Lovely.Bones

Lovely.Bones

Vojtěch Ráček

Česko

• 28.6.2015  23:51

Bohužel, tohle vzniklo PŘED Insidiousem, a PO Omen. Toto období by se dalo označit jako Doba temna pro omenovské horory. A tohle vůbec nevybočuje od ostatních z tohoto období. Charakter AnneSophie Robb je neskutečně nevyužitý, i přesto, že by byla schopna zahrát i mnohem těžší postavu. Hilary Swank nemůžu hodnotit, protože většinu její tvorby jsem zatím ignoroval. To se pokusím napravit ;-) Nejhorší je bohužel scénář, který opravdu nedává žádný smysl. Většina postav se chová jako idioti a kromě Idrisa (?) Elby, byl udělaný vskutku špatný casting. Co stojí za zmínku, jsou překvapivě povedené efekty (hlavně na konci), dobrá kamera, střih a hudba, která je vskutku bravurná. Kolem a kolem, nejedná se o nejhorší omenovský horor, ale dát ho po bok Insidious nebo Vymítači ďábla, to by mě teda AnnaSophia Robb slušně rozbila ;-D

• 26.6.2015  20:44
    Ultraviolet (2006)

Mega kravina, ale ve velice přitažlivém kabátku ;-) Ne, opravdu je to hodně debilní. Co se jedná o samotný plot, tak je to jedna velká tragédie. Dialogy jsou možná jedny z nejhorších, co jsem kdy v jakém filmu viděl. Ale ten vizuál...ach... jak je tohle pro mě přitažlivé. Celá ta architektura, barevné spektrum a kostýmy jsou prostě nádhera. Ale rozumím, že se to někomu nemusí líbit. Super je také hudba a choreografie bojových scén. Mila je pořádně vostrá a rozhodně bych se sní nechtěl pohádat. Tohle je rozhodně film, který nemusí sednout každému, ale já jsem se bavil a rád jsem si nechal na hodinu a půl vypláchnout mozek ;-D

• 24.6.2015  16:02

Takhle by to dopadlo, kdyby se Kinsgmana pokusil natočit kdokoliv jiný než Matthew Vaughn. A není to špatný. Ve skutečnosti, mě to skutečně bavilo. Má to stejnou energii jako Kingsman a herecké obsazení je úžasné. Hailee Steinfeld se pro svojí roli naprosto hodila a předvádí skvělou práci. Sophie Turner aka Sansa je možná to úplně nejlepší na tomhle filmu, svojí roli prožívá a je neskutečně bad-ass. Jessica Alba hraje obdobnou roli jako ve filmu Spy Kids 4D, ale tady i trochu někoho škrtí a vypadá u toho dost hustě. Samuel L. Jackson si asi nevšimnul jména filmu, a myslel, že dostal scénář ke Kingsman 2 :D Thomas Mann je obrovský sympaťák a nejvíc jsem mu fandil. Nejvtipnější je ovšem, překvapivě, Disney Channelovská herečka Dove Cameron, která má opravdu super hlášky. Moc doporučuji a přijde mi, že to hodnocení je tedy opravdu nízké. Strašně jsem si to užil a určitě to někdy uvidí znovu ;-)

• 21.6.2015  23:04

Bohužel se tu setkáváme s velice opomíjeným kouskem z filmotéky Meryl Streep. Ještě si pamatuji, jak nám asi ve čtvrté třídě na základce naše třídní učitelka vyprávěla příběh, který se právě stal předlohou tohoto filmu. K filmu jsem se ale nakonec dostal velikou náhodou. Nebojte se toho, a puste si to. Meryl tady ukazuje úžasný výkon a nominaci na Oscara se ani nedivím. Ostatní herci jsou také velice příjemní. Je tu dokonce i velice hezká kamera Iana Bakera, který většinou točí jenom sh*ty. Chtěl bych, aby tento film vidělo více lidí, než kolik vidělo třeba Jack a Jill. Smutný osud tohoto filmu :-(

• 21.6.2015  22:51

Velice příjemné překvapení na to, že se jedná o třetí díl v sérii :D Tento třetí díl jsem viděl ve stejný den, jako první. Na druhý ,bohužel, zatím nebyl čas. Z prvního dílu jsem byl upřímně nadšený. Mám takový pocit, že by se to mohlo stát novodobou klasikou. Třetí díl je jenom o trošku horší v každém směru. Herci jsou supr, ale nejsou na úrovni herců z prvního dílu. I přesto jsem znovu viděl Hayley Kyioko v nějakém filmu. Hvězdou a zároveň tahounem je ovšem Lin Shaye, která předvádí nadlidský výkon a díky ní tento film vystupuje z průměru. Mojí největší námitkou by bylo až absurdní množství lekaček, které nemají žádné odůvodnění a ději vůbec nepomáhají. S tím se táhnou i nějaké zbytečné scény, které kradou stopáž jiným a kvalitnějším. Film není moc dlouhý a velice příjemně uteče. Můžu vám v klidu doporučit ;-)

• 21.6.2015  19:19
    Škatuláci (2014)

Studio Laika se bohužel stále zhoršuje :-( Jejich prvotní kousek, Koralína, byl skvost režírovaný Henry Sellickem a dostal se dokonce i mezi moje TOP 10 filmů. Druhý film studia (Paranorman) mě už tolik neuchvátil, a to díky tomu, že ve stejné době se u nás dával i Frankeweenie, který byl stylově dosti podobný, a po všech stránkách lepší. Třetímu počinu jsem se dlouho vyhýbal, skrze jeho špatné recenze. Potom byly Škatuláci nominovaní na Oscara a začal jsem se o ně znovu zajímat. Tak jsem se konečně odhodlal, a opravdu je to zatím nejhorší Laika film. Ale pořád to je slušný film, o tom žádná. Animace je dobrá, příběh hezký a charaktery propracované. Hudba není nic extra a tvůrci už si nehrajou tak zajímavě s kamerou jako ve starších kouscích. Nedoporučuji všemi deseti, ale stále jsem si to docela užil ;-)

• 19.6.2015  18:41
    Lovestruck: The Musical (TV film) (2013)

Poměrně ucházející pohádka s krásnou Chelsea Kane. Upřímně jsem nic nečekal. Předtím, než jsem film viděl, tak jsem pouze slyšel cover na I wanna dance with somebody, a ten se mi docela líbil. Děj je sám o sobě dosti debilní a nemá smysl ho rozebírat. Herci jsou povětšinou sympatičtí a hezky zpívají. Moc pěkné je také prostředí, o kterém tvrdí, že je to Itálie, ale nejsem si tím jist ;-) Je to oddychovka a výplach mozku na sobotní odpoledne. Jestli si něco takového chcete pustit, tak tohle je pro mě hned po Lemonade Mouth jasná volba ;-D

• 16.6.2015  23:11

Rozhodně to není na úrovni seriálu, ale pořád je to dost dobrý ;-) Jako první bych měl napsat, že jsem obrovský fanoušek AVGN seriálu. Mám ho dokonce v Top seriálech, i když to popravdě za seriál nepovažuji. Určitě doporučuji se podívat na pár dílů AVGN, abyste zjistily, jestli sdílíte můj názor, a jestli vám sedne humor. Pokud ano, koukněte se na všechny díly + Board James, You know what's bullshit?, James and Mike Monday a tak dál. Potom všem budete připraveni na film. Ten není totiž pro každého. Pro dlouhodobého fanouška AVGN to bude mít mnohem větší nádech a rozhodně si to víc užije. Já jsem byl například nadšen, když si tam jako malé cameo zahrál Black Nerd Comedy. Tohle ale většina lidí od nás stejně nenadchne, protože nevěřím, že by ho znalo nějaká velká skupina lidí. Nicméně, zpátky k filmu jako takovému. Kromě Jamese D. Rolfa stojí všichni herci docela za ho*no, to musím říct upřímně. Bohužel, film nedokázal přenést svěžest 20-ti minut jednoho dílu seriálu do 2 hodiny dlouhého filmu, což je mimochodem dost dlouhá stopáž. Očekával jsem to upřímně o dost lepší, ale stejně to je super. Ty hlášky :D Nicméně, ve větším měřítku to nemůžu doporučit, protože ze svého okolí neznám nikoho, kdo by aktivně sledoval AVGN a těm by se to rozhodně nelíbilo. Upřímně chápu i ty jedno-hvězdičky, které tomu někteří lidé dávají. Sám za sebe říkám, mě se to líbilo, ale většině lidí se to líbit nebude. Takže asi nekoukejte ;–)

• 15.6.2015  14:27

Nádherná pohádka! Po LETECH tu máme konečně zase pořádnou pohádku (která není Tři bratři, kteří se mi stejně tak nelíbili). Tak dobrou, že si osobně myslím, že by se jednou mohla dostat i do ,,zlatého fondu", nebo mezi vánoční pohádky. Až takhle je dobrá. Kam se na tohle hrabe Princezna a císař, nebo Kdyby byly ryby. Na téhle pohádce je všechno správně. Scénář je chytrý, vtipný, svižný a charismatický. Nádherné scenérie. Hudba je krásná, stejně tak titulková písnička. Herci jsou energičtí a vžívají se do svých postav. Já jsem jednoduše nadšen a doufám, že to bude mít úspěch, jak v řadách rodičů, tak dětí ;-)

• 15.6.2015  14:13
    Pokémon 3 (2000)

Viděno několikrát, teď zrovna znovu a musím si dát za pravdu já sám, že to je bomba! Epický dabing, skvělá animace (skvělá tak, jak skvělou považuji i animaci seriálu) a velice hezký příběh, který možná menší diváky donutí k slzám. U tohoto opravdu nechápu absurdně nízké hodnocení. Jako, jestli si stěžujete na to, že nechápete děj a nevíte, co to jsou Pokémoni, tak proč ku*va koukáte na film a ne na seriál. A když film, tak proč třetí v řadě?!? Tohle opravdu nechápu. Jaký de*il může kouká na třetí film v sérii, bez znalostí předešlých dvou nebo podkladového materiálu a stěžovat si na to, že něco nechápe?!? Já a Pokémoni se máme rádi už od dětství a zrovna nedávno jsem dohrál nejnovější hru. Pokud si někdo stěžuje na to, že neexistují kvalitní filmy, založené na videohrách, tak ať si pustí například tuto Pokémon sérii. Ale začněte prosím od prvního dílu, a když se vám nebude líbit, tak se nekoukejte dál. Prosím!!!

• 4.6.2015  19:17

Pubertální horor pro malé děti. Já mám celkový problém s tím, se bát u filmů. Ale tohle snad neměl být ani účel. Jump-scares nefungují, vlastně ani normální Scares taky ne ;-) S nostalgií jsem zavzpomínal na doby, kdy jsem měl moc rád seriály s Emily Osment na Disney Channel, a myslel jsem, jak je to skvělá herečka. Jak krutě jsem se mýlil. I když ona není tak strašná, tak její spolu-herci jsou neskutečně trapní a špatní. Nekoukat ani v nouzi ;-)

• 4.6.2015  18:50
    Mystic Pizza (1988)

Jeden z úplně prvních filmů Julie Roberts a úplně první Matta Damona tedy nebyl žádná pecka. Filmu nejvíce ubližuje jeho dlouhosáhlá stopáž, která mu krade jeho půvab. Hezké překvapení bylo, že se to celé točí kolem jídla, a to já mám rád ;-) Vcelku to je ovšem pouze standardní romantická komedie, která nevybočuje z řady. Jediné originální je, že vlastně sledujeme tři takové romantiky dohromady, protože se díváme na 3 sestry a jejich lásky. To je vcelku zajímavé. Pokud opravdu nemáte co dělat, tak si to možná dejte, ale jinak tu je veliká řada jiných a lepších ;-)

• 29.5.2015  14:15

Ničím zajímavé a jasně televizní. Ale tohle jsem i očekával, takže nemůžu být, zas tak kritický. Film začal v nemocnici, a já jsem se zděsil, protože jsem se začal bát, že to bude dalším televizním filmem z tohoto prostředí. Naštěstí se tam odehrává pouze začátek. Ufff. Pak začne velice nudná část, ve které se bývalá lékařská sestra stará o stařenku, které se zprvu zdá nepříjemná a zatrpklé, ale časem roztaje. Ach, jak originální. Nejoriginálnější a rozhodně nejhorším na celém filmu je kamera při scéně na obědě. Epická hudba začne, a kamera začne objíždět stůl, u kterého dva lidé obědvají. Tohle se hodí k Emmerichovi, a ne k Tolkinovi. Herci nejsou úplně strašní a stará paní Melissy mi bylo na konci i trochu líto :-( Asi se tomu vyvarujte, ale můžete na to v pohodě koukat se svojí babičkou, a ani jednomu to nebude vadit ;-)

• 23.5.2015  23:28

Proč ksakru ne Oliva? Proč jste to nemohli dát na starost Olivovi? On by z toho dokázal udělat něco pořádného. Takhle se to akorát tak řadí mezi další průměrné komiksové animáky. Animace je slušná, i když né nijak přelomová. Příběh je docela ok, a navíc nenudí. Nejlepší na filmu je jedna z postav, které jsem měl tu čest potkat poprvé. Dawnstar. Jak originální postava, s nápaditými schopnostmi a originálním lookem. Oproti tomu, druhý nový charakter Karate Kid je klišoidní a nenápaditá postava, která je ještě k tomu dost nesympatická. Jako mínus počítám ještě vynechání Green Lanterna, který se ve filmu, bohužel, vůbec nevyskytuje :-( Není to nejhorší, ale není to rozhodně ani nějaký skvost. Velký + je délka, protože, když to má pod hodinu, tak se opravdu ani nestihnete začít nudit ;-)

• 22.5.2015  18:54
    Dionne Bromfield ft. Mz Bratt - Ouch (hudební videoklip) (2011)

Děkuju ti Chloe. Právě jsi mě dovedli k interpretovy, kterého budu v budoucnosti s potěšením poslouchat ;-)

• 22.5.2015  18:44
    Union J - Carry You (hudební videoklip) (2013)

Aha, tak on to nebyl humorný prvek filmu :D Ale fakt, já jsem si upřímně myslel, že to je vtipná parodie na všechny ty dnešní boy bandy, a ono asi ne :D

• 20.5.2015  23:39

Přesný opak Teď a tady! Tohle zřejmě nebude pro lidi, kteří jsou forever alone jako já :D. Ale prostě jsem se na to musel podívat, už je kvůli tomu celému hypu kolem toho, a dorážení od mých spolužáků (ve větším počtu tedy spolužaček ;-) na to, že jsem to ještě neviděl a musím to vidět. Měl jsem upřímně veliké předsudky o tomhle filmovém kousku. Knihu jsem nečetl, a co vím, tak by to mělo být o trochu lépe stravitelná verze Nicolase Sparkse. A to souhlasí i s filmovou adaptací. Spíš, než po bok filmů jako Teď a tady,bych to zařadil k filmům jako Milý Johne, nebo Poslední píseň. Na rozdíl od Teď a tady to nahlíží na rakovinu, jako na rozverný romantický příběh dvou sarkastických, inteligentních, pohledných a sofistikovaných mládenců. Osobně mi to přišlo dost předvídatelné, a jisté scény jsem tušil už 5 minut před tím, než se staly. Herecké výkony jsou OK, jde o to, jestli vám Shailene a Ansel přijdou sympatičtí. Co se filmu nedá vytknout, je hezký mix písniček, který hezky podtrhuje atmosféru (atmosféru romantického příběhu, ne rakovinného dramatu). Rozhodně mě to nepřinutilo přečíst si knihu, a pravděpodobně si to už ani znovu nepustím. Je to romantika, koukejte na to z tohoto hlediska a bude se vám to líbit. Možná bych změnil názor, kdybych měl s kým ho změnit ;-D

• 19.5.2015  23:19

Pravděpodobně nejlepší film o fotbalu, co jsem kdy viděl! :D Alespoň já to počítám jako bonus. Rozhodl jsem se na to podívat, protože jsem měl šanci to shlédnout ještě před tím, než to jde v Česku do kin. Ten pocit se mi totiž strašně moc líbí :D Celkově je ten film jedno veliké klišé. Zápletka je předvídatelná a dost dětinská. Ale ten animovaný kabátek je krásný. Lidské postavy jsou dělané jako karikatuty, a to některé až na úrovni takové, že by se mohli hodit do nějakého animovaného filmu od Burtona. Zato animace fotbalových panďuláků je krásně detailní a propracovaná. Film si také docela hezky hraje s hudebními vložkami z písniček, které každý zná. Opravdu mi chvíly trvalo se k puštění odhodlat, protože jsem docela známí svou nechutí k fotbalu, ale zase mám moc rád animované filmy. Takže se to vyrovnalo ;-) Asi to není úplně nejlepší animovaný film, ale za jedno shlédnutí to rozhodně stojí, možná i pobaví. PS: Na film jsem se koukal ve 2D a ve španělštině. Za špáninu jsem rád, protože musím se procvičovat na výstupní testy,ale určitě bych si to víc užil ve 3D, protože většina scén je za tímto účelem přímo udělaných.

• 18.5.2015  23:47

100% lepší po každé stránce! Tohle je teprve bomba. Všechno, co mi přišlo zvláštní na jedničce, tak je tady upraveno a dovedeno k dokonalosti. Hlavní hrdina se znovu může na první pohled zdát jako dosti nesympatický, ale na rozdíl od Brendana alespoň známe hrdinovu motivaci k tomu, aby se choval jako kre*én. Začátek je nádherný, krásně nás uvede do děje i celkové atmosféry filmu. A ještě k tomu, hned na začátku filmu můžeme slyšet hlavní píseň film, která je naprosto nádherná. Kam se na to hrabe Aisling a její písnička. Animace je stejná, pouze vy-upgradovaná a možná i o trochu barevnější. Ani se těm Američanům moc nedivím, že tomu toho Oscara nedaly. Pro mě to je určitě lepší, než Velká šestka, ale takhle to bude mít pravděpodobně každý Evropan, protože máme přeci jen jiné cítění k tomuto stylu animace. Lec kdejaký Američan by si mohl myslet, že tohle je nějaký nový film od Myazakiho (který už ovšem filmy dělat nebude). Ano. Až na takovéto úrovni to je. Doufám, že to jednou uvidím s tím, prý velice dobrým, českým dabingem. Jestli se vám líbil Brendan, tak si tohle puste určitě taky. Jestli jste Brendana neviděli, tak si tohle puste jako první. Zjistíte, jestli vám tahle animace a styl vyprávění příběhu sedne a potom se můžete pustit na tu, ještě trochu syrovější verzi. Doporučuji :D

• 18.5.2015  23:02

Určitě to je velice originální, ale mě tomu prostě něco chybí! Už dlouho jsem chtěl shlédnout tento film, ale nikdy se nenaskytla dobrá příležitost. Dneska jsem si udělal čas a pustil jsem si tohle a Píseň moře, abych to měl jako takový pack :-) Brendan šel na řadu jako první. A nebylo to tak špatné. Ale má vysoká očekávání to nenaplnilo. Příběhu jako takovému se nedá nic vytknout, ten je úžasný. Animace je velice výjimečná. Akorát si myslím, že na to svět ještě nebyl úplně připraven, proto si toho nikdo pořádně nevšiml. Velká vada je pro mě hlavní hrdina, který mi přišel velice nesympatický. Hudba je krásná a skvěle podtrhuje atmosféru celého filmu. I přes to všechno, největší výhodou celého filmu je jeho délka. Se stopáží 75 minut tohle můžete opravdu pustit i nejmenším dětem a nebudou se nudit. Mohlo by je to dokonce víc bavit, než klasická 3D animace od Pixaru nebo DIsneyho. Věřím, že všechna moje očekávání se vyplní v Písni moře, alespoň doufám ;-)

• 18.5.2015  00:00
    Slepota (2008)

Nepochopitelné! Dobře, když už dá někdo dohromady takhle dobrou skupinu herců, mohl by to někdo využít. Ale né, tvůrci se rozhodli udělat film, s nepochopitelnou zápletkou, ve které není nic vysvětleno. Možná jako kniha by to fungovalo, ale takhle opravdu ne. Je to škoda, Julianne Moorovou naprosto zbožňuji a tahle role ji docela sedla, ale když jí všechno ostatní jenom podkopává nohy :-( Marka Ruffala moc nemusím, ale tuhle roli jsem mu docela žral. Konec je strašný a vůbec se mi nelíbil. Alespoň to nenudí ;-)

• 13.5.2015  16:54

Rozhodně jeden z nejlepších DC animáků! Jak to dělá Oliva, věřím tomu. Ten chlap mě zatím jedinkrát nezklamal. Tohle je materiál, který by měli udělat jako hraný film. Akce, po které by každý film mohl škemrat. Ale, pořád to pro mě není 5-ti hvězdičkový matroš. Nevím, ta animace mi přijde dost na úrovni, ale není nějak přelomová a je dokonce trochu nesympatická. Alespoň pro mě ;-) Ale stejně, pokud hledáte krátkej výplach mozku, tohle je jasná volba :-)

• 10.5.2015  18:57

Tohle jsme mohl vidět díky bonusovému materiálu na blu-ray disku nového ,, Pana Peabodyho a Shermana". I dnes humor funguje a je to jednoduše okouzlující. Ta jednoduchost, ach, krása :D

• 8.5.2015  18:34
    The DUFF (2015)

Jsem DUFFák!!!

• 29.4.2015  23:41

Kdybych nečetl komiksy, tak bych si tohle zamiloval! Opravdu je to jen můj problém, já vím, ale tohle prostě nejde. Teď napíšu všechny problémy, které jsem s filmem měl. Jedná se pouze o podobenství s komiksy, ale přesto vám říkám dopředu, že to bude obsahovat pár !!SPOILERŮ!!, tak si čtení tohoto komentáře nejdřív dobře rozmyslete ;-) Za prvé, Wanda a Pietro Maximof (Scarlet Witch a Quicksilver. Tyto jména ovšem nejsou ani jedinkrát použity ve filmu) jsou mutanti a děti Magneta, kápa Brotherhood of Mutants. Jejich rodiče neumřeli, když jim bylo 10 a nejsou to žádní Vylepšení, nebo jakým jiným pitomým názvem jim ve filmu říkaly. Za druhé, schopnosti Scarlet Witch jsou velice ořezané. Všechno to, co ve filmu umí jsou pouze její vedlejší schopnosti. Její hlavní schopností je ,,Hex", což je schopnost ovládat štěstí a pravděpodobnost. Celá jedna velká, epická scéna by se dala jednoduše vyřešit, pokud by tuto schopnost využila. Za třetí, Ultrona vytvořil Hank Pym alias Ant-man, ne Tony Stark společně s Bennerem. S Bennerem budeme pokračovat. Za čtvrté, Bruce Benner nikdy neměl nic s Black Widow. S tou měl vždy něco Hawkeye. Ten má tady manželku, která je SPRÁVNĚ Mockingbird, ovšem další chybou je to, že její zbraně (elektrické tyče) daly Black Widow. Tady to ukončím, i když bych měl v repertoáru toho ještě mnohem víc :D Kdybych všechno tohle neznal, byl bych úplně nadšený. Hudba, kamera, střih a herecké výkony (až na nesympatické podání Marka Ruffala) jsou skvělé. Není to asi pro úplně ty nejmenší děti (10>), těm bych spíš doporučil animák, který se u nás prodává na DVD ze docela levné peníze a jmenuje se: Následníci mstitelů - hrdinové zítřka. Celkově si to ale řadím mezi ty lepší od Marvelu a určitě se na to podívám ještě někdy znovu. Jinak taky doporučuji, puste si před tím Avengers jedničku a Thor: Temný svět. U některých scén budete více v obraze. Jsem zvědav, co udělají s tím Infinity War :D

• 26.4.2015  22:51
    Catwoman (2004)

Čekal jsem naprostou hrůzu, a dostal jsem trošku horší popcornovou zábavu! Tak tohle je opravdu ,,třešnička na dortu" mého Catwoman maratónu. Nejdražší ze všech zhlédnutých, pravděpodobně i nejprofesionálnější. Začnu od dojmu, který po shlédnutí u mě převládá. ,,To byla strašná pí*ovina" - Lovely.Bones, 2015. Ale nečekal jsem, že to budu vůbec schopen dokoukat do konce. To se počítá jako malý úspěch :D Ale ne, je to pí*ovina, bez jediného zaváhání to napíšu. Ale, seriózní film jsem ani nečekal. Nelogičnosti? Čemu se, ku*va divíte. Je to film o kočičí ženě, která má být anti-hrdinka, bojující proti zločinu milující týpka v kostýmu létající krysy. Jak ste mohli vůbec uvažovat o tom, že by to mohlo být inteligentní?!? :DD Pozitivum filmu je to, že to nenudí. Ať už se koukáte na ten strašný sado-maso kostýmek, nebo na to, jak CGI kočka dýchá na mrtvou ženskou, prostě se nenudíte. Debilní dialogy možná slouží už k dobru, protože nějaký hluboce vykonstruovaný scénář by tomuhle ani nesedl ;-) Není to dobrý film. ALE, když je vás doma víc, máte v sobě nějaký lehký alkohol a při hraní beer pongu by ste si chtěli něco pustit jako pozadí, tohle poslouží perfektně. A verdikt k maratón? Myslím, že se ještě chvíly načekáme, než někdo překoná Michelle z Batman se vrací. Kdybych nemusel zítra do školy, hned bych si jí pustil a nechal se fascinovat Burtonovou genialitou :-)

• 26.4.2015  15:56
    Catwoman: Nine Lives (2005)

Tohoto jsem se měl vyvarovat! Tohle je dosavadně nejhorší film z mého malého osobního ,,maratónu". Nudné, rozplizlé, debilní děj, humor nefunguje a kostýmy jsou ještě horší než v Catwoman: The Diamond Exchange. Koukám, že se pomalu dostáváme k pomyslné třešničce na našem kočičím dortíku. Uvidíme, jak se Halle Berry vypořádá s Catwoman. Už se těším ;-D

• 26.4.2015  15:18

A do sbírky nám přibývá animák! A není to úplně špatné. Je to jeden z těch animáků, které dokazují, že animované filmy nejsou jenom pro děti. Je to akční, sexy a nekontrolované. Přesto, animace je nic moc, dialogy nejsou ničím zajímavé a není to ani jeden z těch lepších od DC. Ani nemůžu moc doporučit :-(

• 26.4.2015  14:41

Amatéřina, ale stejně supr! Ano, já vím, není to skutečný Catwoman film, ale jmenuje se to Catwoman, tak jsem to musel dneska vidět. Není to první film, co jsem od tohoto samo-učence viděl, a ani nebude poslední, protože mě zatím nezklamal. Akce je překvapivě dobrá a herci ani nepřehrávají. Jediné, co by se dalo docela úspěšně vytknout jsou kostýmy, které opravdu vypadají jako vyrobené 6-ti letými dětmi. Jinak, dobrý. Překvapení :-)

• 26.4.2015  14:10

Tohle jsem se rozhodl si pustit, jakožto přípravu na dnešní Catwoman jízdu/maratón. Jdu do toho s tím, že nejlepší je Michelle z Batman se vrací, a myslím, že se tenhle můj názor dneska ani nezmění. Tenhle dokument je skvělí. Vtipný, odlehčený a hodně informativně nabytý. Jestli se chcete o Catwoman něco dozvědět, tak si puste tohle. Doporučuji :D