• Krátkometrážní

Stroj času (1993)

Horor? asi ťažko, skôr paródia na horor.Ron Perlman bol komický a cronos-strojek večného mládí, trápny.Ani sa nečudujem,že film si nedokázal „ zarobiť ani na kávu."

Blikající světla (2000)

S komédiou to nemá nič spoločné,miestami sa to podobalo skôr na psycho-thriller.Dej veľmi nedával zmysel a ochrancovia zvierat určite majú z filmu radosť.

Malý Nicky - Satan Junior (2000)

Z filmu som veľmi sklamaný. Na retardovanom Sandlerovy som sa ani raz nezasmial,celkove ani veľmi nie je na čom.Kozy na hlave,Adolf s ananásom v zadku,nepotrebujú komentár.

Jump street 21 (2012)

Nemôžem si pomôcť,ale Channing Tatum komédie hrát neumí,pripadá mi duchom neprítomný a v celku nudný,akcia mu pristane viac. Niektoré pasáže boli vydarené,ale od dobrej akčnej komédie je to na na míľe vzdialené.

Nymfomanka, část II. (2013)

Na môj vkus,až príliž chladný dej,málo erotiky a moc kecu.Hlavným predstaviteľkám chýbal sexepíl,lepšie povedané,toľko pekných herečiek je na svete a do jedného dielu by sa to v pohode zmestilo,tak ako tento komentár.

Robin Hood: Král zbojníků (1991)

Jeden z hereckých vrcholov Kevina Costnera,jeho bravúrný výkon si zaslúži uznanie.Jeden z najlepších dobrodružných filmov si ma získal napínavým dejom,peknou scenériou a k tomu nezabudnuteľným soundtreckom od Bryana Adamsa.

Božský Bruce (2003)

U Jima Carreya som si už zvykol na všetko,ale toto je už vážne šialené,ale v celku dobré.

Přátelé (1994) (seriál)

Jednotka sitcomu 90-rokov, x-krát reprízovaná a stále ma vie pobaviť.

Hodná holka (2002)

Nudný film s nudnou Aniston,príbeh zachytáva manželský život ktorý sa časom dostáva do stereotypu,nič nové.

Slídil (2014)

Jake Gyllenhaal to zahral skvele,maximálne predsvedčivý,až fanatický posadnutý reportér ktorý ide doslova cez mrtvoly. Špinavé pozadie spravodajského biznisu a napätie ktoré by sa dalo krájať !!