Krastom

Tomáš Krása

okres Ústí nad Orlicí

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 11.8.2019  11:59

Na muzice Curtise Jacksona jsem vyrůstal a tak si cením tohoto snímku trochu jinak, než běžný divák. Znám jeho originální hlas a s dabingem mi film místy připadal, jako komedie. Doporučuji proto sledovat v originálním znění. Za mě 70%.

• 1.4.2018  22:03

Dvojice Mily Kunis a Justina Timberlakea mi k sobě perfektně sedla. Oba jsou velice sympatičtí a hodí se k sobě. Výsledek práce v podobě tohoto snímku skončil velice přirozeně. Uznávám, že jsem se bavil od začátku až do konce. Za mě 80%.

• 1.4.2018  21:34

Závod s časem je jedním z posledních snímků Paula Walkera. Kdo by to řekl? Odpočívej v pokoji. Už od začátku bylo vidět, že se jedná o nízkonákladový snímek. Celý se totiž odehrával v nemocnici, kde hlavní hrdina bojoval o čas svého čerstvě narozeného dítěte. Za mě zasloužených 40%.

• 1.4.2018  20:36
    Fair Play (2014)

Fair play mi ukázal náhled do zákulisí vrcholového sportu. Chodí to takto i v reálném životě, nebo jen ve filmu? To nevím, ale jsem si jistý, že pro takové výkony člověk musí mnoho obětovat. Za mě 60%.

• 1.4.2018  19:57

Malí válečníci je oblíbená pohádka mého dětství. I po mnoha letech se na tuto blbinu vždy rád podívám. Za mě 60%.

• 1.4.2018  19:42
    Boží pole s. r. o. (TV film) (2006)

Nebýt sympatické Zuzany Norisové, tak tento snímek označím jako odpad. Bohužel mě nenapadá nic dalšího, co bych dodal. Za mě 20%.

• 1.4.2018  14:13

Profit, nebo čisté svědomí? To je oč tu běží. Sázka na nejistotu je smyšlený příběh založený na skutečných událostech, které nám v roce 2008 způsobily globální finanční krizi. Nic nového pod sluncem, ale koukat se na to dalo. Za mě 70%.

• 26.3.2018  23:32

Kmen Andromeda je živý a roste! Rychle ho musíme zničit, nebo nás zahubí! Odpálená nálož ho ale ještě více posílí. Tak co teď s tím? To byla asi jediná emotivní zápletka. Nutno brát zřetel na stáří filmu. Za mě 50%.

• 21.2.2018  21:49
    Hospoda (TV seriál) (1996)

Hospodu mám nesmírně rád. Nechápu tak nízké hodnocení a kritiku, protože u většiny dílů jsem se dobře pobavil. Jedná se o seriál ze života hospodských štamgastů, u kterých je důležitá společnost a pivo. Škoda, že se nenatočilo více epizod.. Za mě 80%.

• 9.2.2018  08:26
    Spectre (2015)

Další Bondovka s Danielem Craigem v čele! Nechyběla rychlá a propracovaná akce, elegance, krásné ženy, ale bohužel také naivita, povrchnost a hloupost. Happy end jsem nečekal, která žena by totiž chtěla skončit s vrahem svého otce? Vím, on jí ho nezabil, dal mu jen pistoli na stůl. Vím, je to jenom film a tak se v tom nebudu pitvat. Dávám 60% především za kvalitní zpracování.

• 8.2.2018  14:38

Od pokračování mého oblíbeného Jumanji jsem mnoho nečekal. Robin Williams už je po smrti a těžko se bude tvůrcům na první díl navazovat říkal jsem si. Ti však na první snímek navázali jen letmo. Ve filmu nechyběl humor a výborné herecké výkony. Skvěle jsem se odreagoval pobavil. Za mě 70%.

• 30.1.2018  22:26
    Supernova (2000)

Tak dobrá vesmírná sci-fi to mohla být a Američani do toho začali znovu plést prvky z Terminátora. Nemůžu si ale stěžovat, byla to celkem pěkná podívaná. Za mě 50%.

• 30.1.2018  21:53
    Banzai (1997)

Banzai je podle mě asi nejslabší komedie Paola Villaggia. Dávám 20%.

• 30.1.2018  21:14

Nemohu dát méně, nežli všech pět hvězd. Informace byly do srozumitelné podoby zpracovány velmi kvalitně. Slovem kvalitně mám na mysli způsobem, že si divák mohl domyslet, který mizera za čím doopravdy stojí. Tolik informací v jednom dokumentárním pořadu bych na téma krize 2008 hledal jinde jen těžko. 100%..

• 30.1.2018  20:52
    Příběh letiště Praha (TV film) (2017)

Dokumentární pořad o letišti Václava Havla. Některé informace pro mě byly zajímavé, většinou se ale jednalo o nudná fakta. Za mě 40%.

• 30.1.2018  20:34
    Hroch (2017)

Za mě průměrný, lehce přisprostlý anglický film k zahnání nudy, který člověka nenadchne, ale ani neurazí.

• 31.12.2017  23:39

Valerian a město tisíce planet je vskutku krásnou fantazií. To, že ve vesmíru nejsme sami jsem vstřebal již dávno. Hlavní myšlenka tvůrců o ignoraci a možná také bezohlednosti člověka vůči ostatním vesmírným bytostem je zde zcela evidentní. Dávám 80% už jen za ty nesmírně krásné bílé humanoidy.

• 29.12.2017  17:09

Za mě spíše slabší film. Jsem ale moc rád, že zde hrála má oblíbená Leslie Mann. Takže se bylo alespoň na co koukat. Dávám 40%.

• 25.12.2017  20:06

Bylo to hezké to ano, ale pro mě spíše průměr a odpusťte mi to.. trochu hraní na city. Za mě 50%.

• 25.12.2017  19:53

Moc pěkná animovaná pohádka. Už dlouho jsem se tak nepobavil. Tolik fantazie a důvtipu, že to vidím na 80%.

• 25.12.2017  14:10

Na předchozí Rolničky to sice nenavazuje a Arnold tam nehraje, mě to ale při sledování vůbec nevadilo. Byla to prima vánoční podívaná a rád si to třeba zase o dalších vánocích pustím.

• 25.12.2017  14:00

Rolničky kam se podíváš je pro mě vánoční komedií, která poukazuje na nezdravě konzumní společnost. Na druhou stranu je tato komedie celkem zábavná a taky tu hraje Arnold.. Za mě 50%

• 19.12.2017  22:20
    Vánoční srdce (TV film) (2012)

Dávám dvě hvězdy, ale to jen a pouze díky nádherné Teri Polo.

• 3.10.2017  10:49

Chvíli utrpení, místy nuda. Po většinu času jsem během sledování měl chuť se zabít. Dávám jednu hvězdu za sympatickou Sandru Novákovou.

• 27.8.2017  15:37

Divím se, že za tímto počinem stojí zrovna pan Hřebejk. Proč do toho šel a jak to, že je to v jeho režii taková nuda? Pár dobrých zápletek ve filmu bylo a tak ho za úplnou slátaninu neoznačím, moc mi k tomu ale nechybělo.

• 22.8.2017  20:22
    Mrak (2006)

Katastrofický film z Německa, který jako jeden z mála stojí za to vidět. Za mě 50%.

• 22.8.2017  19:44
    Atlas mraků (2012)

Poprvé jsem Atlas Mraků viděl v kině. Pamatuji si, že jsem při čtení titulků nestihl plně pochopit sled všech karmických událostí a musel jsem se na něj ještě jednou podívat. Je to nadčasový film, ve kterém je ukryto mnoho moudrosti. Líbil se mi jedem citát od Sonmi 451: Žít znamená být vnímán. Poznat sami sebe proto můžeme pouze očima druhého. Podstata našich nesmrtelných životů spočívá v následcích našich slov a činů, jež přetrvávají a prostupují věčností. Naše životy nepatří jen nám. Od kolébky do hrobu jsme spojeni s ostatními, svázáni minulostí i přítomností, a každým zločinem a každou laskavostí dáváme vzniknout vlastní budoucnosti.

• 22.8.2017  00:01

Číslo 5 žije je bez pochyb legendární film. Pustil jsem si ho teď s odstupem času na Blu-ray, ale už mi to nic neříká. Přeci jen už je třicet let starý a za tu dobu značně vyčpěl. Z nostalgie dávám 40% hodnocení, ale pokračování raději vzdávám.

• 21.8.2017  23:35

Stanley Kubrick byl opravdu výjimečným režisérem. Jsem přesvědčený o tom, že do tohoto velkolepého snímku zahrnul mnoho pravdy, protože se během svého života za pomyslnou oponu vrchní kasty společnosti několikrát podíval. Dávám 100% za nadčasové téma, symboliku a výborné herecké výkony.

• 21.8.2017  22:56

Útěk do divočiny mě naprosto dostal. V mnoha názorech a postojích si připadám, jako hlavní hrdina Christopher. Proč se ale tolik vymezovat a utíkat pryč od rodiny a přátel? On to měl ale trochu jinak. Chtěl se od své rodiny dostat pryč a bez ohledu na to, že právě vystudoval vysokou školu spálil všechny mosty a utekl. Trochu mě naštval konec, ale film je natočený podle skutečné události a zřejmě se tento příběh doopravdy odehrál. Dávám všech pět hvězd za svobodomyslné myšlenky obsažené ve snímku a budu se těšit, až se na Útěk do divočiny znovu podívám.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10