Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Velmi velmi dobrý díl postradatelných.Svižné a akční tempo.Efekty jsou zhruba na 76% což je dobré.Obsazení je prostě ekcelentní +Scot Adkins,Chuck Noris,Jean cloud Van Dame atd.)..Pro holky prostě pastva pro oči.Pro chlapy zase ačnak s velkými prvky humoru.Hlašky na zabití např.Vlk samotàř atd.Jen doufám že třetí díl bude taky tak dobrý a vice lepšim obsazením.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Velmi dobrý bojový film a navíc v hlávni roli Scot Adkins.Děj je lehce předvidatelný.

Resident Evil: Odveta (2012)

Jeden ze slabších dílů série. Zcela nelogické chyby v ději a vyprávění, jako by Anderson zapomněl na téměř předešlé díly. Navíc kde se vzali, tu se vzali zcela nové, nevýrazné postavy, ktrým by bylo jednoduší namlátit pár knih o hlavu.. Konec je.. prostě je.. Výkony herců.. jsou poněkud nemilé. Chybí zde postava Clair Refieldové (Ali Larter), která náhle zmizela.. Přesto to není úplná hrůza, ale musím konstatovat, že na Zánik, a ani Afterlife to zdaleka nemá, což mě poněkud mrzí. Ps. Aspoň se vrátila Michelle Rodriguez...

Resident Evil: Afterlife (2010)

Takže.. Máme tu pokračování. Příběh místy bezvýrazný až nudný. Výkony hlavních postav průměrné, nezachraňuje jej ani Wentworth Miller. Konec je mile překvapivý. Sice to není až taková hrůza, ale na Zánik to dle mě nemá. 65/100

Resident Evil: Zánik (2007)

Jeden z mála povedených dílů celé série. Anderson si zaslouží pochvalu. Příběh zajímavý, potkáváme se z několika starými známými z předchozích filmů, ale nové tváře obstojně drží s nimi krok. Za mě 80/100