Svarec

Svarec

Petr Vařák

okres Zlín

• 4.12.2017  21:52

Potřetí v měsíci jsem si zašel na francouzskou komedii a po dvou trefách do černého (Alibi na klíč, Dokud nás svatba nerozdělí) jsem se spálil. Film začne ještě docela slibně scénou u večeře, která párkrát rozesměje, jenže poté se z filmu všechen vtip vytratí a příběh nakonec vyšumí do ztracena. Ve filmu je mnoho scén, z nichž doslova křičí, že tady se měli diváci smát, jenže ten humor prostě nefunguje. No a ten konec... Americké happyendy jsou často terčem posměchu, jenže zkrátka fungují a uzavřít film způsobem, jakým to udělala scénaristka a režisérka v jedné osobě v Madam služebné, není dobrý nápad. Když jde člověk na odlehčenou komedii, tak asi nechce z kina odejít na*raný... Vlastně chápu, o co se tvůrkyně snažila, ale výsledek není ani vtipný, ani zajímavý ani zábavný.

• 19.4.2017  17:46
    Horské příšery (TV seriál) (2013)

Tak tohle může baštit jen totální idiot. Banda vidláků seskáče ze čtyřkolek, chopí se kvérů a kamer a vyrazí pátrat po nestvůrách. Narozdíl od seriálů typu Destination Truth se tohle ani nesnaží tvářit trochu seriózně a naplno na kameru ukazuje CGI šmouhy (jakože údajné nestvůry). Fakt by mě zajímalo, jestli se tvůrci fakt snaží někoho oblbnout nebo jde o záměrnou parodii.

• 20.4.2016  23:10

Nevím, co od toho kdo čekal. Jako nenáročná oddechová fantasy pohádka je to celkem dobré.

• 21.3.2016  22:47

Jako komedie vynikající, často jsem se smál nahlas (nejlepší vtipy: "Polsko ještě existuje", vymýšlení hlášek do show) a u parodie na bunkrovou scénu jsem skoro brečel smíchy. Co mi tam ale fakt nesedlo, byla ta vážná rovina, to bylo úplně mimo (částečně proto, že s tím prostě nesouhlasím, přiznávám). Kdyby si to nehrálo na nějaké poselství a zůstalo to prostě komedií, hodnotil bych ještě výš.

• 4.3.2016  01:20
    Polednice (2016)

Uf. Parádní atmosféra a dobré lekačky, které potápí naprosto nudný příběh.

• 1.6.2015  21:43
    Chicago P.D. (TV seriál) (2014)

Velmi dobrý seriál, oproti všem těm kriminálkám mnohem akčnější a syrovější. Byl by to dokonalý oddechový seriál nebýt špatně obsazené Sophie Bush, které tu drsnou policistku opravdu nevěřím, navíc se kolem ní motá až příliš mnoho epizod.

• 7.3.2015  00:16
    Pyramida (2014)

Film byl dost dobrý, dokud se neobjevilo ústřední monstrum :) To snad tvůrci nemohli myslet vážně...

• 26.2.2015  22:11
    Willow Creek (2013)

Found footage horrory mám rád, ale tohle bylo opravdu slabé. Úvod (zabírající celou první polovinu) byl nudný i na poměry founf footage filmů a druhá půlka taky nestojí za nic. Z monstra nevidíme ani ň.

• 23.1.2015  01:06

Jeden z nejpůsobivějších filmů, co jsem kdy viděl...

• 12.9.2014  18:53

Jeden z těch lepších found footage hororů. Škoda trochu neoriginálního designu emzáků a nedostatku lekacích scén.

• 10.9.2014  23:44

Pohodová odlehčená sci-fi. Rocket a Groot jasně vládnou, bez nich by byl film poloviční.

• 10.9.2014  22:29
    The Tunnel (2011)

Slušný horor. Ty prostřihy na rozhovory s postavami se mi narozdíl od mnohých líbily.

• 9.9.2014  23:51
    Pod zemí (2014)

Prostředí využito na jedničku. Scénář je místy trochu nelogický, ale ta atmosféra, ta atmosféra! Mnohem lepší než srágora Katakomby.

• 9.9.2014  23:48
    Katakomby (2007)

Na konci jsem nevěděl, jestli se smát nebo plakat....