Stanelo

Stanelo

Stanislav Gaisl

okres Trutnov

• 24.5.2015  09:00

Animáky nejsou jen pro děti a tenhle film je toho důkazem. Pořádná brutální akce, ze které by se nějaké dítě pomočovalo dost dlouho, sex a mnoho dalších. Vůbec nebylo naškodu, že Batman s Jokerem nebyli hlavními postavami filmu, ale spíš jen takovými vedlejšáky.

• 13.4.2015  16:40
    Daredevil (TV seriál) (2015)

Konečně změna od těch super hrdinů: co rána to knock down. Tenhle hrdina ne že tvrdé rány rozdává, ale i dostává. podle mě jeden z nejlepších seriálů všech dob.

• 1.7.2015  09:46

Jak už napovídá název, tento film je opravdu šílený. Kromě toho, že mi tam chyběl nějaký napínavější příběh, nemám k tomuto filmu žádné výhrady. Výborně zpracované akční scény, kterých je tam opravdu hodně, z hlavního hrdiny jde opravdu respekt, který jsem už dlouho v žádném filmu neviděl.

• 11.5.2015  16:33

Modle mého názoru je dvojka stejně dobrá jako jednička. Hodně akčních scén doprovázené vtipnými narážkami. Vizuální efekty úžasné, jen co bych tomu vytknul je to, že musel zemřít Quicksilver, jehož jsem si velmi oblíbil a jeho postava mi přišla vážně zajímavá a i herec byl zvolen dobře. Místo toho mohli nechat umřít nějakou z vedlejších postav jako například war machinea, který mi přijde nezajímavý a dost trapný a herec se na tu roli vůbec nehodí.

• 9.5.2015  07:36
    Arrow: Blood Rush (TV seriál) (2013)

Seriál, který vám zabere jen 6 minut. No jako nic moc. Přesně nevím jestli se jedná o reklamu na nějaký debilní sluchátka, a nebo jesli to je nějaký vedlejší příběh ze Starling City, i když to by zase k normálnímu seriálu Arrow nesedělo, tak nevím, ale podle mého názoru to není až tak špatný.

• 5.4.2015  17:58

Na to, že to měli být 2 filmy (první o Šmakovi a druhý o bitvě pěti armád), tak Šmaka zabili docela rychle. Nevím jestli je to jen můj dojem, ale Bilbo mi v tomhle díle připadal tak nějak nepřirozeně malý.

• 18.9.2014  14:18
    Godzilla (2014)

Co to má bejt je to snad o godzille a ne o nějakejch zasranejch broucích nebo co to bylo. A co měli být ty blesky z tý držky godzilli. Hrozná blbost.

• 27.7.2015  13:10
    Ghoul (2015)

Vůbec nechápu, proč lidi odcházeli z kin kvůli tomu, že je to moc drsný a brutální. Že by odcházeli kvůli nudě, tak to bych pochopil, ale kvůli pár vnitřnostem. Debilní film bez nějakého potenciálu na styl paranormal aktivity. Jednou jsem u tohohle filmu málem usnul, protože se něco začne dít až na konci, jako vždy. Můj názor- NAPROSTÁ PÍČOVINA.