Podivná barva slz tvého těla (2013)

Těžko se na film soustřeďuje, když vám hučí v klacku z toho fetiše :D nedostatek krve v mozku Vám znemožní soustředění a proto je potřeba to vidět znovu a znovu a znovu a znovu a klidně kurva milionkrát. A stejně si pokaždé nejdete detail, který při předchozích promítáních Vašim smyslům uniknul. Je to dokonalé dílo. Božské, nadpozemské, orgasmické, podmanivé, dráždivé a já nevím co ještě všechno.. mistrovské dílo! Klobouk dolu. :)

Jižanská pohostinnost (1981)

Dostalo se mi to do ruky jako flick od kterého jsem čekal pramálo zábavy. Nakonec jsem se rozhodl nevykonávat soulož na svojí přítelkyni a věnovat filmu maximální pozornost. a vyplatilo se :D Lehoučká zápletka, vynikající charaktery (rovné i pokřivené) a vidlácká msta na členech národní gardy je skvělá kombinace, která prostě funguje na 95,5%.

Vztah přes mříže (2009) (seriál) odpad!

Láska hory přenáší, nejlepší recept jak si jako hnusná, pitomá ženská ještě víc pokurvit život je vydat se za doživotně odsouzenýho debila. Cíl produkce absolutně selhal. Dojemné to není, spíše absurdní. Točit bílou špínu a přistěhovalce prostě amerikány baví a očividně uplně serou na výsledek. jen tak dál a přestanu si platit satelitní připojení.

Muž, jehož paže explodovaly (2005) (TV film)

Vynikající! Gregg je uplně vyjebanej šílenec, drug dealer a chová se přesně tak jako podobný mastodonti, které můžete potkat i u nás. Mluví pravdivě i když je v jeho projevu znát účel vymanit se ze špatného mínění veřejnosti.

Nihon kuroshakai Rei Rainzu (1999)

Skvělé, přistěhovalecký problém, který je v celé trilogii obsažen, mne doslova fascinuje. Film podněcuje k různým úvahám a člověk je nakonec zas projednou rád, že je obyvatelem Evropy. Asie je prostě plná vyšahanců o kterých se podobné filmy točí a proto mne tak zajímá. Co dodat? Miike je kouzelník.

Paranormální detektivové (2006) (seriál) odpad!

Špatné i jako vtip. Nedoporučuji vůbec sledovat, udělá se vám špatně po prvním rádoby dramatickém záběru na kohokoliv nebo cokoliv. Nedůvěryhodné, nereálné, nízkorozpočtové...

Tělo jako důkaz (2002) (seriál)

souhlasím s Drom uplně v plném rozsahu jeho komentáře. Člověk, který vidí do trošinku do kriminalistiky ví, že nějaká pitomá vyžilá barbie, nemůže ze svojí pozice ovlivnit vyšetřování jiným způsobem než že vytvoří jakýsi profil a chlupatý (pokud se nemají čeho jiného chytit) podle něj dál dělají vyšetřovací verze.. Hotovo 20..

Američtí lovci odměn (2003) (pořad) odpad!

Jako obvykle velmi přitaženo za vlasy. Agenti jsou panoptikum zakomplexovaných idiotů, které pravděpodobně nevzali do žádné z mnoha a mnoha federálních ani místních úřadů. A proto si vzali do hlavy poslání ,šikanovat bílou lůzu a přistěhovalce, provádět na nich přehnané zákroky a následně jim vtloukat do hlavy svoje pičovské teorie o nakládání se životem po cestě autem k soudu. Doporučuji shlédnout jeden nebo dva díly, pokud jste fanoušky South park a podobných úletů... zdařile parodují skoro všechny podobné REALITY (:D) show.

Garth Marenghi: Nemocnice na kraji světa (2004) (seriál)

Hotovo, zamiloval jsem se na první pohled. Tohle je přesně ta bizardnost u které se chci pobavit. Je pravdou, že první díl je opravdu silný a ty ostatní na něj už nemají.. Důvod proč to sledovat je jako obvykle ten, že takový úlet se prostě každý den du ruky člověku nedostane.10/10

Malé královny krásy (2009) (pořad) odpad!

Ponížení diváka i účinkujících. Nedoporučuji sledovat rodičům ani bezdětným. Jediná cílová skupina jsou všímavý hnidopichové a rejpalové, kteří si ujíždí na orosených horních rtech porotců (mužů, deviantů) soutěže. South park si je bere na paškál v sezóně 13 epizoda 8.