fila_B

okres Praha

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 25.11.2018  16:50

Bavil jsem se jak malej Jarda.

• 26.10.2018  11:45

Film, který raději neměl být natočen a který do kina nepatří. Je to hrozné, nemohu najít nic pozitivního, děti jsou v šoku hodinu po tom nemluví.

• 13.9.2018  15:26

Ten film je geniální od scénáře po režii.Pestrý kaleidoskop osudů které se proplétají okolo projíždějícího autobusu švédských důchodců, pro které byla navíc východní Evropa něco mezi skanzenem a zoologickou. Z dnešního pohledu je třeba si toto připomenout. A pro ty co tu dobu nepamatují je oříšek aby z toho filmu měli stejný zážitek jako pamětníci.

• 15.6.2018  12:32

Ano, je to stálice. Humor a nápady se drží zajetého modelu který funguje. Největší změnou je zjevně dabing. Není to špatné, je to o zvyku, přeci jen od dětství to známe němé a jeto podobné jako když by měl Bárta Simpsna dabovat někdo jiný než Dejdar. Nemohu nic vytknout dobré nápady, humor no a dabing na něj si každý musí udělat názor sám.

• 12.4.2018  19:02
    Pepa (2018)

Některé věci jsou v naší domovině neměnné jako Vltava se vlévá do Labe, Tři oříšky pro popelku na Vánoce v ČT a to, že Novák zase natočí sr...ku. Bohužel. Proč to dělá?

• 16.4.2017  13:15
    Špunti na vodě (2017)

Bohužel, příběh se až moc podobá scénáři S tebou mě baví svět. S tím problém asi nemám, ale očekávám, že když se někdo do něčeho takového pustí a s celkem dobrými herci tak se bude snažit dojít dál, překonat vzor. A to tedy v tomto případě ani náhodou. Trapné vtipy vytažení z Kameňáku, herci mi občas přijdou bezradní, jako by nebylo jasné co maj hrát. Pro mě je to velké zklamání, protože potenciál tu je.

• 16.4.2017  13:10
    Masaryk (2016)

Ano vnímám to jako velmi kvalitně udělaný film. Nmyslím si že by to bylo geniální rozhodně né na tolik českých lvů. Ale rozhodně je to český nadprůměr. Takhle by měla vypadat většina z těch 30 každoročních českých filmů.

• 23.12.2016  08:05

Fuj to nemá s Hodinovým manželem nic společného. Lituji herců kteří v tom hrají to muselo být utrpení, ale je mi divné že svoboda dal Hodinového manžela a tohle úplně vůbec. Jak je to možné ? Ono je divné i to že se to jmenuje Manžel na hodinu a ne Hodinový manžel. A je divné, divné , že relativně úspěšného Hodinového manžela dělal Hollywood a tohle nějaká Bohemia, to neni přeci normální že by v tom nepokračovali, za tím asi něco bude proto se to i jmenuje jinak. Skoro mi to přijde jako by si to nechala vyrobit Prima která tam má všude logo, každopádně Manžel na hodinu je velmi volné pokračování "Manžela" a navazuje prostřednictvím postav. Bohužel tomu schází úplně všechno ta atmosféra, vtip, hudba je vzatá z "Manžela".

• 6.11.2016  11:09

Příběh a pointa filmu není nic komplikovaného a nepředvidatelného o to více potěší jak je to zahrané. Ano tušil jsem jak to dopadne, ale celou dobu jsem se bavil. Dobrá práce.

• 21.10.2016  07:26

Běžte raději na lobotomii než na tenhle film pocti co ve vás zůstanu bude stejný možná i lepší. Stejně vás to potká na Nově, která se pod to podepsala.

• 16.9.2016  09:18

Včerejší projekce mi ještě duní v hlavě. Díky Howardovi se ze mě snad stane ještě fanda Beatles musím si pustit Help :) Opravdu skvěle udělaný film.

• 17.4.2016  08:40

Pat a Mat se nedá hodnotit jako film. Jednak jsou to vždy jen dvě postavy a navíc jsou němí. Proto chápu, že klasický 90min příběh je pro Pata a Mata cizí, na co bychom se dívali. Jsem rád, že režisér Beneš se rozhodl nic v konceptu Pata a Mata neměnit a ctí to že to je groteska. mám radost z toho, že vidím kuťáky v jejich klasickém formátu a přitom v moderním podání pro kina. Je příjmní vidět jak jsou nové příběhy rozehrané a i dějově posuneté dál ale přitom ctí klasického Pata a Mata. Je radost se dívat na postavy, které jsou tu 40 let a cítit, že se o ně někdo s citem stará aby tu dalších 40 let ještě byli.

• 17.4.2016  08:29

Film, je velmi průměrný,je z něj cítit nostalgie. Bohužel co film opravdu ničí jsou sponzoři, kteří jsou řekl bych velmi necitlivě do filmu vloženy. A to tak, že to tahá za uši. Nevím jestli je to pro značky dobré. Je zde cítit snaha k navázání na původní 3 díly a to se asi povedlo lépe než u předchozích.

• 20.3.2016  08:38
    Dvojníci (2016)

chacha, ano baví mě ty komentáře "zainteresovaných" možná zaplacených co dávají více jak 3 hvězdičky. Pokud tento film hodnotíte sejně jako Pelíšky, Nedotknutelní, S tebou mě baví svět, tak je mi vás opravdu líto protože, zjevně je to buď první film co jste kdy viděli a nebo jste ho neviděli. Prostě ten film je horší než Martin a Venuše co točil Chlumský(předchozí film), je horší než Pelíšky, je horší než Okresní přebor a můžu pokračovat. Zabalit to do toho že málo davají lidé co milují Art je blbost. Malo dávaji leide co mají rádi Pelíšky, Musíme si pomáhat, Okresní přebor, Obecnou školu atd...

• 11.3.2016  12:22

To nejlepší na to m filmu je trailer. Za to ta hvězdička. Evidentně se chtělo udělat cool moderni thriller ale zustalo jen u chtěni. Asi to nikdo neřekl hercům. Navíc nevím proč, ale někdy hercum nebylo dobře rozumět . Tak jako by to bylo troxhu na koleně.

• 30.11.2015  13:52
    Room (2015)

Četl jsem předlohu. Která je absolutně úžasná o to více mě mrzí jak film sklouznul do hollywoodské vypočítavosti. Bohužel je z něj cítit více zamíření na oskara a další ceny než věnování se té jemné psychologické hře, která je v předloze. Herecké výkony jsou dobré v tom problém není, ale scénaristické zjednodušení film posunulo více k něčemu umělému než živočišnému a více skoro až do klišé

• 22.10.2015  12:57
    Nevěrníci (2012)

Jsem nadšený, doporučuji s manželkou v sobotu večer k lahvince vína. Opravdu jsme se bavili.

• 22.10.2015  12:56

Film spíš pro menší děti. Moje bylo spokojená a to je hlavní.

• 13.10.2015  15:08

Já vám nevím, jsou tam hezké momenty, ale v celku je to placaté. Vše je zjednodušené do věty chtěl být první tak bral. Mě překvapuje že někdo na tomto staví celý film. To téma a osob Armstronga je tak široká a pestrá, že tohle je promarněná příležitost. Velká škoda.

• 4.6.2015  19:22
    Druhá míza (2015)

Režijní debut Dana Fogelmana se jednoznačně povedl, určitě je to záslouhou i Al Pacína, který hraje stárnoucího rockera. Tahle role mu opravdu sedne . Co me dostalo je celková atmosféra filmu je to taková náladovka , která člověka naladí , připomíná mi to filmy Woodyho Alena ty mají podobný náboj.

• 31.5.2015  10:40
    Sedmero krkavců (2015)

Včerejší dětské představení v Letňanech otřáslo mou důvěrou k českým pohádkám. Ano mělo nás varovat vypasované poprsí Marthy Issové na plakátě, že s tou pohádkou asi nebude něco v pořádku. Když už je film blbý tak aspoň ať je tam nějaká erotika, protože asi bylo blbé ji dávat do filmu tak zbyla poslední možnost a to plakát tak fajn už je mi to jasné. A teď k filmu. Ten film se odkazuje na českou klasiku, ale přitom mimo exteriérů na dobře známých hradech tam nic není. Když režisérka neví kudy kam použije hřeben a díky flaschbackům pak vidíme jak to všechno bylo co se stalo. Pokud by producent měl více peněz tak to mohlo být skoro tak pěkné jako v Davinčiho kodu, vzpomínáta na ty projekce křižáků atd..? Hlavní postavy vlastně nemusí vubec nic dělat jen strčit kralovně do hlavy hřeben a hle vše je jasné. No a na to čekáte 100minut a dívá te se na Marthu Issovou, která ze sebe dělé pátnáctileté děvče a pak na hodinky kdy už bude konec. Děti, jsou doteď otrávené na českou pohádku je nevytahnu hodně dlouho...

• 26.2.2015  09:38
    Ghoul (2015)

Žádná bomba to tedy neni je to "standardni" béčkový horor, kterých tu jsou stovky. Skupina lidí na samotě kde je něco zabijí. Muže se to odehrávat kdekolikv, kdykoliv. Ten film nepřináší nic co by někde už nebylo.

• 8.1.2015  09:57
    Fotograf (2015)

Tak to nééé. Co to má jako být. Saudek patří bez pochyby mezi nejkreativnější naše fotografy. Proč ten film je točenej jako porno z NDR a ještě to má 130 minut abychom se v to jó vyrochnili. Pokud čekáte něco výtvarně pojaté tak se nedočkáte je to spíš něco jako 13 komnata Jana Saudka točená v ČT okořeněná přitroublím humorem. S tím že Saudek není Saudek. Nejbrutálnější jsou nahé sekvence, které na Saudkových fotografiích májí krásu, ladnost a erotickou poetiku, ale ve filmu je to něco tak asexuálního, že si cestou z kina musite koupit Playboye aby jste si zpravili chuť.

• 25.12.2014  21:20

Tento film mi udělal obrovskou radost. Konečně normální plnotučná komedie! Nepodbízí se trapným humorem ani se nesnaží si hrát na něco více. Čistý komediální příběh v podání opravdu skvělé čtyřky herců. Zajímalo by mě jak je tvůrci dali dohromady, Jsou neuvěřitelně sehraní tak jako opravdoví dlouholetí přátelé. Absolutně mě dostala scéna Bolka a Davida Mataska na lanovce. Je to tak banalni ale tek zahrané prostě se musím i teď smát. A ještě na jedné věci tvurci dost zapracovali a to je hudba. Port Less pecka 5:15 vám bude ještě dlouho znít v uších. Co opravdu oceňuji je žánrová čistota a to v našich končinách tedy není zvykem. 4 hvězdičky za film a pata k tomu že tvurci udrželi komediální žánr a nepodlehli svodům zamotat do toho "řešení všech problémů světa".

• 18.12.2014  16:19
    Autopohádky (2011)

Michal Žabka super loutková animace. František Váša skvělé kreativně vymyšleno, vidím v tom odkaz k české animaci. Libor Pixa - proč si hrajeme na Pixar když víme že Pixar nejsme a nebudeme obravská škoda.

• 18.12.2014  16:13
    Šťastná (2014)

Chci vrátit vstupné tohle není film do kina !!!

• 9.12.2014  12:09
    Modelky s.r.o. (2014)

Nedá se měřit jiným metrem to, že to je Magnusek - filmařsamouk. Ten film je prostě blbě udělaný. Ten film nefunguje i když máte zavřené oči protože se na to nedá dívat (díky kameramanovi). Ten film nefunguje i díky střihačovi, protože se tam prostě ztratíte, na druhou stranu střihač může být i hrdina protože nikdo z nás neví co vlastně pan Magnusek natočil, tak že střihač nás ušetříl třeba ještě něčemu horšímu. Ale metál by zasloužil pokud by to zkrátil cca na 5 minut. Bohužel je to 90. Jen bych vzkázal, prosím pane Magnusku neučte se na divácích.

• 28.11.2014  14:54

V kratkosti, milá animace. Celkem akční děj. Děti nadšené.

• 27.11.2014  09:51

Skvělé, chytré. Jediné co mi přijde špatné a mírně zavádějící je název. Nemám rád takovouhle prvoplánovost samozřejmě chápu odkaz na Sex ve městě. Film je čistá zábava na téma svobodné ženy a láska sex a to skloubeno s kariérou. Děj je opravdu precizně vypointován.

• 25.11.2014  15:12
    MY 2 (2014)

Nechápu proc tenhle film vznikl pokud záměrem nebylo z nahodilích diváku vycucnout nějaké peníze. Pokud by měl už opravdu vzniknout tak by potřeboval ještě tak 2 roky vývoje.

<< předchozí 1 2