czjezisek

okres Liberec

homepage

<< předchozí 1 2
    • 9.5.2020  19:42
    K smíchu - Série 1 (série) (2018)

Tento seriál má hlubokou myšlenku, kterou mnozí z diváků nepochopí, nebo je třeba prvních pár dílů odradí, jelikož je to nuda a zdaleka se nejedná o toho starého Jima, co se jenom pitvořil. Ti, co Jima Carreyho sledují více, v tom mohou vidět možná i jakési nastavené zrcadlo sama sobě. Je to geniální počin, který by si podle mého zasloužil daleko více pozornosti a uznání. Ten vyšší smysl tohoto seriálu je nutné opravdu pochopit a trošku se i nad tím zamyslet.

• 2.2.2020  17:00

Zatím nejlepší epizoda celého seriálu, hodně napínavé.

• 26.1.2019  16:51

Skvělý závěrečný monolog Franka Castla, dokonce i na slzy došlo.

• 26.1.2019  16:50

Famózní výměna názorů a ideologií, skvěle natočená epizoda.

• 21.9.2018  16:07

Ten souboj na konci bez jediného střihu byl TOP!

• 14.9.2018  10:41

Opravdu zamotané až do poslední chvíle, více otázek než odpovědí, nakonec možná největší padouch z těch všech byl „Black Henry“, protože jediné co „white Henry“ chtěl, bylo dostat se zpátky.. ještě na to mrknu celý znova třeba za pár dní, ale teď v tom mám celkem guláš :)

• 7.9.2018  23:22

Tak autoři si pro nás zase nachystali překvápko, a já musím opět dát pět hvězdiček, protože tenhle seriál je super! A všechna čest Billovi Skarsgardovi, jak to všechno dokáže zahrát.. hold herecká rodina se nezapře :)

• 7.9.2018  21:30

zajímavá poznámka – věděli jste, že premiérový díl druhé řady (neboli právě tento) se jmenuje právě podle úplně prvního objevení Iron Fista v komixu „Marvel Premiere“ z roku 1974, kde se právě toto číslo jmenuje „The Fury Of Iron Fist“ – viz. http://marvel.wikia.com/wiki/Marvel_Premiere_Vol_1_15 – kdo má zájem, ať si přečte :)

• 24.8.2018  21:13

Lidi, prosím Vás, nehodnoťte něco, co jste nepochopili nebo Vám na to mozková kapacita nestačí. Nechápu, jak tomuhle dílu můžete dávat odpad, když všude na netu (imdb, rotten tomatoes, tv.com atd.) sbírá jen to nejlepší hodnocení. Takže buď jste ten seriál VŮBEC nepochopili, nebo se každý díváme na něco jinýho. Každopádně za mě zatím nejlepší epizoda ze seriálu, je to čím dál tím lepší a atmosféra tohoto dílu byla ÚŽASNÁ.

• 16.8.2018  22:31

Zatím nejlepší díl, hodně napínavý od začátku do konce.

• 7.12.2011  15:29

Mě se to prostě líbilo a hotovo, nevim co všichni máte, čekal jsem normální akční film při kterým se pobavím, a to jsem dostal. U tohoto typu filmu fakt nepotřebuju sáhodlouhé dialogy a bůhvíjak propletené vztahy a děj. Prostě přiletěli mimozemšťani, a my je zabijem, akce, bum, prásk, a je to, to jsem chtěl, to jsem dostal, a jsem nadmíru spokojenej. Nevim co jste čekali..

• 12.6.2011  21:41

Jedním slovem ÚŽASNÉ. Dlouho jsem neviděl takovej film, který by mě nepřestal ani na vteřinu nudit. Naposledy se mi to stalo s Matrixem. Tohle je druhý případ.

• 30.5.2011  18:13
    Obřad (2011)

Naprosto vynikající Anthony Hopkins, jež zahrál tuto roli naprosto skvěle a uvěřitelně. Také nádherné záběry kamery a solidní scénář řadí tento film k nejlepším filmům roku 2011!

• 28.5.2011  23:00
    Rango (2011)

Jeden z nejlepších animovaných filmů, co jsem kdy měl možnost vidět. Skvělé scény, animace, postavy, příběh, který mi za celou dobu nedovolil ani si dojít na záchod :) Skvěle namluvené postavy a výborně napsáno. Bavil jsem se od začátku až do konce, a proto si tento film podle mě zaslouží 5/5.

• 17.1.2011  10:44
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Tento seriál jsem dlouho obcházel, až jednoho nudného večera jsem mu dal šanci - a nelitoval jsem. Jak nemám moc rád detektivní seriály, tak tento mě velice oslovil. Je to určitě výkony herců, pojetím Sherlocka podobného tomu, jak byl zpracován filmově v nové verzi a zasazením jej do současného světa. Seriál mě naprosto uchvátil a netrpělivě očekávám natočení nových dílů.

• 18.7.2020  00:01
    Prokletá - Nimue (E01) (epizoda) (2020)

Líbí se mi předěly mezi jednotlivými částmi epizody, jak to hezky přechází z animované do hrané části. Scéna s vypalováním vesnice byla téměř na jeden záběr, takže pro více + než -. Pár velice hezkých záběrů, známé postavy z historie (i když smyšlené). Začátek velmi solidní.

• 31.8.2018  14:04

Tento díl mě tolik neoslovil jako ten předchozí, ovšem pořád si to drží svůj vysoký standart. Zejména konec opět dává další WTF a nemůžu se dočkat dalšího dílu!

• 23.7.2018  18:24
    Vyvolený (2000)

Tenhle film je pecka - ale jedno bych vyzvihl nadevše - úžasná práce s kamerou. Hodně momentů v podstatě na jeden dlouhý záběr, který avšak střídá úhly pohledu, tak jako to umí S. Spielberg, takže člověk, který se na to zas až tolik nesoustředí, to ani nezaznamená. Výborný film a výborné provedení. Pro mě jedna z klasik.

• 12.5.2018  20:37
    Noční hra (2018)

Vskutku zajímavý film, u kterého mě překvapilo, že je ve skutečnosti opravdu docela dost vtipný. Párkrát jsem se přistihl, že se směji opravdu nahlas, a to se mi zase tak moc často nestává. Co je ale podle mě zajímavější, v celém filmu hrají ne zas tak známí herci, u kterých si ale řeknete, že je přece podobný tomu a tomu... např. herec Jason Bateman, který hrál postavu Maxe, mi celou dobu připomínal Joshe Radnora z HIMYM. Jeho protějšek, herečka Rachel McAdams, mi často připomínala zase Millu Jovovich. A týpek, který hrál policajta, je prostě ošklivější Matt Damon, toho si musel snad všimnout každý. Ale příběh je pěkný, čeká nás pár zvratů a proto si tento film zaslouží pěkné čtyři hvězdičky.

• 29.6.2011  13:56
    Aladin (1992)

První film na kterém jsem byl jako malej kluk v kině - a tehdy naprosto úžasný zážitek - a i po tolika letech se jedná o skvělý snímek.

• 28.5.2011  23:04
    Drive Angry (2011)

Nicolas Cage s dalším příčeskem, nad kterým zůstává rozum stát :D - kdyby se ten chlap rozhodl jít do hola, jako třeba Willis, tak mu to i sekne, takhle je to jen k smíchu. Ale co se týče filmu - čekal jsem béčko, dostal jsem béčko, které mě navíc i vcelku bavilo - je to sice kravina, ale dobrá kravina :)) Spousta věcí šla určitě udělat lépe, ale už jenom kvůli Williamu Fichterovi a jeho postavě, která je jednoznačně nejlepší na celým filmu, se mé hodnocení vyšplhalo takto vysoko :) 4/5

• 17.1.2011  10:46
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Konečně!.. ..Dalo by se zvolat.. Po letech usilovného modlení a proseb k pánubohu, alláhovi a k producentům televizních stanic byli konečně mé prosby vyslyšeny! Léta jsem doufal v seriál o zombies, až jsem ho nakonec dostal, a nutno říci, že výsledek předčil mé očekávání. To, že je seriál na motivy comixu, který jsem doposud neznal, mě přinutilo sehnat si o comixu co nejvíce informací, ale ne zas tolik, abych si vyspoileroval příběh seriálu. Ten se nakonec oproti comixu v pár aspektech liší, občas mírně, jindy o pořádný kus utržené nohy. Masky jsou geniální, výkony herců skvělé, příběh až na pár nudných momentů výborný (ač tohle není zas tak plus scénáristů, jako spíš tvůrců comixu :) ). Takže - první sezóna byla vynikající, a už se nemůžu dočkat té další..

• 26.1.2019  16:51

Jedna z těch horších epizod seriálu

• 9.6.2017  16:38
    Mumie (2017)

Tak musím uznat, že nová mumie je docela kočka a hot, ale jinak ten film podle mě za moc nestojí. Divné scénáristické machinace, a hlavně nevyužitý potenciál, které spousta záběrů měla, zůstal bohužel nevyužitý. Vůbec jsem například nepochopil, kde tvůrci vzali, že se ve filmu musí objevit postava doktora Jekylla (potažmo pana Hyda). Ovšem konec je otevřený, s možným nastíněním záměru tvůrců s touto postavou, ale i dalšími. Pro mě ale tak maximálně tři hvězdičky z pěti.

• 8.12.2013  18:46

Nejdéle vyprávěný vtip o knězovi a hříšníkovi v historii kinematografie :D

• 12.6.2011  21:55
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Tenhle seriál mě nikdy neoslovil, a pokud jsem pár dílů viděl, tak ani jednou mi při těch vtipech nevykouzlil úsměv na tváři.

• 30.5.2011  18:14

Není to špatný, ale takový Kick-Ass je o dost lepší! Pokud mám porovnat právě tyto dva filmy, tento mi vychází jako jednoznačný poražený.

• 26.1.2011  21:45

Celkem pěkná pohádka. Předchozí díly jsem neviděl, ale jako příjemná oddechovka se to dá. I když děj byl lehce čitelný a věděl jsem už na začátku jak to všechno dopadne. A konec mi zase připoměl, že se to celý tak trochu podobá na petra pana.. no ale efekty byli pěkný, pár vtipných scén, ošklivá potvora a skvělej lev :) Není to film roku, ale ani takový zklamání. Tři hvězdy jsou myslím úplně dostačující :)

• 24.1.2011  22:00

Jak jsem se na dvojku těšil, protože jedničku považuju za skvělý horror, tak mě zklamal. Nic překvapivého, člověk se párkrát lekne, ale není to prostě ono.. škoda.. dneska se snad ani bát nebudu až se zhasne světlo :)

• 18.1.2011  21:10

Dalo by se říci taková česká klasika.. pěkné písničky v podání M. Davida, výborný Potměšil, jinak celkem klasický český film. Pěkná zábava v televizi, ale také žádný zázrak - tři hvězdičky.

<< předchozí 1 2