contreras

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 14.12.2019  21:35
    Narušitel (2019)

Konečně i náš filmový průmysl má režiséra formátu Uwe Bolla.

• 24.5.2017  10:12
    Ona je tady šéf (TV pořad) (2017)

Ne, ona mele na youtube úplný sračky. Problém je, že spousta lidí si myslí, že je komička..ale ona není!!! není komik !!! ona jezdí radit lidem jak mají žít, ona to myslí vážně!! Je to komička asi jako stará Štiková.. Todle je morbidně obézní čokoládová psychopatka, která hrotí uplně všechny kolem sebe a lidi na ni reagují jako kdyby za ní stál někdo s brokovnicí a měl povel upálit hlavu každýmu, kdo nebude poslouchat její brutální příkazy. Manžela jí dělá regulérní cracker k jehož projevu musí přidávat titulky, protože jeho akcent je velmi...osobitý..? Na youtube zhlídlo její videa přes 25 milionů ? Mám pravděpodobně jiný youtube, nebo to je minimálně desetinásobně přemrštěná suma.? Reality TV ? Realita, kde se lže a inscenuje je tak skvěle absurdní, že se tím musím prokousávat dál a dál, abych zjistil kam až sahá tahle degradace slova Reality. A to, že to vysílá TLC ? Není to náhodou zkratka The Learning Channel? co se mám naučit? nevěř ničemu, co nevidíš na vlastní oči...

• 25.5.2017  21:48
    Vybrala si mě vražda (TV seriál) (2017)

Nebyly to žádné zatrolené hlavolamky a rozkrývalo se mu to uplně pohodově, dobře pro něj tenkrát. Případy jsou jednodušší, na IDXtra uplně pohodově naservírované.. bez tísíců zdrcených lidí, katastrofických scénářů a šikanování ve stylu kokainisty Chrise Hansena.. Občas si maličko ten chodící stín tahá tričínko, ale na poměry kanálu, je to skromný mužíček. Ta dramatizace je líbívá, profesionální a vypadá to všechno poklidně, dokumentárně. Nic se nepřehrocuje do nebetyčných rozměrů, vyberou se sympatičtí herci pro dramatizaci a najednou člověk už nemusí hulvátsky nadávat a rozčilovat se. Případ Palba do vlastních řad je spíše třístárová *** ale jinak to vidím na 80%, snad to nebudu přepisovat.

• 23.5.2017  01:38
    Duchové Shepherdstownu (TV seriál) (2016)

Úvodní slovo šéfa policie: ,,Můžete se na to zeptat kteréhokoliv obyvatele..toto je město ve kterém straší nejvíce v celém státu. Když nám volají je z jejich hlasů slyšet hysterie, tyto věci jsou opravdu skutečné. Za svých 35 let praxe jsem nic podobného neviděl. V poslední době počet podivných hovorů velmi vzrostl... je jich tolik, že je nimi naše oddělení úplně zahlcené !!!!!!!!!!!! A tak jsem musel udělat to, co žádné oddělení nikdy ještě neudělalo. Sestavil jsem tým nejlepších vyšetřovatelů paranormálních jevů ve státě, aby nám s těmito nezvyklými případy pomohl." Jsem asi mírně úzkoprsý, ale není tohle náhodou tak totální pičovina? a servírovaná jako dokument ? Pozměnily jsme prej jména a obsahuje to dramatizace? To už neexistují žádné hranice soudnosti? Veselá RIMIKINO, ty jsi tomu dala 5 hvězd? tvoje buranská emoční nestabilita ti nedovolila zaznamenat, že z tebe hned v první minutě začnou dělat uplnou kundu?

• 20.2.2017  00:34

Uf.

• 22.5.2017  12:47
    Sami s duchy (TV pořad) (2016)

Tak tohle je opravdu ta největší zhovadilost a zprznění ze všech zhovadilých zprznění... a to jsem nějakej (!!!) znalec v tomhle oboru :D Na Long Island médium se dá alespoň koukat jako na reklamu na Lybar, nebo co si to ta píča stříká na palici.. Po trestním stíhání Rescue Mediums volám stále a snad se jednou dovolám.. Vážení přátelé, na tuto fekálii ale neexistuje žádný metr. Vlastík Plamínek by se měl vydat na vražednou stezku a vykonat alespoň jednou něco kloudného, protože se musí i on cítit trapně, když je jeho branže takto mrvena...copak všichni duchové, křišťálové koule, karty, kůstky, lógry od kafe a podobný pičoviny mlčí a tím pádem souhlasí s jejich znásilňováním? Vlastíku! kdo jiný, když ne ty? Kdy jindy, když ne teď? Prosím, začni zabíjet. Ihned !

• 22.5.2017  17:19
    Časopis People vyšetřuje (TV seriál) (2016)

V porovnání s tím hnojem, co servíruje divákům ID Xtra je to relativně povedené, epizoda Sériový vrah z Long Islandu byla možná tříhvězdičková.. Ale.. Nelíbí se mi přístup, který láká šokujícími fakty a blá blá blá... Půlka z věcí nedává smysl, pokládat si kriminalistické otázky (pokud nevíte co znamená tento pojem, možná Vás to doopravdy chytne) je uplně zbytečné. Prostě vyšetřovatelé jsou v koncích, stopa dávno vychladla a co teď? S fanfárami přijde tato reklama na People magazine (chápu jakékoliv snahy zastavit úpadek tištěného slova) který téměř garantuje pikantní fakta, mrazivé okolnosti, blá blá blá. Následuje pouze rekapitulace za vydatné podpory dramatizace a samoúčelnosti. Nic nového se nedozvíme, People s ničím nepohne. Naopak, nenazývá věci pravými jmény.. vyšetřovací verze se tu prezentují jako obvinění a celé to na mě působí jako náznak toho, že média jsou mocnější, chytřejší a prostě tak nějak lepší, než OČTŘ. Policie totiž nemá žádný zájem a hlavně schopnosti něco objasnit :D ale jakmile se do toho vloží kabelovka, tak nám pravda začne vylejzat :D leda hovno

• 6.11.2015  21:45
    Andílek na nervy (2015)

Postavte šibenice a oběste vyníky!

• 8.6.2017  03:09
    Celníci v akci (TV pořad) (2015)

Pokud se bude Reality TV ubírat tímto směrem, bude to v podle mě naprosto v pořádku. Většinou jsou to banální plané poplachy a překročení směrnicí a limitů (provázené nenásilným poklidným procesem zabavování a flastrů ale přece jen Irové nejsou Angličané ani Australani, který si nechávají v podobných profesních pořadech ,relativně srát na hlavu) ale to dokazuje, že například psy Irských celníků jsou velmi kvalitně připraveni (jako kynolog vím o čem mluvím) a vyčuchají i dvě tabletky Modafenu na dně batohu. (ačkoliv znal jsem psy, kteří v kanále vyčuchali jeden Ibalgin). Zavede to člověka do prostředí rozmanité a pro mne zajímavé práce, kterou vykonávají Irské celní orgány striktně, svědomitě a občas vtipně.

• 20.2.2017  22:20

Říkal sem si, že koukám na nejlepší film co Uwe Boll natočil! a pak pořádně koukám co xindl to kur.. pojem Hitman a von to ne-e Uwe Boll. :D prase.

• 18.8.2015  12:56

Kino Koruna Břeclav ani nedutalo. bylo totiž prázdné.. Nedivím se, nechci to už nikdy vidět.

• 24.5.2017  11:27
    Instinkt zabijáka (TV seriál) (2015)

,,A pak jí někdy znásilnil. Nevíme, jestli to udělal před smrtí..nebo po ní." Tahle věta přesně vystihuje našlehanou atmosféru kolem vraždy jedné studentky univerzity. Amerika je plná vražd, samy to několikrát v pořadu řeknou. Ale tohle bylo v univerzitním kampusu. Holka sice nebyla bílá, ale byla z kurva bohatý rodiny, takže se k tomu sjelo všechno, FBI, televíza, šerif, todlencto.. Objasnily to za 6 dní z toho 5 byla oběť pohřešovaná. Sjedou se kamery, kampus je v ostraze, všechno na čipy.. vyjedou se výstupy čipů a buch ! máš tam 5 podezřelých..buch! a jeden je jasnej, protože tam ten debil nechal propisku.. Ta holka byla fakt pěkná 150 cm a 40 kg vážící libová asiatka. Chtěl ji, odmítla, tak mu jeblo a zabil ji. Kolik mexičanek, indek, číňanek, arabek takhle umřelo za dobu, než se natočila jedna epizoda Instinktu zabijáka? Taky to vyšetřovalo tolik darmožroutů? Proč ještě to zvíře vykrádá hnusný fakt, že když umře bohatý člověk je to neuvěřitelně zdrcující a kdyby se to stalo o pár ulic dál v ghettu, byla by to statistika..? Ten trotl dostal 44 roků, nepřiznal se. Nikdo neví jak to bylo, ale hlavně se musí polemizovat, jak a kdy ji oprcal. O osobnosti vraha nepadlo ani slovo, flash z procesu a čau, di do prdele, diváku.. Takhle teda ne...po jedné epizodě mám dost.

• 7.9.2016  11:41
    Zvrhlé panství (TV seriál) (2015)

Naprosto božské, přesně trefa do černého. Cynismus nejhrubějšího zrna, skoro mne zaráží, že je tenhe masakr z dost puritánské ameriky. Láhudka, další řady chceš!! Nerozumím těm bláznům, co tomu dávaj odpad... je to čistý zlato!

• 25.2.2015  15:38
    Black Bullet (TV seriál) (2014)

Maximálně to na mě funguje, charaktery mě neuvěřitelně baví a celé to šlape skvěle. Malou ultimátní fighterku co se rozhodne dělat všechno proto, aby se stala Vaší manželkou chce snad každý chlap. A kdo říká, že ne, je ještě větší úchyl a blázen, než Hiruko Kagetane :D

• 11.2.2017  15:03
    Stíny (TV seriál) (2014)

Bez váhání 10/10! je to přesně to co je potřeba vidět, pokud se chceš dozvědět něco málo o další mafii z další země s povolenýma opratěma... Surové, střízlivé, reálné, řemeslná filmařina. I rumun dokáže fungovat, když je nad ním bič produkce HBO. Za zmínku stojí velmi nesympatické herečky, které se postupem času stávájí středobodem myšlenkových pochodů na téma: Ty vole... ja bych ji normálně tu p..u škaredou op...al ! :D

• 14.4.2015  11:03

Ještě slabší než první díl, na můj vkus málo tvůrčí a málo perverzní. Už nikdy to nechci vidět, je to o ničem...

• 2.9.2014  16:49
    Američtí kaskadéři (TV pořad) (2013)

Chápu, že se to asi většině uživatelů moc nelíbí, ale podle mě je to vynikající show, která nemá obdoby. Samosebou člověk nesmí vnímat pohledy do zákulisí a vyfakeované každodenní drama, ale užívat si bizardní nápady kaskadérů a jejich realizaci. Pro příklad : frajer se rozjede v sanitce z přelomu 80 a 90 let, vyjede na nájezd, vylítne a nacamrá to rovnou do postavenýno návěsu od kamionu :D WTF? :D kde tohle člověk uvidí.? a hlavně jeho hlava následně zapasovaná mezi volantem a traverzou z návěsu? fantazie :D

• 22.5.2017  13:20

Tým reportérů s rozsáhlými znalostmi prosazování zákona ? Myslel jsem, že takovéto zaměstnance má výhradně Prima TV. Tamron je pohledná, o tom žádná.. její zesnulá sestra (kterou sama zavraždila) ale nestačí k přesvědčení náročného tuzemského diváka ke sledování této relace. Empatická křeč v obličeji, hezké oblečení a slušivý účes stačí do Pošty pro tebe, ne na hraní si na Law enforcement :D :D prosazovatelé zákona po celém světě musejí mít nevysvětlitelný průjem čtvrtého stupně po každé odvysílané epizodě. O pozůstalých a obětech zločinů, které Tamron ,,rekapituluje" snad ani není potřeba hovořit.

• 26.2.2015  11:36
    Major (2013)

Ten, kdo někdy potřeboval něco zamrdat a začalo se mu to srát pod rukama, tento film shlédne a nestrčí si do huby ani jednu brambůrku, protože si zase vzpomene na tu emoci, kterou prožíval. Tak to bylo u mě a musím říci, že jsem z tohoto filmu nadšen! Geniální, surové a hlavně realné!! Rusko je země, kde lze za určitých podmínek opravdu vše. Dívejme se na tento film jako na obraz současného i minulého stavu ruské policie ve vztahu k obyvatelstvu. Samozřejmě chápu, že blbeček s batohem co chodí smradlavej po varech a mezi promítáním pije krabicové víno a pičuje do politiky nedokáže pochopit o co vlastně v tom filmu jde. i když je sdělení polopatické.

• 2.9.2014  16:56
    Navždy svoji (TV seriál) (2013)

Domino rulez!!!! zaplať pánbůh za tuhle show!!!! :D

• 25.5.2017  10:04
    Nepovedené operace (TV seriál) (2013)

Velká síla!! Tohle to bych u hororu komentoval, jako věc pro okrajové publikum. Univerzální varování na začátku zní tak prázdně, ale je na místě (a to jsem největší kapacita v autovymývání mozku, pomocí Reality TV, takže vím o čem mluvím) Celkem dobře složené epizody, funguje to pořád konzistetně a respektuhodně. Příběhy hrdinů a hrdinek ve mě nebudí chuť jim zapálit domy, jako to bývá u většiny ostatních pořadů TLC, ale kupodivu respekt. Někteří pacienti jsou smolaři (ženská co jí vypadali skoro všechny zuby a záněty ji zdeformovali čelist) a někteří dělali všechnon pro to, aby se dostali k těmhle mistrům skalpelu a dalšího wehrcajku (frajerka co si nechala uřezat pupek na turecký veterině a teď vypadá, jako by ji někdo trefil zboku do podbříšku nábojem 7,62 x 54 R s průbojně zápalnou střelou, tedy např. 7,62-PZ 59). Ty doktoři v podstatě dělají zázraky, bez cenzury a jakéhokoliv šlehačkování. Fakt lahodnejch záběrů je tak akorát, nejsou nijak nepříjemně dlouhé, ale taky to nejsou žádné flashe do krvavého čehosi. Pacienti přicházejí se zoufalstvím v očích a odcházejí s pokorou v srdcích. Ale nic se netahá za vlasy, není potřeba. Když se přihlásí o pomoc pipka, co ji vyrazil nějaký vtipálek zuby kladivem, protože crack byl ten den velmi osvěžující, bylo by zbytečné a urážející přidávat teatrálnosti. Das Besten aus Reality TV

• 25.2.2015  15:13

Těžko se na film soustřeďuje, když vám hučí v klacku z toho fetiše :D nedostatek krve v mozku Vám znemožní soustředění a proto je potřeba to vidět znovu a znovu a znovu a znovu a klidně kurva milionkrát. A stejně si pokaždé nejdete detail, který při předchozích promítáních Vašim smyslům uniknul. Je to dokonalé dílo. Božské, nadpozemské, orgasmické, podmanivé, dráždivé a já nevím co ještě všechno.. mistrovské dílo! Klobouk dolu. :)

• 22.5.2017  11:04
    Vraždy královen krásy (TV seriál) (2013)

Slabota, tohle moje děti sledují místo Sezamový ulice.. Mnohdy nešlo o nic hrůzného..obyčejné vraždy. Že oběť byla krásná ve mě nebudí žádný soucit, ani mě to víc nešokuje. Bohužel s dokumentem to má málo společného, protože jsou zde zcela očividně vypouštěna fakta a dramatizace je tak decentní, že i můj pes se po pěti minutách sledování pozvracel. Pes svoje zvratky zase snědl, ale takhle jednoduše James Adolphus a spol. svoje znečištění (zprznění?) nenapraví.

• 22.5.2017  11:46
    Zabil bych pro tebe (TV seriál) (2013)

Informative Murder Porn ve své nejlepší formě. Peter Mullen věděl o čem referuje, když se snažil varovat South park před sračkama tohohle ražení. Vůbec ničím to neupoutá, úroveň kabelovky je vizuálně drahá a kvalitní, jenže obsah je katastrofální. Slovo dramatizace se stalo sprostým už dávno, právě díky těmto pořadům.

• 25.8.2014  14:54
    Kachní dynastie (TV pořad) (2012)

Jeden ze současných největších taháků History Channel, který divákům nenabídne absolutně nic kromě pár výbuchů a pár stupidních hlášek idiotsky vyhlížejících i vystupujících synů Louisiany. Dvě hvězdičky jsou za prsatou manželku Korie a spoustu věcí běžné spotřeby v barvách lesní kamufláže :)

• 24.5.2017  19:38
    Můj 300kg život (TV pořad) (2012)

Hardcore za hranou všeho! No není nad to, točit morbidně obézní lidi, jak chodí na hajzl. Hrůza, co se nedá ve střítzlivém stavu sledovat, bez sebezpytujících výronů zoufalství nad vlastním obžerstvím. Je pravda, že nesním k obědu fritovaný obsah popelnice na komunální odpad, ale takový ty vyžranci taky kdysi nebyli...

• 25.8.2014  15:12
    Odhalení: Mimozemské spisy (TV seriál) (2012)

Nikdy jsem netušil, že existuje tolik mimozemských ras, které touží po vyhlazení lidstva :D

• 22.5.2017  09:38
    Pokrevní příbuzní (TV seriál) (2012)

Podivné příběhy, kostrbaté, klopotné.. Selský rozum diváka je atakován píčovinama jak dělo úplně v každém díle.. nedej bože, hledat v tom logiku.. Všechny spáchané vraždy na světě nejsou zajímavé, opak je pravdou. S tímto faktem je třeba se smířit a ne to vyvařit, pozměnit fakta (to aby divák náhodou nedostával něco reálně reálného) a pod tlakem se to nažene do kabelovky. Jako zvuková kulisa pro hospodyni je to ideální.. ale i ta se tam bude občas hledat a nenajde se, naopak se bude sama sebe ptát, jestli z ní občas nedělají náhodou tak trochu kundu..

• 25.2.2015  16:37
    Temné charisma Adolfa Hitlera (TV seriál) (2012)

Držme se faktů, stejně jako tento velmi povedený dokument. Stručně a k věci, pánové. Heavymane asi by ses měl trošku vzdělat v dějinách. Jestli si myslíš, že Dolfa a Jehova byly jediný dva, za kým šli masy lidí, podezřívám tě ze studia obráběčstva kovů...

• 7.4.2015  10:24

Velmi slušné, rychle odsýpá, slabší kousky nestihnou začat nudit a ty silné ukážou prostě maximum během chvilky. Víc takových filmů bych uvítal, někdy je totiž v tomto žánru dlouhá (obvyklá) stopáž na obtíž a dobré krátkometry musíte hledat, respektive se prokousávat hromadou sraček z dílen zfetovaných a nezkušených studentů (nic proti nim, začínat se nějak musí) bez rozpočtu. Jinak kamera Karima Hussaina a režie Srdjana Spasojeviče je jasné lákadlo a je v podstatě povinností to vidět.

<< předchozí 1 2 3 4