Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Horor
  • Dokumentární

plakát

Soudkyně Judy (1996) (seriál) odpad!

Předloha k ostatním fake-reality soudům. Víc reálný jsou snad i rychlý prachy nebo zápasy WWF :) jinak je celkem prima znát tuto show, protože je parodována v téměř každém animovaném seriálu z americké produkce.

plakát

Plivu na tvůj hrob (1978)

Jeden z mála filmů, kde lze vidět CZ vzor 27 :D 10/10 !!!!!

plakát

Odhalení: Mimozemské spisy (2012) (seriál) odpad!

Nikdy jsem netušil, že existuje tolik mimozemských ras, které touží po vyhlazení lidstva :D

plakát

Kachní dynastie (2012) (pořad)

Jeden ze současných největších taháků History Channel, který divákům nenabídne absolutně nic kromě pár výbuchů a pár stupidních hlášek idiotsky vyhlížejících i vystupujících synů Louisiany. Dvě hvězdičky jsou za prsatou manželku Korie a spoustu věcí běžné spotřeby v barvách lesní kamufláže :)

plakát

Auto jako léčka (2007) (pořad)

Jako obvykle trošičku přitaženo za vlasy americkou produkcí...Pachateli jsou ve většině případů afroameričané, hispánci a v minimálním množství příslušníci bílé lůzy. Mnohdy se jedná o recidivisty, crackheads a heroinheads, takže je to skutečné panoptikum :D policisté hláškují, až to začíná být postupem času nepříjemné a ponižování už tak hloupých negrů časem člověka omrzí.

plakát

Jasnovidci v akci (2006) (seriál) odpad!

Opět pro obrovský úspěch všechny řady vysílá CBS reality . Člověk od toho očekával fakt minimum, ale realita je šílenější, než ten nejperverznější sen toho nejúchylnějšího chovance Guatemalského ústavu pro duševně choré. Dvě ženy, které jsou údajnými médii by měli být co nejdříve odsouzeny ze zločinů proti lidskosti ( trest minimálně 50 let až doživotí)

plakát

Nevyjasněné záhady (1987) (seriál)

V současné době vysíláno na CBS reality. Velmi prazvláštním způsobem zprzněný fake-reality seriál, jehož diváci jsou schopni ihned po odvysílání pořadu dopadnout, nebo přispět k dopadení pachatelů jakýchkoliv pomníků kriminalistiky FBI. (včetně vrahů JFK a podobně :D) o paranormálních jevech se snad vůbec ani třeba zmiňovat. Znalost seriálu je nutná pouze k pochopení parodií v cartoonech.

Okovy moci (1994)

Víc jsem se nezasmál ani u žhavých výstřelů :D zvláště doporučuji závěrečnou scénu, kde Michael vykropí cisternu z důvodů, které ví jen bůh :D megamazec, 100 % ponížení kinematografie!!!

plakát

Route 66 - splnit si svůj sen (2010) odpad!

Smutný příběh smutných lidí. Potkávali jen hnusné, hloupé lidi, kteří byly často pod vlivem drog. Krajina nádherná, stroje super, lidé nechutní.

plakát

The Right Side of My Brain (1985)

Všechny ženy nechtějí, aby si pro ně přijel princ na bílém koni :) každému, kdo je ochoten tuto myšlenku akceptovat , doporučuji tuto dráždivou jednohubku.!

Ovládací panel