Pavelos

okres Ústí nad Orlicí
clubber

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 14.10.2017  19:09

Hodnoceno očima mé 4 leté dcery.

• 14.10.2017  19:07

Hodnoceno očima mé 4 leté dcery:-)

• 13.2.2016  12:48
    Marťan (2015)

Parádní podívaná od Mr. Scotta. Jsem hrozně rád za konec který to má, protože kdyby to dopadlo přesně naopak, tak bych byl hodně zklamán.

• 28.12.2015  13:36
    Birdman (2014)

Horší Oskarový snímek jsem ještě neviděl:-( Měl jsem od tohoto snímku trochu jiná očekávání. Jediné co bylo pozitivní, tak herecké výkony.

• 22.12.2015  07:04

Pouze potvrzuje úroveň a kvalitu současné české kinematografie:-( Světová se nám vzdaluje čím dál více. Mrzí mě, že na takovéto počiny musím finančně přispívat i já:-( Film o ničem a pro nikoho. Možná to byl návod jak u jídla správně mlaskat, protože to zabralo ve filmu největší část. Pokud bych se chtěl dívat na někoho jak jí, tak si to určitě nepustím ve filmu, ale zajdu si někde do jídelny nebo vývařovny!!

• 5.4.2015  07:33

Celkem marný pokus pokazit mě příjemné vzpomínky z let kdy jsem byl ještě dítě a čtyřlístek jsem hltal stránku za stránkou.. Pro mě navždy zůstanou, bez technických vymožeností (mobil, internet,...). Na druhou stranu chápu - dnešní doba si to žádá..

• 14.2.2015  16:42

Po dlouhé době snímek, který měl neskutečně silný příběh.. Naprosto vynikající výkon Emmy Thompson!! Tom a Colin velice solidně sekundovali, takže pro mě vznikla podívaná, na kterou jenom tak nezapomenu.. U tohoto snímku nezůstane jedno oko suché.. Samozřejmě s trochou té nadsázky a neřešení zda je to reklama na Walta nebo ne..

• 31.1.2015  10:30

Robina Williamse nemám jako herce vůbec rád, ale v tomto snímku byl naprosto excelentní..

• 13.12.2014  20:03

Tohle mě asi nikdy nepřestane bavit, i když musím přiznat, že už to není jako dříve..

• 13.12.2014  19:47
    Lincoln (2012)

Krásně natočená nuda.. Hodnotu má tento snímek spíše historickou..

• 17.11.2014  11:48
    Vinaři (TV seriál) (2014)

Konečně český seriál, který se neodehrává v nemocničním prostředí, neřeší kdo koho s kým podvádí, nebo kdo koho kde zabil.. Pro mě osobně je to pohodová podívaná, která skoro nic neřeší.. Teda řeší - víno:-)) Neříkám, že je to nějaký zázrak, ale v té spoustě nekonečných seriálů, je to asi nejlepší podívaná, kterou momentálně televize nabízejí..

• 14.9.2014  11:38

Příběh nebyl vůbec špatný (i když podobné téma bylo už v "Life of Pi"), herecký výkon taky dobrý, prostředí taky dobrý, ale i přes tohle všechno mě to prostě nebavilo:-( Neskutečná nuda.. Mě, kdyby se to všechno takhle sra.. stejně jako Robertovi, tak bych si určitě alespoň občas ulevil (mám vytříbený slovníček:-)).. On to bral všechno s naprosto ledovým klidem jako by se nic nedělo - bez emocí.. To mě tam asi trochu chybělo.. A za další, je to snímek, na který už se asi skoro nikdo nepodívá znovu..

• 14.8.2014  07:52

Jedna hvězda je za to, že už to konečně skončilo:-)

• 31.7.2014  16:02
    Enderova hra (2013)

Asi jsem čekal něco trochu jiného:-( Rozhodně ne Potterovskou zábavní taškařici bez košťat ve stavu bez tíže a ještě ke všemu s pistolkama.. Předem bylo jasné, že to nevycválané kuře všechny převálcuje:-))

• 15.6.2014  14:59

Neskutečně zajímavý příběh, akorát mě přišlo, že to bylo jako seriál, u kterého se můžete po skončení prvního dílu těšit, že bude další díl a příběh bude pokračovat až do konce.. Bohužel, tady se nejedná o seriál, ale o celovečerní snímek, takže se už nemáte na co těšit.. Cítil jsem se trochu podvedený, protože jsem se těšil na velké finále, kde bude alespoň náznak jaká byla příčina.. Škoda no, potenciál byl veliký..

• 17.5.2014  08:38
    Čokoláda (2000)

Velice sladká a chutná pochoutka s lehkým nádechem hořkosti.. Atmosféra malého francouzského městečka je nezapomenutelná.. Všechno do sebe nádherně zapadá..

• 7.5.2014  21:26
    Liga nepotřebných (amatérský film) (2013)

:-)))) Co k tomu dodat:-) Pokud někdo bude čekat nějaký umělecký zážitek, tak ať se radši na tento snímek nedívá.. Je to prostě haluz, která k amatérskému natáčení patří..

• 5.4.2014  19:20

Nebýt Jaden synkem slavného tatínka, tak by se jeho kariéra rozhodně ubírala jiným směrem než herectvím.. Jeho výkony mě v tom čím dále více utvrzují.. Třeba si toho všimne i někdo jiný a nenechá si prznit své filmy, jeho neherectvím.. I když, on si Will zase něco napíše pro sebe a jeho tam obsadí také:-(

• 15.3.2014  10:58
    Sniper (2002)

Šachová partie o jedniném tahu.. Bohužel ten tah trval hodinu a půl:-( Telefonní budka je jenom jedna..

• 23.2.2014  10:06

Konečně zase komedie, u které se člověk pobaví a zasměje.. Rozhodně nejlepší za rok 2013..

• 11.2.2014  16:59
    Případy 1. oddělení (TV seriál) (2014)

Asi jsem moc zblblej z amerických kriminálek, protože tento pokus o českou kriminálku mě přišel hodně amatérský.. Jediné plus je, že případy vycházejí ze skutečných událostí..

• 8.2.2014  09:03
    Bez dechu (2011)

Pokud někdo chce vidět vokurka co čumí jak sůva z nudlí, tak se má na co těšit.. Za tu hodinku a půl si moc neodpočine, protože to do Vás bude solit nepřetržitě.. Já z toho jeho pohledu málem zkameněl.. Naštěstí jsem se mu nepodíval přímo do očí, tak jsem to přežil.. To je jediný návod, jak tento snímek přežít bez úhony:-)

• 2.2.2014  18:46
    Riddick (2013)

Hodně velké zklamání:-( Jedna planeta, pár stejných stvůrek, bandička nadrženců s krabicí na hlavu,.... Celé mě to nějak nepasovalo do sebe. Všechno tam vypadalo až příliš uměle..

• 6.1.2014  17:01

Občas méně znamená více.. Veškerá pompéznost, naprostá dokonalost a maximální snaha být za každou cenu vtipný, dle mého tomuto snímku ubližuje:-( Nepopírám, já se u toho bavil a smál a užíval si to. Ale já jsem jeden z menšiny, který má tyto nenáročné snímky rád;-)

• 16.12.2013  19:30

Nádherné pokračování fantasy pohádky, která splňuje naprosto všechna kritéria.. Já se neskutečně bavil.. To že je tam spousta efektů, to že to není přesně podle předlohy, atd. mě naštěstí vůbec nevadí.. Já jsem za to dokonce rád, protože takovýchto snímků je bohužel jako šafránu.. Největší zklamání pro mě byla projekce ve 3D s dabingem:-( (Naprostý souhlas s uživatelem Easykk).. Ne nadarmo se řadím k milovníkům originálního zvuku.. Už se těším, až se podívám na 2D v původním znění;-)

• 16.11.2013  17:36

Cesta za splněním celoživotního snu je velice trnitá, ale odměna na konci cesty je neskutečně sladká.

• 16.11.2013  17:31

Povinný snímek pro všechny voliče KSČM, kteří stranu volí i v dnešní době.. Je potřeba, aby si připomenuli, jak to tady za jejich vlády vypadalo a hlavně co se dělo, protože na to strašně rychle zapomínají..

• 19.10.2013  12:08
    Zásilka (2013)

Hodně béčková podívaná s trapným Dolphem od Lundgrenů.. Usnul jsem maximálně 3x:-)

• 8.10.2013  19:36
    Parker (2013)

Vůbec žádné překvapení, klasická Stathamovská mlátička pro zabití cca 2hodin drahocenného času:-)

• 30.9.2013  08:33

Minimálně dvě hvězdy jsou za Stiflera.. Ten jediný se staral o zábavu.. Ostatní tam jsou pouze figurky, které se dostávají do trapných situací..

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10