W.Goldfinch

Komiksák

1 bod

• 12.7.2019  15:29
    Daredevil (2003)

Neskutečně hloupý film. Naprosté nepochopení látky, kyčovité scény, přehrávající Affleck a Farrell je ještě otravnější než obvykle. I přes tyhle důvody/kvůli nim (nejsem si jistý) jsem si ho opravdu užil. Snímek se pořád snaží tvářit hrozně vážně a cool, že jsem se často musel nahlas smát. Moje nové guilty pleasure.

• 1.7.2019  21:43
    Yesterday (2019)

Příjemný letní snímek, který určitě potěší fanoušky Beatles. Curtis pořád umí a Lily James je jako vždycky kouzelná.

• 15.12.2018  17:21

Přesně kvůli takovým věcem miluju filmy. Nejlepší letošní animák a hlavně nejlepší Spidey.

• 22.10.2017  10:04

Tak jsem se po hodně dlouhém odkládání podíval na Watchmeny. Ještě předtím jsem si, ale přečetl tu geniální komiksovou předlohu. Proto jsem měl od filmu velká očekávání, ale myslim, že líp to dopadnout nemohlo. Předně úžasnej komiksovej vizuál. Taky dialogy (které jsou téměř stejné jako v komiksu). Herci taky super, snad kromě Matthewa Goodea, který se mi na Ozymandia vůbec nehodil, ale to je jenom malá vítka. Taky jsem zapomněl zmínit ten skvělej soundtrack...sakra, to bylo něco!!! Podtrženo, sečteno Watchmeni jsou jeden z nejlepších komiksových filmů co jsem kdy viděl, ale chápu, že těm co nečetli komiks, mohly nějaké věci připadat minimálně zvláštní. Musim si vygooglit co si o filmu myslí Alan Moore! Dodatek: Moore řekl, že se na ten zkurvenej film v životě nepodívá...jeho škoda

• 24.12.2016  15:35

Klasický humor Černé zmije ve výborné parodii na klasickou Dickensovu Vánoční koledu. ,,Gratuluji Baldricku, jste první kdo kdy napsal Vánoce a ani jedno písmeno netrefil správně". :-)

• 20.5.2016  20:34

První třída i Budoucí minulost byly dokonalé, Apokalypsa je jenom fajn. X-MENi vs. ,,Bůh a čtyři jezdci z apokalypsy" to už je trochu přes čáru. A samozřejmě nechybělo klasické cameo Stana Lee

• 15.5.2016  20:23
    Agent Jebal - Dáma v Nesnázích (amatérský film) (2016)

Nový minifilm od Freakoutu. Sice slabší než chose cooking, ale jako parodie na bondovky to špatné nebylo.

• 12.3.2016  19:47
    Grimsby (2016)

Grimsby splnil a dokonce překonal moje očekávání, bylo v něm spousta skvělých vtipů, sice nějaké byly na hraně, ale smálo se celé kino :). Ve filmu všechno rychle ubíhalo a neškodilo by, kdyby byl tak o půl hodiny delší, ale nic mu to na jeho přitažlivosti neubírá. Jenom mi přišlo, že zločinecký plán Penelope Cruz byl podobný jako plán Samuela Jacksona v kingsmanovi. 70%

• 20.12.2015  16:59

Abrams důstojně navázal na původní trilogii a nové Star wars rozhodně nezkazil. Nové postavy jsem si oblíbil (kromě Kylo Rena, který na mě spíš než jako obaváný vůdce působil jako rozmazlený puberťák). Bylo to velmi podobné Nové naději, což mi nevadilo, poněvadž je to můj oblíbený díl. A CGI bylo (jak je u Disneyho zvykem) perfektní.

• 16.10.2015  19:13

Co to jako mělo bejt? Hrozná kravina, tohle nemá na čsfd co dělat!

• 30.8.2015  17:36

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Indy 3 je prostě nejlepší dobrodružný film všech dob. Ani výborná Ztracená archa se s tímhle dílem nedá srovnávat :-)

• 28.8.2015  20:23
    Firefly (TV seriál) (2002)

Firefly...Nejlepší sci-fi seriál a pro mě ten nejlepší seriál vůbec. Velmi originální a netradiční nápad spojit western se space operou a velmi to funguje. Na tohle se můžu dívat pořád a nikdy mě to neomrzí. Neuvěřitelně sympatické postavy, skvěle napsané dialogy, jedním slovem úžasné. Při natáčení si to herci museli užívat. Velká škoda, že to zrušili po tak málo epizodách, aspoň trochu to však vynahradil celovečerní film Serenity, který není tolik povedený, ale taky má něco do sebe.

• 28.8.2015  20:04

Sice romantické komedie nejsou mým oblíbeným žánrem, tak tenhle film mám fakt rád. Pamatuju si, že když jsem tento film viděl poprvé, byl jsem z něj na větvi. Hvězdné herecké obsazení, výborná vánoční atmosféra, prostě bomba. Vtipné i dojemné dialogy. Láska nebeská je nejlepší romantický film všech dob.

• 26.8.2015  18:47

Černá zmije je podle mě jeden z nejlepších britských seriálů a druhá série je úžasná. Rowan Atkinson je tu skoro ještě lepší než v legendárním Mr. Beanovi. Samé skvělé vtipy a nějaké jsou opravdu geniální. „Křeslo? Ty máš v domě křesla!? Zlobivý chlapec"!!!

• 26.8.2015  17:49

Filmová adaptace proti knižní předloze není až tak moc povedená, ale jinak je to průměrná sci-fi komedie. Když v pondělí večer nevíte na co se podívat, tak tento film zabaví a neurazí.

• 26.8.2015  17:46

Tahle verze FF je mnohem horší než předchozí filmové adaptace. Celou dobu se tam jenom nudně kecalo, dobré na tom bylo snad jen CGI. Velké zklamání – 30%.

• 26.8.2015  17:44

Matthew Vaughn opět dokázal, že je výborný režisér, který s přehledem dokáže natočit každý žánr, a natočil výbornou „bondovku". Kingsman je velmi zábavná a akční podívaná, která má svůj styl a rychle odsýpá. Skvělý Samuel Jackson jako padouch a velmi dobrý Colin Firth jako agent gentleman (klidně mohl být James Bond). Zkrátka Kingsman je jedním z nejlepších akčních filmů poslední doby, který bych každému doporučil. Fakt nářez...