contreras

Fan of a Horror, Thriller, Action and Reality fucking TV

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 8.6.2017  03:09
    Celníci v akci (TV pořad) (2015)

Pokud se bude Reality TV ubírat tímto směrem, bude to v podle mě naprosto v pořádku. Většinou jsou to banální plané poplachy a překročení směrnicí a limitů (provázené nenásilným poklidným procesem zabavování a flastrů ale přece jen Irové nejsou Angličané ani Australani, který si nechávají v podobných profesních pořadech ,relativně srát na hlavu) ale to dokazuje, že například psy Irských celníků jsou velmi kvalitně připraveni (jako kynolog vím o čem mluvím) a vyčuchají i dvě tabletky Modafenu na dně batohu. (ačkoliv znal jsem psy, kteří v kanále vyčuchali jeden Ibalgin). Zavede to člověka do prostředí rozmanité a pro mne zajímavé práce, kterou vykonávají Irské celní orgány striktně, svědomitě a občas vtipně.

• 8.6.2017  02:45
    Novozélandská policie v akci (TV seriál) (2002)

Beru to jako předka tohodlenctoho https://www.csfd.cz/film/354639-policejni-jednotky. Není to špatné, občas docela nudné. Přeskakování děje, aby divák vydržel až do konce a flasbacky pro nově příchozí diváky libově natahují děj (pro kokoty to je ironie). Reality TV dokáže ukazovat vyfakeované hnoje, tohle je alespoň pravda. Díky bohu.

• 8.6.2017  02:39
    Policejní jednotky (TV seriál) (2009)

Velmi zajímavý dokumentární seriál z prostředí policejní rutiny. Je celkem zajímavé sledovat, jaké jsou poměry, přístup a efektivita u Novozélandské a Australské policie. Také není špatné pozorovat pachatele přestupků a trestných činů a poznat, že problém z etnickými menšinami nepostihl jen naši vlast. Po pravdě - radši budu sousedit s romem, než s dvoumetrovým samoicem (nebo maurem, nebo co to je ) :D Jinak slibovaného nebezpečí je v seriálu pramálo, zachyceny jsou z pochopitelných důvodů pouze zvládnuté situace. Většinou jde o drobné přestupky v dopravě, nebo přestupky v souvislosti s držením drog.

• 25.5.2017  21:48
    Vybrala si mě vražda (TV seriál) (2017)

Nebyly to žádné zatrolené hlavolamky a rozkrývalo se mu to uplně pohodově, dobře pro něj tenkrát. Případy jsou jednodušší, na IDXtra uplně pohodově naservírované.. bez tísíců zdrcených lidí, katastrofických scénářů a šikanování ve stylu kokainisty Chrise Hansena.. Občas si maličko ten chodící stín tahá tričínko, ale na poměry kanálu, je to skromný mužíček. Ta dramatizace je líbívá, profesionální a vypadá to všechno poklidně, dokumentárně. Nic se nepřehrocuje do nebetyčných rozměrů, vyberou se sympatičtí herci pro dramatizaci a najednou člověk už nemusí hulvátsky nadávat a rozčilovat se. Případ Palba do vlastních řad je spíše třístárová *** ale jinak to vidím na 80%, snad to nebudu přepisovat.

• 25.5.2017  10:48

Panstvu vadí toporné dialogy..? Děláte si prdel? Vy očekáváte preskriptivní lingvistiku v post apokalyptickém filmu? Možná tam mohl přijet nějakej frajer ve V8 s nápisem INTERCEPTOR na prdeli a všechny je mohl odvízt za civilizací a po cestě by jim další vozidlo (napůl Zetor Crystal - napůl Hitlerův mercedes) zkřížilo cestu a během boje/honičky v 248,5km/h , který/á by nastal/a, by se svorně i s bossem (namaskovaný Dwayne J. aby vynikla ta bída po vejbuchu ) vyhejbali všem zvířátkům, aby náhodou nebyly filmy reálně reálné.! Kdyby vraždila pipka gumovýho hada, tak první píčus napíše, že ten had byl gumový a arogantní. Vy se nejdřív vyblejete kýblem hoven, proč je to uplná píčovina a pak tam napálíte 4 hvězdy?? Nepotřebuje tady někdo dušezpytce? Český film přece už je dávno svobodný, nevidím ale že by někdo natočil něco podobného. Hnoje se ale natočilo požehnaně. Pes neumřel.

• 25.5.2017  10:04
    Nepovedené operace (TV seriál) (2013)

Velká síla!! Tohle to bych u hororu komentoval, jako věc pro okrajové publikum. Univerzální varování na začátku zní tak prázdně, ale je na místě (a to jsem největší kapacita v autovymývání mozku, pomocí Reality TV, takže vím o čem mluvím) Celkem dobře složené epizody, funguje to pořád konzistetně a respektuhodně. Příběhy hrdinů a hrdinek ve mě nebudí chuť jim zapálit domy, jako to bývá u většiny ostatních pořadů TLC, ale kupodivu respekt. Někteří pacienti jsou smolaři (ženská co jí vypadali skoro všechny zuby a záněty ji zdeformovali čelist) a někteří dělali všechnon pro to, aby se dostali k těmhle mistrům skalpelu a dalšího wehrcajku (frajerka co si nechala uřezat pupek na turecký veterině a teď vypadá, jako by ji někdo trefil zboku do podbříšku nábojem 7,62 x 54 R s průbojně zápalnou střelou, tedy např. 7,62-PZ 59). Ty doktoři v podstatě dělají zázraky, bez cenzury a jakéhokoliv šlehačkování. Fakt lahodnejch záběrů je tak akorát, nejsou nijak nepříjemně dlouhé, ale taky to nejsou žádné flashe do krvavého čehosi. Pacienti přicházejí se zoufalstvím v očích a odcházejí s pokorou v srdcích. Ale nic se netahá za vlasy, není potřeba. Když se přihlásí o pomoc pipka, co ji vyrazil nějaký vtipálek zuby kladivem, protože crack byl ten den velmi osvěžující, bylo by zbytečné a urážející přidávat teatrálnosti. Das Besten aus Reality TV

• 25.5.2017  05:25

Tohle bude první film, který uvidí mé děti. Chci z nich udělat lepší generaci R.A.F, než je ta naše a byla ta před námi. A zase budou lítat zápaďacký kavárny, budou se unášet generálové (tentokrát to snad nebude jen možnost tréninku pro pologramotný a nezkušený Makaronieri, Schutzstaffel 9, turecký kommančeros a podobný hnoje) a bude se vpadat na zasedání OSN, budou lítat vlaky a ve vzduchu se zdravit s padajícíma letounama King David air.. víte, proč to ti lidé dělali? Protože měli koule. A měli ty největší koule, protože věděli, že na to nemají. A voni do toho šli prsama !

• 24.5.2017  21:23
    Pig (2010)

I'm gonna break you down.. tohle se mi vybaví, při vzpomínce na tuto lahůdku. Celkem zajímavý nápad, náklady minimání, hotový to bylo za odpoledne. Když se mě někdo zeptá, co to je točení na první dobrou, pustím mu toto dílko. Samozřejmě mluvíme o filmu pro okraj publika. Ale to vždy.

• 24.5.2017  19:38
    Můj 300kg život (TV pořad) (2012)

Hardcore za hranou všeho! No není nad to, točit morbidně obézní lidi, jak chodí na hajzl. Hrůza, co se nedá ve střítzlivém stavu sledovat, bez sebezpytujících výronů zoufalství nad vlastním obžerstvím. Je pravda, že nesním k obědu fritovaný obsah popelnice na komunální odpad, ale takový ty vyžranci taky kdysi nebyli...

• 24.5.2017  11:58
    Boku no Pico (2006)

Yaoi je žánr ve kterém jsou i větší hardcore, než tady ta romantická veselohra. Vím, že je to za lajnou uplně všeho, ale proč jinak by to člověk sledoval? Musíte za tou spoustou laškování vidět pointu. Navíc autoři dodávájí odhalení point na svých a fanouškovských stránkách. Dozvíte se, že je zde řešena problematika aids homosexuálních prostitutů i když se o tom ani necekne a jen se hopká a prcá. Musel jsem hodně pít, když jsem sledoval tyto série. Neuhnout pohledem při pedofilních XXX hardcore všecko scénách bez cenzury je těžší, než se koukat na to jak si dvě asiatky serou a blejou do huby a pak je oprcá jednonohý bezdomovec s břitvou místo péra. Ale ve svém žánru je toto opravdu slušná práce. 5 hvězd je plně oprávněných, věřte mi. Možná by někdo chtěl, aby ty děcka šukal nějakej pořádnéj hasič. jenže on to nebyl hasič..tak odpad

• 24.5.2017  11:27
    Instinkt zabijáka (TV seriál) (2015)

,,A pak jí někdy znásilnil. Nevíme, jestli to udělal před smrtí..nebo po ní." Tahle věta přesně vystihuje našlehanou atmosféru kolem vraždy jedné studentky univerzity. Amerika je plná vražd, samy to několikrát v pořadu řeknou. Ale tohle bylo v univerzitním kampusu. Holka sice nebyla bílá, ale byla z kurva bohatý rodiny, takže se k tomu sjelo všechno, FBI, televíza, šerif, todlencto.. Objasnily to za 6 dní z toho 5 byla oběť pohřešovaná. Sjedou se kamery, kampus je v ostraze, všechno na čipy.. vyjedou se výstupy čipů a buch ! máš tam 5 podezřelých..buch! a jeden je jasnej, protože tam ten debil nechal propisku.. Ta holka byla fakt pěkná 150 cm a 40 kg vážící libová asiatka. Chtěl ji, odmítla, tak mu jeblo a zabil ji. Kolik mexičanek, indek, číňanek, arabek takhle umřelo za dobu, než se natočila jedna epizoda Instinktu zabijáka? Taky to vyšetřovalo tolik darmožroutů? Proč ještě to zvíře vykrádá hnusný fakt, že když umře bohatý člověk je to neuvěřitelně zdrcující a kdyby se to stalo o pár ulic dál v ghettu, byla by to statistika..? Ten trotl dostal 44 roků, nepřiznal se. Nikdo neví jak to bylo, ale hlavně se musí polemizovat, jak a kdy ji oprcal. O osobnosti vraha nepadlo ani slovo, flash z procesu a čau, di do prdele, diváku.. Takhle teda ne...po jedné epizodě mám dost.

• 24.5.2017  10:12
    Ona je tady šéf (TV pořad) (2017)

Ne, ona mele na youtube úplný sračky. Problém je, že spousta lidí si myslí, že je komička..ale ona není!!! není komik !!! ona jezdí radit lidem jak mají žít, ona to myslí vážně!! Je to komička asi jako stará Štiková.. Todle je morbidně obézní čokoládová psychopatka, která hrotí uplně všechny kolem sebe a lidi na ni reagují jako kdyby za ní stál někdo s brokovnicí a měl povel upálit hlavu každýmu, kdo nebude poslouchat její brutální příkazy. Manžela jí dělá regulérní cracker k jehož projevu musí přidávat titulky, protože jeho akcent je velmi...osobitý..? Na youtube zhlídlo její videa přes 25 milionů ? Mám pravděpodobně jiný youtube, nebo to je minimálně desetinásobně přemrštěná suma.? Reality TV ? Realita, kde se lže a inscenuje je tak skvěle absurdní, že se tím musím prokousávat dál a dál, abych zjistil kam až sahá tahle degradace slova Reality. A to, že to vysílá TLC ? Není to náhodou zkratka The Learning Channel? co se mám naučit? nevěř ničemu, co nevidíš na vlastní oči...

• 24.5.2017  09:15
    Médium z Long Islandu (TV pořad) (2011)

V pořadu Médium z Long Islandu budete sledovat opravdovou chodící reklamu na tužidlo a debilní kundu Theresu Caputo a její nešťastnou rodinu (manžela odhaduji na obstojného pornoherce). Theresa, která by měla být za svá zvěrstva souzena, proměnila mnohé občany Long Islandu v úplné idioty, neboť jim umožnila účastnit se toho úchylného a nehorázného hnoje, kterému se ani nedá říkat honosným slovem pořad. I když se Theresa zcela oddává nitrožilní narkomanii a mívá záchvaty pobíhat po okolí se štábem a inscenovat píčoviny jak barák, její rádoby rodinu, zejména pak malou mexičanku (nebo co to je) a steroidy (+ amfetaminy) nacpaného ignoranta , čas od času obtěžuje, že není schopna na okamžik jehlu přestat užívat.

• 23.5.2017  01:38
    Duchové Shepherdstownu (TV seriál) (2016)

Úvodní slovo šéfa policie: ,,Můžete se na to zeptat kteréhokoliv obyvatele..toto je město ve kterém straší nejvíce v celém státu. Když nám volají je z jejich hlasů slyšet hysterie, tyto věci jsou opravdu skutečné. Za svých 35 let praxe jsem nic podobného neviděl. V poslední době počet podivných hovorů velmi vzrostl... je jich tolik, že je nimi naše oddělení úplně zahlcené !!!!!!!!!!!! A tak jsem musel udělat to, co žádné oddělení nikdy ještě neudělalo. Sestavil jsem tým nejlepších vyšetřovatelů paranormálních jevů ve státě, aby nám s těmito nezvyklými případy pomohl." Jsem asi mírně úzkoprsý, ale není tohle náhodou tak totální pičovina? a servírovaná jako dokument ? Pozměnily jsme prej jména a obsahuje to dramatizace? To už neexistují žádné hranice soudnosti? Veselá RIMIKINO, ty jsi tomu dala 5 hvězd? tvoje buranská emoční nestabilita ti nedovolila zaznamenat, že z tebe hned v první minutě začnou dělat uplnou kundu?

• 22.5.2017  17:19
    Časopis People vyšetřuje (TV seriál) (2016)

V porovnání s tím hnojem, co servíruje divákům ID Xtra je to relativně povedené, epizoda Sériový vrah z Long Islandu byla možná tříhvězdičková.. Ale.. Nelíbí se mi přístup, který láká šokujícími fakty a blá blá blá... Půlka z věcí nedává smysl, pokládat si kriminalistické otázky (pokud nevíte co znamená tento pojem, možná Vás to doopravdy chytne) je uplně zbytečné. Prostě vyšetřovatelé jsou v koncích, stopa dávno vychladla a co teď? S fanfárami přijde tato reklama na People magazine (chápu jakékoliv snahy zastavit úpadek tištěného slova) který téměř garantuje pikantní fakta, mrazivé okolnosti, blá blá blá. Následuje pouze rekapitulace za vydatné podpory dramatizace a samoúčelnosti. Nic nového se nedozvíme, People s ničím nepohne. Naopak, nenazývá věci pravými jmény.. vyšetřovací verze se tu prezentují jako obvinění a celé to na mě působí jako náznak toho, že média jsou mocnější, chytřejší a prostě tak nějak lepší, než OČTŘ. Policie totiž nemá žádný zájem a hlavně schopnosti něco objasnit :D ale jakmile se do toho vloží kabelovka, tak nám pravda začne vylejzat :D leda hovno

• 22.5.2017  13:20

Tým reportérů s rozsáhlými znalostmi prosazování zákona ? Myslel jsem, že takovéto zaměstnance má výhradně Prima TV. Tamron je pohledná, o tom žádná.. její zesnulá sestra (kterou sama zavraždila) ale nestačí k přesvědčení náročného tuzemského diváka ke sledování této relace. Empatická křeč v obličeji, hezké oblečení a slušivý účes stačí do Pošty pro tebe, ne na hraní si na Law enforcement :D :D prosazovatelé zákona po celém světě musejí mít nevysvětlitelný průjem čtvrtého stupně po každé odvysílané epizodě. O pozůstalých a obětech zločinů, které Tamron ,,rekapituluje" snad ani není potřeba hovořit.

• 22.5.2017  12:47
    Sami s duchy (TV pořad) (2016)

Tak tohle je opravdu ta největší zhovadilost a zprznění ze všech zhovadilých zprznění... a to jsem nějakej (!!!) znalec v tomhle oboru :D Na Long Island médium se dá alespoň koukat jako na reklamu na Lybar, nebo co si to ta píča stříká na palici.. Po trestním stíhání Rescue Mediums volám stále a snad se jednou dovolám.. Vážení přátelé, na tuto fekálii ale neexistuje žádný metr. Vlastík Plamínek by se měl vydat na vražednou stezku a vykonat alespoň jednou něco kloudného, protože se musí i on cítit trapně, když je jeho branže takto mrvena...copak všichni duchové, křišťálové koule, karty, kůstky, lógry od kafe a podobný pičoviny mlčí a tím pádem souhlasí s jejich znásilňováním? Vlastíku! kdo jiný, když ne ty? Kdy jindy, když ne teď? Prosím, začni zabíjet. Ihned !

• 22.5.2017  11:46
    Zabil bych pro tebe (TV seriál) (2013)

Informative Murder Porn ve své nejlepší formě. Peter Mullen věděl o čem referuje, když se snažil varovat South park před sračkama tohohle ražení. Vůbec ničím to neupoutá, úroveň kabelovky je vizuálně drahá a kvalitní, jenže obsah je katastrofální. Slovo dramatizace se stalo sprostým už dávno, právě díky těmto pořadům.

• 22.5.2017  11:04
    Vraždy královen krásy (TV seriál) (2013)

Slabota, tohle moje děti sledují místo Sezamový ulice.. Mnohdy nešlo o nic hrůzného..obyčejné vraždy. Že oběť byla krásná ve mě nebudí žádný soucit, ani mě to víc nešokuje. Bohužel s dokumentem to má málo společného, protože jsou zde zcela očividně vypouštěna fakta a dramatizace je tak decentní, že i můj pes se po pěti minutách sledování pozvracel. Pes svoje zvratky zase snědl, ale takhle jednoduše James Adolphus a spol. svoje znečištění (zprznění?) nenapraví.

• 22.5.2017  10:30
    Málem mi to prošlo (TV seriál) (2010)

Omnoho lepšie ako slovenská variácia Najväčšie kriminálne prípady? Ano, proč se podívat na pravdivý dokument, když můžeš sledovat tuhletu sračku.. debile vole :D Nikomu, kromě jedné zlodějky identity to neprocházelo ani za hovno. Že někdo dlouho uniká spravedlnosti neznamená, že mu to kurva prochází :D :D Není to ani o útěcích z vězení, proč to tedy píšeš do komentářů slaninko? vy ty věci vůbec nesledujete, než sem jdete vyzvracet?

• 22.5.2017  09:38
    Pokrevní příbuzní (TV seriál) (2012)

Podivné příběhy, kostrbaté, klopotné.. Selský rozum diváka je atakován píčovinama jak dělo úplně v každém díle.. nedej bože, hledat v tom logiku.. Všechny spáchané vraždy na světě nejsou zajímavé, opak je pravdou. S tímto faktem je třeba se smířit a ne to vyvařit, pozměnit fakta (to aby divák náhodou nedostával něco reálně reálného) a pod tlakem se to nažene do kabelovky. Jako zvuková kulisa pro hospodyni je to ideální.. ale i ta se tam bude občas hledat a nenajde se, naopak se bude sama sebe ptát, jestli z ní občas nedělají náhodou tak trochu kundu..

• 17.5.2017  01:34
    Místo činu - Moltke (TV film) (1988)

Úžasná epizoda. Libuje si ve večeru, hnusných vánocích a taky troše toho západního špásu. Parťáctví se otřásá v základech, ale Tanner má perk: Zhmotni se někde v okamžik, kdy Schimanski už mele z posledního. Jejich problém to neřeší, ale jede se dál.. Schimaski se může dál vtírat, vloupávat, být mimo službu a ožralý, svéhlavý,...prostě klasika. jo a pokud někdy uvidíte píčovskou kokotinu Wolfuv revír, tak si na tento díl nepochybně s nostalgickou slzou vzpomenete. Po epizodě Zabou můj osobně nejoblínější.

• 20.2.2017  22:20

Říkal sem si, že koukám na nejlepší film co Uwe Boll natočil! a pak pořádně koukám co xindl to kur.. pojem Hitman a von to ne-e Uwe Boll. :D prase.

• 20.2.2017  00:34

Uf.

• 11.2.2017  15:03
    Stíny (TV seriál) (2014)

Bez váhání 10/10! je to přesně to co je potřeba vidět, pokud se chceš dozvědět něco málo o další mafii z další země s povolenýma opratěma... Surové, střízlivé, reálné, řemeslná filmařina. I rumun dokáže fungovat, když je nad ním bič produkce HBO. Za zmínku stojí velmi nesympatické herečky, které se postupem času stávájí středobodem myšlenkových pochodů na téma: Ty vole... ja bych ji normálně tu p..u škaredou op...al ! :D

• 7.9.2016  11:41
    Zvrhlé panství (TV seriál) (2015)

Naprosto božské, přesně trefa do černého. Cynismus nejhrubějšího zrna, skoro mne zaráží, že je tenhe masakr z dost puritánské ameriky. Láhudka, další řady chceš!! Nerozumím těm bláznům, co tomu dávaj odpad... je to čistý zlato!

• 27.12.2015  21:04
    Mogadišu (TV film) (2008)

Das beste aus besten. Učební pomůcka, žádná ujetina. Stísněnost, strach a pot.

• 25.12.2015  20:27
    Staromódní Vánoce (TV film) (2010)

Nekoukatelné, těžko se tím člověk prokousává (nezaměňovat s proklikáváním). Velmi podivný střih, kamera vypadá, že se bude chovat vlezle, ale pořád se k tomu nemůže odvážit. Co dodat..? Bejt Bissetový o sto míň a mě o sto víc...

• 6.11.2015  21:45
    Andílek na nervy (2015)

Postavte šibenice a oběste vyníky!

• 4.11.2015  01:34

Za ten napalmový útok na konci bych nejradši dal odpad.. tato slátanina nemá právo na červené hodnocení! Wake up

<< předchozí 1 2 3 4