Boku no Pico (2006)

Yaoi je žánr ve kterém jsou i větší hardcore, než tady ta romantická veselohra. Vím, že je to za lajnou uplně všeho, ale proč jinak by to člověk sledoval? Musíte za tou spoustou laškování vidět pointu. Navíc autoři dodávájí odhalení point na svých a fanouškovských stránkách. Dozvíte se, že je zde řešena problematika aids homosexuálních prostitutů i když se o tom ani necekne a jen se hopká a prcá. Musel jsem hodně pít, když jsem sledoval tyto série. Neuhnout pohledem při pedofilních XXX hardcore všecko scénách bez cenzury je těžší, než se koukat na to jak si dvě asiatky serou a blejou do huby a pak je oprcá jednonohý bezdomovec s břitvou místo péra. Ale ve svém žánru je toto opravdu slušná práce. 5 hvězd je plně oprávněných, věřte mi. Možná by někdo chtěl, aby ty děcka šukal nějakej pořádnéj hasič. jenže on to nebyl hasič..tak odpad

Instinkt zabijáka (2015) (seriál) odpad!

,,A pak jí někdy znásilnil. Nevíme, jestli to udělal před smrtí..nebo po ní." Tahle věta přesně vystihuje našlehanou atmosféru kolem vraždy jedné studentky univerzity. Amerika je plná vražd, samy to několikrát v pořadu řeknou. Ale tohle bylo v univerzitním kampusu. Holka sice nebyla bílá, ale byla z kurva bohatý rodiny, takže se k tomu sjelo všechno, FBI, televíza, šerif, todlencto.. Objasnily to za 6 dní z toho 5 byla oběť pohřešovaná. Sjedou se kamery, kampus je v ostraze, všechno na čipy.. vyjedou se výstupy čipů a buch ! máš tam 5 podezřelých..buch! a jeden je jasnej, protože tam ten debil nechal propisku.. Ta holka byla fakt pěkná 150 cm a 40 kg vážící libová asiatka. Chtěl ji, odmítla, tak mu jeblo a zabil ji. Kolik mexičanek, indek, číňanek, arabek takhle umřelo za dobu, než se natočila jedna epizoda Instinktu zabijáka? Taky to vyšetřovalo tolik darmožroutů? Proč ještě to zvíře vykrádá hnusný fakt, že když umře bohatý člověk je to neuvěřitelně zdrcující a kdyby se to stalo o pár ulic dál v ghettu, byla by to statistika..? Ten trotl dostal 44 roků, nepřiznal se. Nikdo neví jak to bylo, ale hlavně se musí polemizovat, jak a kdy ji oprcal. O osobnosti vraha nepadlo ani slovo, flash z procesu a čau, di do prdele, diváku.. Takhle teda ne...po jedné epizodě mám dost.

Ona je tady šéf (2017) (pořad) odpad!

Ne, ona mele na youtube úplný sračky. Problém je, že spousta lidí si myslí, že je komička..ale ona není!!! není komik !!! ona jezdí radit lidem jak mají žít, ona to myslí vážně!! Je to komička asi jako stará Štiková.. Todle je morbidně obézní čokoládová psychopatka, která hrotí uplně všechny kolem sebe a lidi na ni reagují jako kdyby za ní stál někdo s brokovnicí a měl povel upálit hlavu každýmu, kdo nebude poslouchat její brutální příkazy. Manžela jí dělá regulérní cracker k jehož projevu musí přidávat titulky, protože jeho akcent je velmi...osobitý..? Na youtube zhlídlo její videa přes 25 milionů ? Mám pravděpodobně jiný youtube, nebo to je minimálně desetinásobně přemrštěná suma.? Reality TV ? Realita, kde se lže a inscenuje je tak skvěle absurdní, že se tím musím prokousávat dál a dál, abych zjistil kam až sahá tahle degradace slova Reality. A to, že to vysílá TLC ? Není to náhodou zkratka The Learning Channel? co se mám naučit? nevěř ničemu, co nevidíš na vlastní oči...

Médium z Long Islandu (2011) (pořad) odpad!

V pořadu Médium z Long Islandu budete sledovat opravdovou chodící reklamu na tužidlo a debilní kundu Theresu Caputo a její nešťastnou rodinu (manžela odhaduji na obstojného pornoherce). Theresa, která by měla být za svá zvěrstva souzena, proměnila mnohé občany Long Islandu v úplné idioty, neboť jim umožnila účastnit se toho úchylného a nehorázného hnoje, kterému se ani nedá říkat honosným slovem pořad. I když se Theresa zcela oddává nitrožilní narkomanii a mívá záchvaty pobíhat po okolí se štábem a inscenovat píčoviny jak barák, její rádoby rodinu, zejména pak malou mexičanku (nebo co to je) a steroidy (+ amfetaminy) nacpaného ignoranta , čas od času obtěžuje, že není schopna na okamžik jehlu přestat užívat.

Duchové Shepherdstownu (2016) (seriál) odpad!

Úvodní slovo šéfa policie: ,,Můžete se na to zeptat kteréhokoliv obyvatele..toto je město ve kterém straší nejvíce v celém státu. Když nám volají je z jejich hlasů slyšet hysterie, tyto věci jsou opravdu skutečné. Za svých 35 let praxe jsem nic podobného neviděl. V poslední době počet podivných hovorů velmi vzrostl... je jich tolik, že je nimi naše oddělení úplně zahlcené !!!!!!!!!!!! A tak jsem musel udělat to, co žádné oddělení nikdy ještě neudělalo. Sestavil jsem tým nejlepších vyšetřovatelů paranormálních jevů ve státě, aby nám s těmito nezvyklými případy pomohl." Jsem asi mírně úzkoprsý, ale není tohle náhodou tak totální pičovina? a servírovaná jako dokument ? Pozměnily jsme prej jména a obsahuje to dramatizace? To už neexistují žádné hranice soudnosti? Veselá RIMIKINO, ty jsi tomu dala 5 hvězd? tvoje buranská emoční nestabilita ti nedovolila zaznamenat, že z tebe hned v první minutě začnou dělat uplnou kundu?

Časopis People vyšetřuje (2016) (seriál)

V porovnání s tím hnojem, co servíruje divákům ID Xtra je to relativně povedené, epizoda Sériový vrah z Long Islandu byla možná tříhvězdičková.. Ale.. Nelíbí se mi přístup, který láká šokujícími fakty a blá blá blá... Půlka z věcí nedává smysl, pokládat si kriminalistické otázky (pokud nevíte co znamená tento pojem, možná Vás to doopravdy chytne) je uplně zbytečné. Prostě vyšetřovatelé jsou v koncích, stopa dávno vychladla a co teď? S fanfárami přijde tato reklama na People magazine (chápu jakékoliv snahy zastavit úpadek tištěného slova) který téměř garantuje pikantní fakta, mrazivé okolnosti, blá blá blá. Následuje pouze rekapitulace za vydatné podpory dramatizace a samoúčelnosti. Nic nového se nedozvíme, People s ničím nepohne. Naopak, nenazývá věci pravými jmény.. vyšetřovací verze se tu prezentují jako obvinění a celé to na mě působí jako náznak toho, že média jsou mocnější, chytřejší a prostě tak nějak lepší, než OČTŘ. Policie totiž nemá žádný zájem a hlavně schopnosti něco objasnit :D ale jakmile se do toho vloží kabelovka, tak nám pravda začne vylejzat :D leda hovno

Deadline: Vyšetřování s Tamron Hallovou (2013) (pořad) odpad!

Tým reportérů s rozsáhlými znalostmi prosazování zákona ? Myslel jsem, že takovéto zaměstnance má výhradně Prima TV. Tamron je pohledná, o tom žádná.. její zesnulá sestra (kterou sama zavraždila) ale nestačí k přesvědčení náročného tuzemského diváka ke sledování této relace. Empatická křeč v obličeji, hezké oblečení a slušivý účes stačí do Pošty pro tebe, ne na hraní si na Law enforcement :D :D prosazovatelé zákona po celém světě musejí mít nevysvětlitelný průjem čtvrtého stupně po každé odvysílané epizodě. O pozůstalých a obětech zločinů, které Tamron ,,rekapituluje" snad ani není potřeba hovořit.

Sami s duchy (2016) (pořad) odpad!

Tak tohle je opravdu ta největší zhovadilost a zprznění ze všech zhovadilých zprznění... a to jsem nějakej (!!!) znalec v tomhle oboru :D Na Long Island médium se dá alespoň koukat jako na reklamu na Lybar, nebo co si to ta píča stříká na palici.. Po trestním stíhání Rescue Mediums volám stále a snad se jednou dovolám.. Vážení přátelé, na tuto fekálii ale neexistuje žádný metr. Vlastík Plamínek by se měl vydat na vražednou stezku a vykonat alespoň jednou něco kloudného, protože se musí i on cítit trapně, když je jeho branže takto mrvena...copak všichni duchové, křišťálové koule, karty, kůstky, lógry od kafe a podobný pičoviny mlčí a tím pádem souhlasí s jejich znásilňováním? Vlastíku! kdo jiný, když ne ty? Kdy jindy, když ne teď? Prosím, začni zabíjet. Ihned !

Zabil bych pro tebe (2013) (seriál)

Informative Murder Porn ve své nejlepší formě. Peter Mullen věděl o čem referuje, když se snažil varovat South park před sračkama tohohle ražení. Vůbec ničím to neupoutá, úroveň kabelovky je vizuálně drahá a kvalitní, jenže obsah je katastrofální. Slovo dramatizace se stalo sprostým už dávno, právě díky těmto pořadům.

Vraždy královen krásy (2013) (seriál) odpad!

Slabota, tohle moje děti sledují místo Sezamový ulice.. Mnohdy nešlo o nic hrůzného..obyčejné vraždy. Že oběť byla krásná ve mě nebudí žádný soucit, ani mě to víc nešokuje. Bohužel s dokumentem to má málo společného, protože jsou zde zcela očividně vypouštěna fakta a dramatizace je tak decentní, že i můj pes se po pěti minutách sledování pozvracel. Pes svoje zvratky zase snědl, ale takhle jednoduše James Adolphus a spol. svoje znečištění (zprznění?) nenapraví.