Lovely.Bones

Lovely.Bones

Vojtěch Ráček

Česko

• 24.2.2015  13:23

Na tento film je opravdu potřeba nějaká psychická příprava. Chvilku mi trvalo, než jsem sám sebe přesvědčil, abych to viděl. A nebál jsem se nadarmo :-) Začínáme ve velice pomalém tempu. A vtom také pokračujeme a nevidíme nic moc zajímavého. Nejzajímavější část filmu se odehrává na konci, kdy vztah mezi Harry Potterem a Green Goblinem dojde až k samotnému vrcholu a vidíme několik záběrů na jejich anální sex. ,,Sodoma, Gomora, co se to tam děje?!" si asi ne-jeden divák řekne. Určitě nelituji toho, že jsem to viděl, ale o doporučování mluvit asi nebudu, protože očekávám reakce lidí, kdybych jim řekl: ,,Hele, koukni na Kill Your Darlings, je to naprosto úžasný". Nevím tedy, jak bych mezi svými přáteli dopadl ;D

• 24.2.2015  10:29

Pověst ,,nejhoršího filmu všech dob" si tohle rozhodně zaslouží! Nejnudnější film, co existuje. Naprosto nejhorší herci, které si můžete představit, nejhorší možné napjetí a ta nejhorší hudba. Tohle všechno je Manos. Opravdu je to jenom pro silné povahy, ale z jiného důvodu, než si mysleli tvůrci.

• 24.2.2015  10:22

Je úžasné, že se Američanům povedlo to stejné jako nám, a to dokonce ve stejném roce a žánru! Jediný rozdíl je vtom, že Čarovný les je trochu temnější a o půl hodiny delší než naši Tři bratři. Máme tu stejné dementní zpívánky, které jsou ovšem jistým způsobem podmanivé. Máme tu kompilaci pohádek, které se postupně protkávají a STEJNĚ DEBILNÍ KARKULKU!!! Ovšem, kdybych měl porovnat Lábuse proti Streepové, což po mě snad nikdo ani nechce :-), body musí poputovat k Meryl protože ta si tu roli musela ale neskutečně užít a různé její kvílení, řvaní a ječení je prostě boží. Postupem času to začne nudit, a bohužel, docela hodně. Určitě to není nejhorší muzikál za poslední rok a myslím, že pokud se vám, či vašemu dítku líbily Tři bratři a chcete jim pustit trochu delší a o trochu strašidelnější verzi, hurá do toho. PS: Johnny Depp jakožto vlk je o hodně lepší než nějaká po**aná loutka.

• 23.2.2015  19:14

K čemu se to ksakru Carpenter zaprodal?!?!? Holo-hlavý Dylan O'Brien se spíš Funny než Die :-)

• 14.2.2015  23:10

Naprosto úžasný! To jsou slova, kterýma bych byl schopen okomentovat tento snímek. Tohle by měla být meta, které by se měly pokusit dosáhnou všechny dokumenty, protože já jsem lepší dokument ještě neviděl. Tenhle komentář píše velice mladý člověk, který nevěděl o The Doors prakticky nic. Věděl jsem že frontman byl Jim Morrison a umřel ve 27. Toť vše. Tohle mi to všechno nádherně předvedlo a já jsem na to koukal jak malej Jarda a jenom jsem se snažil nevytrousit ty informace z hlavy rovnou ven. To by ale nešlo, protože tyhle informace mi říkal bombový hlas Johnyho Deppa. Možná to pro člověka, který toho ví o The Doors hodně bude nudit, ale všem ostatním tohle můžu jenom vřele doporučit a já si to rozhodně pustím někdy znovu. Po tomhle filmu se už můžu vrhnout na toho Olivera Stoneho ;-)

• 14.2.2015  23:01
    Xanadu (1980)

Pro někoho nostalgie, pro mě nuda! Chtěl jsem to vidět kvůli Olivii, ale té tam je bohužel hodně málo. Písničky nejsou chytlavé a ani to moc jako muzikál nefunguje. Nejzábavnější část filmu je ta, ve které se najednou objeví úplně stejné efekty, jako ze starého Trona :-) Asi neznám člověka, kterému bych mohl tohle doporučit.

• 14.2.2015  22:29

Rozhodně nejlepší díl (pro zatímní) trilogie! S tím rozpočtem (11 mil.) si neskutečně vyhrály a je vidět, že tohle už nebylo děláno pro televizi. Herci se skvěle vžily do už známých postav. Výprava vypadá mnohem líp, režie i kamera taktéž. Jediné, co bych tomu vytknul na rozdíl od prvních dvou dílu, je absence nějakých chytlavých písniček. Ano, ty písničky jsou hezké, ale v době psaní tohoto komentáře si už ani na jednu nevzpomenu. Samozřejmě, že to není žádně velké umění, ale jako roztomilou romantickou jednohubku na čtvrteční večer to je ucházející.

• 13.2.2015  15:37
    Muzikál ze střední 2 (TV film) (2007)

Tady platí to samé, jako o prvním dílu, akorát to je o trochu horší a působí to víc trapně.

• 13.2.2015  15:31
    Muzikál ze střední (TV film) (2006)

Příjemný feel-good film, který započal kariéru mnoha herců a stal se průlomovým snímkem Disney Channelu. I přesto se nejedná o žádný klenot. Disney si vybíral z větší části herce, kteří měli maximálně televizní zkušenosti a tím pádem většina z nich působí velice toporně a jakoby nevěřily svím rolím. Jako muzikál to sice funguje, vtom smyslu, že písničky jsou dobře načasované a filmaři hezky vymysleli situace, ve kterých jsou, ale bohužel se jedná o nejprovařenější pop, který existuje. Bohužel, jsou hodně chytlavé a i po letech si je pamatuji. Výprava je překvapivě hezká a roztomilá. Nečekejte nic světoborného, ale jako velice předvídatelnou romantickou blbůstku to klidně zkoukněte.

• 5.2.2015  23:45

Tohle je skutečný Epic! Takhle neskutečně propracovaný a komplexní animák jsem od tohohle vážně nečekal. Musím, prostě musím začít animací, protože to je hlavním milníkem filmu. Objevuje se tu totiž PĚT typů animace, PĚT! Opravdu tvůrci vyždímaly ze svých animačních schopností všechno. Moje oblíbená část je ta, která je stylizovaná do klasického anime. Ta je špičková. Taky se tohle dá doporučit, protože je to další důkaz toho, že animáky nemusí vždycky být kid-friendly. Tolik hekto-litrů krve jsem viděl naposledy v Kill Bill :D Kašlete na to, že to je podle nějaké videohry, jděte, a najděte první kopii, kterou najdete a okamžitě si ji puste. Je to skvost, a ty se nemají opomíjet.

• 5.2.2015  22:12
    Lemonade Mouth (TV film) (2011)

Nejlepší Disney Channel film! Nevím, jestli to něco znamená, ale tohle je tak sladké, že to je až roztomilé. A překvapivě, jelikož se jedná o film o hudební skupině, ve filmu uslyšíte velice povedé písničky. Opravdu :-) Samozřejmě, že jde o výplach mozku, ale jde o KVALITNÍ výplach. A to je na Disney Channel co říct. Herci jsou sympatičtí, a to ještě víc, když znáte jejich dřívější práci. Bohužel, nikdo znich po zkušenosti s tímhle neodešel od Disneyho :-( Opravdu, puste si to, možná budete překvapeni, stejně jako já. Já jsem to osobně už viděl několikrát.

• 5.2.2015  22:01

Tohle mě vrátilo do dětských let. Velice milý a líbivý snímek pro celou rodinu, což je mezi Medvídek Pů filmů docela výjimka. Začátek je moc hezky a chytře udělaný. Kdyby to ale mělo o deset minut navíc, tak by to asi už měnilo můj pohled na film, protože tohle je cílená jednohubka, kterou zaměstnáte svoje dítko mezitím, co budete žehlit, a ani vy se rozhodně nebude nudit :-)

• 4.2.2015  21:56
    Ztracená budoucnost (TV film) (2010)

Tohle je opravdu smutná záležitost. O kvalitách filmu dokonale vypovídá slovenský distribuční název. ,,Příběh" je naprosto absurdní a romantická zápletka je k pláči (a to né, protože jsem od přírody měkota). Lepší hudbu a efekty si můžete vychutnat i třeba v Nora Roberts: Polární záře. Jednu hvězdičku dávám za ,, vždy umírajícího" Seana Beana a docela příjemnou Annabelle Wallis. Ale jinak, nikomu nedoporučuji, zkazí vám to večer.

• 1.2.2015  08:19

Mírné zklamáni, ale na Blue Sky ještě dobré :-) Za prvé, nejsem fanoušek Blue Sky a většina jejich filmů mi přijde dosti průměrná a i dost podprůměrná (Rio a sudé díly Doby ledové). Za druhé, čekal jsem něco originálního. Za třetí, ve stejný den jsem viděl i Croodsovi, takže mám něco k srovnání. No, nejdřív bych asi měl psát o animaci. Nevím, proč jsou tady v komentářích všichni vyšplouchnuti z animace. Mě teda dosti průměrná. Design postav není ani moc progresivní (,,padouchy navlíkneme do dřeva a budou hlavně temní. To aby naší malí diváci hlavně nezapomněli, kdo jsou záporáci" - Kreativní tým studia). Humor mi ani v anglické verzi nějak nesedl a celé mi to hodně připomínalo Artura a Minimojové. Od příběhu, přes design záporáků k místy trapnému dětskému humoru. Já prostě nevím, jestli to těm dětem máte pustit. Asi joo. Bude to fungovat obdobně jako u Rebelky, myslím že to většinu dětí nějak nenadchne.

• 1.2.2015  08:02

Za mě tohle opravdu nefunguje. Pokud by jsme film nazývaly ,,Moderní komedie", tak mi to dává znamení, že jsem hodně stará škola. Ústřední duo je strašně nesympatické a vůbec k sobě nepasuje. Pouze párkrát jsem se pousmál, ale za to jsem se větší část filmu pouze strašně nudil. Opravdu nevím, co se může lidem na tomhle tak líbit. Já už to vidět nechci, a nikomu to doporučovat rozhodně nebudu. PS: Tohle je názor člověka, který nikdy neviděl jediný díl původního seriálu.

• 31.1.2015  12:02

No, a co napsat o tomhle :-) Je to hodně roztomilý a docela kouzelný (tím nemyslím nadpřirozeno). Drama to je, ale jenom nějak do poloviny filmu, protože pak hned víte, jak to skončí. Věřím, že kniha je o hodně lepší a ve skutečnosti, dostal jsem chuť si ji přečíst. Pokud byl tohle záměr, tak to na mě zafungovalo. Bohužel, Efron nezvládá vypjaté situace a jelikož je jediná postava, která z tý obrazovky nevypadne, tak začne být postupem času i trochu otravný. Ať už vás ke shlédnutí přesvědčuje jakýkoliv jiný herec, ta na ně zapomeňte, protože ostatní postavy jsou opravdu okrajové a takové...nevybarvené. Kim Basinger je tam například cca. 4 a půl minuty. Ale Zac Efron není hrozný herec, to by se Začík mohl na mě naštvat. Nechám tedy na vás, jestli máte zrovna náladu koukat na něco hodně přeslazeného, co by zrovna tak přeslazené být nemuselo. Je to ale jednoznačně příjemné a zvláštním způsobem podmanivé.

• 31.1.2015  11:33

Tohle bude krátký. Komu se líbila jednička, věřím, že se mu bude líbit i tohle. Komu se nelíbila, tak mu nedoporučuji ani tenhle díl. Ono je to vlastně úplně jedno, protože je to naprosto to samé, bez jakékoliv invence nebo nápadů. Tady se jenom navíc prolétává železný týpek s prknem a ?mrak?, který by měl být Galactus.

• 31.1.2015  11:28

Velice průměrná romantická komedie, která se řadí vedle většiny ostatních filmů s Julia Robertsovou. Nehledejte v tom nic složitého, ale jako pozadí k žehlení by vás to bavit i mohlo. Fanoušci Robertsové si pošmáknou a já půjdu dál. O ději se nemůžu rozepsat, protože jsem na něj už jednoduše Zapoměl, což taky může trochu svěčit o mém filmařském zážitku z tohoto ,,veledíla". Ostatní herci hrají co umí, a nevychází ze zašlích kolejí. Takže, pokud si potřebujete trošku odpočinout, tak vám tohle asi nemůže nic udělat ;-)

• 31.1.2015  03:01
    Dragonball: Evoluce (2009)

Nezvládnu, já to prostě bez toho srovnání nezvládnu. Tohle vs. Poslední vládce větru. Sem napíšu v čem je Dragonball lepší, v čem je srovnatelné a v čem je horší. Lepší: 1, Inspirace originálem není pro mě tak neskutečně odporné, jako u Last Airbender (protože na-rozdíl od Avatara, nejsem tak velký fanoušek Dragonballu); 2, Velice jemné náznaky humoru (jeden vtip se jménem Či-či ujde) Srovnatelné: 1, Máme tu stejně NESKUTEČNĚ hrozný casting (to opravdu nikdo z toho týmu, co to vymyslel nikdy neviděl žádný díl původního seriálu?!?!); 2, Herci jsou neskutečně špatní a trapní (což je v případě Emmy Rossum jemné zklamání); 3, Má to stejně dementní plot (což je obrovská urážka originálu, který je v obouch případech hodně dobře promyšlený); 4, trošku kladnější bod, který pojí oba snímky je opravdu rozumná délka; 5, Hudba (James Newton Howard vs. Brian Tyler) Horší: 1, Horší záporáci (pokud tedy můžete za záporáky považovat Asiatku s hodně vtipným výstřihem a týpka se zelenou maskou, která vypadá hůř, než ta Mily Kunis z Mocného vládce Oz); 2, Horší efekty (pokud vám přišly v Posledním vládci špatný, tak tady vás čeká velká škála barevných prdů a to je jenom o rok starší); 3, Efektivita (je potřeba komentář?); 4, Akce je o hodně horší (a nudnější!); 5, Chybí roztomilost (a to hodnně!!!)

• 25.1.2015  14:46

Moje první Danielle Steelová, a doufám, že i poslední. Něco takhle špatného, nudného a dialogově prázdného jsem opravdu nečekal. Herci jako kdyby vypadli z c-ečkových seriálů o doktorech a o hudbě se ani nebudu rozepisovat, protože bych stejně psal jenom samé hvězdičky. Myslel jsem si, že po všech těch Nor Roberts už budu trochu romanticky zjihnutej, ale tohle na mě opravdu nefunguje. Možná důchodci, nebo 40-ti leté bábi, které nemůžou najít tu pravou lásku, takhle nějak odhaduji publikum tohoto filmu, kterému by se mohl líbit.

• 25.1.2015  14:24
    Skoro doma (2014)

Příjemný, vtipný, milý a hlavně hodně barevný kraťas. Už se těším na celovečerák :-)

• 25.1.2015  01:53

Tohle se pro mě okamžitě stalo českým klenotem. Musím, prostě musím to sehnat na DVD, abych si to pustil znovu. A znovu. Herci fenomenální a děj naprosto exklusivní. Neměl jsem ztoho rozhodně ten znuděný pocit, jako z Spalovače mrtvol. A, to musím upozornit, je mi čtrnáct a tohle mi přijde naprosto úžasné, takže jsi myslím, že tomuhle, by se mělo říkat ,,Film pro celou rodinu". Pokud tedy vyjmeme ten trošku vražedný konec (ehm, spoiler).

• 25.1.2015  01:46
    Šmoulové 2 (2013)

Už od raného dětství tyhle modré potvory nějak nemusím. Možná, protože jsou furt tak veselí. Nicméně, první film mi přišel docela příjemný a oddychový. Kouknout na dvojku byl ale ohromný omyl. Humor ještě z-infaltilněl, efekty se ještě zhoršily, děj zdebilnil a herci se zhoršily. Nevím, co jsem si myslel. ,,Kouknu na to, jednička se mi stěží líbila a seriál nesnáším. Pro jistotu si o tom něco přečtu. Hmmm, píšou tu, že to je horší než jednička. Tak to musím vidět!". Ano, takhle to opravdu vypadalo a nedivím se výsledku. Dětem prosím ne a vám už vůbec! Tohle rozhodně není zábava pro celou rodinu!!!

• 25.1.2015  01:33
    Halo 4 - film (TV seriál) (2012)

Zaprvé: nikdy jsem Halo nehrál a nemám vůbec ponětí, o čem jsou hry. Zadruhé: Vůbec mi to nevadí. Příjemní mladí herci, slušná akce a líbivé efekty. Nevím, jestli by se mi to rozdělené na 5 částí líbilo a nezaznamenal jsem ani nějaké výrazné body, ve kterých bych to najednou rozdělil. Zuzana z Narnie už neběhá po lese s lukem, ale po bitevním poli s futuristickou zbraní a Skákadlo z Taneční akademie taktéž. Nevím, jestli budou takhle příjemní i fanoušci hry, ale třeba ji jednou vyzkouším na vlastní kůži. PS: Překlad Master Chief na Kapitán Velitel se stal už legendární :D

• 25.1.2015  01:21

A to jsem se nato tak těšil. Modrého sokola jsem znal a doufal jsem, že zněho udělají něco super. Tady? Né. Prostě tohle nejde. Udělají zněho nějakou parodii na starého Batmana a starou hvězdu, co už odešla z velkého plátna. Záporák je idiot. Naštěstí, animace nepatří k nejhorším a vtipy pořád ujdou, takže, pro fanoušky Scoobyho ano, pro fanoušky Modrého Sokola ne. Pro malé caparty, určitě.

• 25.1.2015  01:15
    Croodsovi (2013)

Jo! Konečně něco normálního, ne přestřeleného, ne nudného, ne přehnaně psychologického. Oddychovka obrovského kalibru. Moc se mi líbil humor a animace rostlin a zvířat. Jediné, sčím jsem měl ze začátku problém byla animace postav a hlavně vlasů. Nepřišla mi nějak přeborná, ale když otevřely hubu, tak zní vždy vyšla nějaké úžasná hláška. Po mírném zklamání z Epic, jsem jenom seděl na zadku jako malej capart a čuměl na to. Líbí se mi silná ženská protagonistka, kterých máme v poslední době ale trošku pře-feministikováno. Tohle je opravdu zábava pro celou rodinu, která nezklame a budete si ji pouštět znova a znova, protože to je opravdu hodně líbivé.

• 24.1.2015  23:41

Moje první zkušenost se Stepfordskými paničkami, a chci vidět další. Dopředu říkám, nečetl jsem knihu, ale vím, že by to neměla být komedie, ale spíš jemně laděné do hororu. Humor v tomhle filmu mě ale neskutečně bavil. Některé vtipy si budu ještě pěkně dlouho pamatovat, a podle mě neskutečně dobře fungují. Pravděpodobně se bude jednat o můj další Guilty Pleasure, protože to chci vidět znovu. A potom znovu. Neskutečně úžasně laděné prostředí. Kostýmy skvělé a herecké výkony jakbysmet. Jediné, co zadrhává je neskutečně trapný a špatný herecký výkon Matthewa Brodericka. Tem mi tam dost vadil. Ale jinak za mě super, ať si říká kdo chce, co chce.

• 24.1.2015  23:33
    Superpes (2007)

Ultimátum debilit! Představte si svět, ve kterém filmaři hulí trávu. To ještě není tak neobvyklé, a je to dokonce možné, ale představte si, že jí hulí asi stejné množství jako X Doležal. Peter Dinklage tak neskutečné přehrává, až je to vtipný, podobně jako Uma Thurman v Percy Jackson. Děj nestojí za řeč, ale nedá se tomu filmu vytknout humor. Alespoň v anglické verzi, protože v češtině, humor jistě ztrácí na vtipnosti. Pro děti to je ale úžasný výplach mozku.

• 18.1.2015  11:50
    Pinocchio 3000 (2004)

Nemůžu uvěřit, jako naprosto nechutně se dá zprznit taková klasika jako Pinocchio. Vtip stím, že jsou všichni roboti jsem nepochopil, postavu jsou nudné a fádní, příběh prakticky není a o hudbě, nebo snad o grafice, se ani nedá mluvit. To tem dětem raději opravdu kupte to DVDíčko z trafiky za 50 Kč s Cestou do fantazie a neotupujte jim mozky takovouhle sr*čkou.

• 18.1.2015  11:43
    Bruno (2009)

Takhle neskutečně trapnej a nechutnej film jsem už dlouho neviděl! Pravděpodobně mám asi jiný smysl pro humor než ostatní, protože já jsem se ani jedinkrát za celý film nezasmál. Tím pádem ani nemůžu ocenit karikaturu, kterou Cohan opravdu vyšperkoval do dokonalosti.