Zločin (2011) (seriál)

Parádní seriál. Shlédla jsem skoro v kuse. Musím tedy za sebe říci, že zakončení celého seriálu mi nijak nevadilo. Naopak jsem i ráda, že to není taková bezbřehá deprese jakou jsem čekala.

Zločin - Série 4 (2014) (série)

Naboso (2014) odpad!

Německému originálu nesahá ani po kotníky!!

Sama nocí tmou (2014)

Po dlouhé době film který stojí za zhlédnutí. Určitě budu doporučovat. Spolu s "Only lovers left alive" a "Låt den rätte komma in" jeden z nejlepších filmů s upíří tématikou.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Nemám ráda Star Wars, scifi jsem vzala na milost až před nějakou dobou. Vyrůstala jsem na fantasy a Dračím doupěti. Když jsem zkoušela jiné díly SW, jen jsem kroutila hlavou a dokoukání těch ,,veleděl" pro mne bylo celkem utrpení. Rouge one jsem zkusila opravdu z nouze, o to větší bylo mé překvapení. Příběh ne moc daleko od těch, které jsme hrávali, postavy se zajímavými aspekty a že PJ někomu přidal pár žívotů? No co jsou to hrdinové;-).

Když Inge tančí (2013)

Pokud od filmu nebudete čekat nic světoborného, určitě nebudete zklamáni! Co se také dá v žánru romantických filmů už vymyslet, že? Nicmémě hudba je poslouchatelná - část jsem použila i do mého playlsitu na uklízení a obsazení také celkem povedené. Na takovýchto filmech se například dobrě učí cizím jazykům:).

Velký sešit (2013)

Kdo nečetl knihu asi nedocení. Pro mne jasných pět.

Solomon Kane (2009)

Perfektní, temné fantasy se vším co od něj jako fanoušek DrD očekávám. Hlavní hrdina je parádní neutrál!!!