contreras

Fan of a Horror, Thriller, Action and Reality fucking TV

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 25.5.2017  10:48

Panstvu vadí toporné dialogy..? Děláte si prdel? Vy očekáváte preskriptivní lingvistiku v post apokalyptickém filmu? Možná tam mohl přijet nějakej frajer ve V8 s nápisem INTERCEPTOR na prdeli a všechny je mohl odvízt za civilizací a po cestě by jim další vozidlo (napůl Zetor Crystal - napůl Hitlerův mercedes) zkřížilo cestu a během boje/honičky v 248,5km/h , který/á by nastal/a, by se svorně i s bossem (namaskovaný Dwayne J. aby vynikla ta bída po vejbuchu ) vyhejbali všem zvířátkům, aby náhodou nebyly filmy reálně reálné.! Kdyby vraždila pipka gumovýho hada, tak první píčus napíše, že ten had byl gumový a arogantní. Vy se nejdřív vyblejete kýblem hoven, proč je to uplná píčovina a pak tam napálíte 4 hvězdy?? Nepotřebuje tady někdo dušezpytce? Český film přece už je dávno svobodný, nevidím ale že by někdo natočil něco podobného. Hnoje se ale natočilo požehnaně. Pes neumřel.

• 25.5.2017  10:04
    Nepovedené operace (TV seriál) (2013)

Velká síla!! Tohle to bych u hororu komentoval, jako věc pro okrajové publikum. Univerzální varování na začátku zní tak prázdně, ale je na místě (a to jsem největší kapacita v autovymývání mozku, pomocí Reality TV, takže vím o čem mluvím) Celkem dobře složené epizody, funguje to pořád konzistetně a respektuhodně. Příběhy hrdinů a hrdinek ve mě nebudí chuť jim zapálit domy, jako to bývá u většiny ostatních pořadů TLC, ale kupodivu respekt. Někteří pacienti jsou smolaři (ženská co jí vypadali skoro všechny zuby a záněty ji zdeformovali čelist) a někteří dělali všechnon pro to, aby se dostali k těmhle mistrům skalpelu a dalšího wehrcajku (frajerka co si nechala uřezat pupek na turecký veterině a teď vypadá, jako by ji někdo trefil zboku do podbříšku nábojem 7,62 x 54 R s průbojně zápalnou střelou, tedy např. 7,62-PZ 59). Ty doktoři v podstatě dělají zázraky, bez cenzury a jakéhokoliv šlehačkování. Fakt lahodnejch záběrů je tak akorát, nejsou nijak nepříjemně dlouhé, ale taky to nejsou žádné flashe do krvavého čehosi. Pacienti přicházejí se zoufalstvím v očích a odcházejí s pokorou v srdcích. Ale nic se netahá za vlasy, není potřeba. Když se přihlásí o pomoc pipka, co ji vyrazil nějaký vtipálek zuby kladivem, protože crack byl ten den velmi osvěžující, bylo by zbytečné a urážející přidávat teatrálnosti. Das Besten aus Reality TV

• 25.5.2017  05:25

Tohle bude první film, který uvidí mé děti. Chci z nich udělat lepší generaci R.A.F, než je ta naše a byla ta před námi. A zase budou lítat zápaďacký kavárny, budou se unášet generálové (tentokrát to snad nebude jen možnost tréninku pro pologramotný a nezkušený Makaronieri, Schutzstaffel 9, turecký kommančeros a podobný hnoje) a bude se vpadat na zasedání OSN, budou lítat vlaky a ve vzduchu se zdravit s padajícíma letounama King David air.. víte, proč to ti lidé dělali? Protože měli koule. A měli ty největší koule, protože věděli, že na to nemají. A voni do toho šli prsama !

• 24.5.2017  21:23
    Pig (2010)

I'm gonna break you down.. tohle se mi vybaví, při vzpomínce na tuto lahůdku. Celkem zajímavý nápad, náklady minimání, hotový to bylo za odpoledne. Když se mě někdo zeptá, co to je točení na první dobrou, pustím mu toto dílko. Samozřejmě mluvíme o filmu pro okraj publika. Ale to vždy.

• 24.5.2017  11:58
    Boku no Pico (2006)

Yaoi je žánr ve kterém jsou i větší hardcore, než tady ta romantická veselohra. Vím, že je to za lajnou uplně všeho, ale proč jinak by to člověk sledoval? Musíte za tou spoustou laškování vidět pointu. Navíc autoři dodávájí odhalení point na svých a fanouškovských stránkách. Dozvíte se, že je zde řešena problematika aids homosexuálních prostitutů i když se o tom ani necekne a jen se hopká a prcá. Musel jsem hodně pít, když jsem sledoval tyto série. Neuhnout pohledem při pedofilních XXX hardcore všecko scénách bez cenzury je těžší, než se koukat na to jak si dvě asiatky serou a blejou do huby a pak je oprcá jednonohý bezdomovec s břitvou místo péra. Ale ve svém žánru je toto opravdu slušná práce. 5 hvězd je plně oprávněných, věřte mi. Možná by někdo chtěl, aby ty děcka šukal nějakej pořádnéj hasič. jenže on to nebyl hasič..tak odpad

• 17.5.2017  01:34
    Místo činu - Moltke (TV film) (1988)

Úžasná epizoda. Libuje si ve večeru, hnusných vánocích a taky troše toho západního špásu. Parťáctví se otřásá v základech, ale Tanner má perk: Zhmotni se někde v okamžik, kdy Schimanski už mele z posledního. Jejich problém to neřeší, ale jede se dál.. Schimaski se může dál vtírat, vloupávat, být mimo službu a ožralý, svéhlavý,...prostě klasika. jo a pokud někdy uvidíte píčovskou kokotinu Wolfuv revír, tak si na tento díl nepochybně s nostalgickou slzou vzpomenete. Po epizodě Zabou můj osobně nejoblínější.

• 11.2.2017  15:03
    Stíny (TV seriál) (2014)

Bez váhání 10/10! je to přesně to co je potřeba vidět, pokud se chceš dozvědět něco málo o další mafii z další země s povolenýma opratěma... Surové, střízlivé, reálné, řemeslná filmařina. I rumun dokáže fungovat, když je nad ním bič produkce HBO. Za zmínku stojí velmi nesympatické herečky, které se postupem času stávájí středobodem myšlenkových pochodů na téma: Ty vole... ja bych ji normálně tu p..u škaredou op...al ! :D

• 7.9.2016  11:41
    Zvrhlé panství (TV seriál) (2015)

Naprosto božské, přesně trefa do černého. Cynismus nejhrubějšího zrna, skoro mne zaráží, že je tenhe masakr z dost puritánské ameriky. Láhudka, další řady chceš!! Nerozumím těm bláznům, co tomu dávaj odpad... je to čistý zlato!

• 27.12.2015  21:04
    Mogadišu (TV film) (2008)

Das beste aus besten. Učební pomůcka, žádná ujetina. Stísněnost, strach a pot.

• 18.8.2015  12:40

Tleskám vestoje..! sice sám v prázdné místnosti, ale přesto musím. Nemám sice nakoukáno tolik, jako zdejší studnice moudrosti, nicméně takové vyvrcholení filmu jsem ještě nekonzumoval a pořádně mi hejblo se žrádlem.. ale to přesně chci! Delikátní kus, který si dovoluji označit: Das beste aus besten.

• 18.8.2015  12:19

Asie je prostě lepší, než zbytek světa..Na každý pád má Ichi potenciál kultovního filmu, jako řada dalších děl Miikeho. Dívej se, poslouchej a hoň si péro.. tohle se totiž jen tak nevidí!

• 18.8.2015  11:52

Geniální. pornogrid má pravdu pravdoucí. Doplnil bych jen to, že vojenský kriminál je vždycky horší, než ten civilní... a o rusku to platí dvojnásob. Další z filmů, který pro mě padá do kategorie: Das beste aus besten. Světlanu bych moc chtěl do pelíšku a nějaký ten bajonet a hrtan už by se taky sehnal.

• 18.8.2015  11:45
    Ruo sha (1994)

Rozdrásá vám to emoce uplně na sračky, škála nálad a poutavost šokuje uplně nekontrolovatelným způsobem. Kdykoliv teď vidím nějakou pičku, co na sebe chce strhávat pozornost červeným šatstvem, vzpomenu si na reakci ctihodného Chena (nekontrolovatelnou, na rozdíl od mé) a radši se chytnu futer :D Tyhle filmy nechcete jen sledovat, chcete je žít.

• 18.8.2015  11:32

Das beste aus besten!!! A. Wong nikdy nepřestane bavit. Zkrátka a dobře: nešikanuj podřízenýho, nebo tě ošuká... a zabije..a udělá z tebe specialitu.. Prej žádné scéně se nedá smát :D úzkoprsí sráčové...

• 14.4.2015  10:58

Pro mne je to klenot HK kinematografie, vtipně absurdní začátek se změní v kulervoucí drsňáru, která musí pohltit každýho úchyláka co žere tento žánr. Za zmínku podle mne stojí i vložená nenápadná reklama. Chápu, že zaplatit takový snímek není jednoduché a proto mi reklama na Toyota, ISUZU, McDonald, Coca Colu, Springfield, ani na záměrně do očí bijící Perrier vůbec nevadí. Na Mekáče jsem po pravdě dostal chuť, když jsem viděl jak se s ním tlouštík láduje, aby zahnal splín. :)

• 7.4.2015  17:51

Silná káva, spíš pro fanoušky horroru :) Těžko ty dva mrzáky pokládat za hrdiny a fandit jim, to je prostě nemožné..Možné je ale koukat na to, jako na řežbu dvou hnusáků s menšíma hnusákama, která velmi solidně odsýpá a ani vteřinu nenudí..zato celou dobu stopáže znechucuje v (pro mne) dobrém slova smyslu. 10/10 :D

• 7.4.2015  17:42

S tímhle žánrem si příliš nezahrávám, protože mám v lásce spíše moderní bojová umění (chcete-li systémy obrany) ale tuhle lahůdku jsem si vychutnal od začátku do konce. Bizardní prostředí, dávno zapomenuté zbraně, které byly vše jen ne univerzální, zápletka nijak zajímavá, ale celkově je to prostě fungující řežba, která neskutečně pobaví. Smekám před kaskadéry.

• 7.4.2015  17:09
    Kojak (TV seriál) (1973)

Vychytaný seriál v mnoha směrech. Jde o to, dávat dobrý pozor a poslouchat Thea, jak jedná s ostatními postavami v seriálu. Je to totiž velmi arogantní pičus a to se mi neskutečně líbí!! V epizodních rolích se zde mihne spousta později známých herců, které snad není třeba dlouhosáhle zmiňovat. Za mne 10/10, ale je to silně subjektivní hodnocení, chápu....

• 7.4.2015  12:19
    Temnota (1982)

Dokonalá pastva pro oko, skvěle fungující krimi s vynikající hudbou a perfekní kamerou. Naprostá povinnost pro všechny fanoušky a fanynky tohoto žánru. Také doporučuji všem kynologům, obsazený dobrman je nepřekonatelný :)

• 7.4.2015  11:41
    Náklad 200 (2007)

J*A*S*M je pro mne příliš J*A*S*M.. prostě mi nesedl..čistě objektivně mohu zkritizovat jeho úsudek a asi i soudnost a suběktivitu hraničící s kokotstvím. Gruz 200 je jeden z nejlepších ruských snímků co jsem měl možnost shlédnout. Je to syrové až to praští, hrůzné, děsivé, nechutné, prostě skvělé.

• 7.4.2015  11:13
    Insomnie (1997)

Těžký film, vynikající zasazení příběhu i mnou velmi ceněný pohled na rozdíly v postupech a celkovém přístupu ozbrojených (nebo neozbrojených) složek v Norsku a Švédsku. Je to realné, občas vtipné, občas lehounce perverzní, ponuré, těžké, skvělé! Stellan exceluje.

• 7.4.2015  11:01

Nejlepší seriál z lékařského prostředí, který spatřil světlo světa!!!! První řada nás seznámila s charaktery hlavních i vedlejších rolí a pak to začalo pomalu nabírat na bizardnosti :) Při sledování tohoto seriálu jsem měl pocit, jako kdybych ležel na lavici pro bench-press a Lars von Trier mi postupně přidával nálož a zkoušel co utlačím :D Utlačil jsem hodně a mrzí mne, že jsme v tomhle cvičení nepokračovali dále, ještě bych snesl... :(

• 5.4.2015  16:15

Finové byly s fašounama, protože s rusákama prostě jít nemohli, kvůli zimní válce. Nedivím se jim, nemám jim to za zlé. Film je vynikající i když je pravdou, že na hrdiny v německých helmách a německou technikou se chvilku musí zvykat :D

• 4.4.2015  21:32

Velmi oceňuji brutální násilí zobrazené do detailu a tudíž je tento film pro mne jasnou trefou do černého. 10/10. Ať si asiati dělají a točí co chtějí, oni se do nás taky neserou. Asie je kontinent genocidy, která se ve dvacátém století nevyhla téměř žádné z jejích států, to je prostě fakt a tak to bylo včera, předvčírem, před tejdnem, před dvaceti lety.... Tomu filmu prostě nic nezchází :)

• 15.3.2015  06:52
    Superjail! (TV seriál) (2007)

Ta dvojčata, která zmiňuje ve svém komentu MiSHeC mají takový způsob vyjadřování, protože je to vodítko k další vymazlené lahůdce, kapánek staršího data :) . Postavy dvojčat jsou totiž, dle mého názoru inspirovány mužem a ženou, který mají Downův syndrom a pracují jako myči nádobí v jedné krásné dánské nemocnici a jako takoví, provází seriálem Riget http://www.csfd.cz/film/71924-kralovstvi/ + http://www.csfd.cz/film/71923-kralovstvi-ii/, který vymyslelo jedno dánský prase, jménem Lars von Trier. Shlédněte Riget a jsem zvědav, jestli mi někdo dá za pravdu :)

• 26.2.2015  11:36
    Major (2013)

Ten, kdo někdy potřeboval něco zamrdat a začalo se mu to srát pod rukama, tento film shlédne a nestrčí si do huby ani jednu brambůrku, protože si zase vzpomene na tu emoci, kterou prožíval. Tak to bylo u mě a musím říci, že jsem z tohoto filmu nadšen! Geniální, surové a hlavně realné!! Rusko je země, kde lze za určitých podmínek opravdu vše. Dívejme se na tento film jako na obraz současného i minulého stavu ruské policie ve vztahu k obyvatelstvu. Samozřejmě chápu, že blbeček s batohem co chodí smradlavej po varech a mezi promítáním pije krabicové víno a pičuje do politiky nedokáže pochopit o co vlastně v tom filmu jde. i když je sdělení polopatické.

• 25.2.2015  17:55

Obrovský mazec, všechno do zebe zapadá, člověk zjistí, že herci v Mandragoře si dali opravdu záležet, aby nasáli tu atmosféru a svoje role zvládají uplně dokonale. Rousek je neskutečně vyperníkovaný a bavilo by mě ho sledovat klidně každý den. Kluci-šlapky jsou protě kluci-šlapky, ty se nezmění, pořád budou brečet jak jim to za to nestojí a jak je to zničilo.. ale dál budou kouřit klacky a zapřísahat se, že se šukat do rekta prostě nenechaj :D

• 25.2.2015  16:51

Vynikající snímek, Brejchová je naprosto excelentní. Jako mladý člověk mám ještě co oběvovat, zdá se :) zaplať pánbůh za ČT2 :D I když je to starší kousek, plně uspokojil mé divácké požadavky a těžkost přišla vhod.

• 25.2.2015  16:37
    Temné charisma Adolfa Hitlera (TV seriál) (2012)

Držme se faktů, stejně jako tento velmi povedený dokument. Stručně a k věci, pánové. Heavymane asi by ses měl trošku vzdělat v dějinách. Jestli si myslíš, že Dolfa a Jehova byly jediný dva, za kým šli masy lidí, podezřívám tě ze studia obráběčstva kovů...

• 25.2.2015  15:38
    Black Bullet (TV seriál) (2014)

Maximálně to na mě funguje, charaktery mě neuvěřitelně baví a celé to šlape skvěle. Malou ultimátní fighterku co se rozhodne dělat všechno proto, aby se stala Vaší manželkou chce snad každý chlap. A kdo říká, že ne, je ještě větší úchyl a blázen, než Hiruko Kagetane :D

<< předchozí 1 2 3 4