czjezisek

homepage

1 2 následující >>
    • 28.5.2011  23:00
    Rango (2011)

Jeden z nejlepších animovaných filmů, co jsem kdy měl možnost vidět. Skvělé scény, animace, postavy, příběh, který mi za celou dobu nedovolil ani si dojít na záchod :) Skvěle namluvené postavy a výborně napsáno. Bavil jsem se od začátku až do konce, a proto si tento film podle mě zaslouží 5/5.

• 2.2.2011  21:56
    Cry_Wolf (2005)

Zajímavé konečné rozuzlení, jinak takovej průměrnej thiller.

• 26.1.2011  21:45

Celkem pěkná pohádka. Předchozí díly jsem neviděl, ale jako příjemná oddechovka se to dá. I když děj byl lehce čitelný a věděl jsem už na začátku jak to všechno dopadne. A konec mi zase připoměl, že se to celý tak trochu podobá na petra pana.. no ale efekty byli pěkný, pár vtipných scén, ošklivá potvora a skvělej lev :) Není to film roku, ale ani takový zklamání. Tři hvězdy jsou myslím úplně dostačující :)

• 24.1.2011  22:00

Jak jsem se na dvojku těšil, protože jedničku považuju za skvělý horror, tak mě zklamal. Nic překvapivého, člověk se párkrát lekne, ale není to prostě ono.. škoda.. dneska se snad ani bát nebudu až se zhasne světlo :)

• 22.1.2011  17:13
    Vražedné vize (TV film) (2007)

Klasický televizní film na jakékoli dopoledne v domácnosti, pokud nemá člověk co dělat. Tenhle je však o něco lepší než ty jiné, které radši vždycky vypínám, tenhle měl i celkem zajímavý děj. Myslím tím na poměry televizních filmů v tento čas :) jinak celkem hrůza - herci nepřesvědčiví, scénář nelogický.. jedna hvězdička je pro tento film až až :)

• 18.1.2011  21:10

Dalo by se říci taková česká klasika.. pěkné písničky v podání M. Davida, výborný Potměšil, jinak celkem klasický český film. Pěkná zábava v televizi, ale také žádný zázrak - tři hvězdičky.

• 17.1.2011  11:06
    Popelky (TV film) (2010)

Film který se hodí tak akorát jako pozadí k nedělní poobědní debatě s přáteli. Prostě klasický romantický tv film, kterých je všude možně plno. Doporučuje se sledovat při žehlení, pletení a dalším činnostem :) film převážně pro dámy a ženy, chlapům moc neřekne.

• 17.1.2011  10:48
    Mr. & Mrs. Bloom (TV seriál) (2010)

Ačkoli se mi to moc nestává, že bych seriály vypínal po prvních pár minutách (v tomto případě 20 minut), u tohoto seriálu se mi to bohužel stalo. Vše, co vidíme v pořadu, už jsem někde viděl, nic zajímavého, za co by stálo nadále sledovat tento seriál. A i když mám tvorbu pana Abramse rád (Alias, Lost..), tak tohle se mu moc nepovedlo. Zvláště seriálu Alias se to nemůže ani přiblížit. Pro mne docela zklamání. Čekal jsem teda víc..

• 17.1.2011  10:47
    Mstitel Cape (TV seriál) (2011)

Nový superhrdina? Po seriálech, kteří oslavují superhrdiny z comixů, tu máme jeden, který vypadá tak nějak.. jak to jen nazvat.. prostě jinak. Smallville je o mladém supermanovi, ale trvalo jim deset sezón než se dostali k něčemu lepšímu, superhrdinskému. Tady jsme na to čekali pouze pár minut. Víc se mi líbila druhá půlka pilotu, kdy se hlavní hrdina učí od cirkusáka a snaží se porazit největší zlo. Hlavní hrdina mi není nikterak symatický, a záporák je nemastný neslaný. Nejlepší postavou je zatím prcek z cirkusu :D Téma seriálu je ale zajímavé, ztárnění také. Pokud si to udrží stejnou kvalitu, bude to dobrý seriál. A prokletí Summer Glau s tímto seriálem zmizí :D

• 17.1.2011  10:46
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Konečně!.. ..Dalo by se zvolat.. Po letech usilovného modlení a proseb k pánubohu, alláhovi a k producentům televizních stanic byli konečně mé prosby vyslyšeny! Léta jsem doufal v seriál o zombies, až jsem ho nakonec dostal, a nutno říci, že výsledek předčil mé očekávání. To, že je seriál na motivy comixu, který jsem doposud neznal, mě přinutilo sehnat si o comixu co nejvíce informací, ale ne zas tolik, abych si vyspoileroval příběh seriálu. Ten se nakonec oproti comixu v pár aspektech liší, občas mírně, jindy o pořádný kus utržené nohy. Masky jsou geniální, výkony herců skvělé, příběh až na pár nudných momentů výborný (ač tohle není zas tak plus scénáristů, jako spíš tvůrců comixu :) ). Takže - první sezóna byla vynikající, a už se nemůžu dočkat té další..

• 17.1.2011  10:44
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Tento seriál jsem dlouho obcházel, až jednoho nudného večera jsem mu dal šanci - a nelitoval jsem. Jak nemám moc rád detektivní seriály, tak tento mě velice oslovil. Je to určitě výkony herců, pojetím Sherlocka podobného tomu, jak byl zpracován filmově v nové verzi a zasazením jej do současného světa. Seriál mě naprosto uchvátil a netrpělivě očekávám natočení nových dílů.

• 17.1.2011  10:39
    Red (2010)

Celkem pěkná akční komedie s Brucem Willisem v hlavní roli. Jeho filmy mám rád a tak si nikdy nenechám ujít jakkýkoli jeho snímek. Tento mě vůbec nezklamal, dostal jsem v podstatě to, co jsem od toho čekal - žádný zázrak, ale ani žádné zklamání. Bruce Willis má pořád skvělou formu, i když je RED (Retired and extremly dangerous) :) a velice kvalitně mu sekundují i Morgan Freeman či John Malkovich.

• 17.1.2011  10:16

Na film jsem se docela těšil, čekal jsem tak nějak hororovou atmosféru a jednu mrchu čarodějnici. Nakonec jsem dostal splácaninu, která postrádala smysl, celý film jsem se v kině nudil. Jediné světlé chvilky filmu byli zhruba uprostřed filmu, kdy "čarodějnice" ukazuje, čeho je schopná. Ovšem celé to prostě na mě působilo jako chabý pokus o dobrodružný film. Nestalo se nic nečekaného, všechno bylo lehce čitelné. No a závěr filmu byl úplně zkažený, který mi zkazil dojem z celého filmu, jinak bych dal filmu snad i hvězdičky tři, ale za to finále si film zaslouží pouze jednu, a to za Roberta Sheehana a za pár pěkných lokací.

1 2 následující >>