• Rodinný
  • Publicistický

Bůh žehnej tomuto nádhernému světu (2016) (seriál)

Velice pěkné a podařené Anime, které dokáže zabavit na hodně dlouho, je také velice záživné, nutí Vás koukat pořád na další a další epizody. Samotný děj se odehrává ve světě RPG hry, což se mi hodně líbilo. Postavy jsou podařené, jen mi trochu nesedla Lalatina, což je jméno Darkness. Anime se mi hodně líbilo, jsem zvědav na další sérii. 9/10

Peťajn (2014) (seriál)

Krátké scénky [Vine], které dokáží vždy zabavit. Téma je často k aktuální situaci. Například byl Vine věnovaný matutitě. Naprosto bezchybné. Takže 100/100

Blend S (2017) (seriál)

Příjemné anime z kavárenského prostředí (a ne jen to). Každá postava má svůj originální charakter. V anime je velice zábavné, ale halvní pointa není dotažená do konce. To taky hodnotím jako zásadní chybu. No, na 4 hvězdičky to určitě není, nicméně 3 hvězdičky jsou zase málo. Dávám 70 %. Před lety jsme se na základce učili zaokrouhlovat nahoru, takže matematicky to sedí. Jsem ale takuhodnej (až moc hodnej) recenzent. Takže asi tak...

Non non bijori (2013) (seriál)

Anime, ve kterém se toho moc neděje. Anime doporučuji na relaxaci po náročném dni.

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-Show nesnáším, tento pořad je ale výjimkou. V pořadu můžeme vidět zrůdnosti, které lidi vaří a příšerný prostředí, ve kterým žijí. Dále můžeme vidět klasickou nenávist a puntičkářství, aby mohla osoba dát jiné osobě snížený počet bodů. Seriál není špatný, občas se tam pochytí i nějaký dobrý recept, ale spíš je pravda na druhé straně. !EDIT: (18.5.2017) Po tom, jak došlo k odhalení "tajemství" Prostřena s Karlem Ondrkou u mě klesl tento pořad hodně dolů. Manipulace štábu, aby člověk s Touretem dostal nerva byla opravdu přes čáru. Nehledě že produkce záměrně dala do prostřena jen ty chvilky, kdy Karel má "záchvat". Myslím, že Kazma by měl časem udělat něco podobného i v jiné Reality-Show. Já osobně se na díl s Karlem nachytal, mylsel jsem si, že to byla realita. Podtrženo sečteno, nové hodnocení je 1 ☆.

Pan Dubínek (1995) (seriál) odpad!

Na tohle anime mám sice vzpomínky z dětství, když to běželo v Kouzelné školce. Bohužel se mi to ale nikdy nelíbilo. Zpracování se mi nelíbili, příběh se mi nelíbil a ze všeho nejhorší byla úvodní znělka. Když se to shrne kolem a kolem, tak to má maximálně 10% a to pouze za klouzačku, kterou má z domu a za těch pár (max. 5, ale to přeháním) dobrých epizod.

Šikulové (2007) (pořad) odpad!

Před několika lety to byl můj velice oblíbený seriál, pak tam ale nějákeho "inteligentního" člověka napadlo obsadit neschopné děti školkového věku a celej pořad šel do kytiček...