contreras

Burkina Faso
Fan of a Horror, Thriller, Action and Reality fucking TV

1 bod

• 25.2.2015  15:13

Těžko se na film soustřeďuje, když vám hučí v klacku z toho fetiše :D nedostatek krve v mozku Vám znemožní soustředění a proto je potřeba to vidět znovu a znovu a znovu a znovu a klidně kurva milionkrát. A stejně si pokaždé nejdete detail, který při předchozích promítáních Vašim smyslům uniknul. Je to dokonalé dílo. Božské, nadpozemské, orgasmické, podmanivé, dráždivé a já nevím co ještě všechno.. mistrovské dílo! Klobouk dolu. :)

• 2.2.2015  18:29

Dostalo se mi to do ruky jako flick od kterého jsem čekal pramálo zábavy. Nakonec jsem se rozhodl nevykonávat soulož na svojí přítelkyni a věnovat filmu maximální pozornost. a vyplatilo se :D Lehoučká zápletka, vynikající charaktery (rovné i pokřivené) a vidlácká msta na členech národní gardy je skvělá kombinace, která prostě funguje na 95,5%.

• 2.2.2015  15:36
    Vztah přes mříže (TV seriál) (2009)

Láska hory přenáší, nejlepší recept jak si jako hnusná, pitomá ženská ještě víc pokurvit život je vydat se za doživotně odsouzenýho debila. Cíl produkce absolutně selhal. Dojemné to není, spíše absurdní. Točit bílou špínu a přistěhovalce prostě amerikány baví a očividně uplně serou na výsledek. jen tak dál a přestanu si platit satelitní připojení.

• 2.2.2015  15:29

Vynikající! Gregg je uplně vyjebanej šílenec, drug dealer a chová se přesně tak jako podobný mastodonti, které můžete potkat i u nás. Mluví pravdivě i když je v jeho projevu znát účel vymanit se ze špatného mínění veřejnosti.

• 2.2.2015  15:19

Skvělé, přistěhovalecký problém, který je v celé trilogii obsažen, mne doslova fascinuje. Film podněcuje k různým úvahám a člověk je nakonec zas projednou rád, že je obyvatelem Evropy. Asie je prostě plná vyšahanců o kterých se podobné filmy točí a proto mne tak zajímá. Co dodat? Miike je kouzelník.

• 2.2.2015  14:48
    Paranormální detektivové (TV seriál) (2006)

Špatné i jako vtip. Nedoporučuji vůbec sledovat, udělá se vám špatně po prvním rádoby dramatickém záběru na kohokoliv nebo cokoliv. Nedůvěryhodné, nereálné, nízkorozpočtové...

• 2.2.2015  14:30
    Tělo jako důkaz (TV seriál) (2002)

souhlasím s Drom uplně v plném rozsahu jeho komentáře. Člověk, který vidí do trošinku do kriminalistiky ví, že nějaká pitomá vyžilá barbie, nemůže ze svojí pozice ovlivnit vyšetřování jiným způsobem než že vytvoří jakýsi profil a chlupatý (pokud se nemají čeho jiného chytit) podle něj dál dělají vyšetřovací verze.. Hotovo 20..

• 2.2.2015  14:14
    Američtí lovci odměn (TV pořad) (2003)

Jako obvykle velmi přitaženo za vlasy. Agenti jsou panoptikum zakomplexovaných idiotů, které pravděpodobně nevzali do žádné z mnoha a mnoha federálních ani místních úřadů. A proto si vzali do hlavy poslání ,šikanovat bílou lůzu a přistěhovalce, provádět na nich přehnané zákroky a následně jim vtloukat do hlavy svoje pičovské teorie o nakládání se životem po cestě autem k soudu. Doporučuji shlédnout jeden nebo dva díly, pokud jste fanoušky South park a podobných úletů... zdařile parodují skoro všechny podobné REALITY (:D) show.

• 21.11.2014  13:38

Hotovo, zamiloval jsem se na první pohled. Tohle je přesně ta bizardnost u které se chci pobavit. Je pravdou, že první díl je opravdu silný a ty ostatní na něj už nemají.. Důvod proč to sledovat je jako obvykle ten, že takový úlet se prostě každý den du ruky člověku nedostane.10/10

• 21.11.2014  10:59
    Malé královny krásy (TV pořad) (2009)

Ponížení diváka i účinkujících. Nedoporučuji sledovat rodičům ani bezdětným. Jediná cílová skupina jsou všímavý hnidopichové a rejpalové, kteří si ujíždí na orosených horních rtech porotců (mužů, deviantů) soutěže. South park si je bere na paškál v sezóně 13 epizoda 8.

• 21.11.2014  09:13
    What Is It? (2005)

Dechberoucí, podmanivé a po čertech bizardní. Crispin Glover si bere do úst leckoho a nejvíce mu v oku leží Shirley Temple (mimochodem velvyslankyně USA v ČSFR v letech 1989 - 1993) a Michael Jackson. To lze pochopit, Glover má američany a jejich náturu přečtený a nabízí jen svůj náhled na věc. Angažování herců s downovým syndromem je velká výzva se kterou se všichni zůčastnění poprali velmi obstojně :) Co říci závěrem? To se prostě každý den nevidí.

• 3.9.2014  10:32

Pro milovníky bondage ideální jednohubka :)

• 3.9.2014  10:15
    Stray Dogs (1985)

Naprosto souhlasím s komentářem uživatele Radko, jinak hudba fakt skvěle šlape a chlapík (fanoušek) je ultrabizardní :)

• 3.9.2014  09:45

Při každém záběru na oko (to špatný) toho dealera jsem dostal záchvat smíchu :D námět je sice neoriginální, zpracování a bizardnost je ale podmanivá, jako u všech Kernovek..

• 3.9.2014  09:34

Nick Zedd a jeho perfektní pasácká hučka s bizardně gigantickým kšiltem je prostě nepřekonatelná.

• 3.9.2014  09:28
    Thrust In Me (1985)

Dlouhatánský cumshot na mrtvou transku, to se jen tak nevidí :) skvělý obraz punkového Manhattanu. Chvílemi je Nicky na můj vkus až moc hustej...

• 3.9.2014  09:15

Pochopitelný, lehký, všechno zdůvodněno, nad ničím se nemusí přemýšlet. Jen to pubertální děvče, co hrálo hlavní roli měli míň nafetovat, než ji pustili na plac. z jejích zornic jsem byl dost dlouho nesvůj, holt underground se vším všudy :D

• 2.9.2014  23:29

Další z mnoha lahůdek z režie Richarda Kerna, vynikající hudba, perfektní kamera a Manhattan underground :) vtipně bizardní přeháňka pobaví, hardcore scény vzruší...co víc si přát? :)

• 2.9.2014  16:56
    Navždy svoji (TV seriál) (2013)

Domino rulez!!!! zaplať pánbůh za tuhle show!!!! :D

• 2.9.2014  16:49
    Američtí kaskadéři (TV pořad) (2013)

Chápu, že se to asi většině uživatelů moc nelíbí, ale podle mě je to vynikající show, která nemá obdoby. Samosebou člověk nesmí vnímat pohledy do zákulisí a vyfakeované každodenní drama, ale užívat si bizardní nápady kaskadérů a jejich realizaci. Pro příklad : frajer se rozjede v sanitce z přelomu 80 a 90 let, vyjede na nájezd, vylítne a nacamrá to rovnou do postavenýno návěsu od kamionu :D WTF? :D kde tohle člověk uvidí.? a hlavně jeho hlava následně zapasovaná mezi volantem a traverzou z návěsu? fantazie :D

• 2.9.2014  10:33
    Podvodníci (TV pořad) (2000)

lillien přesně vystihuje seriál, jen se nezmiňuje o nešťastnících, kteří pořadem provádí. Joey Greco se chová jako idiot a Clark Gable, který to po něm vzal, pokračuje v jeho odkazu se vší parádou. Na celém seriálu lze také vidět lidskou chamtivost. Každý kdo souhlasí s uveřejněním své podoby si totiž vezme od produkce peníze :D Seriál o tupé bílé lůze a přistěhovalcích, určený pro tupou bílou lůzu a přistěhovalce.

• 2.9.2014  10:17
    Dobrodružná kriminalistika (TV seriál) (1997)

Kdyby pořadem neprováděl Graham Greene, ale někdo důvěryhodný, byl by to pětihvězdičkový seriál.

• 2.9.2014  10:01
    Vězení v Las Vegas (TV seriál) (2010)

Strážní (nebo policisté nebo jak jim říkat) se na můj vkus tošku moc chtějí líbit a vcházet do dějin svými hláškami a přístupem k zadrženým. Američani se prostě k lidem chovají jinak než jako jejich australští kolegové, jejichž práci můžeme sledovat například v sérii http://www.csfd.cz/film/354639-policejni-jednotky/. I na tomto pořadu je vidět, že policejní rutina není až tak zajímavá a sledovat ožralce jak nadávají bengům časem omrzí.

• 2.9.2014  09:36
    Lékař v boji s tukem (TV seriál) (2009)

Odpudivé, reálné, bez cenzury. Shaw Sommers je před kamerou překvapivě skromný. Případy jsou dost drastické, takže produkce ani nepotřebovala přidávat faktror bulváru. Dobrý způsob jak se čas od času zhnusit.

• 2.9.2014  09:27

Bohužel pro bezdětného člověka bez jakéhokoliv vztahu k této problematice je zajímavý pouze bezcenzurní pohled na porod a následnou péči o novorozence.

• 2.9.2014  09:20
    Městská nemocnice (TV seriál) (1999)

Jediné plus je občasný gore bez cenzury.

• 2.9.2014  09:03
    Skutečné výslechy (TV seriál) (2008)

Skvělý seriál, realitu nikdo nenahradí. Tlustí vyčetřovatelé, průmyslová kamera a přirozeně ponuré prostředí vyšetřovacích místností. Omáčka není přitažená za vlasy a faktor bulvárnosti je nejnižší ze všech podobných sérií.

• 2.9.2014  08:43
    Lékařští detektivové (TV seriál) (1996)

Drom vystihuje seriál dokonale!

• 2.9.2014  08:37

Miluji gore a opravdový gore seženete jen v takových seriálech :) celkově vzato bych se ale o tomto pořadu nevyjadřoval v nějakých superlativech..

• 26.8.2014  13:49
    Pouliční soud (TV seriál) (2009)

Show, která nabízí pohled na fake-reality rozlouskávání malicherných sporů pod vedením hovada Michaela Mazzariella, který se chová jako nositel odkazu soudkně Juddy. Pokud vás zajímá italoameričan, který slovíčkaří a vozí se po přistěhovalcích a bílé lůze, mohu vám tento pořad vřele doporučit.