Gauneři (1992)

Trochu syrovější a méně vymazlené než Pulp Fiction, přesto jedna z nejlepších gangsterek devadesátých let.

Kill Bill 2 (2004)

Genialni, co jineho bych na tohle mohl rict! Druhy dil sice vubec neni akcni film, coz mnohe zklame. Pro mnohe bude fakt sok, ze jsou tam klidne 15 minutove rozhovory, ale i kdyz jsou staticke, kamera a vybrousenost dialogu proste nemuzou nechat divaka chladnym.

Kouř (1990)

Geniální komedie! Dokonalé hlášky, všechno složené z nejtrapnějších, nejklišoidních dialogů, výborné postavičky... prostě parodie jak má být.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Na Nightmare before Christmas to nema, protoze to neni tak naslapane a originalni, ale prilis to nezaostava. nejsou tu hlucha mista a celkova stylizace je opet vynikajici. Cynicky humor, hororove prvky a ujetosti delaji z tehle ve sve podstate pohadky dost skvelou zalezost. :)

Příběh žraloka (2004)

Necekejte Hleda se Nemo!!! Tohle je POUZE komedie spis vyhradne pro mladsi teenagery, dospele to asi prilis neoceni. Same "cool" skejtacke vtipky, hlavni typek je machr, kterymu se vymsti lez, to je vse, nic vic nehledejte. Neni to dojemne jako Nemo, ani tak mile. Animace neni spatna, ale ryby jsou natolik "humanoidni", ze casto ani neni poznat, ze se to odehrava ve vode. Pripomelo mi to spis osmou mili s Eminemem nez nejaky animak.

Roboti (2005)

Klišé nad klišé, vtipy o robotech obšvilé z Futuramy, scénář prázdný. Jediné nápady josu v designu robotů a ani to není nic úžasného, natož potom objevného. Marně hledám cokoliv, co by se tvářilo nadprůmerně. Pro děti ale určitě dobrá zábava, odpad to fakt není.

Román pro ženy (2004)

Ze zacatku to vypadalo na fajn romantickou komedii, bohuzel, romantika neprisla a komedie se vytratila. V polovine filmu jsem se az prilis dlouho nudil. Nektere vtipy byly dost nezvladnute, dialogy spatne napsane... Ve filmu je nekolik momentu, kdy jsem si rekl, ze neni ztrata casu ten film videt, je tam vyborna hudba (Iva Fruhlingova a Support Lesbiens tam skvele sedli!), jsou tam pekny holky, takze je i na co koukat, ale filmarsky to pokulhava az prilis casto. Navic jeste zaver dost vysumi - neni ani romanticky (zadne emoce se pri tomto filmu nedockate!) ani vtipny, jen takovy: "Aha, uz to skoncilo, tak jdem." Film me od precteni knihy spise odradil.

Snowboarďáci (2004)

Uznavam vyhrady, ze ne vsechny herecke projevy byly super, pripoustim, ze nechapu, co presvedcilo lovene divky priklonit se na stranu hlavni klukovske dvojce, a vim, ze takhle bych mohl pokracovat dele, ale ja jsem se proste dobre bavil i presto, ze teenagerske komedie nejsou zrovna muj salek spermatu. Tohle mne proste bavilo a jsem rad, ze i tohle natocili cesi.