Nakor

Nakor

Publicista :)

1 bod

• 14.10.2005  16:05

Na Nightmare before Christmas to nema, protoze to neni tak naslapane a originalni, ale prilis to nezaostava. nejsou tu hlucha mista a celkova stylizace je opet vynikajici. Cynicky humor, hororove prvky a ujetosti delaji z tehle ve sve podstate pohadky dost skvelou zalezost. :)

• 4.10.2005  18:25
    Štěstí (2005)

Na tomhle filmu je lepší to, co není řečené, aůe přesto to v něm je, takže to vůbec není podívaná pro masového diváka. (Ach jo, sedět v kině vedle člověka, který v půlce filmu řekne své přítelkyni, že příště půjdou radši na komedii, a který se až do konce filmu nezbavil představy, že i Na Štěstí šel jako na komedii, a tak se smál stále a na naprosto nevhodných místech, je utrpení.)

• 16.5.2005  16:13

Nezklamal! :)

• 20.4.2005  11:22

Ze zacatku to vypadalo na fajn romantickou komedii, bohuzel, romantika neprisla a komedie se vytratila. V polovine filmu jsem se az prilis dlouho nudil. Nektere vtipy byly dost nezvladnute, dialogy spatne napsane... Ve filmu je nekolik momentu, kdy jsem si rekl, ze neni ztrata casu ten film videt, je tam vyborna hudba (Iva Fruhlingova a Support Lesbiens tam skvele sedli!), jsou tam pekny holky, takze je i na co koukat, ale filmarsky to pokulhava az prilis casto. Navic jeste zaver dost vysumi - neni ani romanticky (zadne emoce se pri tomto filmu nedockate!) ani vtipny, jen takovy: "Aha, uz to skoncilo, tak jdem." Film me od precteni knihy spise odradil.

• 20.3.2005  15:42
    Roboti (2005)

Klišé nad klišé, vtipy o robotech obšvilé z Futuramy, scénář prázdný. Jediné nápady josu v designu robotů a ani to není nic úžasného, natož potom objevného. Marně hledám cokoliv, co by se tvářilo nadprůmerně. Pro děti ale určitě dobrá zábava, odpad to fakt není.

• 18.11.2004  01:16

Uznavam vyhrady, ze ne vsechny herecke projevy byly super, pripoustim, ze nechapu, co presvedcilo lovene divky priklonit se na stranu hlavni klukovske dvojce, a vim, ze takhle bych mohl pokracovat dele, ale ja jsem se proste dobre bavil i presto, ze teenagerske komedie nejsou zrovna muj salek spermatu. Tohle mne proste bavilo a jsem rad, ze i tohle natocili cesi.

• 8.10.2004  22:13

Necekejte Hleda se Nemo!!! Tohle je POUZE komedie spis vyhradne pro mladsi teenagery, dospele to asi prilis neoceni. Same "cool" skejtacke vtipky, hlavni typek je machr, kterymu se vymsti lez, to je vse, nic vic nehledejte. Neni to dojemne jako Nemo, ani tak mile. Animace neni spatna, ale ryby jsou natolik "humanoidni", ze casto ani neni poznat, ze se to odehrava ve vode. Pripomelo mi to spis osmou mili s Eminemem nez nejaky animak.

• 21.7.2004  00:29
    Gauneři (1992)

Trochu syrovější a méně vymazlené než Pulp Fiction, přesto jedna z nejlepších gangsterek devadesátých let.

• 21.7.2004  00:27
    Záskok (divadelní záznam) (1997)

Podle mne nejlepší cimrmanovská hra!

• 15.6.2004  02:04

Ja knihu zatim necetl a film jsem moc teda v nekterych mistech nepochopil.

• 3.6.2004  02:09
    Kouř (1991)

Geniální komedie! Dokonalé hlášky, všechno složené z nejtrapnějších, nejklišoidních dialogů, výborné postavičky... prostě parodie jak má být.

• 5.5.2004  00:03
    Van Helsing (2004)

Pohoda akčňák v zajímavých kulisách. Výborné efekty, nálož patosu, akce stíhá akci, dialogy jsou vždy rychle odbyté, aby nezdržovaly a nenudily, jedna nelogičnost za druhou... pohoda popcornovka, nic víc, ale ani náhodou nic míň.

• 16.4.2004  10:36
    Kill Bill 2 (2004)

Genialni, co jineho bych na tohle mohl rict! Druhy dil sice vubec neni akcni film, coz mnohe zklame. Pro mnohe bude fakt sok, ze jsou tam klidne 15 minutove rozhovory, ale i kdyz jsou staticke, kamera a vybrousenost dialogu proste nemuzou nechat divaka chladnym.

• 1.4.2004  11:10

Ve chvíli, kdy píšu tenhle komentář, je kolem celkem sedm přísvěvků, které film vyzdvihují a dávají absolutní hodnocení. Jsem přesvědčen, že všechny ty popisované emoce však nepramení z filmu, ale z obecného povědomí o Kristovi. Tahle krvavá ilustrace bible není plnohodnotný film.