KRYSIOPICE

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 10.10.2020  21:20
    1917 (2019)

Po technické stránce výborné a tím končí výčet veškerých kladů, (kromě digitálních krys, které se nechovají jako skutečné krysy). Mendés se zaměřil na filozofovaní a předani svých pocitů pomocí ohraných klisché a tak poslal Froda se Samem na zcela nerealné dobrodružství. Předně proč posílat bežce přes zemi nikoho, když mohli poslat spojku na motorce přes týl, nebo holuba nebo rádio depeši...Chování postav postradající logiku, němečti vojaci za linemi kde nemaji co dělat, polni nemocnice hned za zakopy. a tekhle bych mohl pokračovat ještě dlouho. Zkrátka celý film vnímám jako zahozenou šanci, je to lepší jak válečný kůň ale zároveň horší jak Bitva o Hill 60 nebo stezky slávy.

• 29.9.2020  18:15
    Paprika (2006)

Zážitek z filmu a celkové zpracování úžasně, ačkoli bylo těžké se v ději zorientovat a vlstně byl příběh celkem plytký.

• 21.9.2020  11:44
    Profesionálové (TV seriál) (1977)

Celé je to tak naivní, hloupoučké, dětské že mi to připomíná animáky pro děcka. V dnešní době nekoukatelné.

• 19.9.2020  13:08

S odstupem casu davam 5*, protoze tohle je film na který se nedá zapomenenout a který nemá srovnání zadným jiným. Užasné záběry kde každý je sám o sobě hodný zarámování, vynikajícía dokonale se hodící elektronická hudba. Film je atmosferický, pribehove vrtsevnatý, a konci otevrene jak to mam rad... co vic chtit

• 18.9.2020  21:07
    Loni v Marienbadu (1961)

O tomhle filmu jsem cetl jako o významném film, který je misteriozní, tezko pochopitelný a končí otevřeně. Znělo to celkem zajimavě tak jsem ho stahl. Jak jsem zjistil jedná se zase o francouzskou novou vlnu takze absolutní vitezství formy nad obsahem, zadny pribeh, jen snaha o to delat veci jinak. Kdyby to bylo jako filmy Tarkovskeho, které se taky vzdycky nedaji pochopit, ale jsou aspon vizualne pritazlive, rekl bych ok. tady jsou naprosto nudene, nezajimave zabery, spatne hrajici neherci a absentujici dej.

• 6.9.2020  22:02
    Hašišbába (2012)

Přišlo mi to zábavnější a celkově vtipnější než obdobná komedie bíla vdova.

• 28.8.2020  23:30
    Šarlatán (2020)

Trojan byl výbroný jako vždycky, co mi ale vadilo byla přílišná tvuřčí licence scénáristy, která se s realitou rozchazel přespříliš. Udělat z 6 let za krácení daní, obžalobu na trest smrti za vraždu je trochu moc a vykreslit to jako soudy z brzkých 50 let je přehnané.

• 28.8.2020  19:05
    Spáč (1973)

slabší z woodyho filmů

• 24.8.2020  18:45
    Strašáci (1971)

Film ma par svetlejsich bodu ale k dokonalosti ma daleko. BTW skoda ze jsem mel moznost zkouknout jen nejakou zkracenou verzi kterou kterou dementne sestrihal nejaky strihac plechu ve fabrice ale na vysledku by to moc nezmenilo.

• 5.7.2020  00:07

Druhý díl býva většinou slabší než předchozí a bohužel v tomto připadě to platilo dvojnásob.

• 20.5.2020  22:03

Myslím že svět byl k tomuhle filmu hodně nespravedlivý, a zdejší hodnocení bezrozmýšlení kopíruje to ze zmanipulovaných rotten tomatoes.

• 20.5.2020  21:41

Asi tak lepší *** ale víc ne. Pusobí to na mě úplně jako ty krátky filmečky co jsou na youtube, mají tak do 5 min. Těch malých neznámých amaterských studií, co se snaží ukázat své schopnosti. Je to vždycky misteriozní, horororové, s ufounama anebo zombikam. A každý kdo to vidí tak si říka super nápad, škoda že to není delší šel bych na to do kina. Problém je, že často to má super neotřelý nápad, ale na celovečerák se to nedá roztáhnout a veškerá překvapení je vyplácané už v traileru. A to je přesně případ tohoto filmu. Zkrátka jsem nebyl překvapen dějovými zvraty atak nějak se všecko ubíralo cestou, která byla jasná už od začátku a ktomu děsně nelogické chováni postav. Co se týče konce tak ten byl zřejmě inspirovaný filmem mars útočí :) BTW tak si říkám jestli se jedná o emzáky co slyší na kilometr daleko spadnutí špendlíku musí taky slyšet dech a tlukot srdce a pokud jsou slepý jak koťata tak přece nemůžou jen tak pobýhat po světě 70 km/h neboť by se zabili o první strom do kterýho vrazí. Za další pokud řekněme přišli z planety kde je absolutní tma a proto se orientují jen podle zvuku a mají proto tak dobře vyvinuté zvukové receptory mněla by se u nich zákonitě vyvinout echolokace jako u netopýrů.

• 12.5.2020  20:19

Považuju se za nadšnce do Kubrickovy tvorby, ale děj posledního filmu mě nevím proč neoslovil.

• 5.5.2020  20:21
    Donekonečna (2017)

Presne ten typ filmu ktere mam rád, natočené originálním způsobem a neokoukaný příběh, který dokáže překvapit. Výbroný lovecraft horor tj. žadné laciné lekačky, ale strach z něčeho tajemného a neznámého co není vidět.

• 28.4.2020  22:30

Na české poměry velice kvalitní dokument

• 27.4.2020  23:44
    Vlastníci (2019)

Po dlouhém bádání jsem došel k jednoznačnému závěru kdo dává míň jak *** tak je komunista, který se cítí být filmem uražen a pravděpodobně se v nějaké z postav sám poznal.

• 27.4.2020  00:41
    Výjimeční (2019)

Komedie? urcite ne. Drama? možná. Podbízívá, sociální multi-kulti agitka? určitě.

• 3.4.2020  23:55
    Resolution (2012)

kdyb tak tohle byl pilot k serialu... fakt mě to chytlo

• 3.4.2020  15:33

Po technické stránce hezké a také výborný hudba. Jinak děj nemá moc společného s realitou a je to celke nudné.

• 3.4.2020  15:26
    Šílenství (1994)

Tohle mě vůbec nechytlo, ani přiběh ani atmosfera. Zdálo se mi to dost neuvěřitelné a spíše komedie než horor a konec jednoznačně WTF. Co se týče Lovecraft atmosfery tak lepší je Endeless (2017).

• 7.3.2020  22:08
    Staříci (2019)

Herecké výkony dobré, ale tempo vyprávění je strašně pomalé a nudící.

• 15.12.2019  22:52
    Wonder Woman (2017)

Akčni sračka, jediné co za něco stojí je soundtrack.

• 17.5.2019  20:31

Dost nepřesností oproti historickým událostem, hrozné dialogy, mnohé bojové scény jsou dost amatérsky natočené... Ale v rámci válečných filmů je to pořád nadprůměr.

• 14.4.2019  11:27

Kombinace Jacka Reachera a Rainmana, když nad tim člověk moc nepřemýšlí tak je to dobré.

• 25.1.2019  22:40

nuda o ničem

• 20.12.2018  18:00

Dobra sonda do duše ruského národa. Trochu mi tam vadilo, že tam nebylo více k tomu co předcháze vyhození Andersona a pak ten střih, kdy tam byly zbytečné záběry ve kterých se nic neděje a jen vyplňovaly stopáž aby film neměl 10 minut...

• 12.11.2018  00:08

famozni Gary Oldman, a zajimave zpracovani méně známe historie Churchilla.

• 12.11.2018  00:06
    Dr. Horrible's Sing-Along Blog (TV seriál) (2008)

nuda, nuda, nuda, nesnaším muzikaly

• 14.10.2018  11:27
    Home (2009)

Celkem dobré, ale zdálo se mi to jako slabší odvar planety oceán. Svěrák je sice dobrý, ale vůbec mi tu neseděl. Každou chvílí jsem čekal, nějakou hlašku z cimrmanů...

• 29.9.2018  00:02
    Slon (2003)

Jasně, určitě se to stalo přesně tahle. Může za to hraní stříleček, rozhodně na tom nemá vliv šikana nebo rodina...

<< předchozí 1 2 3 4 6 7