Cermbo

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 18.7.2019  19:59
    John Wick 3 (2019)

Akční fenomén současnosti v čele s aktuálně největším frajerem internetu Keanu Reevesem pokračuje. Na třetí díl jsem se po epicky otevřeném konci dvojky velice těšil a návaznost v podstatě z minuty na minutu se opravdu vydařila. Ale jinak třetí epizoda akčního prazvláštně originálního univerza Johna Wicka přináší rozporuplné dojmy. Pokračuje se určitě ve velkém a napínavém stylu, byť trochu překombinovaně. V tomto díle jde bohužel příběh dost na pozadí a od začátku do konce vidíte jen akci. Ta je sice provedená opravdu špičkově, přináší opravdu pár nezapomenutelných nebo dokonce humorně zdařilých momentů, ale všeho moc škodí. Celkově nevím jak tvůrci příběh zamýšleli, ale opravdu zde působí jen jako vynucená kulisa, jen aby mohla rubačka Wick vs celý svět pokračovat. Vedlejší postavy až na pár výjimek taky za moc nestojí a celá linka v poušti, co to jako bylo? Řemeslně jinak tvůrci zmákli bravurně, režisér očividně má slabost pro umění a neonová světla, což ničemu nevadí, ba naopak tenhle vizuální styl filmu opravdu sluší. Finále se také povedlo, humorná složka mě bavila ale trochu zklamal samotný konec. Jednak tvůrci začínají trochu přebírat negativní vlastnosti z frašky Rychle a Zběsile a za druhé jestli bude tato série pokračovat v podobném stylu, může to dopadnout stejně špatně, jako právě zmíněné Fast and Furious. Na čtyřku se sice těším, nicméně ne nedarmo se říká, že v nejlepším by se mělo skončit. Takže dát scénáři příště trošku hlavu a patu a zakončit to čtvrtým, nebo opravdu maximálně pátým dílem se mi zdá jako správná volba. P.S. Reeves je opravdu sympaťák a jde vidět, že si rolí užívá, přeju mu to!

• 18.7.2019  14:26
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Jak ohodnotit tento nedávno zakončený celosvětový fenomén? K seriálu jsem se dostal někdy v období 3-4 série, kdy jsem podlehl tlaku okolí, že se jedná o opravdový skvost a dříve nebo později jsem musel souhlasit. Pár uvodních dílů byť nudnějšího stylu určitě neodradily a naopak konec první série naprosto šokoval svojí výjímečností neuvěřitelných a brutálních zvratů. Kvalita stoupala raketovým tempem, společně s příběhem, atmosférou i hereckými výkony. Vůbec nebylo divu, že se seriál stal tak populární a z mé strany by se našlo jen málo věcí, které bych vytknul. Bohužel koncem jinak epické šesté série vyšuměl tak nějak starý dobrý GoT. Tvůrcům totiž skončila možnost čerpat z knih spisovatele pana Martina a museli zapojit své "mozečky", což dopadlo katastrofálně. Samozřejmě nikdo z nás neví, jak se věci doopravdy měly, ale někteří z nás si mohli všimnout, že od 7 série už to není co bejvalo. Seriál se začal stávat americkou předvídatelnou kravinou s rádoby zvratama a záchranama hlavních postav v poslední vteřině a tak dále. Nicméně 7 série pořád nebyla taková katastrofa jako osmá, která je opravdu gigantickej flusanec fanouškům do ksichtu. Nemá smysl rozebírat co vše bylo špatně, 100 lidí, 100 chutí. Z mé strany seriál skončil opravdu nudně, trapně a odflákle. Velká škoda, že už tak silné značky a celosvětového fenoménu místo opravdového nadšení zůstává spíš hořkost.

• 29.6.2019  00:33

Jeden z nejlepších dílů Black Mirror. Dokonalá myšlenka, geniálně zpracovaná a tradičně anti happy end, takhle se to dělá! Tu neuvěřitelnou originalitu opravdu cením. P.S. ta čeština v originálním znění mega potěšila!

• 29.5.2019  23:43
    Hra o trůny - Série 8 (série) (2019)

Bohužel špičkový seriál, který ovšem své špičky dosáhl někdy v 6. sérii. Už sedmá série ve mě začala evokovat pocit, že něco není v pořádku a osmá naneštěstí dokázala spoustu pozitivních vlastností této show spláchnout do záchoda. Ano režie, hudba, herecké výkony, efekty to vše tu bylo skvělé a jako za starých časů, ba dokonce některé momenty opravdu stály za to. Bohužel scénář skončil na opravdu amatérské úrovni, nebudu tady rozepisovat co vše bylo špatně, případně co vše se mi nelíbilo, nicméně spoustu postav si takový konec nezasloužilo, emoce byly opravdu nulové či špatně postavené a celkový pocit z osmé série se dá shrnout jedním slovem - prázdnota. Je smutné, že seriál který si zasloužil naprosto epickou a nezapomenutelnou závěrečnou jízdu, dostal něco tak slabého jako právě osmá série.

• 18.5.2019  15:44
    John Wick (2014)

Malá revoluce v žánru akčních filmů. Když jsem si první díl Johna Wicka pouštěl poprvé, neměl jsem absolutně žádná očekávání. Naopak to vypadalo jako klasická rubačka, která v lepším případě nezklame ani nenadchne. Opak byl pravdou. Už po krátké chvíli snímek nadchnul svými dialogy, atmosférou, vizuálem, obsazením i celkem originální zápletkou. Myšlenka mocného podsvětí, které chová k hlavnímu hrdinovi neuvěřitelný respekt je zpracovaná opravdu zajímavě a zkrátka celý tenhle film vás baví od začátku do konce. Potěší i dost realistická akce, kdy Wick dostává na zadek a je jasně vidět, že má co dělat, aby situaci zmáknul a ještě k tomu pravidelně přebíjí nebo mu dochází náboje. Sečteno, podtrženo - tenhle akčňák přinesl do filmového světa skrz poměrně jednoduchý žánr a příběh něco originálního a velmi atraktivního takovým způsobem, že se John Wick může hrdě pyšnit označením "legendární filmová postava/nejlepší akční hrdina". P.S. Keanu Reeves může být hrdý, jelikož role tohoto obávaného zabijáka je to nejlepší, co ho od dob Matrixu potkalo.

• 10.5.2019  22:48

V recenzích vidím obrovské nadšení, ale za mě zatím nejslabší díl celého Black Mirror. Myšlenka skvělá, ale celá epizoda neskutečně až otravně uřvaná a ubrečená... A divák by čekal, že se něco v koloběhu změní, ale bohužel. Ano vrah je vrah a zaslouží si trest, ale co to bylo za svět, že bandě cirkusáků se tohle tolerovalo? Celé mi to přišlo takové prázdné...

• 7.5.2019  22:45

Plnej počet hvězd za opravdu realistický a uvěřitelný příběh s velmi depresivním nádechem i zakončením!

• 29.4.2019  22:42

Tahle epizoda byla jako co??? Sorry, ale kdo tohle nazve epickým, geniálním skvostem, nejlepší bitvou v seriálové historii a konkurenci bitvě, která byla v Pánovi prstenů tak je totálně mimo, nebo tupá ovce. Budu SPOILERovat. Musím říct, že první polovina se mi líbila. Byť ta nepřehlednost chvílemi opravdu otravovala ( primárně lítání na dracích) tak to bylo poměrně záživný, hudebně skvělý, mělo to atmosféru. Sansa + Tyrion nebo Bran + Theon relativně povedený momenty/dialogy. Ale pak začalo to, čeho jsem se obával. Scénář naprostá katastrofa, počínaje tupým vyběhnutím desetinové armády oproti nepřátelské. Následně nepočetkrát záchrany v poslední vteřině, postava je v háji, nemůže nic dělat, přijde zachránce a je po problému. Umřelo strašně málo postav z toho polovina byli opravdu vedlejší na druhou. Postava stojí v poli všude okolo něj desítky chodců, střih na jinou linku a při střihu zpátky je postava úplně v pohodě a nepřátel je tam 10x méně... OPAKOVANĚ tenhle klasickej hollywood shit. Smrt největšího záporáka celé ságy opravdu levná, zabije ho postava která s nim neměla žádnou historii a ještě takhle... Největší zrůdy jsou najednou vyřešené a ve výsledku znamenají menší hrozbu než pošahaná svině na trůnu....Noční Král bohužel nepromluví, neproběhne s ním žádná větší interakce, nedojde k žádnému vyřízení účtu Jon vs Noční král... A co byla opravdu největší ostuda, tak postava Brana - s nejmocnějšími schopnostmi široko daleko za sebe nechá bojovat x lidí, v klidu si tam medituje (marně očekáváte, že něco chystá) a když dojde na lámání chleba, tak nemá žádné eso v rukávu... Co na to říct, stal se z toho opravdu předvídatelnej klišé shit, kde vám pomalu ani neukápne slzička ze smrtí postav, kterých umřelo naprosté minimum... R.I.P. nejlepší seriál současnosti Game of Thrones.

• 28.4.2019  11:20

Varování před lehkými spoilery. Nejlepší film roku, nebo nedej Bůh desetiletí? To těžko. Extrémně přeceněná Marvelovka, která sice pěkně spojuje spoustu linií, postav i události z minulých let a dílů, zabaví vás kvalitně na celé 3 hodiny, rozesměje, vyvolá nějakou tu slzičku, ale to nic nemění na tom, že celé haló je neskutečně přehnaný a Avengers Endgame je přeceněná záležitost. V Infinity War byl fajn depresivní nádech a poměrně šokující konec, který jak jsem psal v recenzi postrádá smysl, když najednou Endgame vše maže a jede se zase vlna pohádky. Jak jsem řekl, humor, napětí, tempo, režie, hudba - tohle všechno se určitě povedlo a určitě seriozní zakončení jedné dlouhé éry. Když pomineme nesmysly s cestováním v čase a nějaké další díry, tak prostě si nemůžu pomoct, ale příběh byl víceméně hrozně předvídatelný a svým způsobem obyčejný. Dala se čekat "záchrana zesnulých" skrz nějaké to cestování v čase, ještě když si to sám Marvel vyspoileruje dalšími projekty s najednou živými zesnulými, ale člověk by doufal v něco trochu víc nečekaného než... No předsvědčte se sami. Tohle bohužel vůbec nepřekvapilo, stejně tak odchod herců, o kterých se dlouhodobě ví, že jim skončila smlouva. Zarytým fanoušků, nenáročným divákům a dětem se to bude líbit opravdu nadměrně, ale já prostě nikdy mezi Marvel fandy nepatřil a nikdy se mi nepodařilo tomu přijít na chuť. Bylo by fajn, kdyby nechali teď toto univerzum trošku odpočinout, protože v nejlepším se má skončit, ale dokud to sype... Nic ale není nekonečný. Za důstojné zakončení hvězda navíc, 70 %

• 21.4.2019  09:06
    Podfu(c)k (2000)

Zkouknuto už snad minimálně 5x. Popravdě kdybych nevěděl, jak se věci mají, tak bych si myslel, že snímek pochází z Tarantinovo dílny. Naprosto geniální scénář, skvělé postavy i obsazení, hudba, parádní promakaný střihy, atmosféra, intro, případně zvraty a v neposlední řadě humor, který vás mnohdy dokáže i nahlas rozesmát. Jelikož mám slabost pro gangsterky s humorem, tak tenhle film mě opravdu nadchnul a nemám absolutně co vytknout. K Podfucku se vždycky moc rád vracím a doporučuji všem, zejména fandům Tarantina, gangsterů a černého humoru.

• 12.4.2019  17:19
    The Circle (2017)

Valná většina atmosféry ve filmu včetně myšlenky nebezpeční moderních technologií rozhodně výborná. Musím ale říct, že první polovina filmu mě nadchla více než ta druhá, která byla už trošičku přitažená za vlasy. Zpočátku to opravdu působilo děsivě a depresivně, než se začaly dít věci, které už úplně tak reálné nejsou (pokud by hromada s kamerou obtěžujících šílenců lezla k mýmu baráku tak zamknu dveře a volám policii...). Upřímně Emma Watson mi do hlavní role moc nesedla a působila většinu filmu neskutečně nesympaticky, až lezla i na nervy, což nevim jestli byl úmysl. Jak už někdo tady psal, přehnaná a nezdravá motivace hlavní postavy je trochu nepochopitelná až neuvěřitelná a celé její zakončení zklamalo. SPOILER - ano sice docela podělala šéfíky ale i tak s tím pokračovala ještě k tomu s úsměvem od ucha k uchu. Scénář byl místama opravdu děravý, hloupý a spoustu věcí tam nesedělo (nevyužitý až zbytečný John Boyega) nebo Tom Hanks, který sice hrál skvěle, jeho charisma se zkrátka nepopře, ale na roli "záporáka" se prostě nehodí... Rozhodně je super ukázat nebezpečí technologiíí a jejich vylepšovaní ale nevím, přijde mi že to celé šlo udělat lépe, jak scénář, tak obsazení... 55 %

• 26.3.2019  22:19

Poměrně zajímavé pojetí celého snímku, překvapivě Unfriended bylo téměř celou dobu stopáže velmi zábavné a napínavé - musim říct, že jsem se až do samotného konce nenudil. Děj odehrávající se pouze na displeji mi njiak nevadil a myšlenka skvělá, nicméně tím končí pozitiva a začínají spoilery. Celou dobu jsem se těšil na rozuzlení, kdo se za tím fake profilem skrývá, odpověď téměř žádná. Hromada nereálných stupidit, který mě vytáčejí a ještě víc mě vytáčí, jejich "neobjasnění". Jak je možné, že jeden po druhém prostě umírají během vteřiny? Že jim někdo nebo něco kompletně ovládá počítače? Jasně, takže záhadný duch/zombie se všem vloupal bez pozorování do domu, hacknul počítače, donutil je k sebevraždě..., nikde ho policie ani svědkové nechytili... Stejně tak nikdo z postav neměl doma nikoho z rodiny aby jim pomohl... Nevím jestli jsem neměl přehnaná očekávání, ale na to jak skvělý to byl původně film, celkové a nijak vysvětlené zakončení neskutečně zklamalo. Ach jo, buď na tohle vůbec nejsem, nebo prostě nerozumím těmto za vlasy přitaženým hororům, protože tohle mi připadalo spíš jako céčko, než béčko.

• 23.2.2019  17:39

Bohužel jsem od akčňáku s Liamem očekával trošku víc. Nebylo to úplně špatné, nicméně scénář haproval a rozhodně patřil k tomu nejdivnějšímu a nejméně povedenému aspektu tohoto snímku. Chování postav celkem hrůza a přišlo mi, že film není zda chce být vtipný nebo vážný, protože nic z toho nefungovalo, tak jak mělo. Ale jinak jsem se poměrně bavil, mělo to světlé momenty a povedené akční pasáže, ale bohužel výsledek spadá průměru s odřenýma ušima, třetí hvězda pouze za sympaťáka Liama.

• 6.2.2019  22:32

Jedna z nejslabších epizod celého seriálu, finále naprosto trapné, nezajímavé, plno naprosto nesmyslných do očí bijící kravin (a to jsem hodně tolerantní)... Záporák, stejně tak jeho zakončení nestojí za řeč.. Vraťte staré dobré postavy!!

• 6.2.2019  22:29

Konec starého dobrého Fear Walking Dead... Pravý fanoušci tohoto seriálu, dál možná už ani nekoukejte... Leda by to zachránila pátá série.

• 2.2.2019  21:22
    Pátrání (2018)

Velmi originální a působivý styl, skvělé tempo, napínavý příběh, atmosférická hudba a výborné zvraty. Tomuto snímku odehrávající se celých 100 minut jen na displeji absolutně není co vytknout a všichni od herců až po režiséra odvedli výbornou práci! Naše česká tvorba by se mohla inspirovat, protože například tuzemský seriál Pustina (2016) s podobnou zápletkou a žánrem se může oproti Searching jít zahrabat hluboko pod zem.

• 27.1.2019  17:22
    Psí domov (2019)

Krásný snímek, který se nemusíte bát pustit i dětem. Ano najdete tam nerealismus a tak dále, ale je potřeba k tomu přistupovat jako k pohádce/komedii, ke které prostě ta nadsázka patří. Humor se zde objevoval a decentně, nic přehnaného, občas velmi nadčasové hlášky či myšlenky a dokonce na emoce to umělo krásně zahrát. Za mě tomuhle filmu není co vytknout, vše funguje skvěle a slzička také ukápla. Rozhodně se řadí do čela velmi povedených psí filmů jako třeba Marley a já, Hačikó nebo Psí život (Fluke 1995).

• 22.1.2019  18:07
    Pustina (TV seriál) (2016)

Nejvíc přeceňovaný (český) seriál za poslední roky. Jediná hvězda za úžasný vizuál (kamera, barvy, prostředí), bohužel tím to hasne. Jinak je tady téměř všechno špatně. Mnoho příběhových linií či postav naprosto k ničemu a jejich role naprosto bezvýznamná a zbytečná. Chápu, že divák měl být trochu sveden ze stezky aby podezříval Lojzu nebo Frantu, i když s tím neměli nic společného, ale i tak počet postav šel ořezat minimálně o třetinu, stejně tak počet dílů - bohatě by stačilo tak 5, aby se divák neunudil a děj nebyl tak šíleně roztahaný. Zvuk fail, možná to je můj subjektivní dojem ale na to "české mumlání" jsem alergickej, kdy několikrát za epizodu divák nerozumí, nemluvě o telefonátech, kde bylo slyšet jen brblání a divák má pocit, že mu uniká důležité info. Což mě přivádí k hereckým výkonům, které až na výjimky jsou hrozné, umělé, ale hlavně monotónní, všichni jsou rádoby utrápený, v depresi, podrážděný, hlavnímu policistovi byste měli fandit, aby to zvládl vyřešit a přijít na kloub, ale naopak Vám přijde jako totální suchar, kterej tu práci nesnáší, což mi rozhodně z diváckýho hlediska nepřijde napsaný a zpracovaný v pořádku. Jediným opravdu lepším je Jaroslav Dušek v roli Karla, kterej měl dobrý herecký výkon, i scénář. Nevím, čekal jsem, že tento přechválený, vysokorozpočtový seriál trochu změní můj názor na českou filmovou tvorbu, ale nezměnil. Český národ prostě ve filmografii oproti zahraničí bohužel dost zaostává, alespoň po stránce herecké a scénaristické stránce. Technicky, až tedy na zvuk to bylo zvládnutý skvěle. P.S. pro fanoušky Pustiny doporučuju film Searching (2018), to je totiž úplně jiný kafe než tahle zívačka!

• 22.1.2019  13:34
    Daredevil (TV seriál) (2015)

Po zkouknutí všech 3 sérií tohoto seriálu musím říct, že patří určitě do kategorie nadprůměrných. Samozřejmě nemůže se rovnat s dnešníma velikánama typu Game of Thrones, ale na to, že spadá do světa Marvelu (který mě už dost unavuje a nebaví) bere si z něj to nejlepší a to nejtrapnější nechává hluboko pod zemí. Humor zde nehledejte, temná atmosféra místama téměř na úrovni trilogie Dark Knight, skvělý zvraty, ideální počet postav, scénář není absolutně trapný nebo nezáživný, obsazení naprosto skvělý. Doufám, že když Netflix se takhle hloupě rozhodl pohřbít značku, která například lehce podobný Arrow může strčit do kapsy, tak alespoň Disney najde rozum a na své nové streamovací službě bude pokračovat, jelikož v roli Daredevila a Fiska nechci nikdy vidět nikoho jiného než Coxe a D'Onofria!

• 15.1.2019  22:38

Jedna věc je hodnotit film hned po zhlédnutí a druhá udělit hodnocení či recenzi až s odstupem času. Po prvním dokoukání jsem tam z důvodu silných emocí hned napálil 5 hvězd... Ale ve skutečnosti když se nad tím člověk zamyslí, nejde o nic světoborného. Ano áčkový herci, ještě lepší efekty atd.., z technického a řemesleného hlediska není co vytknout. ALE je to pořád o tom samém a mě to upřímně unavuje... Chápu náctiletý děcka, ale já na tohle asi fakt nejsem. Každá Marvelovka, kterou jsem kdy viděl od Iron Man 1 je pro mě čistě lehce nadprůměrná spíš průměrná záležitost, u které se prostě nudím, ať to byla trilogie Thora, nebo Kapitána Ameriky. K Infinity War samotné, celej film se poměrně dost táhne a samotný zakončení, byť je poměrně epický, tak je naprostej fail vědět, že támhle za půl roku přijde Spiderman 2 s Hollandem, kde je mladík živ a zdráv.. Stejně tak x dalších postav. Tímto tento "epickej vyvraždovací" konec naprosto postrádá smysl a kazí celé univerzum, když to utnou v polovině rozdělaného finále a vy stejně víte, že to ve výsledku skoro nic neznamená. Prostě jsem z tohohle už unavený a není to nic pro mě. Marvel filmy za poslední roky považuji za čistě průměrné záležitosti, ke kterým už absolutně nemám potřebu se vracet. Aktualizace - Po zhlédnutí Endgame musím říct, že Infinity War se mi líbilo snad o chloupek víc, protože ten depresivní/dramatický zážitek mi sedl víc než optimistická pohádka.

• 15.1.2019  22:31

Parádní díl, naprosto nečekanej finální zvrat a dialog Fiska s Karen, tomu se říká hutná atmosféra a špičkový herecký výkony!

• 13.1.2019  15:35

Zatím nejlepší díl třetí série a ve věznici ten velký souboj na jeden záběr, TO SE JEN TAK NEVIDÍ!

• 29.12.2018  23:21
    Upgrade (2018)

Velmi atraktivní, nadčasová a originální podívaná. Myšlenka strachu z budoucnosti a její "modernizace" je v tomto snímku naprosto dokonalá.

• 23.12.2018  21:50

Neuvěřitelně krásně zpracovaná pohádka s ještě neuvěřitelnější atmosférou. Zemeckis zkrátka umí - jeho rukopis je tu znát a srdcař Tom Hanks umí chytnout za srdce tak jako vždy. O svátcích aspoň pro mne povinnost a těžko byste hledali něco podobného s takhle silným vánočním kouzlem (Vánoční koleda je úplně něco jiného). Dokonce i slzička ukápne. Já věřím!

• 15.12.2018  17:49
    Stážista (2015)

De Nirovo postavu bych si přál mít ve svém životě. Jinak poměrně povedená komedie se zajímavou myšlenkou.

• 25.11.2018  23:02

Rozhodně nadprůměrná podívaná, která ve všech ohledech funguje naprosto perfektně ale upřímně nemám rád takový to "5 hvězd, protože 5 hvězd". Jak už tu psali někteří uživatelé, Queeni jsou super, je úžasný na ně koukat a je úžasné je poslouchat ale pořád tu máme film jako film a ne film jako koncert. Byť finále bylo grandiozní a diváka naprosto pohltilo (tleskání při titulkách, kdo tohle má?), tak jako celkovej film tu máme určitě lepší nebo minimálně rovnocennou tvorbu, i životopisnou. Hodnotit celej film 100 % "jako ovce" jen kvůli Queenům není moje gusto. Rozhodně ještě musím vyzdvihnout hlavního představitele, protože Freddieho ztvárnil neskutečně a také oceňuju, že se film vyhnul "divokým scénám" a vyprávění fungovalo na principu náznaků a "diváku domysli si" Pro fandy kapely to bude nejlepší podívaná co kdy pamatují, pro neutrální diváky či dokonce neznalce určitě nadprůměr, ale za mě určitě ne 100 %.

• 25.11.2018  17:19
    Momentos (2010)

Byť nejsou známé okolnosti, tak během pár minut dokáže tento short film odvyprávět krásný, emotivní příběh, který chytne za srdce a není k tomu potřeba jediné slovo.

• 25.11.2018  17:18
    Lights Out (2013)

Solidní hororová jednohubka.

• 25.11.2018  17:10
    Můžu dál? (2018)

Myšlenka nebyla úplně špatná. ALE první věc - herecké výkony. Hlavní hrdina mile překvapil, byl svým způsobem i poměrně sympatický ale slečna mě vytáčela od začátku do konce. Nevím jestli to byl scénaristickej účel, ale její scénář i hereckej výkon způsobil dost otravnou atmosféru celýho filmu. Zaplať pán Bůh, že to mezi nima nedopadlo. "Šéf konkurzu" taky stál za to, když z 5 metrů není schopnej hovořit sám za sebe a vše musí jeho poskok "mikrofon" vysílat vlastními slovy. Technicky to taky nebylo nejlepší. Pokud se vrátím k hlavnímu představiteli, jeho "Shakespearovinu" si taky tvůrci mohli odpustit, nemůžu si pomoct ale zrovna tady to bylo dost trapný. Je hezký, že hrdina našel kousek chybějícího srdíčka ale k čemu to je, když ho skutečná láska (opět?) zklamala. Šlo to jako celek udělat lépe. Příště prosím partnerku, kterou by divák hlavnímu hrdinovi přál.

• 25.11.2018  16:58
    Babadook: Rozprávka pre Maxa Bradleyho (studentský film) (2018)

Opět další film vysoce kvalitní technicky ale opět se musím opakovat, technika není všechno. Zbytek byl naprostý průměr, strašidlo či hororová postava v místnosti s dítětem je snad klišé číslo 1 a podobných námětů tu už byla hromada. Větší originalita by takovému potenciálu slušela mnohem více.

<< předchozí 1 2 3