Hausbau mit Hindernissen (2017) (TV film)

Príjemná a pohodová rodinná komédia, pri ktorej som sa síce moc nezasmiala, ale minimálne mi vyčarila úsmev na tvári. Nie je to žiadny mimoriadny filmový počin, slúži skôr čisto na odreagovanie.

Mrňousci (2006) (seriál)

Tak táto animovaná séria sa naozaj podarila! Tu naozaj nie sú potrebné žiadne slová. Je to veľmi zábavné a zároveň aj poučné. Zaručí príjemný večer celej rodine.

Caïn (2012) (seriál)

Hlavným hrdinom je viac než len arogantný hendikepovaný policajt, ktorý vás jeho hláškami niekedy naozaj dostane. Je to príjemný krimi seriál, pri ktorom sa niekedy zasmejete, ale občas nemáte ďaleko k slzám. Každopádne, odporúčam!

Weit hinter dem Horizont (2013) (TV film)

Film zasadený do afrického prostredia, spočiatku nie príliš pútavý, ale postupne vás vtiahne do deja. Na jednej strane stojí trúchliaca rodina, ktorá prišla o syna, na druhej strane drzý kriminálnik. Je zaujímavé sledovať, ako si títo ľudia, ktorí navonok nemajú nič spoločné, postupne nájdu k sebe cestu.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Spočiatku veľmi podarený seriál, prvá séria je naozaj pútavá. Nechýbajú rôzne zápletky, či už v láske, rodinných vzťahoch atď. Postupne však na moje obrovské sklamanie seriál začal upadať. Začalo sa toho diať čoraz viac, až človek začal strácať prehľad o tom, čo vlastne s čím súvisí a ktorý z miliónov problémov hlavní hrdinovia vlastne práve riešia. Ak to mám zhrnúť, skvelý seriál, s veľkým potenciálom a veľkou fanúšikovskou základňou, čo si myslím, že je aj dôvod, prečo sa tvorcovia snažia točiť a točiť nové diely až do skončenia časov. A práve týmto kombinovaním sa celý seriál prekombinoval, až sa nedá pozerať.

Horší než smrt (2007)

Povestný anglický humor je vraj veľmi konzervatívny a "suchý". Jednoducho humor bez humoru. Táto komédia mi však ukázala opak. Na to, že celý dej sa odohrával len na jednom mieste, ma film vôbec nenudil, naopak, zabávala som sa!