contreras

Fan of a Horror, Thriller, Action and Reality fucking TV

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 7.4.2015  18:04
    Americký chopper (TV pořad) (2003)

Otravná a stupidní sračka, která neskutečně nudí...postavené stroje jsou velmi pěkné, ale ani to nestačí na solidní koukatelnost. Celé by se to dalo zfouknout v pětiminutových a hlavně němých epizodách bez zbytečné a našlehané omáčky. PS: 2 x měř a jednou řež se asi v améru moc nenosí a mě je z toho už opravdu zle.

• 2.9.2014  16:49
    Američtí kaskadéři (TV pořad) (2013)

Chápu, že se to asi většině uživatelů moc nelíbí, ale podle mě je to vynikající show, která nemá obdoby. Samosebou člověk nesmí vnímat pohledy do zákulisí a vyfakeované každodenní drama, ale užívat si bizardní nápady kaskadérů a jejich realizaci. Pro příklad : frajer se rozjede v sanitce z přelomu 80 a 90 let, vyjede na nájezd, vylítne a nacamrá to rovnou do postavenýno návěsu od kamionu :D WTF? :D kde tohle člověk uvidí.? a hlavně jeho hlava následně zapasovaná mezi volantem a traverzou z návěsu? fantazie :D

• 2.2.2015  14:14
    Američtí lovci odměn (TV pořad) (2003)

Jako obvykle velmi přitaženo za vlasy. Agenti jsou panoptikum zakomplexovaných idiotů, které pravděpodobně nevzali do žádné z mnoha a mnoha federálních ani místních úřadů. A proto si vzali do hlavy poslání ,šikanovat bílou lůzu a přistěhovalce, provádět na nich přehnané zákroky a následně jim vtloukat do hlavy svoje pičovské teorie o nakládání se životem po cestě autem k soudu. Doporučuji shlédnout jeden nebo dva díly, pokud jste fanoušky South park a podobných úletů... zdařile parodují skoro všechny podobné REALITY (:D) show.

• 6.11.2015  21:45
    Andílek na nervy (2015)

Postavte šibenice a oběste vyníky!

• 25.8.2014  14:41
    Auto jako léčka (TV pořad) (2007)

Jako obvykle trošičku přitaženo za vlasy americkou produkcí...Pachateli jsou ve většině případů afroameričané, hispánci a v minimálním množství příslušníci bílé lůzy. Mnohdy se jedná o recidivisty, crackheads a heroinheads, takže je to skutečné panoptikum :D policisté hláškují, až to začíná být postupem času nepříjemné a ponižování už tak hloupých negrů časem člověka omrzí.

• 18.8.2015  12:40

Tleskám vestoje..! sice sám v prázdné místnosti, ale přesto musím. Nemám sice nakoukáno tolik, jako zdejší studnice moudrosti, nicméně takové vyvrcholení filmu jsem ještě nekonzumoval a pořádně mi hejblo se žrádlem.. ale to přesně chci! Delikátní kus, který si dovoluji označit: Das beste aus besten.

• 25.5.2017  05:25

Tohle bude první film, který uvidí mé děti. Chci z nich udělat lepší generaci R.A.F, než je ta naše a byla ta před námi. A zase budou lítat zápaďacký kavárny, budou se unášet generálové (tentokrát to snad nebude jen možnost tréninku pro pologramotný a nezkušený Makaronieri, Schutzstaffel 9, turecký kommančeros a podobný hnoje) a bude se vpadat na zasedání OSN, budou lítat vlaky a ve vzduchu se zdravit s padajícíma letounama King David air.. víte, proč to ti lidé dělali? Protože měli koule. A měli ty největší koule, protože věděli, že na to nemají. A voni do toho šli prsama !

• 25.2.2015  15:38
    Black Bullet (TV seriál) (2014)

Maximálně to na mě funguje, charaktery mě neuvěřitelně baví a celé to šlape skvěle. Malou ultimátní fighterku co se rozhodne dělat všechno proto, aby se stala Vaší manželkou chce snad každý chlap. A kdo říká, že ne, je ještě větší úchyl a blázen, než Hiruko Kagetane :D

• 25.2.2015  15:51
    Blackaria (2010)

Giallo prvky jsou ve filmu opravdu markantní, nicméně kamera boří uplně celou koncepci. Jako znalce porna mě velmi irituje, že celý film vypadá jako z produkce Marca Dorcella a jeho napodobitelů. Bohužel, kvůli tomu jsem tento film překusoval velmi těžko. Nepůsobí to na mě jako sen, ale jako horší erotický film. Musím ale uznat, že gore sceny jsou velmi povedené a hubený coury taky nejsou k zahození.

• 24.5.2017  11:58
    Boku no Pico (2006)

Yaoi je žánr ve kterém jsou i větší hardcore, než tady ta romantická veselohra. Vím, že je to za lajnou uplně všeho, ale proč jinak by to člověk sledoval? Musíte za tou spoustou laškování vidět pointu. Navíc autoři dodávájí odhalení point na svých a fanouškovských stránkách. Dozvíte se, že je zde řešena problematika aids homosexuálních prostitutů i když se o tom ani necekne a jen se hopká a prcá. Musel jsem hodně pít, když jsem sledoval tyto série. Neuhnout pohledem při pedofilních XXX hardcore všecko scénách bez cenzury je těžší, než se koukat na to jak si dvě asiatky serou a blejou do huby a pak je oprcá jednonohý bezdomovec s břitvou místo péra. Ale ve svém žánru je toto opravdu slušná práce. 5 hvězd je plně oprávněných, věřte mi. Možná by někdo chtěl, aby ty děcka šukal nějakej pořádnéj hasič. jenže on to nebyl hasič..tak odpad

• 25.8.2014  08:41
    Cannibal (2006)

Snímek dokonalý po všech stránkách. První polovina vůbec není nudná ani trapná ,pokud člověk chce film vnímat jako celek a ne čekat až přijde na lámání chleba :)

• 8.6.2017  03:09
    Celníci v akci (TV pořad) (2015)

Pokud se bude Reality TV ubírat tímto směrem, bude to v podle mě naprosto v pořádku. Většinou jsou to banální plané poplachy a překročení směrnicí a limitů (provázené nenásilným poklidným procesem zabavování a flastrů ale přece jen Irové nejsou Angličané ani Australani, který si nechávají v podobných profesních pořadech ,relativně srát na hlavu) ale to dokazuje, že například psy Irských celníků jsou velmi kvalitně připraveni (jako kynolog vím o čem mluvím) a vyčuchají i dvě tabletky Modafenu na dně batohu. (ačkoliv znal jsem psy, kteří v kanále vyčuchali jeden Ibalgin). Zavede to člověka do prostředí rozmanité a pro mne zajímavé práce, kterou vykonávají Irské celní orgány striktně, svědomitě a občas vtipně.

• 22.5.2017  13:20

Tým reportérů s rozsáhlými znalostmi prosazování zákona ? Myslel jsem, že takovéto zaměstnance má výhradně Prima TV. Tamron je pohledná, o tom žádná.. její zesnulá sestra (kterou sama zavraždila) ale nestačí k přesvědčení náročného tuzemského diváka ke sledování této relace. Empatická křeč v obličeji, hezké oblečení a slušivý účes stačí do Pošty pro tebe, ne na hraní si na Law enforcement :D :D prosazovatelé zákona po celém světě musejí mít nevysvětlitelný průjem čtvrtého stupně po každé odvysílané epizodě. O pozůstalých a obětech zločinů, které Tamron ,,rekapituluje" snad ani není potřeba hovořit.

• 2.9.2014  10:17
    Dobrodružná kriminalistika (TV seriál) (1997)

Kdyby pořadem neprováděl Graham Greene, ale někdo důvěryhodný, byl by to pětihvězdičkový seriál.

• 23.5.2017  01:38
    Duchové Shepherdstownu (TV seriál) (2016)

Úvodní slovo šéfa policie: ,,Můžete se na to zeptat kteréhokoliv obyvatele..toto je město ve kterém straší nejvíce v celém státu. Když nám volají je z jejich hlasů slyšet hysterie, tyto věci jsou opravdu skutečné. Za svých 35 let praxe jsem nic podobného neviděl. V poslední době počet podivných hovorů velmi vzrostl... je jich tolik, že je nimi naše oddělení úplně zahlcené !!!!!!!!!!!! A tak jsem musel udělat to, co žádné oddělení nikdy ještě neudělalo. Sestavil jsem tým nejlepších vyšetřovatelů paranormálních jevů ve státě, aby nám s těmito nezvyklými případy pomohl." Jsem asi mírně úzkoprsý, ale není tohle náhodou tak totální pičovina? a servírovaná jako dokument ? Pozměnily jsme prej jména a obsahuje to dramatizace? To už neexistují žádné hranice soudnosti? Veselá RIMIKINO, ty jsi tomu dala 5 hvězd? tvoje buranská emoční nestabilita ti nedovolila zaznamenat, že z tebe hned v první minutě začnou dělat uplnou kundu?

• 3.9.2014  10:32

Pro milovníky bondage ideální jednohubka :)

• 7.4.2015  12:32

Jsem nadšen, skvěle mě to pobavilo a ani na vteřinu jsem se nenudil. Zajímavé byly výkony kaskadéru při honičkách, až na závěr honičky na člunech, kde bylo použito zrychlení (na celkovou úroveň filmu velmi nešetrně) a pár kousků se čluny jedoucími po souši a skokem přes most.. to ale není důvod proč to nevidět :)

• 21.11.2014  13:38

Hotovo, zamiloval jsem se na první pohled. Tohle je přesně ta bizardnost u které se chci pobavit. Je pravdou, že první díl je opravdu silný a ty ostatní na něj už nemají.. Důvod proč to sledovat je jako obvykle ten, že takový úlet se prostě každý den du ruky člověku nedostane.10/10

• 4.4.2015  21:32

Velmi oceňuji brutální násilí zobrazené do detailu a tudíž je tento film pro mne jasnou trefou do černého. 10/10. Ať si asiati dělají a točí co chtějí, oni se do nás taky neserou. Asie je kontinent genocidy, která se ve dvacátém století nevyhla téměř žádné z jejích států, to je prostě fakt a tak to bylo včera, předvčírem, před tejdnem, před dvaceti lety.... Tomu filmu prostě nic nezchází :)

• 20.2.2017  22:20

Říkal sem si, že koukám na nejlepší film co Uwe Boll natočil! a pak pořádně koukám co xindl to kur.. pojem Hitman a von to ne-e Uwe Boll. :D prase.

• 3.9.2014  09:45

Při každém záběru na oko (to špatný) toho dealera jsem dostal záchvat smíchu :D námět je sice neoriginální, zpracování a bizardnost je ale podmanivá, jako u všech Kernovek..

• 18.8.2015  12:19

Asie je prostě lepší, než zbytek světa..Na každý pád má Ichi potenciál kultovního filmu, jako řada dalších děl Miikeho. Dívej se, poslouchej a hoň si péro.. tohle se totiž jen tak nevidí!

• 18.8.2015  12:56

Kino Koruna Břeclav ani nedutalo. bylo totiž prázdné.. Nedivím se, nechci to už nikdy vidět.

• 7.4.2015  11:13
    Insomnie (1997)

Těžký film, vynikající zasazení příběhu i mnou velmi ceněný pohled na rozdíly v postupech a celkovém přístupu ozbrojených (nebo neozbrojených) složek v Norsku a Švédsku. Je to realné, občas vtipné, občas lehounce perverzní, ponuré, těžké, skvělé! Stellan exceluje.

• 24.5.2017  11:27
    Instinkt zabijáka (TV seriál) (2015)

,,A pak jí někdy znásilnil. Nevíme, jestli to udělal před smrtí..nebo po ní." Tahle věta přesně vystihuje našlehanou atmosféru kolem vraždy jedné studentky univerzity. Amerika je plná vražd, samy to několikrát v pořadu řeknou. Ale tohle bylo v univerzitním kampusu. Holka sice nebyla bílá, ale byla z kurva bohatý rodiny, takže se k tomu sjelo všechno, FBI, televíza, šerif, todlencto.. Objasnily to za 6 dní z toho 5 byla oběť pohřešovaná. Sjedou se kamery, kampus je v ostraze, všechno na čipy.. vyjedou se výstupy čipů a buch ! máš tam 5 podezřelých..buch! a jeden je jasnej, protože tam ten debil nechal propisku.. Ta holka byla fakt pěkná 150 cm a 40 kg vážící libová asiatka. Chtěl ji, odmítla, tak mu jeblo a zabil ji. Kolik mexičanek, indek, číňanek, arabek takhle umřelo za dobu, než se natočila jedna epizoda Instinktu zabijáka? Taky to vyšetřovalo tolik darmožroutů? Proč ještě to zvíře vykrádá hnusný fakt, že když umře bohatý člověk je to neuvěřitelně zdrcující a kdyby se to stalo o pár ulic dál v ghettu, byla by to statistika..? Ten trotl dostal 44 roků, nepřiznal se. Nikdo neví jak to bylo, ale hlavně se musí polemizovat, jak a kdy ji oprcal. O osobnosti vraha nepadlo ani slovo, flash z procesu a čau, di do prdele, diváku.. Takhle teda ne...po jedné epizodě mám dost.

• 25.8.2014  13:54
    Jasnovidci v akci (TV seriál) (2006)

Opět pro obrovský úspěch všechny řady vysílá CBS reality . Člověk od toho očekával fakt minimum, ale realita je šílenější, než ten nejperverznější sen toho nejúchylnějšího chovance Guatemalského ústavu pro duševně choré. Dvě ženy, které jsou údajnými médii by měli být co nejdříve odsouzeny ze zločinů proti lidskosti ( trest minimálně 50 let až doživotí)

• 2.2.2015  18:29

Dostalo se mi to do ruky jako flick od kterého jsem čekal pramálo zábavy. Nakonec jsem se rozhodl nevykonávat soulož na svojí přítelkyni a věnovat filmu maximální pozornost. a vyplatilo se :D Lehoučká zápletka, vynikající charaktery (rovné i pokřivené) a vidlácká msta na členech národní gardy je skvělá kombinace, která prostě funguje na 95,5%.

• 20.2.2017  00:34

Uf.

• 25.8.2014  14:54
    Kachní dynastie (TV pořad) (2012)

Jeden ze současných největších taháků History Channel, který divákům nenabídne absolutně nic kromě pár výbuchů a pár stupidních hlášek idiotsky vyhlížejících i vystupujících synů Louisiany. Dvě hvězdičky jsou za prsatou manželku Korie a spoustu věcí běžné spotřeby v barvách lesní kamufláže :)

• 7.4.2015  17:09
    Kojak (TV seriál) (1973)

Vychytaný seriál v mnoha směrech. Jde o to, dávat dobrý pozor a poslouchat Thea, jak jedná s ostatními postavami v seriálu. Je to totiž velmi arogantní pičus a to se mi neskutečně líbí!! V epizodních rolích se zde mihne spousta později známých herců, které snad není třeba dlouhosáhle zmiňovat. Za mne 10/10, ale je to silně subjektivní hodnocení, chápu....

<< předchozí 1 2 3 4