Gigulina

Gigulina

okres Praha

• 15.3.2019  12:11
    Dívka (TV film) (2012)

Zajimavy pohled na mistra hororu :) patrne to byl taky pekny uchylak.. at zije kauza “me too” :D

• 25.1.2019  23:01

Silena blbost, ale fakt jsem se u ni pobavila..

• 18.1.2019  14:06
    Matti (2006)

Po dlouhe dobe jsem narazila konecne na dobry film! Fakt me to bavilo, nejednou jsem se musela zasmat tem absurdnim situacim a excesum Mattiho. Clovek ktery se snad nikdy nerozhodoval sam za sebe, ani mi nevadilo, ze film neobsahuje jeho uspechy, vzdyt ty jsou notoricky zname. Tim ze je film Finsky, tim je to o to autentictejsi.. Matti je bezpochyb genialni na skokanskem mustku, ale o to vetsi debil v beznem zivote.. aneb jeho slavny vyrok “Život je nejlepší část vašeho života”

• 13.1.2019  20:49

Z doby kdy stalking jeste nebyl tolik resen. Pro me povedeny film s nadcasovym tematem, tyhle magori jako Alex skutecne existuji a potkat je proste nechcete.. ;)

• 8.1.2019  12:45
    Kdo je Clark Rockefeller? (TV film) (2010)

Celkem me to bavilo, na to, ze je to tak prumerny film.

• 29.11.2018  09:31
    Průměrňákovi (TV seriál) (2009)

Silene ujeta rodinka, ale me se to libi, v kazdy rodine je neco ujetyho a kdyz vidim tenhle serial, rikam si, ze jsme na tom doma jeste dobre :)

• 29.11.2018  09:29
    Taková moderní rodinka (TV seriál) (2009)

Asi by to nebylo az tak zly, ale me proste vadi jak se porad hybe ten obraz, ma to asi vypadat autenticky, ale na me to pusobi jako kdyby mel kameraman parkinsona..

• 29.8.2018  22:10

Jednim slovem proste nuda.. Ani jsem to nedokoukala..

• 8.7.2018  22:20
    Dokonalé opojení (TV film) (2015)

Zase tak spatne to nebylo, cekala jsem to horsi. Samosebou dokument Katka nebo 13. komnata Terezy Pergnerove to neni, ale dokoukat se to dalo. Hodne mirene na teenagery, bez hashtagu a selfiecka ani ranu, coz me trochu otravovalo, ale dnesni doba asi takova je.. 50%

• 28.6.2018  13:15

Cely hodne predvidatelny, ale ja nejsem cilova skupina. Pro deti asi hezky pribeh.

• 22.6.2018  11:26
    McLeodovy dcery (TV seriál) (2001)

Mnohem horsi nez serialy z Netflixu, ale tisickrat lepsi nez vsechny ty cesky ordinace, modry kody, ulice a podobny srajdy..

• 2.3.2018  17:12

Jako kulisa pri uklidu to bylo fajn, ale film me nezaujal natolik abych si k tomu poradne sedla a nemohla se odtrhnout. Je to takova oddechovka rekneme, hodne povidani, dej dost predvidatelny..

• 5.11.2017  20:00

Jedna hvezda za snahu natocit zajimavy dokumentarni film.. Vic dat ale nemuzu, je to nic nerikajici snimek, ktery zacne byt zajimavy az ve chvili kdy Olga najede do lidi. Bohuzel do ty doby se divak dozvi akorat, ze Olga neumela zdravit lidi, za to ji slo rizeni a ano taky mela parkrat sex.. Ovsem to jsem vedela i pred shlednutim tohoto dila.. Uplne vynechali, ze se pokusila zabit svou sestru pozarem (k cemuz se priznala az po tom utoku s nakladakem). Taky se uplne vykaslali na fakt, ze se snazila spat i s chlapama a vlastne tu jeji osobnost nijak nepriblizili.. To ze prectou dopis, ktery ona sama poslala pred utokem do rozhlasu, tim teda moc nezachranili.. Vcelku nuda..

• 6.6.2017  19:17

Hezke, ale cekala jsem popravde od toho vic..

• 18.3.2017  23:28
    Svatý boj (2001)

Težká role hlavního hrdiny, avšak Goslingem výborně zvládnutá.. Příběh je poměrně silné sousto, evokuje to hodně otázek.. Nicméně se mi líbilo hlavně poukázání na to, že jsou i náckové, kteří vlastně ani o židech nic neví a ani nedokáží říct co je vede k nenávisti židů - viz. věta "Jak je můžeš nenávidět, když o nich nic nevíš?"

• 1.1.2017  22:50
    Tři bratři (2014)

Hrozne hloupe natocena pohadka, to se nedalo dokoukat..

• 31.10.2016  16:40

Jednim slovem NUDA..

• 28.9.2016  01:45

Neprilis pusobivy zivotopisny film.. Davam jednu hvezdu za snahu a druhou hvezdu za Mortensena.. Keira dve tretiny filmu pusobi spis jako naprosto retardovana nez jako pacient trpici hysterii..

• 27.9.2016  23:44

No co na to rict, snimek je to fajnovej a srdceryvnej.. Nicmene uz se tak neda rict ze pravdivej.. Kdokoliv kdo si o Linde Lovelace neco malo zjisti a trochu si to srovna v hlave, pak nikdy nemuze dojit k zaveru, ze to bylo opravdu tak jak je to v tomto filmu popsano.. !!! Pozor toto muze byt spoiler: Ze byl Chuck opravdu takovej hajzl tomu verim, nicmene to ze Linda pomerne dlouhou dobu netusila, ze ma za muze pasaka je nesmysl.. Take to jak ke konci filmu tvrdi v talk show, ze v pornoprumyslu stravila celkem 17 dni je hloupost - Deap Throat rozhodne nebyl jeji prvni snimek a ani posledni.. Ze by do vseho sla jen proto, ze ji Chuck rekl at to udela si nemyslim.. Take se nekam vytratily jeji drogove vylety, smazku udelali akorat z Chucka, ktery ji bil a zatajoval celkem dulezitou informaci.. Spis si proste pak holka nestastna uvedomila, ze v Holywoodu s nicim jinym nez s pornem neprorazi, ze ma uz do smrti nalepku holky s neukojitelnym hrdlem a zacalo ji byt stydno, tak to trochu svedla i na manzela a napsala o tom knihu Ordeal - podle ktere je mimochodem natocen tento film a diky niz se pak Linda mohla pripojit k feministkam v boji proti domacimu nasili a pornografii (aby se po letech pro zmenu zas mohla sverit svetu, jak ji feministky sproste vyuzivaly v boji za zenska prava a opet ji skoro neplatily.. ale to vlastne ve filmu take chybi). Takze ve finale se nedivim, ze Lindiny deti snimek schvalily - ona z toho vlastne vychazi jako uplna svetice..

• 26.9.2016  20:18

V prvni polovine filmu jsem nevedela co si o tom myslet, ale pak se rozjel tvrdy boj o pravdu a neslo se odtrhnout..

• 17.9.2016  20:31

Prijemny prumer.. Neurazi ale ani vyrazne nepotesi. Chvilema hodne predvidatelny film.

• 7.9.2016  20:36
    Vejška (2014)

Vejska se mi libila vic nez predchozi Gympl, uz je to prece jen vice oprene o nejaky herecky vykon a ackoliv to rozhodne nepovazuji za komedii, tak je to alespon pomerne prijemna oddechovka.. Zkratka film nabidl vic nez bylo mnou ocekavano..

• 7.9.2016  18:44

Me film hodne pobavil.. Uprimne po dlouhatanske dobe konecne animak, ktery me rozesmal hned nekolikrat po sobe a ani trapny mi nepripadal. Ale kdovi, treba v tom hraje i jistou roli fakt, ze jsem touto hrou nepolibena.. V zivote jsem ji nemela stazenou ani na telefonu a ani v pc a dokonce jsem ani nemela tu cest ji zkusit hrat.. Takze mi museli nektera fakta po shlednuti vysvetlit, ale mozna prave diky tomu jsem nemela na film tak prisny pohled co kde nesedelo popripade co by slo udelat lepe.. Film ma hlavne bavit a to u me probehlo na plnych 100%

• 7.8.2016  18:06
    Che Guevara (2008)

Davam tri hvezdy za Benicio Del Toro, skvely herec! Nicmene film jsem si predstavovala trochu jinak, charakter Che Guevary to priblizi jen malo a v nepozornosti to nekomu i snadno unikne.. Vic se clovek docte na internetu nez pobere z tohoto filmu.. Je to trochu skoda, myslim ze Guevara je hodne zajimava osoba natoz aby se film venoval pouze jeho boji v partyzanske valce bez vysvetleni co ho k tomu vedlo.. Rozhodne to nebylo na zaklade jedne vecere s Fidelem..