daniel.dobi

daniel.dobi


0 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 9.10.2016  20:24

  Po dlouhé době jsem narazil na film s nějakou hlubší a zrajici myšlenkou uvnitř. Byť jsem měl na začátku prvních pár minut velmi rozporuplné pocity. Začal jsem hltat slovo po slovu a nechal se užírat celkovou neutuchající poezii a reziserovim smyslem pro humor a představou světa.

  • 12.11.2015  21:28

  Letní osvěžující a velice zábavná komedie, které nemám nikdy dost. Čtveřici která nás provádí celým filmem jsem si opravdu zamiloval. Pro mě je to jízda od začátku až do konce. Má to klidný průběh a sem tam do vás napumpují sérii opravdu těžkého humoru. Jsem rád, že jsme se konečně oprostily od teenagerovských snímku plných oplzlostí a zvráceného humoru. A místo toho nám zde naservírují opravdu zábavný snímek, který nepotřebuje nějaké hluboké komentáře. Visačka, která u filmu visela (nejlepší komedie roku) je zasloužená, ale musí uznat, že jsem se ji zprvu velice bál i přesto dávám bez ostychu plný počet hvězd.

  • 12.11.2015  21:26
  Patrola (2012)
  ****

  Mám dojem, že zde vidíme snímek velmi hezky promyšleného dramatu. Střídání pohyblivých a normálních kamer jsem se zpočátku bál, ale je to zde vyřešené naprosto bravurně. Poutavý příběh dvou ,,obyčejných" pochůzkářů, kteří se zapletou do opravdu velkého maléru s podsvětím. Scénář je zajímavý hlavně tím jak se střídá služba s osobním životem. Abych pravdu řekl, ke konci mi vletěli i slzy do očí. Za mě je to opravdu hezký obraz na policejní složky, myslím si, že to funguje stejně ať v Americe tak i u nás v ČR a každý policista nasazuje vlastní život, i když to občas tak navenek vypadat nemusí. Pro mě je to zajímavý a zároveň vášnivý film, nespočetně-krát jsem jako malý snil o tom, že budu nosit odznak a sloužit vlasti a po shlédnutí Patroly jsem zauvažoval jestli jsem se dal opravdu správným směrem a neměl bych si to přece jen rozmyslet, jelikož odvaha a čest kterou sem zde viděl je opravdu neskutečná a za to si určitě film vysloužil více než hezké hodnocení.

  • 12.11.2015  21:25

  Tento film jsem si naprosto zamiloval. S hlavní rolí Nicolase Cage je to opravdu pozoruhodná podívaná, zde mu role naprosto sedne. Celý průběh filmu neustále poslouchám a jsem pohlcen každým slovem co nám Nicolas přináší. V tomto snímku nás děj unese do nemilosrdného prodeje zbraní a plynule nás krok pokroku provádí tím jak to ve světě chodí a nechá nás nakouknout pod pokličku nefalšované reality. Pokud od toho někdo očekává akci tak té se sice nedostává, ale byla by zde akorát na škodu. Už od úvodní scény se jen pohodlně usadíte a necháváte se unášet na slovech Nicolase, který nás provede jak konfliktními zeměmi třetího světa, tak i veletrhy prodeje zbraní. Ukáže nám a vysvětlí jak některé zbraní fungují. A i předvede jak se má správně pašovat a vysvětlí co znamená místní slang tamních prodejců. Pro milovníky zbraní je to pohádka.

  • 12.11.2015  21:24
  Já, legenda (2007)
  ****

  Pro mě film s velmi zajímavým a slibným začátkem, ale však s nesmyslným koncem. Děj je klasická post-apokalyptická doba, kdy na planetě unikne virus a drtivou většinu populace usmrtí, ten zbytek který odolá viru, se promění v rádoby zombie a velmi malé procento lidstva je imunitní. V tomto procentu je i náš hlavní hrdina, který nás provází celým příběhem. Ztvárnil ho můj oblíbený Will Smith, kterému ta role prostě padla a zahrát to opravdu umí. Vzhledem k mé oblíbenosti post-apokalyptické doby a hereckému výkonu Willa Smitha jsem se sic možná unáhlil, ale hodnotím celkem kladně a to i díky tomu, že za mě to má poutavý děj a co je hlavní má to jak se říká ,,hlavu i patu" což většina filmů na tohle téma moc často nemívá.

  • 12.11.2015  21:23

  Film z Britské scény mě samotného velice překvapil. Celkový děj filmu je sic celkem chudší, ale to vyrovnává pochmurná a děsivě-žalostná atmosféra a prostředí filmu. Veškerá ochota a nenávist okolních lidí tomu dodala šťávu. A po krátkém a nudném rozjezdu, se ponoříte do strašidelného bijáku, kde nebudete ochuzeni o samotné lekavé scénky. Či umírající děti, kteří se následně zjevují ve formě duchů. Já sám se považuji za poměrně odolného jedince ohledně hororové scény, ale po shlédnutí celého filmu mě opravdu dělalo problém si dojít na toaletu. Za mě palec nahoru.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace