Cermbo

Cermbo

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 21.2.2021  22:52

Čtvrtá série bohužel jednoznačně nejslabší ze všech a odnáší si 4* s odřenýma ušima. Stále si drží kvalitní tempo a napětí, ale naleznete zde až moc scénaristických děr a totálně přehnaných momentů, které razantně kazí dojem. Za mě tvůrci udělali chybu v roztažení druhé loupeže, tentokrát místo dvou sérií rovnou tři. Tato čtvrtá totiž působí jako vynucená výplň mezi sérií třetí a pátou.

• 21.2.2021  22:47

Epizoda, která mě z celého seriálu "urazila" asi nejvíce... Po zalehnutí granátu bez následků by pořád nestačilo, že španělský terminátor přežije všechno a uteče snad z každé křížové palby. Tentokrát musí několikrát "zachráněnou postavu" dorazit nikoliv šokujícím způsobem, ale spíše způsobem debilním s totální třešničkou - útěk přes celou halu pod palbou snad šesti automatických zbraní a opět skoro bez újmy... Tohle tvůrci opravdu přepískli a kazí tím celý dojem ze seriálu.

• 19.12.2020  23:05

Musím říct, že druhá série je v porovnání s první úplně někde jinde. Pocitově jednička obnášela jen toulání se po galaxii, chytání zločinců, či řešení vesnických problémů. Dvojka provedla neskutečný posun a téměř každý díl této série Mandaloriana přinášel mnoho skvělých inovací, postav, narážek či zvratů. Děj se čím dál víc napojuje nejen na hlavní filmy. Beze srandy autoři dokázali spravit pachuť z nové trilogie a co víc, zvládli značku Star Wars dostat zase mezi elitu. Teď jen věřit, že ještě nedosáhli vrcholu a že se celkově Disney ponaučilo ze svých chyb.

• 19.12.2020  22:57

Tvůrci se s každým dalším dílem překonávají a tentokrát uskutečnili neuskutečnitelné. Finále (hlavně posledních 10 minut) bylo nejen naprosto kulervoucí, ale také Star Wars vrací to, co nová trilogie zničila.

• 27.10.2020  09:39

V nadějích, že se World Beyond postupem času zlepší, nás realita přesvědčuje o opaku. Úmorná a nezáživná podívaná totiž pokračuje. Naopak v tomto duchu se ponese nejspíše i zbytek série. Musel jsem se opravdu přemlouvat, abych vůbec dokoukal tento díl.

• 8.10.2020  22:26

Příjemné překvapení, ať už z důvodu slabého marketingu či koronaviru, tak "Honest Thief" jsem vůbec nikde předtím nezahlédl. Byť se jedná o snímek trošičku sluníčkový a svým způsobem jednoduchý, tak o zábavu není nouze. Napětí zde fungovalo celkem parádně a sem tam i humorné hlášky. Filmy Liama Neesona mě jen málokdy zklamou.

• 6.10.2020  21:34
    V síti (2020)

Dechberoucí podívaná. Asi větší horor, než většina hororů.

• 1.9.2020  23:32
    Volný pád (1993)

Přestože celý "Volný Pád" prioritně sledujeme cestu úchvatně zahraného psychopata, tak nám zároveň tenhle film předává velké množství myšlenek, které štvou nejen tohoto antihrdinu, ale i nás běžné lidi. Protože to on v zásadě byl. Geniální skladba scénáře plný nezapomenutelných momentů a předání zprávy svému obecenstvu. Velice silné 4*.

• 30.8.2020  00:52
    Tenet (2020)

Tenet je výborná podívaná, zkrátka Nolanovka, ze které si často sedáte na prdel, ať už kvůli vizuální stránce, efektům, nebo klasickým Nolanovo zvratům. Přesto mám pocit, že se tentokrát režisér snaží překonávat sám sebe a už to vyloženě přehání. Bohužel tak nějak nedokážu popsat příběh, protože to tak nějak začalo, šlo, vrátilo se, šlo, vrátilo se a skončilo. S rozporuplnými pocity a bohužel bez nadšení, které se konalo u Počátku nebo Interstellaru.

• 10.4.2020  20:13

Naprosto geniální a zábavná epizoda. Klasická "Breaking Bad" atmosféra, skvělá chemie mezi charaktery, opravdu snad není co vytknout. Jednoznačně nejlepší díl páté série a nejspíš jeden z nejlepších dílů Better Call Saul.

• 29.3.2020  14:27
    Drahokam (2019)

Tohle se i přes slibnou kampaň absolutně nepovedlo. Non stop užvaněná kravina, kde bez přestání mluví 2 a více lidí najednou bez jakéhokoliv zajímavého příběhu s příšernou otravnou hudbou, u které máte pocit, jako kdyby hrála z nějakého random videa na YouTube. Námět by nebyl špatný, ale provedení katastrofa. Bohužel se jedná o další filmový kousek, u kterého po chvíli z chaotického žvatlání tak bolí hlava, že už ani nelze vnímat.

• 26.3.2020  13:45
    Vlastníci (2019)

Na základě kladných recenzí jsem se rozhodl ponořit do typické české schůze “Vlastníků” a výsledek? Češi mají hodně špatných filmů, ale tohle se “hrdě” může zařadit do přední linie. Upřímně snažil jsem se zde opravdu najít něco pozitivního, ale až na pár povedených, lehce úsměvných vtipů se mi nedaří najít vůbec nic. Jedině uvěřitelnost ujetých Čecháčků a herecké výkony. Prvních 20-30 minut dejme tomu (pokud by celý snímek točili amatéři a trval 30 minut, tak bych měl znatelně větší pochopení), ale jakmile pak téměř každá postava začíná svojí uječeností a opakovými vtipy upadat do absolutní trapnosti, tak to přestává být koukatelný, bohužel opisovat hádky z reality zdaleka nestačí. Vtípek s firmičkama dobrý, ale 10x za film už fakt ne, stejně jako ženská, která do toho furt vstupuje, že se musí hlasovat a tak dále, to jako někoho bavilo?! Spoustu věcí nemělo hlavu ani patu a já se jen nestačím divit přeceněnému hodnocení, asi se v tom spoustu lidí vidělo :) V momentě, kdy frajer začne vyřvávat, že je konečně vlastník, jsem byl odhodlán film ohodnotit nejhorším možným hodnocením, ale přece jen ty herecké výkony a pár dobrých vtipů (bílé a žluté zuby ve tmě) si tu jednu hvězdu zaslouží.

• 21.3.2020  17:14

Relativně dost povedená rozlučková epizoda s postavou, která vystupuje v The Walking Dead už pěkných pár let. Za zmínku stojí určitě intenzivní soundtrack a pořádná dávka nostalgie. Sem s filmy Ricka Grimese!

• 17.3.2020  20:27
    Nákaza (2011)

Jde až mráz po zádech z toho, jak děsivě a důvěryhodně tento snímek “předpověděl” události koronaviru v roce 2020. Některé detaily se až neuvěřitelně podobají realitě a my můžem doufat, že aktuální situace tak daleko nezajde...Film jako takový mohl být proveden lépe a zajímavěji, ale zejména první polovina fungovala dobře. Táhla to zejména ta depresivní atmosféra…

• 5.3.2020  20:38
    1917 (2019)

Intenzivní, propracovaný a technicky opravdu dokonalý zážitek, který táhne na 5*, ale bohužel má své mouchy. Narozdíl od technické stránky se příběh jako takový originalitou úplně chlubit nemůže, na druhou stranu určitě neurazí, v rámci válečné tématiky se jedná o takovou “klasiku”, tedy cestování hlavních postav s určitým cílem. Přináší pár nečekaných zvratů a samozřejmě obrovské napětí téměř od začátku do konce, vyjma několika “hluchých” míst. Celý snímek by si možná zasloužil o 10-20 minut kratší stopáž, mohlo to lépe odsejpat a mít větší drive. Kapitola sama o sobě je již zmíněná technická stránka. Nevím z jaké planety štáb a všichni za kamerou přiletěli, ale odvedli opravdu neuvěřitelnou práci, u které jsem se opakovaně musel ptát, jak tohle sakra dokázali. Kamera, zvuková a vizuální stránka, surová atmosféra, která by se dala krájet, to jsou hlavní pilíře snímku “1917”. Doporučuji vidět v kině, velice silných 80 %.

• 2.3.2020  07:38
    Ona (2013)

“Her” bohužel dost nevyužívá svůj potenciál. Určitě skvělá a děsivá myšlenka případné budoucnosti lidstva, nicméně děj jako takový na mě působil moc obyčejně, bez zajímavější náplně a dramatu. Nemůžu si pomoct, ale celý to bylo takový “mdlý”, předvídatelný a vyplněný zbytečnou vatou. Byť celkem slušná atmosféra a skvělý herecký výkon (Phoenix je prostě eso), tak bohužel z mého pohledu sotva průměrný film, na který si za měsíc ani nevzpomenu.

• 29.2.2020  22:26

Velké zlepšení oproti minulému dílu. Po dlouhé době konečně napínavá a zejména kvalitní epizoda. Byť už začalo být trapný, jak se všichni ze všeho (jako vždy) vysekali, ale jinak rozhodně jedna z nejlepších desáté série. Honička Alphy a Daryla měla grády a každou scénu s Betou nejde nehltat.

• 10.2.2020  20:48
    Parazit (2019)

Po Oscarové výhře ve čtyřech kategoriích jsem uznal za vhodné se k tomuto kontroverznímu snímku vyjádřit. Celkem chápu, proč Parazit "prorazil", rozhodně je to něco jiného a svým způsobem originálního. Mohu říct, že celý film jsem se bavil. Začíná to nevinně, lehce dojemně a humorně, příběh se vyvíjí velice zábavně a jedné části filmu jsem se upřímně smíchy málem po**al. Najednou se vše promění v temný thriller/horor a atmosféra se obrátí vzhůru nohama, ale stále ve velice zábavném duchu. Ovšem posledních 30 minut už docela přešlo přes čáru a popravdě nevím, zda to mělo být vtipný, strašidelný, napínavý nebo emotivní, ale tak nějak to působilo jako absolutní asijská splácanina. Úplně poslední scéna tomu sice dala (ne)dokonalou tečku, ale mé výsledné dojmy byly smíšené stejně jako žánr tohoto Korejského díla. Pocitově občas 5* a občas naprostý odpad, takže ve výsledku adektávní 3*

• 27.1.2020  21:29

Kdo by to byl řekl, že ukecanej kafíčkovej seriál bude mít tak kulervoucí finále...

• 12.1.2020  17:45

Tahle značka už je opravdu o ničem. Jestliže klasické Rychle a Zběsile porušuje zákony fyziky, tak tady se koukáte na absolutní scifi odehrávající se někdy ve 22. století, protože tyhle technologický a akční manévry jdou už dost za čáru. Celý je to přeceněný a přeafektovaný, ani ten humor (na kterém to mohlo být postavený) zde nefunguje na jedničku. Možná malinko příjemnější snímek, než poslední díly Rychle a Zběsile ale ve výsledku naprosto zbytečný, místama trapný a nezáživný film.

• 11.1.2020  01:05
    Na nože (2019)

Velice povedená (byť ne tak surová) alternativa k Tarantinovo "Osm hrozných". V době samých rebootů, restartů, Marvelu nebo komerčních sequelů, svitla naděje na lepší a originálnější zážitek a koná se jedno z největších překvapení posledních let i jasného adepta na film roku 2020. V první řadě je třeba zdůraznit, že má důvěra ke scénaristovi a režisérovi panu Rianu Johnsonovi byla z důvodu zneuctění ságy Star Wars opravdu nabořená. Na druhou stranu jeho starší snímek "Looper" se mi dost líbil a režisér je tu od toho, aby točil film podle sebe a své vize, což v případě Last Jedi učinil (mělo si to prostě uhlídat nejmenované studio Disney). "Na nože" z toho vyšel na výbornou a mohu upřímně říct, že jsem z kina odcházel nadšen. Zřejmě Johnson bude ten typ tvůrce, který má dobré nápady i precizní provedení, ale neměl by sahat na už rozjeté projekty, nýbrž si jen od začátku do konce budovat své vlastní, což jak u Loopera tak u Knives Out prostě fungovalo. Zpracování, atmosféra, herecké výkony, zápletka, šokující zvraty a v neposlední řadě výborná myšlenka fungování dnešního světa i rodinných vztahů. Pár postav se sice scénaristicky úplně nevychytalo a občas si to zasloužilo malinko navýšit potenciál humoru, ale jinak jsem se ani vteřinu nenudil a vše krásně zaklaplo a dávalo smysl. 90 %

• 5.1.2020  17:33
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Po první sérii jako celek bohužel sotva 60 %. Knihy jsem ve velké míře nečetl, ale považuji se za poměrně velkého fandu herní adaptace. O to víc mě mrzelo, že se seriálová verze dost od té herní odklání. Ať už je to velmi podivné vyprávění, dialogy, okaté kopírování Game of Thrones (erotické scény, atmosféra či poskládané končetiny jako od Bílých chodců, vážně?) či nesympatické obsazení. Třeba taková Triss je úplný castinogový přešlap. Kromě Marigolda a Geralta, kteří navzdory mým obavám ve výsledku celkem přirostli k srdci a zároveň Geraltovo příbeh i scény patří mezi to nejlepší co tento seriál nabízí. Představitelka Yennefer sice hezká je, ale napsaná jako postava opravdu na pěst a nevím jestli to byl úmysl, protože ve hře měla něco do sebe. Celý její “vývoj” bych označil taky jako velmi podivný. Linie okolo Ciri také nic moc. Popravdě nechápu extrémně nápadné upozorňování na různorodost herců (černý elf, aha...) a docela mi i vadí detaily jako dost levný zaklínačský amulet, nebo absence Geraltovo druhého meče. Nebo jsem něco prošvihl? Nemůžu si pomoct, ale byť potenciál tohoto světa je obrovský, tak je z velké části nevyužit a celý výsledek na mě působí nemastně neslaně. Rozhodně se zatím tento seriál nemůže rovnat Game of Thrones či jiným aktuálním trendům.

• 1.1.2020  21:19

Málem jsem už na univerzum Star Wars po paskvilu nové trilogie od Disney zanevřel. Tvůrci seriálu "The Mandalorian" ukázali, že když se chce všechno jde. Taika Waititi nebo Jon Favreau se zde viditelně podepsali a vedení Disney by mělo hodně rychle těmto borcům (a dalším, kteří na tomto díle pracovali) svěřit hlavní filmy a vyhodit ty idioty, kteří způsobili zkázu epizod VII - IX + pošpinění celé ságy. Že paní Kathleen Kennedy? Osm krátkých, ale záživných dílů tohoto seriálu zobrazuje svět Hvězdných Válek, tak jak si fanoušci přejí a tak, jak má vypadat. Nostalgie a silná atmosféra je tu cítit až za roh, ať už to je kvalitní scénář, herecké výkony i sympatické postavy (které zde poměrně přirostou k srdci), napětí, efekty, odkazy nebo povedená akce. Proč mi zde stormtroopeři přijdou nejpovedenější ever? Jak jsem nakousl hlavní hrdina je sympaťák a Baby Yoda? Kapitola sama o sobě. Inovace s velkým I, tohle se prostě povedlo. Narozdíl od velkých filmů Mandalorian není tak konzervativní, právě naopak - nebojí se přicházet s komplet novými nápady, což zde klape na výbornou. Troufám si říct, že velký fanoušek SW tu moc nedostatků nenajde. Sice rozjezd byl dost pozvolný, něčemu se mohl věnovat větší prostor, zároveň je znát, že je mířeno i hodně na mladé publikum ale to zas tak nevadí. Jako celek vše téměř perfektně zapadlo a znovu je třeba říct, že tentokrát Disney/Lucasfilms atd... vsadili opravdu na správného koně. Těším se na druhou sérii, nové inovace a nápady, i jak bude celý příběh Manda s dítětem pokračovat. V celém Mandalorianovi je prostě cítit srdce, nikoliv dolary. Snad se Obiwanovo seriálu poštěstí a dotáhne to na 5 hvězd!

• 1.1.2020  19:46

Neskutečné nabouchané finále, které od začátku do konce nevydechne a celému seriálu dává čestnou korunu. Takhle to má vypadat!

• 1.1.2020  10:20
    Pixely (2015)

Chris Columbus se v tomto dílu nezapře a je příjemné po dlouhé době cítit jeho rukopis, jelikož má na triku spoustu legendárních filmů, byť tentokrát se jednalo o malinko slabší kus. Pixely jsou rozhodně nostalgická bomba pro pamětníky starých her s velice sympatickými efekty, humorem i obsazením. Scénář dopadl mnohem lépe než bych u komedie tohoto charakteru čekal a až na pár trapných scén s přehnaně americkým humorem, nemám vesměs co vytknout. Sandler byl zde po dlouhé době napsán i zahrán taky dobře, zbytek hlavních postav až na "Zázračné dítě" fungovalo taky dobře. Z mého pohledu celkem dost povedený a poměrně podceněný film, kde jsem vzhledem k hodnocení i já čekal průměrnou a víceméně trapnou "pohádku", ale ve výsledku jsme se dočkali sympatického celovečeráku pro celou rodinu.

• 20.12.2019  00:21

Zkáza rodu Skylwalkerů, zkáza celé nové trilogie a zkáza nás skalních fanoušků Star Wars je za námi. Jak bych Epizodu IX nebo celkově tuto novou trilogii okomentoval? Překombinované, přeplácané, nemastné a neslané. Tyto 3 filmy prostě nevědí, co se chtějí. Osobně se řadím mezi fanoušky jak staré, tak prequelové trilogie. Sedmý díl "Síla se probouzí" z roku 2015 mě docela zklamal, jelikož mi nesedly nové postavy a příběh nuda. Osmička "Poslední z Jediů" způsobila obrovskej guláš a znechucení, ale zpětně bohužel musím prohlásit, že se jednalo o znatelně lepší a kvalitnější film než devátá epizoda "Vzestup Skylwalkera". Upozorňuji na spoilery. Nezávidím tvůrcům tu pozici se zavděčit co nejvíce stranám, fanouškům a případně napravit chyby minulých dílů. Na devátou epizodu jsem šel s hodně optimistickým postojem, ochotný přimhouřit obě oči. Ale výsledek je naprostá katastrofa, která bohužel nemá daleko k odpadu. Zahlédl jsem tu komentáře tvrdící, že pokud někdo udělí méně jak 4 hvězdy, tak by mu měl být smazán CSFD profil a já jsem opačného názoru. Pokud se to někomu líbilo - OK, ale za mě, kdo dá více jak 3 hvězdy tak je pouze ovce, hodně hodně hodně nenáročný divák, nebo malé dítě, to se na mě nezlobte. Celý film se někam spěchá, na nic pořádně není čas, humor absolutně nefunguje (upřímně nezasmál jsem se ani jednou), nové postavy této trilogie jsou otravné a nezáživné a takhle bych mohl pokračovat dalších několik řádků. Všechno plyne tak nepřirozeně, vyskytuje se tu hromada prvků, u kterých jsem se prostě musel chytat za hlavu (projekce Luka mi ještě přišla v pohodě, ale léčení ran, teleportace věcí to jako vážně?). Světelný (zelený) meč Luka nikdo neřeší, ale najednou si vymyslíme, že Leia byla rádoby velký Jedi tak zakomponujeme nový meč, který pak zahrabem a najednou se nám objeví z ničeho nic další žlutý meč, ach jo... Návrat velkého Palpatina též velmi vynucený a nepřirozený, stejně jako jeho výstup. Kam se ztratil ten chytrý intrikář? Místo něj tu máme labilního uřvanýho dědka, který žije/vládne v neustálý bouřce v kobce s nějakýma zrůdama... Palpatine připomíná spíš nemocnýho Saurona nebo labilního Voldemorta... Proč na konci slyšíme jen hlasy velkých a úžasných postav, pokud by se tam objevili osobně, tak bych skákal radostí, stejně tak kdybych mohl slyšet Duel of Fates, ale nedočkal jsem se... Jak bylo zmíněno, trilogii prostě chybí pořádnej záporák, ze kterýho by opravdu šel respekt jako v minulosti z Vadera nebo Maula. Filmu uškodila i (ne)přítomnost princezny Leii, její scény byly hrozně useklé a nedotažené, což samozřejmě není vina tvůrců, na druhou stranu to ale působilo špatně a hrozně neuceleně. Zkrátka první dvě třetiny bych ještě bral, stejně jako plno Hollywood momentů, kavalerie na poslední chvíli a tak dále... Ale spoustu cringe nebo nesmyslných scén prostě nelze odpustit. Zvraty, které se za pár minut anulují, neustále oživování, opravdu trapný ne-li přímo strašný. Poslední scéna (respektive hláška) tomu dala opravdu trapnou tečku a jako zakončení ságy obrovské zklamání...Raději by tato trilogie nikdy nevznikla.

• 8.12.2019  20:28

Byť poměrně předvídatelný, tak pořád velice příjemný celovečerák, s dobrým a slušně provedeným nápadem, sympatickým obsazením (až na občas dost protivnýho a nesympatickýho spratka v hlavní roli). Určitě typ filmu, který by se mohla podívat celá rodina a pěkně se u toho pobavit.

• 24.11.2019  21:21
    První večeře (studentský film) (2019)

Zábavná "rodinná situace", která suprově i plynule vyprávěla a bavila od začátku do konce.

• 24.11.2019  16:45
    Trash Town (studentský film) (2019)

O filmu Trash Town bylo rozhodně v oblasti amatérských/studentských filmů slyšet hodně. Samozřejmě velká a sebejistá reklama přináší i velké očekávání. Nechci úplně říkat, že pýcha předchází pád, ale mám pocit, že si tento film hrál na něco, co zdaleka neodpovídá realitě. Nicméně Trash Town jsem se poměrně nadšeně očekával a zajímalo mě, jak tvůrci tento žánr zvládnou zpracovat. Určitě bych pochválil výpravu, kostýmy a sympatické post apo káry, ale to je bohužel asi všechno. Chápu samozřejmě velké nadšení štábu, nepochybně dřinu a velkou výzvu v rámci celovečerního projektu. Nicméně zrovna v tomhle případě by tvůrci udělali mnohem lépe, kdyby vymysleli zajímavější zápletku a zkusili ji vmáčknout do 15 minut. Protože Trash Town jako celovečerák prostě nefungoval. Příběh nulový a nezáživný, herecké výkony slabota, žádná postava nedokázala nadchnout ani přirůst k srdci, nikdo neoplývá žádnou pořádnou motivací ani logickým chováním, zvraty taky moc nestály za řeč. Mohu říct, že jsem se párkrát zasmál pár vtipům, ale jinak příběh společně s charaktery patří mezi nejslabší články. Já upřímně vůbec nepochopil proč “obrovské skupiny” z celého světa mají tendenci se scházet a schovávat do obyčejného “hangáru” a pár beden uprostřed lesa v České republice, jako kdyby se jednalo o vyvinuté, opevněné a mezinárodní útočiště. Jestliže apokalypsa trvá x desítek let, nemyslím si, že by střelné zbraně ještě fungovaly efektivně, byly čisté a hlavně se ještě používaly, ale zrovna tohle vem čert. Po konci si divák řekne “To je jako vše?”. Nemám nic proti otevřeným koncům, ale subjektivně mi to připadalo jako spíš takové “demo”. Práce s kamerou často špatná a chaotická, párkrát ovšem příjemně překvapila. Zklamání se koná i v oblasti soubojů, které jsou nepřehledné, špatně ozvučené a nastříhané. Snímek často působí opravdu amatérsky, za tu lepší vizuální stránku se nemá šanci schovat a divák odchází s pocitem, že negativ tu na něj čekalo více než pozitiv. Hudba místama dobrá, ale bohužel také spíš slabota a někdy se absolutně nehodila, nebo dokonce otravovala - zejména depresivní “písklavé” tóny někdy v úvodu filmu byly utrpení pro uši. Upozorňuji, že se na Trash Town snažím dívat maximálně objektivně. Beru to jako někdo, kdo už také nějaké chyby udělal a zároveň se něčemu přiučil. Rozumím samozřejmě amatérským podmínkám, ale aby divák odpustil několik nepovedených aspektů jako třeba pár horších záběrů, nebo hereckých výkonů, je potřeba funkční celek, který by za to stál, ale nestojí. Ničím jiným než vizuálem (postavy, auta) se tenhle film chlubit nemůže. Můj vzkaz pro autory zní: Častokrát když vám něco připadá “neskutečně cool”, tak externí divák může vidět úplně jinak. Vesměs zatím pozitivní recenze od kamarádů a členů štábu - oni vám to vždycky pochválí a zkritizují minimálně. Skutečné recenze přichází “zvenku” od cizích lidí, tak se doporučuju kritice nebránit, ale přijmout ji. Proč to říkám? Mám rád, když se český filmaři snaží o něco nového a nevšedního. Celou recenzi (dokonce s původně vyšším hodnocením) jsem vedl v dobrém duchu, ale bohužel autoři můj veškerý respekt ztrácí v momentě, kdy mají potřebu na "konstruktivní kritiku" reagovat na ostatní negativně, neobjektivně a hlavně neférově. Asi moc není potřeba komentovat nejmenované CSFD profily s minimem ohodnocených filmů, hodnotící Trash Town pozitivně a jiné dokonce nepublikované amatérské filmy odpadem. Snad se tvůrcům časem otevřou oči, jelikož jednohvězdičkových hodnocení tu rozhodně nevidím málo. Jak bych to celé shrnul? Kvantita zde bohužel převažuje kvalitu, ať už se jedná o auta, zbytečně masivní komparz nebo příběh, o kvalitním filmu se i přes (předpokládám) nemalé finanční investice nedá mluvit.

• 23.11.2019  09:36
    Mlíkař (studentský film) (2019)

Morbidní psychárna, která nemá hlavu ani patu. Nebo jako sorry ale minimálně já jsem tohle vůbec nepobral. Není to vtipný, není to hororový, je to maximálně tak ujetý a tomuhle já fakt neříkám umění. Jedna hvězda za pěknou práci s kamerou a vizuál filmu, příběhově odpad.

<< předchozí 1 2 3 4 5