U.Tarare

okres Písek
lempl alá poleno

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 26.8.2016  00:19

Silné téma, špatně uchopené, respektive blbě natočené. Film, který vás má emočně přicucnout k hlavnímu hrdinovi, abyste ke konci zatlačovali slzu je pojat dost suše. Finální soud to poslal definitivně ke dnu. Místo nějaké profesionality, když už se celý film tváří důležitě a každým coulem z něj čouhá "podle skutečné události", dostaneme frašku alá soudkyně Barbara.

• 21.2.2016  00:01

Fujtajksl, takhle teda ne. Budu dělat, jako že Insidious má dva díly a tohle je omyl. Debilně napsaný, natočený tak nějak odfrkle a rádoby vtipný scény ať pro příště z hororu vyndaj a nacpou si je mezi půlky.

• 6.9.2015  22:47

Jasně, na oko dobrý, furt tam něco bouchá a tak. Ale to, že děj je vytaženej odněkud z pr*ele spoustě lidí ušlo. Koukat hodinu a půl na to, jak jede Max kamioňák s bandou holek tam a zbylou půlhodinu jedou zase zpátky je uhozený.

• 12.3.2015  09:25
    Clown (2014)

Klaun co žere děti - zas taková pecka to neni co se námětu týče. Chvílema se to tváří spíš jak komedie a nad špatnýma hereckýma výkonama a vymaštěností většiny postav by nejeden zabrečel. Propadák to přímo neni, kouknout se na to dá, ale nic nového to nepřinese a rozhodně to nenadchne.

• 28.2.2015  17:52
    Díra u Hanušovic (2014)

Zkouknout Díru u Hanušovic je jak šlápnutí do hovna. Už od nakročení víš, že je průser. Úvodní minuty filmu - zlo. Pokus o změnu - mizernej. Stejně jako když hovno z boty setřeš, i tak bude smrdět. Ve filmu se k hovnu v podobě nudy přidává smrad táhnoucí z úst herců, kteří se marně pokouší o podivnej dialekt. Ať se koukáš na film/zesranou botu z jakýhokoliv úhlu pohledu, nenaješ pozitivního vůbec nic. Vem boty a zahoď je, třeba do odpadu, stejně tak to udělám já s timhle filmem. Trojan s Pleslem a Krobotovou by se lvem získanym za předvedený hovno měli udělat to samý.

• 31.8.2014  22:52

Z parádní knihy uplácali strašnej brak. Jestli si nějaký film zaslouží remake, jsem pro Needful Things. Mysterióznost pana Gaunta naprosto chybí, pointa s prodanýma věcma se vytratila.

• 2.3.2014  22:24
    Oldboy (2013)

Hned po dokoukání filmu jsem si musel pustit originál. Pointa filmu je pecková, dokonce promakanější než ta původní. Oceňuji i přímočarost, kterou se liší od origoše. S čím jsem měl však problém bylo zpracování. Chvílemi to vypadalo na děsnou fušeřinu. Z akčních scén, které vypadají jak z komedie s Jackie Chanem bych blil ještě teď.

• 3.2.2014  23:01
    Darkroom (2013)

Laciná srajda bez špetky originality, nápadu, pointy.... Zbytečná věc, která nemá nic, čím by zaujala.

• 9.1.2014  23:07

První část pobavila, v tomhle duchu kdyby se nesl zbytek filmu, budu náramně spokojenej. Ovšem nestalo se, druhá část se ubírá trochu jiným směrem, ale pořád je zábavná a kvalitní. Jenomže pak přijde na řadu oteklej mentální Elvis a celkovej dojem nehorázně pobleje. Škoda toho, ale i tak má tohle dílo něco do sebe a za vidění určitě stojí.

• 17.9.2013  11:58
    Srbský film (2010)

To, že tvůrci budou slušně narušení, o tom žádná. V pořádku nejspíš nebude ani ten, kdo o filmu bude tvrdit, že je to pecka. Samotný film však obsahuje důležitý atributy, nenudí a jen tak na něj nezapomenete. Film nemá smysl znovu vidět, první shlédnutí bavilo a zárověň stačilo. Minimálně stačilo do doby, než zapomenu velkou část pervezních scén. Film totiž těží hlavně na tom, že šokuje, což se mu solidně daří. Je fakt, že vojebaný batolata nevidíte v televizi každej den. Zpracování filmu je na solidní úrovni, Srbsko překvapilo. Za mě nechutný dvě hvězdy.

• 11.6.2013  00:12
    Bokovka (2004)

Brak. Totální. Každej tady opěvuje geniální tragikomedii o krizi středního věku a kvalitním víně, zatímco já viděl film, kvalitou připomínající poloprázdnej vyčpělej krabičák. Scénář až nechutně prozíravej, bez špetky nápadu, bez jakýhokoliv nečekanýho momentu. Pochvalovat atmosféru u filmu, kterej po celou dobu probíhá kolem vína, buď ve sklenicích nebo na sadech, je taky dobrej blábol. Jasně, že film působí oddychově a klidně, když se tam nic neděje..

• 27.3.2013  01:38

Je to takový uchcaný. První hodina se vleče jak smrad, chybí tomu spád. Časem to sice přidá na otáčkách, ale furt to nemá tu údernost, sílu, která by mě zamáčkla do křesla.. Neubráním se srovnání s Pánem prstenů, ten měl větší ráz, byl akčnější, zajímavější, zkrátka lepší. Vadila mi i zbytečná pohádkovost a nadbytek rádobyvtipů. Charaktery postav nijak neoslní, není to jako u LOTR, kdy každej po chvíli věděl, že Legolas je týpek s lukem, Gimli rezavej borec se sekerou atd. Celkově tady ten počáteční teambuilding nebyl nijak úchvatnej, nebyl to ten hrdinskej moment, kdy se dává tlupa lidí dohromady, provázený hrdinskejma blafama kolem, které tomu ale dodají šmrnc a člověk si díky tomu udělá obrázek o jednotlivých borcích. Tady prostě naběhla banda k cápkovi do kvartýru, sežrala mu co se dalo a ráno už mazali na procházku. Není to ani půlhodina, co jsem to dokoukal a už teď nedokážu přiřadit jediné jméno ke konkrétnímu trpajzlíkovi, pouze vim, že se jmenovali všichni tak nějak podobně. Škoda, čekal jsem víc.

• 2.2.2013  01:08

Zajímavá myšlenka, ale jak už zmínil ghatos, chybí pointa nebo alespoň zajímavější závěr. Takhle to působí jako vystřižená scéna z nadupanýho hororu, protože atmosféra těchto pěti minut byla parádní.

• 28.9.2012  00:15

Takový supertéma a co z toho vzniklo za paskvil.. Dokument řízlej pár akčníma scénama nebo snad naopak? Mně tenhle způsob moc neseděl, film mě nevtáhl do sebe a celkovej dojem taky dost pokulhává.

• 30.7.2012  00:44

Dobře natočený příběh fotbalového chuligána, co se kvůli nezaměstnanosti zaplete do ilegálních kšeftů. Jen mě mrzí, že tam není něco, co by se dalo vytknout nebo jakýkoliv silnější moment, aby film neupadl do zapomnění.

• 9.7.2012  01:34

To byla ale kravina. Marně hledám tu oceňovanou genialitu, vtipnost, dramatičnost, či herecké výkony, které tu jsou chváleny do nebes. Nic z toho jsem ve filmu neobjevil, neboť tyto prvky se v něm nevyskytují. Stominutovej blábol s absurdním příběhem, na který se nedá dívat.

• 4.7.2012  00:43

Převážně sentimentální zážitek díky tomu, že předchozí Prcičky byly filmovým kultem mého dětství. Ruku na srdce, kdybyste se na tento film nekoukali s jistou dávkou nostalgie, byli byste jistě kritičtější. Já se naštěstí z toho vzpomínkového tranzu dostal ještě pře hodnocením, takže pro mě za ***

• 3.7.2012  21:51

Debilní postavy, debilní dialogy, zato parádní úchyl vytvářející řetězec lidí, co si navzájem prdí pod nos. Škoda, že film působí převážně komicky a zpracování filmu nemá valnou kvalitu.

• 13.6.2012  00:15

Škoda, film měl slušnej náběh, ale zvolená pointa nebyla ku prospěchu díla. Charaktery postav mohly být lépe vykresleny a závěr filmu řádně vygradován. I tak je to ale kvalitní pokoukání, které vás donutí pohlížet na těžkooděnce trochu lidštěji a z jiného úhlu než na kur*y, co nabili pár lidem na Czechteku držku.

• 27.3.2012  11:53

Film vypadající z kraje jako slušné drama s dobrou zápletkou. Škoda jen, že se časem dere na povrch německá debilita, která se projevuje v podobě rádoby vtipných momentů. Policajti chovající se chvílemi jak mentálně zaostalí a gangsteři jakbysmet. Pochybuji, že tento německý nešvar laciných vtipů někoho dokáže pobavit. Když však nebudu brát v potaz tuhle již tradiční helmutskou prasečinu, tak musím usoudit, že film má něco do sebe a rozhodně stojí za zhlédnutí.

• 5.3.2012  12:53

Koukat se na to dalo, ale vesměs je to až moc klišoidní béčko tak akorát na jedno zhlédnutí.

• 27.2.2012  14:27
    The Artist (2011)

Nevím, jestli by film obstál u diváků před 80 lety, u mě - diváka součastnosti žádné velké ovace nesklidil. Ono je vůbec zarážející, že tento černobílý němý experiment získal tolik ocenění, ať už Glóbů či Oskarů. Jistá póza je vidět i u spousty zdejších uživatelů, kteří ačkoliv staré klasické němé filmy sotva viděli (jestli vůbec), tak tu blijí nesmysly o brilantnosti, čistotě či perfektcionismu. V čem však spočívá ta všemi opěvující dokonalost? Námět to nebude, zkrátka obyčejný klišoidní blaf. Hudba? Ale no tak, je to němý film, přeci tam nebudou hodinu a půl jenom mlátit do bubnu. Herecké výkony? Proti nim nemůžu nic namítat, ovšem na druhou stranu to herci měli docela ulehčené, když při tom nemuseli mluvit. Že by to bylo formou zpracování? ... A pak že z hovna bič neupleteš...

• 27.2.2012  10:19
    Strašák (1973)

Překvapivě dobrý film, kterému všam musím vytknout slabší herecké výkony herců, které se kolem ústřední dvojice točí. Škoda i toho konce, který jentak vyšumí a na můj vkus zůstává až příliš otevřený.

• 18.2.2012  01:15
    Kazatel (2011)

Rozhodně by nebylo na škodu, kdyby se film bral trochu víc vážně. Místo akčního sci-fi z toho totiž chvílema vyčuhovala pohádka. Církev chovající se jak banda diktátorů - fajn, kněz jdoucí zachránit holku, pořád paráda, ale proč kurva musí kněží začít lítat a všichni jsou téměř nesmrtelnými?!

• 19.1.2012  11:26
    Seznam smrti (2011)

Úvod dlouhej a o ničem, po půlhodině jsem stále netušil na čem jsem. Horor, thriller? Spíš takový rodinný drama. Až v půlce filmu se ukazuje směr, kterým se film vydal, není zas tak špatný, dokonce to graguje a blíží se to atmosférou v podzemních chodbách i tomu hororu. Jenomže pak nastane závěr, který nikterak film neuzavírá, zůstává až příliš otevřených témat.

• 17.1.2012  10:28

Film natočený zvláštní formou, která z kraje zaujme, postupem času začíná nudit. Člověk ale musí jít do tohoto filmu s tím, že je to něco extra, něco jiného. Některé dlouhé záběry byly zajímavé (př. svítání), ovšem záběry na lidi, kteří někam jdou, jsou sotva vidět a celé to trvá tři minuty už tak hezky na oko nepůsobí. To co filmu chybělo, bylo větší vykreslení postav. Vzhledem k délce filmu nevíme o charakteru osob téměř nic. Co se týče děje, ten tam byl, bohužel forma zpracování ho jaksi zastínila a není pro něj dostatečný prostor. Po roce si budu pamatovat spíš jednotilivé pasáže jako krávy, hospoda, kočka, apod., ale těžko budu schopen převyprávět celkový obsah... Toť k filmu vše, teď se jdu zasmát nad komentáři k filmu, kde všichni uchcávají štěstím nad těmi suprčupr dlouhými záběry.

• 14.1.2012  22:56

Ale no ták, horor? To sotva. Většina filmu se tváří jako nudný blábol, lehce prošpikovaný suchou komediálností. Hororově se film tváří pět minut na konci třetí části. Když už jsem načal to rozdělení filmu, bylo zbytečné, navíc traho děj, který už sám od sebe se táhnul jak smrad z popelnice.

• 14.1.2012  17:46

Příběh o perverzní holčině a jednom šťouchnutí. Trochu málo na to, aby se z tohoto filmu mohlo stát něco víc, než film na jedno zhlédnutí.

• 4.1.2012  23:44
    Six Figures Getting Sick (studentský film) (1966)

Jelito, kopyto, od Lynche nablito... Jak koukám na to hodnocení tady, tak mám asi vyblitej nějakej svinec na monitoru, protože tolika hvězdičkovitýho sajrajtu u tohoto filmovýho blafu mi hlava jinak nebere.

• 4.1.2012  11:33

Tak to byla bída. Po úvodních minutách, kdy se film táhne jak smrad přijde na scénu Stephen Dorff a film začne získávat příběh. Dějová linie upadá postupně do stereotypu, který občas rozptýlý silná dávka demence hlavních postav. Chvíli člověk počítá s tím, že někdo v autě přijde o kejhák, jenomže ihned na to frajeři plánují rodinnou dovolenou. V tomto scénáristickým hnoji se film veze až ke konci, kde se z pomatený báby od psychologa stává drsnej pomstychtivej Rambo, co by si chtěl taky něco ulít pro sebe. V tom se ještě před závěrečnýma titulkama zjeví feministická soudkyně, která nestrannosti moc nefandí a máme filmovou sračku dokonanou. Už jenom utřít, pomodlit a spát.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11