M_crha

okres Praha

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 7.6.2018  08:48

Dosud je to za rok 2018 nejlepší komedie. A popravdě ani ne, že by "znovu v akci" bylo super úžasné ale proto, že ostatní jsou výrazně horší. Bál jsem se, že to bude takové retro, protože co se s tím dá ještě udělat? Minulý film byl milý ale říkal jsem si, že v tom možná bylo i trochu nostalgie."znovu v akci" je opravdu krok dál a myslím, že správným směrem. Oba kuťáci se vyvíjej a mají na střeše solární panely a používají dron to co je pro mé děti úplně normální, stejně jako autodráha tenkrát pro mě. Je dobře, že nezamrzli v době vzniku a tímto příběhovým filmem to potvrdili. Je zde nová hudba, kdybych to někde nečetl tak bych to ani nezaznamenal a pak poslední věc předěly mezi příběhy jsou namluvené. Je to najednou překvapení na kterém jsem musel postupně přistoupit od názoru to asi nemuseli až po zhlédnutí celého filmu kdy jsem si říkal "a proč ne, vždyť je to vtipný".

• 1.6.2018  19:31
    Teambuilding (2018)

Zarazilo mě, že jsem v sále sám. Po 20 minutách mě došlo , že asi všichni vědi co to je za blbost a jen já jsem ten debil co za to zaplatil. Tak doporučení párům pokud budete chtít být spolu osamotě a poměrně lacino za hotel furt dáte více. Tak tohle je dobrá volba. Škoda, že jsem byl sám a v tom kině nebyla aspoň uklízečka.

• 26.4.2018  22:06

Velmi jasně předvidatelný děj a po zhlédnutí traileru vidíte vše co je ve filmu podstatné. Myslel jsem, že letos bude nejhorším filmem Věčně tvá nevěrná, jenže tohle ji hravě strčí do kapsy rovnou dvakrát a pozor ještě nás čeká druhá půlka roku. V tomto případě, řídkost scénáře herci těžko mohou zachránit, bohužel Tomáš Svoboda je dějem vede prvoplánově a naprosto předvidatelně. Říkáte si a teď se to nějak zašmodrchá, ale ono nic až přijdou závěrečné titulky. Tenhle film mohl vznikout asi i bez režiséra a scéneristy a to z poloviční né-li třetinový čas a byl by úplně stejný.

• 12.4.2018  19:15
    Pepa (2018)

Už dlouho jsem nebyl v takových rozpacích! To je tak amatérské. Jako kdyby to natáčela okresní televize s tím, podívejte a to je Suchoš a taky tu máme Koháka a Bendovou. Díval jsem se co má pan Novák za sebou a to je jeden průser za druhým. Jak někdo mu může dát peníze na další film? Vždyť kdyby to byl chirurg tak má na kontě 4 mrtvoly, šel by k němu někdo další na operaci?

• 29.12.2016  12:59

Mě na tom vadí, že ubylo chytrých forků a ty nahradili výkřiky "kurva" "vole" atd... Tím to pro mě je méně vtipné a horší než jednička. Chápu , že pro někoho to vtipné je. A dál jsem čekal promyslenější zápletku, první půlka filmu nejede druhá jakš takš a na Matáska se zapomělo. Pro mě to fakt kvality jedničky nedosahuje a je to prostě mimo.

• 6.11.2016  11:02

Krásné, po dlouhé době pozitivní záblesk na českém filmovém nebi. Skvělé herectví a opravdová filmařina, je to namícháno tak akorát. Rozhodně bych něco takového nečekal od režiséra s teprve jedním filmem na kontě. A ještě bych dodal poslední věc opravdová rodinná komedie, která to rodinná nemá jen v nápisu na plakátu.

• 10.10.2016  12:02

Nevím kam to zařadit , každopádně je to perfektní komedie. Možná bych to přirovnal k Fakju pane učiteli ale má to určitou jemnost a takový ten zábavný esprit co mají francouzské komedie. Je to čistá kino zábava, která rozhodně neurazí a scény z filmu se každému budou vybavovat dlouho potom co film viděl.

• 10.10.2016  11:57

Meryl je naprosto úžasná. Skvěle jsem se bavil.Připadal jsem si jako bych nastoupil do rychlovlaku, film neuvěřitelně odsejpá. A ještě je třeba vypíchnout Hugha Granta ten herecky opravdu nikdy nezklame.

• 10.10.2016  11:54
    Le Week-End (2013)

Skvělé velmi citlivé a přitom úsměvné. Velmi dobrý film.

• 28.7.2016  10:23
    Sezn@mka (2016)

Bylo to dost příšerny. Tím se k tomu již nikdy nebudu vracet.

• 28.7.2016  10:21

Ano, je to pařba jak už jsme tolikrát viděli ve Vegas v Hong Kongu a jinde...Ok věděl jsem na co jdu ale že to pošle k zemi příšerný dabing to jsem nečekal. To už google to přeloží líp aby tam zůstal vtip. Dabingem se distributorovi úspěšně podařila sestřelit dobrá polovina všech vtipu co tam jsou.

• 28.4.2016  17:52

Na filmu je skvělé to, že netrvá dvě hodiny. To kdyby bylo, tak to bude nesnesitelná tortura. Je to páte přes druhé a nedává to smysl. Hercké výkony jsou více než najivní a dialogy psal někdo v jižní americe. Představte si romatickou večeři s člověkem od kterého očekávate, že vás požádá o ruku. A rozhovor se točí jen o tom jak se syn poblil v restauraci a jak bylo vtipné to umívat. O tom se bavíte nad jídlem v očekávání romatické chvilky. Z hudby máte pocit, že proniká z jiného sálu kde běží nějaký historický film. Tohle bylo fakt moc

• 10.4.2016  18:47

Tedy, musím ocenit tu hravost a dětskost , která je stále přítomna v příbězích. Je z toho jasné, že je to vyrobené opravdu s nadšením a ne pro to aby to bylo. Je to poctivá práce, kéž by takových poctivých věcí bylo více.

• 18.3.2016  10:26
    Dvojníci (2016)

Film mi přinesl nečekanou podívanou. Zhruba v půlce kdy jsem zjistil, že to opravdu už lepší nebude jsem se začal dívat po ostatních divacích. Pohled na zděšené tváře, které hledaji něco čemu by se zasamáli byl opravdu úžasný.

• 2.1.2016  11:29

S tímhle filmem mám problém, ten film se utápí sám v sobě. Kdyby mi to někdo vyprávěl tak se hned musím zeptat. To je vše ? Nějaký závěr? Jasně smrt je krutá, to tak je , ale o tom je natočeno mnoho filmů a lépe. Tohle mi přijde pojďme natočit něco co rozpláče.

• 2.1.2016  11:23

Docela nás to pobavilo. Děj je děcky průhledný, ale to asi tak má být, když je to pro děti. Rozhodně bych ale řekl že to z hlediska animace a líbivosti postav patří k tomu lepšímu.

• 2.1.2016  11:20
    Padesátka (2015)

Pro mě to bylo zklamání, že to bylo tak nějak o ničem. Určitě je tam vidět talent který v Kotkovi je ale jinak ten film jsou jen hlášky a děj nějak pokulhává.

• 4.12.2015  21:04
    Vánoční Kameňák (2015)

je třeba se na to dívat jako na Kameňák pokud to srovnám s předchozimi tak Vánoční je suverené nejhorší ani Novák ani Brabec nepochopili, že Kameňák není jen tupě natočení nějkých vtipů.

• 19.11.2015  14:44

Viděl jsem ve 3D a je to skvělé, skvělé. Jesem hrdý, že takový film vznikl rukou českých tvůrců. Je to opravdu unikátní podívaná. Komentáře Kaisera je někdy více než by bylo třeba, ale dá se.

• 20.8.2015  10:10

Nabízí se srovnání s Boratem, ale Blbka je taková nenucenější a méně "kameňáková" . Z pohledu muže mi to k té , ženě a ženské logice tak nějaka sedí více prostě něco jako blbá blondýna (Camilla není blondýna). Možná jsem šovinista ,ale kralovsky jsem se bavil. Ten film neni nic světaborného prostě průměr, ale Camille tomu dává takový zajímavý něžný rozměr proto 4 hvězdy.

• 21.5.2015  11:54

Velká chyba je paradovat Jamese Bonda, když neumím natočit ani českého policajta. Bohužel pokud je vše postaveno na tom jak si česky policajt představuje že je Bond a obojí je blbé tak fakt nevim co tím kdo chtěl říct snad jedině podívejte se na Muže z Ria. Pokud tohle dám pryč tak nám zůstane pár hlášek, které jak bývá zvykem jsou obsaženy v traileru a jinak kde nic tu nic. Jo a všimněte si těch 3 traileru až na potřetí se tvůrcum povedlo vše sestřihat tak aby z toho nečišela trapnost a divák měl pocit, že jde na pěkný film. Bohužel první dva odpovídají více realitě.

• 1.4.2015  07:03

Jasna 5 uplně bez debat.

• 26.2.2015  07:32
    Ghoul (2015)

Celou dobu jsem měl pocit, že jsem to někde už viděl. Od příchodu do chaty bylo jasné jak to dopadne tedy velmi předvidatelné.Herci hrají přirozeně až na některé reakce, které jsou poplatné hororvému žánru. Film není špatně udělán,ale pocitově nic nového nepřináší je to horor, kterých za posledních pět let vzniklo na tucet. Pokud bych ten film viděl před pěti lety bude hodnocení jiné. Dnešníma očima je to jedna až dvě, ale nakonec jedna protože pocit z toho , že jsem všechno co ve filmu je už viděl ve mě dost silně přetrvává doteď.

• 26.1.2015  14:04
    Mea Culpa (2014)

Viděl jsem až po tom co jsem četl komenty na ČSFD. Je to pravověrný akční thriller, jednoznačně čistý žánr. Oboum hlavním představitelům to ohromě šlape. Je to v některých případech takové syrovější ale to se mi na francouzský thrillerech líbí. Ještě bych vyzdvihl kameru ta je velmi dobrá.

• 6.1.2015  13:25

A tohle mi udělalo opravdu obrovskou radost. Tak mile natočený film jsem dlouho neviďel. Lehce jsem se bál, že to bude vylouhovaný seriál. Naštestí ne a je vidět, že když se sejde dobrý nápad kvalitní obsazení a dobrý režisér tak i v Česku může vzniknout skvělá komedie. Je to sice po dlouhé době, ale buďme rádi za to. Převelice díky za 100 minut skělé zábavy.

• 6.1.2015  13:19

Televzní klišé , bez nápadu. Film nepřekvapí jede v takových klasických kolejích. Budař klasický slizoun. Taclík klasický hodný medvídek. Sedí to to dost na zadku.

• 6.1.2015  13:12
    Lidice (2011)

Celkem dobré, byť me tam štvou ty dva konce. Pro mě by to mohlo končit v momentě když se vrati a vesnice tam neni jen pole a snih. To mi přijde velmi silne. to co se odehrává dál tek je jen rozblemcávání , již řečeného.

• 6.1.2015  11:51

Co na americkych filmech obdivuji je. Jak se z absolutně malé a pruhledné zápletky všeho všudy na 3 řádky dá vystavět drama, kde ani nedycháte. Greengrassovi se to podařilo naprosto dokonale. Samozřejmě Tom Hanks v hlavní roli odvedl opět herecký koncert.

• 6.1.2015  11:46

Nevím, kdo přišel na to , že to je komedie to je nesmysl. Je to drama jak vyšité a je to dobré drama. Je to film kdy na konci vydechnete a jen řeknete wau. Ale rozhodně od toho nečekejte komedii.

• 6.1.2015  11:28
    Kameňák 4 (2013)

Pan, režisér Novák předvedl jak je vlastně pan Troška geniální. Evidentně rozmetal teorii jak skoro každý dokaže natočit Kameňák. Nedokáže, Novák to rozhodně nedokázal. Trošku tomu něco chybí, že by Troška ? :)

<< předchozí 1 2