contreras

Fan of a Horror, Thriller, Action and Reality fucking TV

1 bod

1 2 3 4 následující >>
    • 26.8.2014  13:39
    Soudkyně Judy (TV seriál) (1996)

Předloha k ostatním fake-reality soudům. Víc reálný jsou snad i rychlý prachy nebo zápasy WWF :) jinak je celkem prima znát tuto show, protože je parodována v téměř každém animovaném seriálu z americké produkce.

• 25.8.2014  22:22

Jeden z mála filmů, kde lze vidět CZ vzor 27 :D 10/10 !!!!!

• 25.8.2014  15:12
    Odhalení: Mimozemské spisy (TV seriál) (2012)

Nikdy jsem netušil, že existuje tolik mimozemských ras, které touží po vyhlazení lidstva :D

• 25.8.2014  14:54
    Kachní dynastie (TV pořad) (2012)

Jeden ze současných největších taháků History Channel, který divákům nenabídne absolutně nic kromě pár výbuchů a pár stupidních hlášek idiotsky vyhlížejících i vystupujících synů Louisiany. Dvě hvězdičky jsou za prsatou manželku Korie a spoustu věcí běžné spotřeby v barvách lesní kamufláže :)

• 25.8.2014  14:41
    Auto jako léčka (TV pořad) (2007)

Jako obvykle trošičku přitaženo za vlasy americkou produkcí...Pachateli jsou ve většině případů afroameričané, hispánci a v minimálním množství příslušníci bílé lůzy. Mnohdy se jedná o recidivisty, crackheads a heroinheads, takže je to skutečné panoptikum :D policisté hláškují, až to začíná být postupem času nepříjemné a ponižování už tak hloupých negrů časem člověka omrzí.

• 25.8.2014  13:54
    Jasnovidci v akci (TV seriál) (2006)

Opět pro obrovský úspěch všechny řady vysílá CBS reality . Člověk od toho očekával fakt minimum, ale realita je šílenější, než ten nejperverznější sen toho nejúchylnějšího chovance Guatemalského ústavu pro duševně choré. Dvě ženy, které jsou údajnými médii by měli být co nejdříve odsouzeny ze zločinů proti lidskosti ( trest minimálně 50 let až doživotí)

• 25.8.2014  13:26
    Nevyjasněné záhady (TV seriál) (1987)

V současné době vysíláno na CBS reality. Velmi prazvláštním způsobem zprzněný fake-reality seriál, jehož diváci jsou schopni ihned po odvysílání pořadu dopadnout, nebo přispět k dopadení pachatelů jakýchkoliv pomníků kriminalistiky FBI. (včetně vrahů JFK a podobně :D) o paranormálních jevech se snad vůbec ani třeba zmiňovat. Znalost seriálu je nutná pouze k pochopení parodií v cartoonech.

• 25.8.2014  10:39
    Okovy moci (1994)

Víc jsem se nezasmál ani u žhavých výstřelů :D zvláště doporučuji závěrečnou scénu, kde Michael vykropí cisternu z důvodů, které ví jen bůh :D megamazec, 100 % ponížení kinematografie!!!

• 25.8.2014  10:18

Smutný příběh smutných lidí. Potkávali jen hnusné, hloupé lidi, kteří byly často pod vlivem drog. Krajina nádherná, stroje super, lidé nechutní.

• 25.8.2014  09:11

Všechny ženy nechtějí, aby si pro ně přijel princ na bílém koni :) každému, kdo je ochoten tuto myšlenku akceptovat , doporučuji tuto dráždivou jednohubku.!

• 25.8.2014  08:41
    Cannibal (2006)

Snímek dokonalý po všech stránkách. První polovina vůbec není nudná ani trapná ,pokud člověk chce film vnímat jako celek a ne čekat až přijde na lámání chleba :)

• 25.8.2014  08:12
    Provokation (2002)

Pro všechny, co si rádi udělají výlet za hranice "normálních" filmů. Mám dojem, že Marian je velký fanda jedné krásné osoby, která se jmenovala Albert Fish.. :) excelentní jednohubka.

• 25.8.2014  07:53

Obchod s orgány, homosexuální triáda, problém přistěhovalců, policie s velmi nekonvenčními výslechovými metodami a občas nějaká vtipná hláška. Tento film předčil všechna má očekávání. 10/10

1 2 3 4 následující >>