Hei tai yang: Nan Jing da tu sha (1995)

Velmi oceňuji brutální násilí zobrazené do detailu a tudíž je tento film pro mne jasnou trefou do černého. 10/10. Ať si asiati dělají a točí co chtějí, oni se do nás taky neserou. Asie je kontinent genocidy, která se ve dvacátém století nevyhla téměř žádné z jejích států, to je prostě fakt a tak to bylo včera, předvčírem, před tejdnem, před dvaceti lety.... Tomu filmu prostě nic nezchází :)

Superjail! (2007) (seriál)

Ta dvojčata, která zmiňuje ve svém komentu MiSHeC mají takový způsob vyjadřování, protože je to vodítko k další vymazlené lahůdce, kapánek staršího data :) . Postavy dvojčat jsou totiž, dle mého názoru inspirovány mužem a ženou, který mají Downův syndrom a pracují jako myči nádobí v jedné krásné dánské nemocnici a jako takoví, provází seriálem Riget http://www.csfd.cz/film/71924-kralovstvi/ + http://www.csfd.cz/film/71923-kralovstvi-ii/, který vymyslelo jedno dánský prase, jménem Lars von Trier. Shlédněte Riget a jsem zvědav, jestli mi někdo dá za pravdu :)

Praha nultá hodina (1962)

Pokud vám vadí propaganda, nedívejte se na filmy z produkce Československo/ Východní německo. Nebudete vypadat jako idioti co vidí jen propagandu a ne historická fakta, střízlivost a důvěryhodné herecké výkony. Film nepatří mezi ty nejlepší, ale není to kokotina. Málokdo to bohužel dokáže přiznat, ale oni soudruzi zas moc kokotin nenatočili...Komise kokotiny nepouštěla ven a pokud jim něco proklouzlo, stejně to šlo do šuplíku. jo a ještě jedna věc, za protektorátu mluvilo hodně lidí plyně německy, blbečci.. :D

Vraždící bestie (1959)

Je to z roku 1959, proboha. Vo co komu jde? Kozatá blondýna se špičatou podprsenkou a uzoučkým pasem, modrookej kapitán a černoch co to zabalí jako první. Film nenudí ani vteřinu, děj odsýpá, napětí se stupňuje. Stopáž je střízlivá a kamera je v některých okamžicích (třeba když to ten negr zabalí) velmi zajímavá. Funguje.

Major (2013)

Ten, kdo někdy potřeboval něco zamrdat a začalo se mu to srát pod rukama, tento film shlédne a nestrčí si do huby ani jednu brambůrku, protože si zase vzpomene na tu emoci, kterou prožíval. Tak to bylo u mě a musím říci, že jsem z tohoto filmu nadšen! Geniální, surové a hlavně realné!! Rusko je země, kde lze za určitých podmínek opravdu vše. Dívejme se na tento film jako na obraz současného i minulého stavu ruské policie ve vztahu k obyvatelstvu. Samozřejmě chápu, že blbeček s batohem co chodí smradlavej po varech a mezi promítáním pije krabicové víno a pičuje do politiky nedokáže pochopit o co vlastně v tom filmu jde. i když je sdělení polopatické.

Tělo bez duše (1996)

Obrovský mazec, všechno do zebe zapadá, člověk zjistí, že herci v Mandragoře si dali opravdu záležet, aby nasáli tu atmosféru a svoje role zvládají uplně dokonale. Rousek je neskutečně vyperníkovaný a bavilo by mě ho sledovat klidně každý den. Kluci-šlapky jsou protě kluci-šlapky, ty se nezmění, pořád budou brečet jak jim to za to nestojí a jak je to zničilo.. ale dál budou kouřit klacky a zapřísahat se, že se šukat do rekta prostě nenechaj :D

Zánik samoty Berhof (1983)

Vynikající snímek, Brejchová je naprosto excelentní. Jako mladý člověk mám ještě co oběvovat, zdá se :) zaplať pánbůh za ČT2 :D I když je to starší kousek, plně uspokojil mé divácké požadavky a těžkost přišla vhod.

Temné charisma Adolfa Hitlera (2012) (seriál)

Držme se faktů, stejně jako tento velmi povedený dokument. Stručně a k věci, pánové. Heavymane asi by ses měl trošku vzdělat v dějinách. Jestli si myslíš, že Dolfa a Jehova byly jediný dva, za kým šli masy lidí, podezřívám tě ze studia obráběčstva kovů...

Blackaria (2010)

Giallo prvky jsou ve filmu opravdu markantní, nicméně kamera boří uplně celou koncepci. Jako znalce porna mě velmi irituje, že celý film vypadá jako z produkce Marca Dorcella a jeho napodobitelů. Bohužel, kvůli tomu jsem tento film překusoval velmi těžko. Nepůsobí to na mě jako sen, ale jako horší erotický film. Musím ale uznat, že gore sceny jsou velmi povedené a hubený coury taky nejsou k zahození.

Black Bullet (2014) (seriál)

Maximálně to na mě funguje, charaktery mě neuvěřitelně baví a celé to šlape skvěle. Malou ultimátní fighterku co se rozhodne dělat všechno proto, aby se stala Vaší manželkou chce snad každý chlap. A kdo říká, že ne, je ještě větší úchyl a blázen, než Hiruko Kagetane :D

Ovládací panel