universa. jeho dejová línia ideálna zapadá k filmom. spracovanie je perfektné postavy sú známe či už z filmov alebo iných seriálov alebo z kníh či komiksov a je tam veľa nového čo je proste potrebné vedieť a vidieť. Všetky staré epizódy sú dokonca k dispozícií aj na HBOGO čo ma veľmi potešilo keďže služba Disney bude na SR zrejme až od 2021 teda aspoň dúfam.

• 24.3.2020  15:12
    Království zombie (TV seriál) (2019)

po vzhliadnutí prvých pár dielov musím uznať, že to je celkom dobré a vzhľadom na to čo sa deje vo svete a v korei tak aj vizionárske. Koreičania pri natáčaní ani len netušili ako sa trafia problematikou do reálnej situácie vo svete. zombie apokalypsa v historickom časte pod mečom koreiských samurajov. bola odvaha pustiť sa do témy, ktorá sa zdá už vyčerpaná do poslednej kvapky. Korea však dokázala všetkých presvedčiť že mŕtvi môžu povstať za každých okolnosti. štýlom to pripomína staré shaolinské filmy. Som zvedavý ako to bude pokračovať.

• 24.3.2020  15:03
    Půjčovna masa (TV seriál) (2018)

Blade Runerovský vesmír, s námetom, ktorý sme už v niektorých filmoch videli ale s novátorským spracovaním a správnym ratingom, ktorý sa nebojí expresie, lascívnosti, násilia a nahoty. Pochmúrne scifi s morálnou dilemou. Dobrý herci a herečky, ktoré neváhajú sa vyzliekať a bojovať na smrť. Veď prečo aj nie keď si môžete telo vymeniť ako obnosený oblek. Ak teda na to máte prostriedky. Nápady a samotný chrakter scifi má v sebe prvky starších filmov ale dej si udržiava pomerne namakanú formu. Výborný je aj animovaný film, ktorý netflix pridal do deja. vzhľadom k súčasnej situácií je to celkom dobrá voľba ako uspokojiť nedostatok scifi kinematografie na plátne.

• 3.3.2020  07:36

klasiku neprerobíš. Môžeš ju iba obliecť do nových šiat a zlepšiť vizuál. To však nie vždy znamená, že sa niečo zlepší. Volanie divočiny ako klasický psí epos nesklamal. V dnešnej dobe, najmä v porovnaní s inými digitálnymi snímkami, by človek očakával prirodzenejšie spracovanie psa Buckyho a iných zvierat. Bolo priam do očí bijúce ako neprirodzene pes vyzerá a ako sa pohybuje. Ford však udržal latku drámy vysoko a vizuál krajiny prekryl aj nedostatky v spracovaní.

• 24.2.2020  11:23
    Ježek Sonic (2020)

pomerne zábavný príbeh z jednoduchým dejom zaujme deti a sem tam aj starších divákov hlavne vďaka znovu oživeniu Jima Carreyho, ktorý stále vie byť dosť šialený na to aby sa objavil aj v takomto filme. Sonic je pekne spracovaný a vzhľadom na náznak pokračovania pôjde zrejme o mini detskú sériu. a Keď mohol byť film o pokemonoch tak prečo nie aj o Sonicovi.

• 20.2.2020  21:20
    Parazit (2019)

ak by som film prirovnal k obrazu tak určite nepatrím k ľudom, ktorý by si Prazita zavesili doma na stenu. Pri filme Parazit sa mi opäť potvrdilo že komerčné filmové umenie je mi bližšie ako festivalové lahôdky, ktorých kvalitu ocenia diváci z hlbokým cítením. Art kino pri Parazitovi určite praská vo švíkoch ale ja naozaj nechápem ako mohol tento film vyhrať oskara. Ocenenie medzi art filmami si určite zaslúži a zjavne aj Oskar je v rámci všeobímajúcej korektnosti povinný rozdeľovať ceny aj v radoch alternatívnych tvorcov. Parazit zanechal vo mne iba pachuť podivnosti.

• 18.2.2020  07:33
    1917 (2019)

film je založený predovšetkým na situačnom napätí ako na samotnom príbehu. lebo dejovo nič veľkolepé neponúka. Vizuálne však posúva vojnovú drámu opäť niekam vyššie. hrôzy vojny nie sú tak výrazne ako skôr osobný pocit jednotlivca. hlboká dramatickosť sa prejavila aj na divákoch pretože celé kino bolo konečne ticho a nikto nesvietil s mobilmi. akcie sa tu veľa neobjaví ale aj ju cítiť v pozadí. Každopádne mal ten vojak neuveriteľné šťastie v každej situácií a svoj zrýchlený presun frontovou líniou zvládol v podstate iba s pár odreninami.

• 10.2.2020  07:43

DC konečne pochopilo ako má vyzerať spracovanie ich vlastných drsných a temných komiksov. v animovaných filmoch sa neboja temnoty, krvi a šialenosti. A po škôlkarských ratingoch muža z oceli sa bez okolkov vrhli priamo na úroveň, ktorá je DC hrdinom vlastná. Rovnako ako aj Joker tak aj Harley musí potešiť každého fanúšika temnej romantiky Gothamu. Od začiatku do konca je to šialené bez servítky. tak to má jednoducho byť. Infantilní chaos bez plánovania a akcia za akciou. len tak dalej DC. Verím, že nový Batmann posunie opäť latku temnoty DC universa.

• 7.2.2020  08:39
    Sviňa (2020)

SVINA má rozhodne svoje kvality a ak ju budem hodnotiť iba ako Thriler slovenskej produkcie tak by som dal aj lepšie hodnotenie. Hlavne Vajda podal perfektný výkon a jeho Wágner je ukážková sviňa. úroveň hodnotenia stúpa primerane s počtom lascívnych zobrazení ženských predností. K vulgárnosti príbehu však patrí aj otvorená sexualita a naše staršie aj mladšie herečky sa nemajú za čo hanbiť. Hodnotenie filmu však výrazne znižuje jeho politická produkcia a skrytá politická propaganda, ktorá je zrejmá už od úvodnej politickej reklamy pred filmom od nemenovanej politickej strany. Zloženie publika pripomínalo pochod na predovolebnom štrajku a už som iba čakal že niektorí vytiahnu aj transparenty za slušné Slovensko. Ak by sa film zaradil do kín s odstupom času po voľbách tak by isto nebol o neho taký záujem ako teraz.

• 3.2.2020  08:07
    Gentlemani (2019)

dokonalá žánrová chuťovka, ku ktorej sa budem určite rád vracať. Guy má nepopierateľný talent na tento štýl akčného humoru na drsnom podklade. Každá postava mala svoje miesto v celkovom príbehu a jeho postupné odhaľovanie a vysvetľovanie smerovalo k skvelému vyvrcholeniu. Herci perfektní, výborná akcia, dobre využitý humor aj určitá forma násilia.Vtipné dialógy mali na môj vkus dosť rýchlu kadenciu slov ale dá sa to stíhať. ak film príde aj s dabingom tak dúfam, že to nepokazí trefné mafiánske rozhovory s nadávkami. Tento film bude ťažké niečim zatieniť.

• 27.1.2020  07:42

ani som netušil že GIbson takýto film natočil a náhodou sa mi objavil na HBOGO. A keďže Gibson si zaslúži pozornosť tak som tomu dal šancu a dočkal sa veľkého prekvapenia. Napriek pomalému tempu sa dej odohráva v temnej atmosfére s nádychom osobných konfliktov. akcie tam nie je spočiatku veľa ale zas keď sa objaví tak ide o rýdzu a čistokrvnú drsnosť, z ktorej mohli miestami ukázať aj viac. Jediná vec, ktorá mi celkom nesedela bol zlom v myslení detektívov ku ktorému dospeli po pomerne obyčajnom konflikte. objavia sa aj sociálne témy v pozadí príbehu, ktoré reflektujú politické dilemy. Neočakávane dobrá kriminálna dráma.

• 27.1.2020  07:33

Pred filmom si treba uvedomiť, že králiček JOJO je Dramatická satira, ktorá naplnila svoju definíciu. Satire je ostrý, útočný, uštipačný, bezohľadný výsmech, posmech - dielo kritizujúce nedostatky, útočiace na nedostatky, chyby niekoho alebo niečoho iróniou, výsmechom a sarkazmom. Niektorí diváci si to neuvedomili a odchádzali z kina a veru že neviem z akého dôvodu. Možno sme videli zrod detskej hviezdy lebo JOJO to zvládol úplne skvelo. Dej je ostrý a na pozadí násilia a ľudskej tragédie si robí srandu sám zo seba. Všetci nemci síce rozprávajú Anglicky, ale berme to ako súčasť výsmechu.

• 24.1.2020  13:42

pokračovanie akčných dvojíc v štýle smrtonosnej pasce som od Bad Boys očakával a veruže som ho aj dostal. Bay by filmu určite dodal trocha viac duše a pravdepodobne by vynechal pomerne zbytočný tím mladých pseudo kriminalistov zo CSI Miami, ktorí zrejme hneď po strednej škole nastúpili do tajnej jednotky o ktorej nevedia ani samy policajti. Našťastie mala omladina pomerne málo priestoru a neprekážala v ceste majstrom akcie a humoru. Zjavne si produkcia myslí že bez mileniánskej vložky by sa dnešná generácie nedokázala vžiť do akčných scén, v ktorých by chýbali drony a pokročilé technológie. Will a Martin to však rozbalili tak ako sa patrí. Martin v štýle starnúceho humoristu a Will stále v postavební akčného hrdinu. Zápletka bola dobrá a drobné nelogické momenty sa stratili v deji. Mexická diva bola tajomne čarovná, akcia mala spád a tempo a humor nebol prehnane silený. Bad Boys si pokračovanie zaslúžili a pokiaľ ďalšie nebude o 10 rokov tak to ešte utiahnu obaja predstavitelia.

• 21.1.2020  07:42
    Dolittle (2020)

Rozrtžití podivíni sú presne ten typ postavy, ktorá Robertovi sedí a tým pádom mu uveríte aj to že sa vie rozprávať so zvieratami. Film má nádych Disneyho a ponúka výpravne vizuálne spracovanie, ktoré nás pobaví. Zábavné hovoriace zvieratá s ľudskými charaktermi v spojení s bláznivým duchom doktora Dolittla to je kombinácia pre celú rodinu. Opäť škoda, že to v našom kine ponúkli iba ako Dabovanú verziu ale našťastie to zážitok z filmu nekazilo.

• 13.1.2020  07:47
    Irčan (2019)

bohužial nebudem patriť k fanúšikom tohto filmu. Každopádne však treba vyzdvihnúť herecké obsadenie, lebo kto iný už by mohol hrať mafiánov ako títo páni. ak by tam však nebola taká herecká zostava tak by to bolo veľmi útrpné sledovanie. Tak či tak som mal problém to zvládnuť. Od začiatku do konca sa vo filme nič poriadne nedeje. A v vzhľadom k tomu, že filmov podobného typu s podobnou kvalitou exituje naozaj veľa tak musím povedať že mne osobne Írčan ničím nepresvedčil, že ide o nejaké veľdielo. Tri a pol hodiny naozaj veľa. Takú stopáž uniesol kvalitou iba krstný otec. Tomuto filmu chýba duša a dochádza mu striedavo dych v určitých úsekoch. nedá mi inak ale musím povedať, že v dejovej línii sa kumulovala nuda nič výrazne to vo mne nezanechalo..

• 13.1.2020  07:30
    Pod vodou (2020)

nie je to nič čo by tu už nebolo. vedecký výskum na dne mora. nostalgia filmov ako priepasť, alebo Koule a zopár kulís v štýle votrelca. veľkou výhodou je krátka stopáž a tak dostávame akciu hneď od začiatku bez žiadnych zbytočných dialógov. A to je dobre lebo aj tých pár dialógov čo prebieha je naozaj pomerne zbytočných. zopár úsmevných okamihov v správaní objavíme aj u ľudských predstaviteľov ale aj u záhadných obludách, ktoré raz útočia na všetko a inokedy zas majú na háku. spracovanie je však dobré. Rovnako aj myšlienka monštier a ich prezentácia diváka poteší. prostredie morského dna má temnú charizmu a určite by sme sa tam nechceli ocitnúť. a k tomu všetkému tam kristin behá stále vyzlečená. Trilerová jednohubka, ktorá chutí a ktorej sa neprejete.

• 7.1.2020  07:50
    Dracula (TV seriál) (2020)

Na Draculu som sa celkom tešil a pustil som si ho hneď ako ho zaradili do ponuky. Každý diel ma hodinu a pol a človek sa teší že má k dispozícií plnohodnotné filmy. Prvý diel vyvolal nadšenie so svojou temnotou a dobovým spracovaním a navnadil ma na to, že by sa príbeh mohol odvíjať aspoň trocha tak ako jeho predloha. Druhý diel bol rovnako dobrý a od začiatku sa znova sľubne odvíjal temným smerom. Ale záver a tretí diel tak to je úplna potupa postavy Draculu. Toto skutočne zabili a neviem si vysvetliť čo ich viedlo k tomu aby spravili z temného príbehu z ničoho nič obyčajné upírske denníky pre 10 ročných divákov. Dúfam, že to už nebude mať pokračovanie lebo tretí diel sa skutočne nedal pozerať a mal som chuť to vypnúť. Dve hviezdy sú každá za jednu časť. Raz darmo Dracula sa zaradí do kategórie zbytočných počinov poskytovateľa streamovacích služieb.

• 7.1.2020  07:41
    Klaus (2019)

tento film som v ponuke služby obchádzal a k jeho pusteniu ma v tomto prípade presvedčili mimoriadne priaznivé recenzie. a veru nie je čo ľutovať. Krásny vianočný príbeh pripomínajúci práce Tima Burtona. Animácia je neokukaná a originálna a príťažlivá. Postavy som aj zábavné aj čarovné . výborný film

• 7.1.2020  07:37

Blue Sky šliape na päty rozprávkovému gigantovi a ponúka skvelú akčnú komédiu, ktorá pobaví celú rodinu. osobne by som prijal aj originálnu verziu ale to pri rozprávkach nie je možné. Lebo hlas Willa Smitha by všetkému nasadil korunu. akcia od začiatku do konca a nechýba ani nezbytné morálne ponaučenie.

• 7.1.2020  07:34
    Na nože (2019)

takmer Poirotovská kriminálna zápletka s podtextom čierneho humoru patrí určite k tým lepším filmovým počinom 2019. Rodinné napätie je tak isto dobre vystavané a skvelá zostava hercov dodáva príbehu kvalitu nečakaných rozmerov. Craig presvedčil, že má aj komediálny talent a celkovo pôsobí ako detektív dôveryhodne. každá postava má svoje miesto a svoj čas k tomu aby sa príbeh zamotal a postupne odhaľovanie pravdy Vás určite bude baviť. Nenápadný film, ktorý sa dá len doporučiť.

• 26.12.2019  10:07
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Zaklínač sa od začiatku prirovnával k Hre o Tróny hlavne svojou epickosťou a mne nedá tiež hodnotiť určité pasáže v spojení s GoT. Hru o tróny som nečítal a pri seriály som nemal problém zorientovať sa v deji. Zaklínača som čítal a veru že mi dlhšie trvalo kým som sa rozkukal v neustálych flashbackoch a skákaniach v jednotlivých dejových líniách. Henry stvárnil Geralta podľa mňa výborne a tu sa asi končí aj výpočet úspešného castingu. Zvyšné postavy nie sú moc sympatické a jediný, ktorý by mohol a mal pobaviť je predstaviteľ trpazlíka. Stvárnenie čarodejníkov je pomerne nešťastné miestami až trápne a tá jediná, ktorá by mala byť Geraltova srdcovka, teda Yenefer vôbec nemá takú charizmu aká sa prezentuje v knihách. Celkovo je to málo drsné a je tam málo erotiky. práve kombinácia temnoty a erotiky zo začiatku príbehov bola výborná v kinách. Netflix má tak široký záber, že niekedy sa nie vždy podarí dosiahnuť požadovanej kvality. Neverím tom, že zaklínač dosiahne taký úspech ako hra o tróny ale určite to netreba vzdávať a treba dať geraltovi šancu.

• 22.12.2019  14:57

ako verný a skalný fanúšik všetkého so vzdialenej galaxie SW nemôžem pochopiť negatívne komentáre. Každý má ale svoj názor raz darmo. Mňa hviezde vojny nemôžu sklamať v žiadnej podobe a preto je moje hodnotenie asi z kategórie zaujatých. nebudem sa miešať medzi SW teoretikov, ktorý na svojich kanáloch hodnotia a rozoberajú každý jeden detail filmu a hľadajú chyby aj tam kde to netreba. SW univerzum je natoľko rozsiahle a ponúka nekonečne veľa možností, že nie je možné držať sa ničoho konkrétneho z toho čo nám ponúkajú Legendy a Kánon. Ak do všetkého zarátame seriály, komiksy a nespočetne veľa teórií SW tak záver bude jednoznačný. Nech sa vo filme objaví čokoľvek tak je viac ako možné že to má pôvod v niektorej vetve príbehov z balíka SW. pre mňa osobne bol SW9 epický príbeh, plný odkazov a momentov tak pre milovníkov a pamätníkov ako aj pre nováčikov a teoretikov. Sága je na konci a môže sa začať rozvíjať klbko preguelov, seguelov, individuálnych príbehov postáv a dejových línií a všetko bude mať svoj zmysel. Dôkazom kvality materiálu je Mandalorian. a to je len začiatok. SW9 je neskutočný rozprávkový príbeh. Áno rozprávkový a preto v ňom naozaj nehľadajte logiku. Do sveta SW nepatrí logika. SW sledujete dušou a srdcom a nie rozumom. SW9 je vizuálne divadlo. Známe postavy dokážu čo sa v nich skrýva, nové postavy našťastie nikomu neprekážajú svojimi replikami a notorický známy sa dočkajú epochálneho nástupu. Temná strana povstane a svetlo jej zasvieti do tváre v ústrednom súboji tak ako to vždy v SW bolo. Niektoré teórie sa potvrdili iné sa prepojili a dočkali sme sa najhlbšieho využitia sily aké sme doposiaľ mohli vidieť vo filmoch. V seriáloch sila dokázala neskutočné veci a preto to čo sa deje v SW 9 je len náznak jej možností. SW boli sú a budú rozprávkou a vždy si získajú srdcia milovníkov fantázie tak ako to bolo už od ich vzniku.

• 16.12.2019  14:47

Dwayn nemôže prehrať súboj, nemôže dostať viac rán ako rozdá a nikto ho nemôže dostať na lopatky. Dwayn si nezaslúži menej ako tri hviezdy. nezáleží na tom, že príbeh je plytký bez nápadu a trocha na silu nalepený na predchádzajúci film. Dôležité je že v Jumanji nechýba humor a akcia a príťažlivý vizuál takmer v štýle Disney produkcie. Ako fantazy akčne komédiálne dobrodružstvo ma to určite nesklamalo. Podľa spomínaných ziskov je dosť možné že príde aj pokračovanie, ktoré bolo trocha aj naznačené.

• 9.12.2019  08:36

vzhľadom na viaceré negatívne hodnotenia si treba uvedomiť, že oproti iným pseudokomédiám a mnohým trápnym pokusom o situačný humor v československých filmoch je Šťastný nový rok pomerne podarené dielo s úsmevným nádychom. pre mňa určite najlepší bol Maštalír a zopár žien, ktoré vraj hviezdili v nejakom podivnom seriály. Pomerne klasické tatranské vianočné klišé obohatené o zopár nakolene vytvorených situácií, ktoré v celkovom rozsahu nepôsobili úplne trápne. Na filme sa dá zabaviť pretože scenáristi netlačili dialógy a situácie do neprimeraných nezmyslov. Mierna romantika, mierna zábava nič sa vo filme nepreháňa a preto sa na to dá pozerať.

• 2.12.2019  10:54
    Jexi (2019)

Ďalšia pseudo komédia z kategórie Americkej trápnosti, ktorá balancuje na hrane medzi humorom a nezmyslom. Nie je to úplný trapas a v kine sa dokonca pár ľudí smialo väčšinu času, ale to pripisujem ich povznesenej nálade alebo sklonom k obdivu americkej zábavy pod vplyvom marihuany. Tráva samozrejme nemohla chýbať ani v tomto filme. Americké komédie tvoria paraleru k českej produkcii. Tam tiež vznikajú samé komédie ale vzorec úspechov je zrejmý. Z desiatich filmov je jeden zábavný, dva sa dajú pozerať, tri sú silené a trápne a štyri sú už za hranicou chápania. Jexi určite nie je sexi. zábava sa sem tam objaví ale balancuje na hrane normálnosti. Adam má komediálny talent a zachraňuje to svojim zjavom a pomáha mu sem tam aj Peňa. Z filmu si možno ešte odniesť ponaučenie že naozaj je väčšina hlavne mladých zmagorených z mobilných aplikácií a keby sa dalo tak si dajú prišiť ešte jednu ruku na obsluhovanie mobilu.

• 2.12.2019  10:44

pohoda, vianoce, romantika, dramatická zápletka a vianočný zázrak na vlnách hudby od Georga Michaela. K tomu všetkému očarujúca Emilia, ktorá dokazuje, že ju netreba vnímať iba ako matku drakov. síce chvíľu potrvá kým si ju nebudem spájať s nahými scénami :-) ale zas to iba umocnilo zážitok zo sledovania filmu. Človek chvíľu premýšľa v čom bude ten vianočný zázrak a možno sa to niekomu podarí uhádnuť ale ja som sa netrafil až do odhalenia. Z počiatku by ste mladú Kate najradšej prefackali lebo v nej prekvitá mladícka demencia ale postupne Vám poteší oko aj dušu tak ako sa na Vianoce patrí.

• 26.11.2019  07:45

Disney je majster svojho remesla a kráľ rozprávkových príbehov, v ktorých si každý generácia nájde čaro. Dabing je pekný len škoda, že pre nás starších nebývajú k dispozícií aj originálne verzie. Počuť originál krásnych pesničiek by zážitok z filmu ešte znásobilo. Frozen je magický, hravý, zábavný a vizuálne dokonalý. nechýba napätie, humor, láska, akcia a nemôže chýbať ani disneyovské morálne a mravné ponaučenie. Frozen potvrdil svoje dlhodobo udržateľné prvé miesto v detských srdciach a baví aj dospelých. Skutočne veľmi pekný animovaný muzikál.

• 23.11.2019  18:46

SW je srdcovka a po prečítaní viacerých kníh so starej aj novej série, medzi ktorými je napr aj kniha Imperiálne komando, v ktorej sa odvíja dej v rovnakom období ako Madalorian som sa na tento seriál tešil. Kniha čo to prezrádza aj zo života samotných Mandalorianov. Seriál začal úplne špičkovo a už teraz je mi jasné že som jeho fanúšikom. Služba Disney k nám tak skoro nedorazí ale ako náhle sa to stane tak nezaváham. Mandalorian začal bez zaváhania a okolkov a ponúka dramatickú stránku SW univerza s pochmúrnou atmosférou obdobia po zničení impéria. Westernovská idea je cítiť široko ďaleko ale veľa príbehov SW má takýto nádych. Ak spracujú Kenobyho tak to bude rovnako podobný divoký západ. One man story ako má byť. Mandalorian sa zaradí do kultu a nastaví latku poriadne vysoko. Prijal by som aj dlhšiu stopáž kedže akýkoľvek iný seriál ma takmer hodinu. Ale vzhľadom na komplikovanosť SW to asi nie je také jednoduché.

• 22.11.2019  15:01
    Vlastníci (2019)

film, ktorý rozhodne prekvapí každého. Kino bolo takmer prázdne a tak sa to zaobišlo bez amatérov jasajúcich pri upútavke na evitovku a vďaka tomu sa kinom neozýval zbytočný silený smiech. Vlastníci nemajú hlavnú postavu ani ústredný dej alebo zápletku čo filmu výrazne pomohlo, nakoľko väčšia českých pseudokomédií je upnutých na teatrálne expozície a ostentatívne prejavy konkrétnych postáv s dejovou kulmináciou trápnosti. VLASTNICI sú konverzačná chuťovka ktorej absúrdna dramatickosť pretvára dej na komédiu a vážnosť jednotlivých charakterov sa snúbi s humorom im vlastným. Herecké obsadenie je precízne a každý ma svoje miesto aj keď povie jednu jedinú vetu. pohľady, reakcie vyostrené vzťahy a emócie robia z dialógov priam tarantínovsky konflikt, v ktorom sa bez zjavného účelu objavuje komediálny prvok. Prostredie jednej miestnosti stúpajúca nervozita účastníkov schôdze a vycibrené herecké umenie s jednoduchým scenárom. Pre mňa jedna z top českých komédií za posledný čas.

• 19.11.2019  21:56

Novodobí gendrovo vyvážení aktuálne dostatočne feministickí Anjeli nie sú vôbec taký zlý film ako som čakal podľa recenzií. Jasné nečakajme mysliteľské veľdielo ale o to nikdy Charlieho anjelom ani nešlo. Princíp sexi špióniek zostal zachovaný a to je všetko čo majú anjeli mať. Pekné ženy, nereálne situácie, boj proti zlým mužom, pekné sexi situácie s peknými sexi ženami, hlboké pohľady a výstrihy v náročných situáciach, potieranie fyzikálnych a logických zákonov a samozrejme pekné a sexi ženy. zábava v štýle girl power a naozaj sympatické herečky stačia k tomu aby to nebol prepadák. A k tomu všetkému pobavi aj Paťo AKA kpt. Picard/profesor X. Akcia dievčatám nie je cudzia a hlavne Ella Balinska má výrazne zvodný a bojovný potenciál.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14