contreras

Burkina Faso
Fan of a Horror, Thriller, Action and Reality fucking TV

1 bod

• 4.11.2015  01:34

Za ten napalmový útok na konci bych nejradši dal odpad.. tato slátanina nemá právo na červené hodnocení! Wake up

• 18.8.2015  12:56

Kino Koruna Břeclav ani nedutalo. bylo totiž prázdné.. Nedivím se, nechci to už nikdy vidět.

• 18.8.2015  12:40

Tleskám vestoje..! sice sám v prázdné místnosti, ale přesto musím. Nemám sice nakoukáno tolik, jako zdejší studnice moudrosti, nicméně takové vyvrcholení filmu jsem ještě nekonzumoval a pořádně mi hejblo se žrádlem.. ale to přesně chci! Delikátní kus, který si dovoluji označit: Das beste aus besten.

• 18.8.2015  12:19

Asie je prostě lepší, než zbytek světa..Na každý pád má Ichi potenciál kultovního filmu, jako řada dalších děl Miikeho. Dívej se, poslouchej a hoň si péro.. tohle se totiž jen tak nevidí!

• 18.8.2015  11:52

Geniální. pornogrid má pravdu pravdoucí. Doplnil bych jen to, že vojenský kriminál je vždycky horší, než ten civilní... a o rusku to platí dvojnásob. Další z filmů, který pro mě padá do kategorie: Das beste aus besten. Světlanu bych moc chtěl do pelíšku a nějaký ten bajonet a hrtan už by se taky sehnal.

• 18.8.2015  11:45
    Ruo sha (1994)

Rozdrásá vám to emoce uplně na sračky, škála nálad a poutavost šokuje uplně nekontrolovatelným způsobem. Kdykoliv teď vidím nějakou pičku, co na sebe chce strhávat pozornost červeným šatstvem, vzpomenu si na reakci ctihodného Chena (nekontrolovatelnou, na rozdíl od mé) a radši se chytnu futer :D Tyhle filmy nechcete jen sledovat, chcete je žít.

• 18.8.2015  11:32

Das beste aus besten!!! A. Wong nikdy nepřestane bavit. Zkrátka a dobře: nešikanuj podřízenýho, nebo tě ošuká... a zabije..a udělá z tebe specialitu.. Prej žádné scéně se nedá smát :D úzkoprsí sráčové...

• 14.4.2015  11:03

Ještě slabší než první díl, na můj vkus málo tvůrčí a málo perverzní. Už nikdy to nechci vidět, je to o ničem...

• 14.4.2015  10:58

Pro mne je to klenot HK kinematografie, vtipně absurdní začátek se změní v kulervoucí drsňáru, která musí pohltit každýho úchyláka co žere tento žánr. Za zmínku podle mne stojí i vložená nenápadná reklama. Chápu, že zaplatit takový snímek není jednoduché a proto mi reklama na Toyota, ISUZU, McDonald, Coca Colu, Springfield, ani na záměrně do očí bijící Perrier vůbec nevadí. Na Mekáče jsem po pravdě dostal chuť, když jsem viděl jak se s ním tlouštík láduje, aby zahnal splín. :)

• 7.4.2015  18:04
    Americký chopper (TV pořad) (2003)

Otravná a stupidní sračka, která neskutečně nudí...postavené stroje jsou velmi pěkné, ale ani to nestačí na solidní koukatelnost. Celé by se to dalo zfouknout v pětiminutových a hlavně němých epizodách bez zbytečné a našlehané omáčky. PS: 2 x měř a jednou řež se asi v améru moc nenosí a mě je z toho už opravdu zle.

• 7.4.2015  17:51

Silná káva, spíš pro fanoušky horroru :) Těžko ty dva mrzáky pokládat za hrdiny a fandit jim, to je prostě nemožné..Možné je ale koukat na to, jako na řežbu dvou hnusáků s menšíma hnusákama, která velmi solidně odsýpá a ani vteřinu nenudí..zato celou dobu stopáže znechucuje v (pro mne) dobrém slova smyslu. 10/10 :D

• 7.4.2015  17:42

S tímhle žánrem si příliš nezahrávám, protože mám v lásce spíše moderní bojová umění (chcete-li systémy obrany) ale tuhle lahůdku jsem si vychutnal od začátku do konce. Bizardní prostředí, dávno zapomenuté zbraně, které byly vše jen ne univerzální, zápletka nijak zajímavá, ale celkově je to prostě fungující řežba, která neskutečně pobaví. Smekám před kaskadéry.

• 7.4.2015  17:09
    Kojak (TV seriál) (1973)

Vychytaný seriál v mnoha směrech. Jde o to, dávat dobrý pozor a poslouchat Thea, jak jedná s ostatními postavami v seriálu. Je to totiž velmi arogantní pičus a to se mi neskutečně líbí!! V epizodních rolích se zde mihne spousta později známých herců, které snad není třeba dlouhosáhle zmiňovat. Za mne 10/10, ale je to silně subjektivní hodnocení, chápu....

• 7.4.2015  12:32

Jsem nadšen, skvěle mě to pobavilo a ani na vteřinu jsem se nenudil. Zajímavé byly výkony kaskadéru při honičkách, až na závěr honičky na člunech, kde bylo použito zrychlení (na celkovou úroveň filmu velmi nešetrně) a pár kousků se čluny jedoucími po souši a skokem přes most.. to ale není důvod proč to nevidět :)

• 7.4.2015  12:19
    Temnota (1982)

Dokonalá pastva pro oko, skvěle fungující krimi s vynikající hudbou a perfekní kamerou. Naprostá povinnost pro všechny fanoušky a fanynky tohoto žánru. Také doporučuji všem kynologům, obsazený dobrman je nepřekonatelný :)

• 7.4.2015  11:41
    Náklad 200 (2007)

J*A*S*M je pro mne příliš J*A*S*M.. prostě mi nesedl..čistě objektivně mohu zkritizovat jeho úsudek a asi i soudnost a suběktivitu hraničící s kokotstvím. Gruz 200 je jeden z nejlepších ruských snímků co jsem měl možnost shlédnout. Je to syrové až to praští, hrůzné, děsivé, nechutné, prostě skvělé.

• 7.4.2015  11:13
    Insomnie (1997)

Těžký film, vynikající zasazení příběhu i mnou velmi ceněný pohled na rozdíly v postupech a celkovém přístupu ozbrojených (nebo neozbrojených) složek v Norsku a Švédsku. Je to realné, občas vtipné, občas lehounce perverzní, ponuré, těžké, skvělé! Stellan exceluje.

• 7.4.2015  11:01

Nejlepší seriál z lékařského prostředí, který spatřil světlo světa!!!! První řada nás seznámila s charaktery hlavních i vedlejších rolí a pak to začalo pomalu nabírat na bizardnosti :) Při sledování tohoto seriálu jsem měl pocit, jako kdybych ležel na lavici pro bench-press a Lars von Trier mi postupně přidával nálož a zkoušel co utlačím :D Utlačil jsem hodně a mrzí mne, že jsme v tomhle cvičení nepokračovali dále, ještě bych snesl... :(

• 7.4.2015  10:24

Velmi slušné, rychle odsýpá, slabší kousky nestihnou začat nudit a ty silné ukážou prostě maximum během chvilky. Víc takových filmů bych uvítal, někdy je totiž v tomto žánru dlouhá (obvyklá) stopáž na obtíž a dobré krátkometry musíte hledat, respektive se prokousávat hromadou sraček z dílen zfetovaných a nezkušených studentů (nic proti nim, začínat se nějak musí) bez rozpočtu. Jinak kamera Karima Hussaina a režie Srdjana Spasojeviče je jasné lákadlo a je v podstatě povinností to vidět.

• 5.4.2015  16:15

Finové byly s fašounama, protože s rusákama prostě jít nemohli, kvůli zimní válce. Nedivím se jim, nemám jim to za zlé. Film je vynikající i když je pravdou, že na hrdiny v německých helmách a německou technikou se chvilku musí zvykat :D

• 4.4.2015  21:32

Velmi oceňuji brutální násilí zobrazené do detailu a tudíž je tento film pro mne jasnou trefou do černého. 10/10. Ať si asiati dělají a točí co chtějí, oni se do nás taky neserou. Asie je kontinent genocidy, která se ve dvacátém století nevyhla téměř žádné z jejích států, to je prostě fakt a tak to bylo včera, předvčírem, před tejdnem, před dvaceti lety.... Tomu filmu prostě nic nezchází :)

• 15.3.2015  06:52
    Superjail! (TV seriál) (2007)

Ta dvojčata, která zmiňuje ve svém komentu MiSHeC mají takový způsob vyjadřování, protože je to vodítko k další vymazlené lahůdce, kapánek staršího data :) . Postavy dvojčat jsou totiž, dle mého názoru inspirovány mužem a ženou, který mají Downův syndrom a pracují jako myči nádobí v jedné krásné dánské nemocnici a jako takoví, provází seriálem Riget http://www.csfd.cz/film/71924-kralovstvi/ + http://www.csfd.cz/film/71923-kralovstvi-ii/, který vymyslelo jedno dánský prase, jménem Lars von Trier. Shlédněte Riget a jsem zvědav, jestli mi někdo dá za pravdu :)

• 13.3.2015  15:19

Pokud vám vadí propaganda, nedívejte se na filmy z produkce Československo/ Východní německo. Nebudete vypadat jako idioti co vidí jen propagandu a ne historická fakta, střízlivost a důvěryhodné herecké výkony. Film nepatří mezi ty nejlepší, ale není to kokotina. Málokdo to bohužel dokáže přiznat, ale oni soudruzi zas moc kokotin nenatočili...Komise kokotiny nepouštěla ven a pokud jim něco proklouzlo, stejně to šlo do šuplíku. jo a ještě jedna věc, za protektorátu mluvilo hodně lidí plyně německy, blbečci.. :D

• 13.3.2015  14:51

Je to z roku 1959, proboha. Vo co komu jde? Kozatá blondýna se špičatou podprsenkou a uzoučkým pasem, modrookej kapitán a černoch co to zabalí jako první. Film nenudí ani vteřinu, děj odsýpá, napětí se stupňuje. Stopáž je střízlivá a kamera je v některých okamžicích (třeba když to ten negr zabalí) velmi zajímavá. Funguje.

• 26.2.2015  11:36
    Major (2013)

Ten, kdo někdy potřeboval něco zamrdat a začalo se mu to srát pod rukama, tento film shlédne a nestrčí si do huby ani jednu brambůrku, protože si zase vzpomene na tu emoci, kterou prožíval. Tak to bylo u mě a musím říci, že jsem z tohoto filmu nadšen! Geniální, surové a hlavně realné!! Rusko je země, kde lze za určitých podmínek opravdu vše. Dívejme se na tento film jako na obraz současného i minulého stavu ruské policie ve vztahu k obyvatelstvu. Samozřejmě chápu, že blbeček s batohem co chodí smradlavej po varech a mezi promítáním pije krabicové víno a pičuje do politiky nedokáže pochopit o co vlastně v tom filmu jde. i když je sdělení polopatické.

• 25.2.2015  17:55

Obrovský mazec, všechno do zebe zapadá, člověk zjistí, že herci v Mandragoře si dali opravdu záležet, aby nasáli tu atmosféru a svoje role zvládají uplně dokonale. Rousek je neskutečně vyperníkovaný a bavilo by mě ho sledovat klidně každý den. Kluci-šlapky jsou protě kluci-šlapky, ty se nezmění, pořád budou brečet jak jim to za to nestojí a jak je to zničilo.. ale dál budou kouřit klacky a zapřísahat se, že se šukat do rekta prostě nenechaj :D

• 25.2.2015  16:51

Vynikající snímek, Brejchová je naprosto excelentní. Jako mladý člověk mám ještě co oběvovat, zdá se :) zaplať pánbůh za ČT2 :D I když je to starší kousek, plně uspokojil mé divácké požadavky a těžkost přišla vhod.

• 25.2.2015  16:37
    Temné charisma Adolfa Hitlera (TV seriál) (2012)

Držme se faktů, stejně jako tento velmi povedený dokument. Stručně a k věci, pánové. Heavymane asi by ses měl trošku vzdělat v dějinách. Jestli si myslíš, že Dolfa a Jehova byly jediný dva, za kým šli masy lidí, podezřívám tě ze studia obráběčstva kovů...

• 25.2.2015  15:51
    Blackaria (2010)

Giallo prvky jsou ve filmu opravdu markantní, nicméně kamera boří uplně celou koncepci. Jako znalce porna mě velmi irituje, že celý film vypadá jako z produkce Marca Dorcella a jeho napodobitelů. Bohužel, kvůli tomu jsem tento film překusoval velmi těžko. Nepůsobí to na mě jako sen, ale jako horší erotický film. Musím ale uznat, že gore sceny jsou velmi povedené a hubený coury taky nejsou k zahození.

• 25.2.2015  15:38
    Black Bullet (TV seriál) (2014)

Maximálně to na mě funguje, charaktery mě neuvěřitelně baví a celé to šlape skvěle. Malou ultimátní fighterku co se rozhodne dělat všechno proto, aby se stala Vaší manželkou chce snad každý chlap. A kdo říká, že ne, je ještě větší úchyl a blázen, než Hiruko Kagetane :D